HEAD - en to lt translation catalogue (98 entries)

en: Location of the database
lt: Duomenų bazės vieta

en: DIR
lt: KAT

en: Specify the DBus name of this endpoint
lt: Nurodykite šio taško DBus pavadinimą

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

en: Specify the ontology name used in this endpoint
lt: Nurodykite šiame taške naudojamą ontologiją

en: Specify a path to an ontology to be used in this endpoint
lt: Nurodykite kelią iki šio taško ontologijos

en: HTTP port
lt: HTTP prievadas

en: Whether to only allow HTTP connections in the loopback device
lt: Ar leisti HTTP ryšius tik grįžtančiajame įrenginyje

en: Use session bus
lt: Naudoti seanso magistralę

en: Use system bus
lt: Naudoti sistemos magistralę

en: List SPARQL endpoints available in DBus
lt: Išvardinti SPARQL taškus, prieinamus DBus

en: List network-local HTTP SPARQL endpoints
lt: Išvardinti vietinio tinklo HTTP SPARQL prisijungimo taškus

note: TRANSLATORS: these are commandline arguments
en: --list can only be used with --session or --system
lt: --list galima naudoti tik su --session arba --system

note: TRANSLATORS: those are commandline arguments
en: One “ontology” or “ontology-path” option should be provided
lt: Galima nurodyti vienintelę „ontology“ arba „ontology-path“

note: TRANSLATORS: those are commandline arguments
en: --http-port cannot be used with --dbus-service
lt: --http-port negalima naudoti kartu su --dbus-service

en: Creating HTTP endpoint at %s…
lt: Kuriamas HTTP prieigos taškas adresu %s…

en: Listening to SPARQL commands. Press Ctrl-C to stop.
lt: Klausoma SPARQL komandų. Paspauskite Vald-C sustabdymui.

note: Carriage return, so we paper over the ^C
en: Closing connection…
lt: Užveriamas ryšys…

en: Creating endpoint at %s…
lt: Kuriamas taškas %s…

en: Could not own DBus name
lt: Nepavyko pasisavinti DBus pavadinimo

en: DBus name lost
lt: DBus pavadinimas prarastas

en: Unrecognized options
lt: Neatpažinti parametrai

en: Opening database at %s…
lt: Atveriama duomenų bazė %s…

en: Creating in-memory database
lt: Kuriama duomenų bazė atmintyje

en: New database created. Use the “--dbus-service” option to share this database on a message bus.
lt: Nauja duomenų bazė sukurta. Naudokite parametrą „--dbus-service“ dalinimuisi šia duomenų baze pranešimų magistralėje.

en: FILE
lt: FAILAS

en: Connects to a DBus service
lt: Prisijungia prie DBus tarnybos

en: DBus service name
lt: DBus tarnybos pavadinimas

en: Output results format: “turtle”, “trig” or “json-ld”
lt: Išvesties rezultatų formatas: „turtle“, „trig“ arba „json-ld“

en: RDF_FORMAT
lt: RDF_FORMATAS

en: Connects to a remote service
lt: Prisijungia prie nuotolinės tarnybos

en: Remote service URI
lt: Nuotolinės tarnybos URI

en: Output TriG format which includes named graph information
lt: Išvesti TriG formatu, kuriame yra grafo informacija su pavadinimais

note: TRANSLATORS: Those are commandline arguments
en: Specify one “--database”, “--dbus-service” or “--remote-service” option
lt: Nurodykite vienintelį parametrą „--database“, „--dbus-service“ arba „--remote-service“

en: No error given
lt: Nenurodyta klaida

en: Could not establish a connection to Tracker
lt: Nepavyko užmegzti ryšio su „Tracker“ sistema

en: Unsupported serialization format “%s”
lt: Nepalaikomas serializacijos formatas „%s“

en: Read TriG format which includes named graph information
lt: Išvesti TriG formatu, kuriame yra grafo informacija su pavadinimais

en: Could not run import
lt: Nepavyko paleisti importo

en: Lists all available classes
lt: Išvardinti visas prieinamas klases

en: Lists all available prefixes
lt: Išvardinti visus galimus priešdėlius

en: Lists all classes which notify changes in the database
lt: Išvardina klases, kurios praneša apie duomenų bazės pasikeitimus

en: List indexes used in database to improve performance
lt: Išvardinti duomenų bazėje naudojamus indeksus našumui padidinti

en: Retrieve all named graphs
lt: Gauti visus grafus su pavadinimais

en: Describe subclasses, superclasses (can be used with -s to highlight parts of the tree and -p to show properties)
lt: Aprašyti poklasius, viršklasius (galima naudoti su -s dalims medyje paryškinti ir -p savybėms parodyti)

en: Lists all available properties
lt: Išvardina visas galimas savybes

en: Search for a class or property and display more information (e.g. Document)
lt: Ieškoti klasės arba savybės ir rodyti išsamiau (pvz. Document)

en: Could not create tree: subclass query failed
lt: Nepavyko sukurti medžio: poklasio užklausa nepavyko

en: Could not create tree: class properties query failed
lt: Nepavyko sukurti medžio: klasės savybių užklausa nepavyko

en: Could not search classes
lt: Nepavyko ieškoti klasių

en: Classes
lt: Klasės

en: Could not search properties
lt: Nepavyko ieškoti savybių

en: Properties
lt: Savybės

en: Could not list properties
lt: Nepavyko išvardinti savybių

en: Namespaces
lt: Vardų sritys

en: Could not list classes
lt: Nepavyko išvardinti klasių

en: Could not find notify classes
lt: Nepavyko rasi pranešimų klasių

en: Notifies
lt: Perspėjimai

en: Could not find indexed properties
lt: Nepavyko rasti indeksuojamų savybių

en: Indexes
lt: Indeksai

en: Could not list named graphs
lt: Nepavyko išvardinti grafų su pavadinimais

en: Named graphs
lt: Grafai su pavadinimais

en: The --list-properties argument can only be empty when used with the --tree argument
lt: Argumentas --list-properties gali būti tuščia tik naudojant kartu su --tree argumentu

en: Get help on how to use TinySPARQL and any of these commands
lt: Gauti žinyną apie TinySPARQL ir visas šias komandas

en: Create a SPARQL endpoint
lt: Sukurti SPARQL tašką

en: Export data from a TinySPARQL database
lt: Eksportuoti duomenis iš TinySPARQL duomenų bazės

en: Import data into a TinySPARQL database
lt: Importuoti duomenis į TinySPARQL duomenų bazę

en: Introspect a SPARQL endpoint
lt: Inspektuosi SPARQL tašką

en: Query and update the index using SPARQL
lt: Užklausa arba indekso atnaujinimas naudojant SPARQL

en: Create a Web IDE to query local databases
lt: Sukurti internetinę IDE vietinėms duomenų bazėms užklausti

en: Available tinysparql commands are:
lt: Galimos tinysparql komandos yra:

en: See “tinysparql help <command>” to read about a specific subcommand.
lt: Daugiau apie šią po-komandą galite perskaityti įvykdę „tinysparql help <komanda>“.

en: “%s” is not a tinysparql command. See “tinysparql --help”
lt: „%s“ nėra tinysparql komanda. Žiūrėti „tinysparql --help“

en: Path to use to run a query or update from file
lt: Naudotinas kelias užklausos ar atnaujinimo vykdymui iš failo

en: SPARQL query
lt: SPARQL užklausa

en: This is used with --query and for database updates only.
lt: Naudojama su --query ir tik duomenų bazės atnaujinimams.

en: Provides an argument for a query parameter.
lt: Pateikia užklausos parametrui argumentą.

en: PARAMETER:TYPE:VALUE
lt: PARAMETRAS:TIPAS:VERTĖ

note: To translators: This is to say there are no * search results found. We use a "foo: None" * with multiple print statements, where "foo" * may be Music or Images, etc.
en: None
lt: Joks

en: Invalid argument string %s
lt: Netinkama argumento eilutė %s

en: Invalid parameter type for argument %s
lt: Netinkamas parametro tipas argumentui %s

en: Could not get UTF-8 path from path
lt: Nepavyko gauti UTF-8 kelio iš kelio

en: Could not read file
lt: Nepavyko perskaityti failo

en: Could not run update
lt: Nepavyko atnaujinti

en: Done
lt: Atlikta

en: Could not run query
lt: Nepavyko įvykdyti užklausos

en: No results found matching your query
lt: Užklausos atitinkančių rezultatų nerasta

en: Results
lt: Rezultatai

en: File and query can not be used together
lt: Failas ir užklausa negali būti naudojami kartu

en: Path to use to run a query from file
lt: Naudotinas kelias užklausos vykdymui iš failo

en: SQL query
lt: SQL užklausa

en: Failed to initialize data manager
lt: Nepavyko inicijuoti duomenų tvarkytuvės

en: Empty result set
lt: Tuščias rezultatas

en: A database path must be specified
lt: Duomenų bazės kelias turi būti nurodytas

note: Translators: this is a HTTP port
en: Port to listen on
lt: Prievadas, kurio klausytis

note: Translators: this is a HTTP port
en: Port not specified
lt: Nenurodytas prievadas

note: Translators: This will point to a local HTTP address
en: Creating Web IDE at %s…
lt: Kuriama internetinė IDE adresu %s…

en: Version
lt: Versija
