tracker master - en to uk translation catalogue (100 entries)

en: Version
uk: Версія

en: Unrecognized options
uk: Невідомий параметр

en: Location of the database
uk: Розташування бази даних

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: Specify the DBus name of this endpoint
uk: Вказати назву DBus цієї кінцевої точки

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Specify the ontology name used in this endpoint
uk: Вказати назву онтології, яку використано у цій кінцевій точці

en: Specify a path to an ontology to be used in this endpoint
uk: Вказати шлях до онтології, який буде використано у цій кінцевій точці

en: HTTP port
uk: Порт HTTP

en: Whether to only allow HTTP connections in the loopback device
uk: Чи дозволяти з'єднання HTTP лише із петльовим пристроєм

en: Use session bus
uk: Використовувати шину сеансу

en: Use system bus
uk: Використовувати шину системи

en: List SPARQL endpoints available in DBus
uk: Вивести список кінцевих точок SPARQL, які доступні у DBus

en: List network-local HTTP SPARQL endpoints
uk: Вивести список кінцевих точок network-local HTTP SPARQL

note: TRANSLATORS: these are commandline arguments
en: --list can only be used with --session or --system
uk: --list можна використовувати лише разом із --session або --system

note: TRANSLATORS: those are commandline arguments
en: One “ontology” or “ontology-path” option should be provided
uk: Має бути вказано один з параметрів «ontology» або «ontology-path»

note: TRANSLATORS: those are commandline arguments
en: --http-port cannot be used with --dbus-service
uk: --http-port не можна використовувати у поєднанні із --dbus-service

en: Creating HTTP endpoint at %s…
uk: Створюємо кінцеву точку HTTP у %s…

en: Listening to SPARQL commands. Press Ctrl-C to stop.
uk: Очікуємо на команди SPARQL. Натисніть Ctrl-C, щоб припинити.

note: Carriage return, so we paper over the ^C
en: Closing connection…
uk: Розриваємо з'єднання…

en: Creating endpoint at %s…
uk: Створюємо кінцеву точку у %s…

en: Could not own DBus name
uk: Не вдалося присвоїти назву DBus

en: DBus name lost
uk: Втрачено назву DBus

en: Opening database at %s…
uk: Відкриваємо базу даних у %s…

en: Creating in-memory database
uk: Створюємо базу даних у оперативній пам'яті

en: New database created. Use the “--dbus-service” option to share this database on a message bus.
uk: Створено базу даних. Скористайтеся параметром «--dbus-service», щоб оприлюднити цю базу даних на шині повідомлень.

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Connects to a DBus service
uk: З'єднує зі службою DBus

en: DBus service name
uk: Назва служби DBus

en: Output results format: “turtle”, “trig” or “json-ld”
uk: Формат виведення результатів: «turtle», «trig» або «json-ld»

en: RDF_FORMAT
uk: ФОРМАТ_RDF

en: Connects to a remote service
uk: З'єднує із віддаленою службою

en: Remote service URI
uk: Адреса віддаленої служби

en: Output TriG format which includes named graph information
uk: Вивести дані у форматі TriG із включенням даних іменованих графів

note: TRANSLATORS: Those are commandline arguments
en: Specify one “--database”, “--dbus-service” or “--remote-service” option
uk: Вкажіть один з параметрів «--database», «--dbus-service» або «--remote-service»

en: No error given
uk: Повідомлення про помилку не вказано

en: Could not establish a connection to Tracker
uk: Не вдалося встановити з'єднання з Tracker

en: Unsupported serialization format “%s”
uk: Непідтримуваний формат перетворення на послідовну форму «%s»

en: Read TriG format which includes named graph information
uk: Прочитати дані у форматі TriG із включенням даних іменованих графів

en: Could not run import
uk: Не вдалося виконати імпортування

en: Lists all available classes
uk: Виводить список усіх доступних класів

en: Lists all available prefixes
uk: Виводить список усіх доступних префіксів

en: Lists all classes which notify changes in the database
uk: Виводить список усіх класів, які повідомляють про зміни у базі даних

en: List indexes used in database to improve performance
uk: Вивести список індексів, що використовуються у базі даних для покращення продуктивності

en: Retrieve all named graphs
uk: Отримати усі іменовані графи

en: Describe subclasses, superclasses (can be used with -s to highlight parts of the tree and -p to show properties)
uk: Зробити опис підкласів, суперкласів (можна використовувати з -s, щоб виділити частини дерева, і -p, щоб показати властивості)

en: CLASS
uk: КЛАС

en: Lists all available properties
uk: Виводить список усіх доступних властивостей

en: Search for a class or property and display more information (e.g. Document)
uk: Знайти клас або властивість і показати про нього додаткову інформацію (напр. Document)

en: CLASS/PROPERTY
uk: КЛАС/ВЛАСТИВІСТЬ

en: Could not create tree: subclass query failed
uk: Не вдалося створити дерево: помилка запиту підкласу

en: Could not create tree: class properties query failed
uk: Не вдалося створити дерево: помилка запиту властивостей класу

en: Could not search classes
uk: Не вдалося виконати пошук класів

en: Classes
uk: Класи

en: Could not search properties
uk: Не вдалося виконати пошук властивостей

en: Properties
uk: Властивості

en: Could not list properties
uk: Не вдалося показати перелік властивостей

en: Namespaces
uk: Простори назв

en: Could not list classes
uk: Не вдалося показати перелік класів

en: Could not find notify classes
uk: Не вдалося знайти класи сповіщень

en: Notifies
uk: Сповіщення

en: Could not find indexed properties
uk: Не вдалося знайти проіндексовані властивості

en: Indexes
uk: Індекси

en: Could not list named graphs
uk: Не вдалося створити список іменованих графів

en: Named graphs
uk: Іменовані графи

en: The --list-properties argument can only be empty when used with the --tree argument
uk: Аргумент --list-properties може бути порожнім лише при використанні аргументу --tree

en: Get help on how to use TinySPARQL and any of these commands
uk: Отримати довідку щодо того, як користуватися TinySPARQL і будь-якою з цих команд

en: Create a SPARQL endpoint
uk: Створити кінцеву точку SPARQL

en: Export data from a TinySPARQL database
uk: Експортувати дані з бази даних TinySPARQL

en: Import data into a TinySPARQL database
uk: Імпортувати дані до бази даних TinySPARQL

en: Introspect a SPARQL endpoint
uk: Увійти до кінцевої точки SPARQL

en: Query and update the index using SPARQL
uk: Надіслати запит і оновити покажчик за допомогою SPARQL

en: Create a Web IDE to query local databases
uk: Створити вебсередовище для опитування локальних баз даних

en: Available tinysparql commands are:
uk: Доступні команди tinysparql:

en: See “tinysparql help <command>” to read about a specific subcommand.
uk: Див. «tinysparql help <команда>», щоб дізнатися більше про специфічну допоміжну команду.

en: “%s” is not a tinysparql command. See “tinysparql --help”
uk: «%s» не є командою tinysparql. Див. «tinysparql --help»

en: Path to use to run a query or update from file
uk: Шлях, що використовується для виконання запиту або оновлення з файла

en: SPARQL query
uk: Запит SPARQL

en: This is used with --query and for database updates only.
uk: Це використовується з ключем --query і лише для оновлень бази даних.

en: Provides an argument for a query parameter.
uk: Надає аргумент для параметра запиту.

en: PARAMETER:TYPE:VALUE
uk: ПАРАМЕТР:ТИП:ЗНАЧЕННЯ

note: To translators: This is to say there are no * search results found. We use a "foo: None" * with multiple print statements, where "foo" * may be Music or Images, etc.
en: None
uk: Немає

en: Invalid argument string %s
uk: Некоректний рядок аргументу %s

en: Invalid parameter type for argument %s
uk: Некоректний тип параметра для аргументу %s

en: Could not get UTF-8 path from path
uk: Не вдалося отримати шлях у кодуванні UTF-8

en: Could not read file
uk: Не вдалося прочитати файл

en: Could not run update
uk: Не вдалося виконати оновлення

en: Done
uk: Виконано

en: Could not run query
uk: Не вдалося виконати запит

en: No results found matching your query
uk: Не знайдено нічого, що відповідає вашому запиту

en: Results
uk: Результати

en: File and query can not be used together
uk: Не можна одночасно використовувати файл і запит

en: Path to use to run a query from file
uk: Шлях, що використовується для виконання запиту з файла

en: SQL query
uk: Запит SQL

en: Failed to initialize data manager
uk: Не вдалося ініціалізувати диспетчер даних

en: Empty result set
uk: Порожній набір результатів

en: A database path must be specified
uk: Слід вказати шлях до бази даних

note: Translators: this is a HTTP port
en: Port to listen on
uk: Порт, на якому слід очікувати на дані

note: Translators: this is a HTTP port
en: Port not specified
uk: Порт не вказано

en: Creating Web IDE at
uk: Створюємо вебсередовище у
