tin 2.4.2 - en to es translation catalogue (25 entries)

en: all
es: todo

en: Default
es: Predeterminado

note: SCORE_MAX
en: Full
es: Llena

en: quit
es: salir

en: Last
es: Último

en: Mark
es: Marcador

en: No match
es: Sin coincidencia

en: Saving...
es: Guardando...

en: Searching...
es: Buscando…

en: Thread
es: Hilo

en: %s=help
es: %s=ayuda

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Updated
es: Actualizado

en: Unknown error.
es: Error desconocido.

en: Print
es: Imprimir

en: Subject
es: Asunto

en: References
es: Referencias

en: Address
es: Dirección

en: Full Name
es: Nombre completo

en: Max
es: Máx

en: Red
es: Rojo

en: Green
es: Verde (G)

en: Blue
es: Azul (B)

en: Yellow
es: Amarillo

en: Space
es: Espacio
