tokodon - en to lv translation catalogue (978 entries)

en: All supported formats (*.jpg *.jpeg *.png *.gif *.webp *.heic *.heif *.avif *.webm *.mp4 *.m4v *.mov)
lv: Visi atbalstītie formāti (*.jpg *.jpeg *.png *.gif *.webp *.heic *.heif *.avif *.webm *.mp4 *.m4v *.mov)

en: JPEG image (*.jpg *.jpeg)
lv: JPEG attēls (*.jpg *.jpeg)

en: PNG image (*.png)
lv: PNG attēls (*.png)

en: GIF image (*.gif)
lv: GIF attēls (*.gif)

en: WebP image (*.webp)
lv: WebP attēls (*.webp)

en: HEIC image(*.heic)
lv: HEIC attēls (*.heic)

en: HEIF image (*.heif)
lv: HEIF attēls (*.heif)

en: AVIF image (*.avif)
lv: AVIF attēls (*.avif)

en: All files (*)
lv: Visas datnes (*)

en: All supported formats (%1)
lv: Visi atbalstītie formāti (%1)

en: Could not follow account
lv: Neizdevās sekot kontam

en: Could not unfollow account
lv: Neizdevās beigt sekot kontam

en: Could not remove account as your follower
lv: Neizdevās noņemt kontu kā jūsu sekotāju

en: Could not block account
lv: Neizdevās bloķēt kontu

en: Could not unblock account
lv: Neizdevās atbloķēt kontu

en: Could not mute account
lv: Neizdevās apklusināt kontu

en: Could not unmute account
lv: Neizdevās beigt apklusināt kontu

en: Could not feature account
lv: Neizdevās izcelt kontu

en: Could not unfeature account
lv: Neizdevās atcelt konta izcelšanu

en: Could not edit note about an account
lv: Neizdevās rediģēt piezīmi par kontu

[ctx: @info:label Error message]
en: Network request was interrupted
lv: Tīkla pieprasījums ir pārtraukts

[ctx: @info:label Error message]
en: Failed to parse credentials
lv: Neizdevās parsēt akreditācijas datus

en: View Post
lv: Skatīties ierakstu

en: View Profile
lv: Skatīties profilu

en: %1 mentioned you
lv: %1 tevi pieminēja

en: %1 wrote a new post
lv: %1 publicēja jaunu ierakstu

en: %1 boosted your post
lv: %1 pastiprināja tavu ierakstu

en: %1 followed you
lv: %1 sāka tev sekot

en: %1 requested to follow you
lv: %1 pieprasīja tev sekot

en: %1 favorited your post
lv: %1 pielika zvaigznīti tavam ierakstam

en: Poll by %1 has ended
lv: %1 publicētā aptauja ir noslēgusies

en: %1 edited a post
lv: %1 rediģēja ierakstu

[ctx: @title this is used for notifications, when an annual report is available. It's similar to spotify wrapped, it shows profile stats / it's a recap of the year. The variable is the current year e.g. 2024. Please don't translate the hashtag.]
en: Your %1 #FediWrapped awaits!
lv: Jūsu %1. gada #FediWrapped gaida!

en: Unveil your year's highlights and memorable moments on Mastodon!
lv: Apskatiet savus gada „Mastodon“ spilgtākos un atmiņā paliekošākos brīžus!

[ctx: @title]
en: New Notification
lv: Jauns paziņojums

en: You received a new notification.
lv: Jūs saņēmāt jaunu paziņojumus.

en: <b>Content Notice</b>: %1
lv: <b>Satura brīdinājums</b>: %1

en: This post has no text.
lv: Ierakstam nav teksta.

en: The moderators of your server has limited this user, view this in Tokodon to see their profile.
lv: Jūsu servera moderators ir ierobežojis šo lietotāju, apskatiet to „Tokodon“ programmā, lai redzētu profilu.

en: This user doesn't have a description.
lv: Šim lietotājam nav apraksta.

en: Image is too big
lv: Attēls ir pārāk liels

en: Unsupported image file. Only jpeg, png and gif are supported.
lv: Neatbalstīta attēla datne. Ir atbalstītas tikai jpeg, png un gif attēlu datnes.

en: Account details saved
lv: Konta informācija ir saglabāta

en: This server provided no rules. Please see their website for more information.
lv: Šis serveris nenorāda lietošanas noteikumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet tā tīmekļa vietni.

[ctx: @title:window]
en: Draft Posts
lv: Ierakstu uzmetumi

[ctx: @title:window]
en: Scheduled Posts
lv: Ieplānotie ieraksti

[ctx: @title]
en: Follow Requests
lv: Sekošanas lūgums

[ctx: @title]
en: Followers
lv: Sekotāji

[ctx: @title]
en: Following
lv: Seko

[ctx: @title]
en: Muted Users
lv: Apklusinātie lietotāji

[ctx: @title]
en: Blocked Users
lv: Bloķētie lietotāji

[ctx: @title]
en: Featured Users
lv: Izceltie lietotāji

[ctx: @title]
en: %1 favorite | %1 favorites
lv[0]: %1 zvaigznīte
lv[1]: %1 zvaigznītes
lv[2]: %1 zvaigznīšu

[ctx: @title]
en: %1 boost | %1 boosts
lv[0]: %1 pastiprināts
lv[1]: %1 pastiprināti
lv[2]: %1 pastiprinātu

[ctx: @title]
en: Familiar Followers
lv: Pazīstami sekotāji

[ctx: @title]
en: Manage List Users
lv: Pārvaldīt lietotāju sarakstu

en: No Follow Requests
lv: Nav sekošanas lūgumu

en: No Followers
lv: Nav sekotāju

en: No Followed Users
lv: Nav lietotāju, kas seko

en: No Muted Users
lv: Nav apklusināto lietotāju

en: No Blocked Users
lv: Nav bloķēto lietotāju

en: No Featured Users
lv: Nav izcelto lietotāju

en: No Users Favorited This Post
lv: Šim ierakstam neviens lietotājs nav pielicis zvaigznīti

en: No Users Boosted This Post
lv: Šo ierakstu neviens nav pastiprinājis

en: No Familiar Followers
lv: Nav pazīstamu sekotāju

en: No Users
lv: Nav lietotāju

en: Some users need to be manually approved before they can follow you, and will show up here.
lv: Daži lietotāji ir manuāli jāapstiprina pirms viņi var jums sekot. Šādi lietotāji būs redzami te.

[ctx: @info:placeholder]
en: No one is following this user, or they have chosen to hide this information.
lv: Šim lietotājam neviens neseko vai ir izvēlējies šo informāciju nerādīt.

[ctx: @info:placeholder]
en: This user isn't following anyone, or has chosen to hide this information.
lv: Šis lietotājs nevienam neseko vai ir izvēlējies šo informāciju nerādīt

en: Mute users to stop them from showing up in your notifications.
lv: Apklusiniet lietotājus, lai vairāk neredzētu viņu ierakstus savos paziņojumos.

en: Block users to hide the user from your timeline entirely.
lv: Bloķējiet lietotājus, lai viņus pilnībā neredzētu savā laika joslā.

en: Users you like can be featured and shown on your profile.
lv: Varat lietotājus, kuri jums patīk, izcelt un parādīt savā profilā.

en: No one has favorited this post yet. Maybe you'll be the first?
lv: Šim ierakstam neviens vēl nav pielicis zvaigznīti. Varbūt to izdarīsiet jūs?

en: No one has boosted this post yet. You should boost it to expand its reach!
lv: Šo ierakstu vēl neviens nav pastiprinājis. Jūs varat to pastiprināt, lai par to uzzinātu vairāk cilvēku!

en: There is no one in this list yet.
lv: Šajā sarakstā vēl neviena nav.

[ctx: @title:window]
en: Suggested Users
lv: Ieteiktie lietotāji

en: Could not accept account
lv: Neizdevās apstiprināt kontu

en: Could not reject account
lv: Neizdevās noraidīt kontu

en: Could not take action against the account
lv: Neizdevās veikt darbību pret kontu

en: Could not enable the disabled account
lv: Neizdevās ieslēgt izslēgtu kontu

en: Could not unsilence the account
lv: Neizdevās kontam noņemt klusumu

en: Could not unsuspend the account
lv: Neizdevās apturēt konta darbību

en: Could not mark the account as not sensitive
lv: Neizdevās marķēt kontu kā tādu, kas nav sensitīvs

[ctx: login status]
en: Suspended
lv: Apturēta darbība

[ctx: login status]
en: Limited
lv: Ierobežota darbība

[ctx: login status]
en: Sensitized
lv: Sensitīvs saturs

[ctx: login status]
en: Frozen
lv: Iesaldēts konts

[ctx: login status]
en: Email Not confirmed
lv: E-pasts nav apstiprināts

[ctx: login status]
en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

[ctx: login status]
en: No Limits Imposed
lv: Nav uzliktu ierobežojumu

en: Error occurred when making a PUT request to update the domain block.
lv: Kļūda, PUT pieprasījuma laikā, lai atjauninātu domēna bloķēšanu.

en: Could not resolve report
lv: Neizdevās atrisināt ziņojumu

en: Could not unresolve report
lv: Neizdevās ziņojumu norādīt kā neatrisinātu

en: Could not assign report
lv: Neizdevās piešķirt ziņojumu

en: Could not unassign report
lv: Neizdevās atcelt ziņojuma piešķiršanu

[ctx: @info %1 is a display name]
en: %1 has moved to a new account:
lv: %1 pārvācās uz jaunu kontu:

[ctx: @action:button]
en: Go to Profile
lv: Iet uz profilu

[ctx: 'Mutual' is the common English word used in social media platforms describe people who follow you back. This the same meaning as 'mutual friends', for example.]
en: Mutual
lv: Abpusēji

en: Follows you
lv: Tev seko

en: Bot
lv: Bots

en: Follow Requested
lv: Lūgta sekošana

en: Unfollow
lv: Atcelt sekošanu

en: Follow
lv: Sekot

en: Stop notifying me when %1 posts.
lv: Neziņot, kad %1 publicē ierakstu.

en: Notify me when %1 posts.
lv: Paziņot, kad %1 publicē ierakstu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show a QR code for this account
lv: Rādīt kvadrātkodu uz šo kontu

en: Mention…
lv: Pieminējumi…

en: Start a Conversation…
lv: Sākt sarunu…

en: Hide Boosts from %1
lv: Paslēpt pastiprinājumus no %1

en: Show Boosts from %1
lv: Rādīt pastiprinājumus no %1

en: Stop Featuring This Profile
lv: Apturēt šī profila izcelšanu

en: Feature This Profile
lv: Izcelt šo profilu

en: Unmute
lv: Beigt apklusināšanu

en: Mute
lv: Apklusināt

en: Unblock
lv: Atbloķēt

en: Block
lv: Bloķēt

[ctx: @action:inmenu Report this post]
en: Report…
lv: Ziņot…

en: Edit Profile
lv: Rediģēt profilu

en: Account editor
lv: Konta redaktors

en: Featured Users
lv: Izceltie lietotāji

[ctx: @action:inmenu]
en: Scheduled Posts
lv: Ieplānotie ieraksti

[ctx: @action:inmenu]
en: Draft Posts
lv: Ierakstu uzmetumi

[ctx: @action:inmenu 'Browser' being a web browser]
en: Open in Browser
lv: Atvērt pārlūkā

en: Copy Link
lv: Kopēt saiti

en: Profile link copied.
lv: Profila saite ir nokopēta.

[ctx: @info:label Joined at]
en: Joined
lv: Pievienojās

en: Ownership of this link was checked on %1
lv: Šīs saites īpašnieku pārbaudīja %1

[ctx: @label:textfield]
en: Private Note:
lv: Privāts komentārs:

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Write down something about this user, this isn't visible to anyone but you.
lv: Ierakstiet kaut ko par šo lietotāju. Šo tekstu neviens cits neredzēs, bet tikai jūs.

en: Also followed by:
lv: Arī seko:

[ctx: @action:button See all familiar followers]
en: View %1 More
lv: Skatīt %1 vairāk

[ctx: @action:button See all familiar followers]
en: View All
lv: Skatīt visus

[ctx: @label User's number of statuses]
en: <b>%1</b> post | <b>%1</b> posts
lv[0]: <b>%1</b> ieraksts
lv[1]: <b>%1</b> ieraksti
lv[2]: <b>%1</b> ierakstu

[ctx: @label User's number of followed accounts]
en: <b>%1</b> follows | <b>%1</b> following
lv[0]: <b>%1</b> seko
lv[1]: <b>%1</b> seko
lv[2]: <b>%1</b> seko

[ctx: @label User's number of followers]
en: <b>%1</b> follower | <b>%1</b> followers
lv[0]: <b>%1</b> sekotājs
lv[1]: <b>%1</b> sekotāji
lv[2]: <b>%1</b> sekotāju

[ctx: @item:inmenu Profile Post Filter]
en: Posts
lv: Ieraksti

[ctx: @item:inmenu Profile Post Filter]
en: Posts && Replies
lv: Ieraksti un atbildes

[ctx: @item:inmenu Profile Post Filter]
en: Media
lv: Multivide

[ctx: @option:check]
en: Hide boosts
lv: Paslēpt pastiprinājumus

[ctx: @action:button Show all of a profile's posts]
en: All
lv: Visi

[ctx: @title:window]
en: Profile
lv: Profils

[ctx: @action:button]
en: Post
lv: Publicēt

[ctx: @label]
en: No Posts
lv: Nav ierakstu

en: This user hasn't posted anything yet.
lv: Šis lietotājs vēl neko nav publicējis

[ctx: @label]
en: No Media
lv: Nav multivides

en: This user hasn't posted any media yet.
lv: Šis lietotājs vēl nav publicējis multividi.

[ctx: @title: dialog to switch between logged in accounts]
en: Switch Account
lv: Pārslēgties starp kontiem

[ctx: @button: login to or register a new account.]
en: Add Account
lv: Pievienot kontu

en: Log in or create a new account
lv: Ierakstīties vai izveidot jaunu kontu

[ctx: @info:tooltip]
en: This account has an issue and can't login, switch to it for more details.
lv: Ar šo kontu ir problēmas un tajā neizdodas ierakstīties, pārslēdzieties uz to, lai iegūtu vairāk informācijas.

en: Share
lv: Dalīties

en: Share the selected media
lv: Dalīties ar atlasīto multividi

[ctx: @title Server-wide announcements set by admins.]
en: Announcements
lv: Servera paziņojumi

[ctx: @label An announcement was published on a date]
en: Announcement on %1
lv: Paziņojums par %1

[ctx: @label]
en: No Announcements
lv: Nav paziņojumu

en: Your server has not made any announcements yet.
lv: Jūsu serveris vēl nav publicējis paziņojumus.

[ctx: @title]
en: Confirm Boost
lv: Apstiprināt pastiprināšanu

[ctx: @action:button Boost this post]
en: Boost
lv: Pastiprināt

en: View profile
lv: Skatīt profilu

en: No emojis
lv: Nav emocijzīmju

[ctx: @info Last updated: relative date and time (e.g. 2 years ago)]
en: Last updated: %1
lv: Pēdējais atjauninājums: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Return to Top
lv: Augšup uz sākumu

[ctx: @info:status]
en: Some replies are not available
lv: Dažas atbildes nav pieejamas

en: To view all replies, open the post on the original server.
lv: Lai skatītu visas atbildes, atveriet ierakstu sākotnējā serverī.

[ctx: @action:button 'Browser' being a web browser]
en: Open in Browser
lv: Atvērt pārlūkā

[ctx: @info:status]
en: End of Timeline
lv: Ziņu lentes beigas

en: Conversations
lv: Sarunas

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Conversation…
lv: Jauna saruna…

[ctx: @title]
en: Search Users
lv: Meklēt lietotājus

en: Search for user…
lv: Meklēt lietotāju…

en: No Conversations
lv: Nav sarunu

en: Direct messages to other users will show up here. Do not share any sensitive information over a conversation.
lv: Te parādīsies tiešās ziņas no citiem lietotājiem. Šajās sarunās nepublicējiet nekādu sensitīvu informāciju.

[ctx: @action:button]
en: Increase follow request count
lv: Palielināt sekošanas pieprasījumu skaitu

[ctx: @action:button]
en: Decrease follow request count
lv: Samazināt sekošanas pieprasījumu skaitu

[ctx: @title:window]
en: Create List
lv: Izveidot sarakstu

[ctx: @title:window]
en: Edit List
lv: Rediģēt sarakstu

[ctx: @label:textbox List title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @label]
en: Show replies for
lv: Parādīt atbildes uz

[ctx: @label If the list is exclusive]
en: Exclusive
lv: Ekskluzīvs

en: Posts in an exclusive list are excluded from the Home timeline.
lv: Ieraksti ekskluzīvajā sarakstā netiek parādīt Mājas laika joslā.

[ctx: @label If the list is favorited]
en: Favorite
lv: Ar zvaigznīti

en: This list will show up in the sidebar.
lv: Šo sarakstu redzēsiet sānu joslā.

[ctx: @action:button Delete the list]
en: Manage Users
lv: Pārvaldīt lietotājus

[ctx: @action:intoolbar Add users to list]
en: Add Users
lv: Pievienot lietotājus

[ctx: @title]
en: Add Users to List…
lv: Pievienot lietotājus sarakstam…

[ctx: @action:button Add user to this list]
en: Add
lv: Pievienot

en: Search among users you follow…
lv: Meklēt starp lietotājiem, kuriem sekojat…

[ctx: @action:button Create the list]
en: Create
lv: Izveidot

[ctx: @action:button Edit the list]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:button Delete the list]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @title]
en: Deleting List
lv: Saraksta dzēšana

[ctx: @label]
en: Are you sure you want to delete this list?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo sarakstu?

en: Explore
lv: Izpētīt

en: Posts
lv: Ieraksti

en: Hashtags
lv: Tēmturi

en: News
lv: Ziņas

en: Users
lv: Lietotāji

[ctx: @info:placeholder]
en: No Posts
lv: Nav ierakstu

[ctx: @info:placeholder]
en: No Tags
lv: Nav birku

en: %1 person is talking | %1 people are talking
lv[0]: Runā %1 persona
lv[1]: Runā %1 personas
lv[2]: Runā %1 personu

[ctx: @info:placeholder]
en: No News
lv: Nav ziņu

[ctx: @info:placeholder]
en: No Users
lv: Nav lietotāju

en: %1 signed up
lv: %1 pierakstījās

[ctx: @title 'Following' as in the users you're following on Mastodon.]
en: Following
lv: Seko

[ctx: @action:button]
en: Filters
lv: Filtri

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Boosts
lv: Rādīt pastiprinājumus

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Replies
lv: Rādīt atbildes

[ctx: @action:intoolbar]
en: Configure Filters…
lv: Konfigurēt filtrus…

[ctx: @title:window]
en: Filters
lv: Filtri

en: No User Selected
lv: Neviens lietotājs nav atlasīts

en: With the Following view, easily check on each user you're following and only their posts - sorted by recent activity.
lv: Sekotāju skatā varat ērti apskatīt lietotājus, kuriem jūs sekojat, kā arī viņu ierakstus, kas kārtoti pēc pēdējās aktivitātes.

[ctx: @action:intoolbar]
en: Open Post
lv: Atvērt ierakstu

[ctx: @title:window]
en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Setup Required
lv: Nepieciešama iestatīšana

en: Tokodon can show notifications for activity such as users boosting or replying to your posts.
    
    The types of notifications shown can be fine tuned when logged in.
lv: „Tokodon“ var parādīt dažādu aktivitāšu paziņojumus, piemēram, cilvēkiem pastiprinot vai atbildot uz ierakstu.
    
    Parādītie paziņojumu veidi var tikt pielāgoti pēc ierakstīšanās.

en: Allow Notifications
lv: Atļaut paziņojumus

en: Continue
lv: Turpināt

[ctx: @title:window]
en: Password Service
lv: Paroles serviss

en: Tokodon requires a password service to be running to save personally sensitive information.
    
    Tokodon can use KWallet, GNOME Keyring or any libsecret-compatible service.
    
    After you installed the service, make sure it's running and restart Tokodon.
lv: „Tokodon“ ir nepieciešams palaists paroles serviss, lai saglabātu sensitīvu personas informāciju.
    
    „Tokodon“ var lietot „KWallet“, GNOME atslēgu saišķi vai jebkuru citu ar „libsecret“ saderīgu servicu.
    
    Pēc servisa instalēšanas pārliecinieties, ka tas darbojas un pārstartējiet „Tokodon“.

en: Quit Tokodon
lv: Iziet no „Tokodon“

[ctx: @title:window]
en: Welcome
lv: Laipni lūgti

en: Welcome to Tokodon
lv: Laipni lūgti programmā „Tokodon“

en: Some initial setup is required before you can use Tokodon.
lv: Pirms „Tokodon“ lietošanas ir jāveic daži pirmie soļi.

[ctx: @title]
en: Select Language
lv: Izvēlēties valodu

[ctx: @action:button]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @title]
en: Lists
lv: Saraksti

en: Create List
lv: Izveidot sarakstu

en: No Lists
lv: Nav sarakstu

en: Lists allow you to categorize who you're following.
lv: Saraksti ļauj ieviest kārtība starp profiliem, kam sekojat.

en: No Posts
lv: Nav ierakstu

en: There are no posts from the users in your list. Only new posts will appear in a list.
lv: Nav ierakstu no lietotājiem sarakstā. Sarakstā būs redzami jauni ieraksti.

en: Edit List
lv: Rediģēt sarakstu

[ctx: @title:window]
en: Authorization
lv: Pilnvarojums

en: To continue, you must authorize Tokodon to access your account.
lv: Lai turpinātu, autorizējieties „Tokodon“ un piekļūstiet savam kontam.

en: Open Authorization Page
lv: Atvērt autorizācijas lapu

en: Copy Link to Authorization Page
lv: Kopēt saiti uz autorizācijas lapu

en: Link copied.
lv: Saite ir nokopēta.

en: Use Authorization Code
lv: Izmantot autorizācijas kodu

en: Use this login method if the above link does not work.
lv: Izmantojiet šo ierakstīšanās metodi, ja augstāk norādītā saite nedarbojas.

en: Enter authorization token:
lv: Ievadiet autorizācijas kodu:

[ctx: @title:window]
en: Login Issue
lv: Problēmas ar ierakstīšanos

en: There was an issue logging into %1:<br><b>%2</b>
lv: Ir radusies kļūda, ierakstoties „%1“:<br><b>%2</b>

en: Please check if the password service is running. For other login issues, you can try logging into the server's website.
    
    You can attempt to log in again with the button below, or restart Tokodon.
lv: Pārbaudiet, vai ir palaists paroļu serviss. Ja ir citas ierakstīšanās problēmas, varat mēģināt ierakstīties servera tīmekļa vietnē.
    
    Varat mēģināt ierakstīties atkal, nospiežot zemāk esošo pogu, vai pārstartējiet „Tokodon“.

en: View Website
lv: Apmeklēt tīmekļa vietni

en: Re-Attempt Log In
lv: Mēģināt ierakstīties vēlreiz

en: Logout
lv: Izrakstīties

[ctx: @title]
en: Logout
lv: Izrakstīties

[ctx: @label]
en: Are you sure you want to log out?
lv: Vai tiešām vēlaties izrakstīties?

[ctx: @title:window]
en: Registration
lv: Reģistrācija

[ctx: @info:status Network status]
en: Failed to contact server: %1. Please check your proxy settings.
lv: Neizdevās sazināties ar serveri: %1. Pārbaudiet starpniekservera iestatījumus.

en: Proxy Settings
lv: Starpniekservera iestatījumi

[ctx: @title:group]
en: Register
lv: Reģistrēties

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Password
lv: Parole

en: Reason
lv: Iemesls

en: Register
lv: Reģistrēties

[ctx: @title:window]
en: Rules
lv: Noteikumi

[ctx: @title:group]
en: Rules
lv: Noteikumi

[ctx: @action:button Agree to server rules]
en: Agree
lv: Piekrist

[ctx: @action:button Disagree to server rules]
en: Disagree
lv: Nepiekrist

[ctx: @title:window]
en: Pick a Server
lv: Izvēlieties serveri

[ctx: @title:window]
en: Choose your Existing Server
lv: Izvēlieties savu esošo serveri

en: This server is closed for registration: %1
lv: Šī servera reģistrācija ir slēgta: %1

en: This server is closed for registration, and did not provide a reason.
lv: Šis serveris ir aizvēris reģistrāciju, bet nav norādījis tam iemeslu.

en: Search or enter URL…
lv: Meklēt vai ierakstīt URL…

en: Custom Server
lv: Pielāgots serveris

en: Public Servers
lv: Publiskie serveri

en: No Public Servers
lv: Nav publisko serveru

en: Enter a server URL manually in the search field.
lv: Ierakstiet servera URL meklēšanas laukā.

[ctx: @action:button Open in external web browser]
en: Open Externally
lv: Atvērt ārēji

[ctx: @info]
en: Browse the Fediverse and connect with people on Mastodon (and other compatible software).
lv: Pārlūkojiet „Fediverse“ un sekojiet cilvēkiem „Mastodon“ (un citos saderīgos pakalpojumos).

[ctx: @action:button Pick a Mastodon server]
en: Register
lv: Reģistrēties

[ctx: @action:button Use an existing Mastodon account]
en: Login
lv: Ierakstīties

[ctx: @action:button Application settings]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @action:button]
en: Compatible with Mastodon
lv: Saderīgs ar „Mastodon“

[ctx: @info Compatible with Mastodon]
en: Compatible with
lv: Saderīgs ar

[ctx: @title]
en: Open As…
lv: Atvērt kā…

[ctx: @title]
en: Reply As…
lv: Atbildēt kā…

[ctx: @title]
en: Favorite As…
lv: Pielikt zvaigznīti kā…

[ctx: @title]
en: Boost As…
lv: Pastiprināt kā…

[ctx: @title]
en: Bookmark As…
lv: Pievienot grāmatzīmēm kā…

[ctx: @title]
en: Unknown Action
lv: Nezināma darbība

en: It seems pretty quiet right now, try posting something!
lv: Te ir diezgan kluss… Mēģiniet kaut ko publicēt!

en: No Favorites
lv: Nav zvaigznīšu

en: Posts that you favorite will show up here. If you appreciate someone's post, favorite it!
lv: Te būs redzami ieraksti, kuriem pielikāt zvaigznīti. Ja jums patīk kāds ieraksts, pielieciet tam zvaigznīti!

en: No Bookmarks
lv: Nav grāmatzīmju

en: Bookmark posts and they will show up here. Bookmarks are always kept private, even to the post's author.
lv: Pievienojiet ierakstus grāmatzīmēm, lai tie te parādītos. Grāmatzīmes vienmēr ir privātas — par ieraksta autoram.

en: Write a New Post
lv: Rakstīt jaunu ierakstu

en: Write a new post
lv: Rakstīt jaunu ierakstu

en: Reply to post
lv: Atbildēt ierakstam

[ctx: @action:button Home Timeline]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: @action:button Account Notifications]
en: Notifications
lv: Paziņojumi

[ctx: @action:button Follows that require explicit allow/deny]
en: Follow Requests
lv: Sekošanas lūgums

[ctx: @action:button Local timeline of posts from the account's own server]
en: Local
lv: Vietējā

[ctx: @action:button Global timeline of posts from the entire Fediverse network]
en: Global
lv: Globālā

[ctx: @action:button Direct one-on-one messages between users]
en: Conversations
lv: Sarunas

[ctx: @action:button This account's favorited posts]
en: Favorites
lv: Zvaigznītes

[ctx: @action:button This account's bookmarked posts]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: @action:button Explore this server's trending posts, news, and more]
en: Explore
lv: Izpētīt

[ctx: @action:button A list of this account's followed accounts]
en: Following
lv: Sekoju

[ctx: @action:button Search for users, posts and tags]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: @action:button This account's lists, or timelines consisting of a groups of accounts]
en: Lists
lv: Saraksti

[ctx: @action:button This account's profile]
en: Profile
lv: Profils

[ctx: @action:button Open debug page]
en: Debug
lv: Atkļūdot

[ctx: @action:button Open moderation tools]
en: Moderation Tools
lv: Moderēšanas rīki

[ctx: @action:button Open settings dialog]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @action:intoolbar]
en: Unfollow
lv: Vairs nesekot

[ctx: @action:intoolbar]
en: Follow
lv: Sekot

[ctx: @title]
en: Embed Information
lv: Iegultā informācija

en: Advanced Search
lv: Papildu meklēšana

[ctx: @info:placeholder Username for searching accounts]
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

[ctx: @info:placeholder display name for searching accounts]
en: Display Name:
lv: Parādāmais vārds:

[ctx: @info:placeholder email for searching accounts]
en: Email:
lv: E-pasts:

[ctx: @info:Search button to initiate searching accounts]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: @info:Reset button to reset all the text fields]
en: Reset
lv: Atiestatīt

[ctx: @info:Cancel button to close the dailog]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @info:Location combobox to choose location filters]
en: Location
lv: Atrašanās vieta

[ctx: @info:Filter out accounts from any location]
en: All
lv: Visi

[ctx: @info:Filter out local accounts]
en: Local
lv: Vietējie

[ctx: @info:Filter out remote accounts]
en: Remote
lv: Attālināta

[ctx: @info:Moderation Status combobox to choose between different moderation status filters]
en: Moderation Status
lv: Moderēšanas statuss

[ctx: @info:Filter out accounts with any moderation status]
en: All
lv: Visi

[ctx: @info:Filter out accounts with active moderation status]
en: Active
lv: Aktīvi

[ctx: @info:Filter out accounts with pending moderation status]
en: Pending
lv: Gaida

[ctx: @info:Filter out accounts with disabled moderation status]
en: Disabled
lv: Izslēgti

[ctx: @info:Filter out accounts with silenced moderation status]
en: Silenced
lv: Apklusināti

[ctx: @info:Filter out accounts with suspended moderation status]
en: Suspended
lv: Apturēti

[ctx: @info:Role combobox to choose between different role filters]
en: Role
lv: Loma

[ctx: @info:Filter out accounts with any role]
en: All
lv: Visi

[ctx: @info:Filter out accounts with moderator role]
en: Moderator
lv: Moderators

[ctx: @info:Filter out accounts with admin role]
en: Admin
lv: Administrators

[ctx: @info:Filter out accounts with owner role]
en: Owner
lv: Īpašnieks

en: No accounts found
lv: Nav atrasti konti

[ctx: @action:button]
en: Create Email Block
lv: Izveidot e-pasta bloku

[ctx: @title]
en: E-Mail Domain Info
lv: E-pasta domēna informācija

[ctx: @info The domain on which the block is imposed]
en: Email domain name
lv: E-pasta domēna nosaukums

[ctx: @info Time when the block was imposed.]
en: Block created at
lv: Bloķēšanas laiks

[ctx: @info The counted accounts signup attempts using that email domain within the last week.]
en: Account sign-up attempts in this week
lv: Konta ierakstīšanās mēģinājumi šonedēļ

[ctx: @info The counted IP signup attempts of that email domain within that day.]
en: IP sign-up attempts in this week
lv: IP ierakstīšanās mēģinājumi šonedēļ

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Delete email block
lv: Dzēst e-pasta bloku

en: Email block deleted
lv: E-pasta bloks ir dzēsts

[ctx: @title]
en: New E-Mail Domain Block
lv: Jauns e-pasta domēna bloks

[ctx: @info The domain on which the block will be imposed]
en: Domain *
lv: Domēns *

en: This can be the domain name that shows up in the e-mail address or the MX record it uses. They will be checked upon sign-up.
lv: Šis var būt domēna nosaukums, ka parādās e-pasta adresē vai ko izmanto MX ieraksts. Tas tiks pārbaudīts ierakstīšanās laikā.

[ctx: @action:button]
en: Resolve domain
lv: Atrisināt domēnu

en: New email block added
lv: Pievienots jauns e-pasta bloks

[ctx: @info]
en: %1 sign-up attempts over the last week
lv: %1 ierakstīšanās mēģinājumi pēdējās nedēļas laikā

en: No email blocks found
lv: Nav atrasti e-pasta bloki

en: Add New Domain Block
lv: Pievienot jaunu domēnu bloku

en: Allow Federation with Domain
lv: Atļaut federēšanu ar šo domēnu

en: Allowed Domain Info
lv: Atļaut domēna informāciju

[ctx: @info:The domain that is allowed to federate]
en: Domain
lv: Domēns

[ctx: @info:Time when the domain was allowed to federate.]
en: Created at
lv: Izveidots

en: Disallow Federation with Domain
lv: Neatļaut federēšanu ar šo domēnu

en: Disallowed federation with the domain
lv: Nav atļauta federēšana ar šo domēnu

en: Add Domain Block
lv: Pievienot domēna bloku

[ctx: @info:Enter the domain address of the domain block]
en: Domain*
lv: Domēns*

en: Public comment
lv: Publisks komentārs

en: Private Comment
lv: Privāts komentārs

en: Moderation
lv: Moderēšana

[ctx: @info:Filter out all the allowed domains]
en: Silence
lv: Apklusināt

[ctx: @info:Filter out all the blocked domains]
en: Suspend
lv: Apturēt

[ctx: @info:Filter out all the blocked domains]
en: None
lv: Nav

en: Reject media files
lv: Noraidīt multimediju datnes

en: Removes locally stored media files and refuses to download any in the future. Irrelevant for suspensions
lv: Noņem lokāli saglabātās multimediju datnes un noraidīt to lejupielādi nākotnē. Neietekmē apturēšanu

en: Reject reports
lv: Noraidīt ziņojumus

en: Ignore all reports coming from this domain. Irrelevant for suspensions
lv: Ignorēt ziņojumus no šī domēna. Neietekmē apturēšanu

en: Obfuscate domain name
lv: Pieslēpt domēna nosaukumu

en: Partially obfuscate the domain name in the list if advertising the list of domain limitations is enabled
lv: Daļēji pieslēpt domēna nosaukumu sarakstā, ja ir ieslēgti domēnu saraksta reklamēšanas ierobežojumi

[ctx: @info:Button to create a domain block]
en: Create Block
lv: Izveidot bloku

en: New domain block added
lv: Pievienots jauns domēna bloks

[ctx: @info:This domain will be able to fetch data from this server and incoming data from it will be processed and stored]
en: Domain*
lv: Domēns*

en: New Allowed Domain Added
lv: Pievienots jauns atļautais domēns

en: Allowed domain option is available for instances with limited federation mode enabled
lv: Atļautā domēna iespēja ir pieejama instancēs ar ieslēgtu ierobežotas federēšanas režīmu

[ctx: @info:Choose between allowed and limited domains]
en: Moderation
lv: Moderēšana

[ctx: @info:Filter out all the blocked domains]
en: Blocked domains
lv: Bloķētie domēni

[ctx: @info:Filter out all the allowed domains in limited federation mode]
en: Allowed domains
lv: Atļautie domēni

en: Allowed for federation
lv: Atļauti federēšanai

en: No federations found
lv: Federēšanas nav atrastas

[ctx: @action:button]
en: Create Rule
lv: Izveidot noteikumu

en: New IP Rule
lv: Jauns IP noteikums

[ctx: @info:Time after which the rule will be lifted]
en: Expire After
lv: Beidzas pēc

[ctx: @info:Option to block out the IP for 1 day]
en: 1 day
lv: 1 dienas

[ctx: @info:Option to block out the IP for 2 weeks]
en: 2 weeks
lv: 2 nedēļām

[ctx: @info:Option to block out the IP for 1 month]
en: 1 month
lv: 1 mēneša

[ctx: @info:Option to block out the IP for 6 months]
en: 6 month
lv: 6 mēnešiem

[ctx: @info:Option to block out the IP for 1 year]
en: 1 year
lv: 1 gada

[ctx: @info:Option to block out the IP for 3 years]
en: 3 year
lv: 3 gadiem

[ctx: @info: The comment attached with the ip rule]
en: Comment
lv: Komentārs

en: Optional. Remember why you added this rule.
lv: Izvēles. Ļauj atcerēties, kādēļ pievienojāt šo noteikumu.

[ctx: @info:The rule attached with the ip rule]
en: Rule *
lv: Noteikums *

en: Choose what will happen with requests from this IP
lv: Izvēlēties, kas notiks ar pieprasījumiem no šīs IP adreses

en: Limit sign-ups
lv: Ierobežot ierakstīšanos

en: New sign-ups will require your approval
lv: Jaunas ierakstīšanās pieprasīs Jūsu apstiprinājumu

en: Block sign-ups
lv: Bloķēt ierakstīšanos

en: New sign-ups will not be possible
lv: Jaunas ierakstīšanās nebūs iespējamas

en: Block access
lv: Bloķēt pieeju

en: Block access to all resources
lv: Bloķēt pieeju visiem resursiem

[ctx: @info:Button to create a IP rule]
en: Create IP rule
lv: Izveidot IP noteikumu

en: New IP rule added
lv: Pievienots jauns IP noteikums

[ctx: @label]
en: Limit sign-ups
lv: Ierobežot ierakstīšanos

[ctx: @label]
en: Block sign-ups
lv: Bloķēt ierakstīšanos

[ctx: @label]
en: Block access
lv: Bloķēt pieeju

en: No IP rules found
lv: Nav atrasti IP noteikumi

en: Not Available
lv: Nav pieejams

en: Perform moderation action on %1
lv: Veikt moderēšanas darbību attiecībā uz %1

[ctx: @info: Use this to send a warning to the user, without triggering any other action.]
en: Warn
lv: Brīdināt

[ctx: @info: Prevent the user from using their account, but do not delete or hide their contents.]
en: Freeze
lv: Iesaldēt

[ctx: @info: Force all this user's media attachments to be flagged as sensitive.]
en: Force-Sensitive
lv: Piespiedu sensitīva marķēšana

[ctx: @info: Prevent the user from being able to post with public visibility, hide their posts and notifications from people not following them.]
en: Limit
lv: Ierobežot

[ctx: @info: Prevent any interaction from or to this account and delete its contents. Revertible within 30 days.]
en: Suspend
lv: Apturēt

[ctx: @info: The user will receive an explanation of what happened with their account]
en: Notify the user per e-mail
lv: Informēt lietotāju e-pastā

[ctx: @info: Send a warning note to the user.]
en: Custom warning
lv: Pielāgots brīdinājums

[ctx: @info:Button to submit the action aginst the user.]
en: Submit
lv: Iesniegt

en: Action taken successfully
lv: Darbība ir veiksmīgi izpildīta

[ctx: @info:Cancel button to close the dailog.]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Are you sure?
lv: Vai tiešām?

en: Action will be taken against the account.
lv: Pret šo kontu tiks vērsta darbība.

en: Successfully approved %1's sign-up application
lv: Veiksmīgi apstiprināts %1 ierakstīšanās pieteikums

en: Successfully rejected %1's sign-up application
lv: Veiksmīgi noraidīta %1 ierakstīšanās pieteikums

en: Successfully unfreezed %1's account
lv: Veiksmīgi atcelta %1 konta iesaldēšana

en: Successfully unsilenced %1's account
lv: Veiksmīgi noņemta %1 konta apklusināšana

en: Successfully unsuspended %1's account
lv: Veiksmīgi noņemta %1 konta apturēšana

en: Successfully undo force-sensitive %1's account
lv: Veiksmīgi atcelta %1 kontu piespiedu sensitīvu marķēšanu

en: Successfully deleted %1's account data
lv: Veiksmīgi dzēsti %1 konta dati

[ctx: @info Bio label of account.]
en: Bio
lv: Apraksts

en: Reasons for joining
lv: Pievienošanās iemesli

[ctx: @info:Number of Posts]
en: Posts
lv: Ieraksti

[ctx: @info:Number of followers.]
en: Followers
lv: Sekotāji

[ctx: @info:row Number of accounts followed by the account]
en: Following
lv: Seko

en: No role
lv: Nav lomas

[ctx: @info Role of the account on this server.]
en: Role
lv: Loma

[ctx: @info The last time the account was active.]
en: Last Active
lv: Pēdējo reizi aktīvs

[ctx: @info The current login status of the account.]
en: Login Status
lv: Ierakstīšanās statuss

[ctx: @info: Role of the user.]
en: Role
lv: Loma

[ctx: @info: Email of the user.]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: @info: Email confirmation status of the user.]
en: Email Status
lv: E-pasta statuss

en: Confirmed
lv: Apstiprināts

en: Not Confirmed
lv: Nav apstiprināts

[ctx: @info: Locale of the user.]
en: Account Locale
lv: Konta lokāle

[ctx: @info: Joining date of the user]
en: Joined
lv: Pievienojās

en: Most recent IP
lv: Pēdējās IP

en: Invited By
lv: Uzaicināja

[ctx: @info: Approve the user's request]
en: Approve
lv: Apstiprināt

[ctx: @info: Reject the user's request]
en: Reject
lv: Noraidīt

en: Delete Account Data
lv: Dzēst konta datus

[ctx: @info: Unfreeze the user's account]
en: Unfreeze
lv: Atcelt iesaldēšanu

en: Undo Limit
lv: Atsaukt ierobežojumu

en: Undo Suspension
lv: Atsaukt apturēšanu

en: Undo force-sensitive
lv: Atsaukt piespiedu sensitīvu marķēšanu

en: Take action against this account
lv: Veikt darbības pret šo kontu

en: Remove Domain Block
lv: Noņemt domēna bloku

en: Domain Block Removed
lv: Domēna bloks ir noņemts

en: Edit domain block
lv: Rediģēt domēna bloku

en: Private comment
lv: Privāts komentārs

[ctx: @info:Button to update the domain block with new values]
en: Update Block
lv: Atjaunināt bloku

en: Domain block updated
lv: Domēna bloks ir atjaunināts

en: Blocked at
lv: Bloķēts

[ctx: @info: No public comment provided]
en: None
lv: Nav

[ctx: @info: No private comment provided]
en: None
lv: Nav

[ctx: @info:The policy to be applied by this domain block]
en: Policy
lv: Politika

[ctx: @info:Whether to obfuscate public displays of this domain block]
en: Obfuscate
lv: Pieslēpt

[ctx: @info:Whether to reject incoming media from this domain]
en: Reject media
lv: Noraidīt multividi

[ctx: @info:Whether to reject incoming reports from this domain]
en: Reject reports
lv: Noraidīt ziņojumus

en: Edit Domain Block
lv: Rediģēt domēnu bloku

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove IP Rule
lv: Noņemt IP noteikumu

en: IP Rule Removed
lv: IP noteikums ir noņemts

[ctx: @title:window]
en: Update IP Rule
lv: Atjaunināt IP noteikumu

[ctx: @info Time after which the rule will be lifted]
en: Expire After
lv: Beidzas pēc

[ctx: @info Option to block out the IP for 1 day]
en: 1 day
lv: 1 dienas

[ctx: @info Option to block out the IP for 2 weeks]
en: 2 weeks
lv: 2 nedēļām

[ctx: @info Option to block out the IP for 1 month]
en: 1 month
lv: 1 mēneša

[ctx: @info Option to block out the IP for 6 months]
en: 6 month
lv: 6 mēnešiem

[ctx: @info Option to block out the IP for 1 year]
en: 1 year
lv: 1 gada

[ctx: @info Option to block out the IP for 3 years]
en: 3 year
lv: 3 gadiem

[ctx: @info The comment attached with the ip rule]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: @info The rule attached with the ip rule]
en: Rule *
lv: Noteikums *

[ctx: @info Cancel button to close the dailog]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @info Button to update an IP rule]
en: Update IP rule
lv: Atjaunināt IP noteikumu

en: IP rule updated
lv: IP noteikums ir atjaunināts

[ctx: @info Time after which the rule will be lifted]
en: Expires at
lv: Derīgs līdz

[ctx: @info No public comment provided]
en: None
lv: Nav

[ctx: @info The severity to be applied by this IP rule]
en: Severity
lv: Stingrība

[ctx: @action:button]
en: Update IP Rule
lv: Atjaunināt IP noteikumu

en: Report #%1
lv: Ziņojums #%1

en: Mark as unresolved
lv: Marķēt kā neatrisinātu

en: Mark as resolved
lv: Marķēt kā atrisinātu

en: Report Unresolved
lv: Ziņot kā neatrisinātu

en: Report Resolved
lv: Ziņot kā atrisinātu

[ctx: @info Number of Posts]
en: Posts
lv: Ieraksti

[ctx: @info Number of followers.]
en: Followers
lv: Sekotāji

[ctx: @info Row Number of accounts followed by the account]
en: Following
lv: Seko

[ctx: @info Time at which the reported account joined.]
en: Joined
lv: Pievienojās

[ctx: @info The last time the reported account was active.]
en: Last Active
lv: Pēdējo reizi aktīvs

[ctx: @info The current login status of the account.]
en: Reported
lv: Ziņots

[ctx: @info Time at which the report was made]
en: Reported
lv: Ziņots

en: Reported By
lv: Ziņoja

en: Report Status
lv: Ziņojuma statuss

en: Resolved
lv: Atrisināts

en: Unresolved
lv: Neatrisināts

en: Action taken by
lv: Darbību veica

en: Assigned moderator
lv: Piešķirts moderators

en: No one
lv: Neviens

en: Unassign
lv: Noņemt piešķīrumu

en: Assign to me
lv: Piešķirt man

en: Forwarded
lv: Pārsūtīts

[ctx: @info:The report is forwarded]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @info:The report is not forwarded]
en: No
lv: Nē

en: Category
lv: Kategorija

en: The reason this account and/or content was reported will be cited in communication with the reported account
lv: Iemesls, kāpēc par šo kontu un/vai tā publicēto saturu tika ziņots, tiks norādīts komunikācijā ar kontu, par kuru tika ziņots

en: Other
lv: Cita

en: Category changed to other
lv: Kategorija ir mainīta pret citu

en: Spam
lv: Surogātziņa

en: Category changed to spam
lv: Kategorija ir mainīta uz surogātziņu

en: Content violates one or more server rules
lv: Saturs pārkāpj vienu vai vairākus servera noteikumus

en: Category changed to rule violation
lv: Kategorija ir mainīta uz noteikumu pārkāpumu

en: To provide more information, %1 wrote:
lv: Sniedzot vairāk informācijas, %1 rakstīja:

[ctx: @info:Account didn't provide any comment on the report]
en: N/A
lv: N/P

en: Reported Content
lv: Ziņotais saturs

en: Offending content will be cited in communication with the reported account
lv: Saturs, kas ir pārkāpis noteikumus, tiks citēts komunikācijā ar kontu, par kuru ir ziņots

en: <b>Content Warning</b><br /> %1
lv: <b>Satura brīdinājums</b><br /> %1

en: Show Less
lv: Rādīt mazāk

en: Show More
lv: Rādīt vairāk

[ctx: @title]
en: Accounts
lv: Konti

en: Reports
lv: Ziņojumi

[ctx: @title]
en: Federation
lv: Federācija

[ctx: @title]
en: IP Rules
lv: IP noteikumi

[ctx: @title]
en: Email Blocks
lv: E-pastu bloki

en: Accounts Tool Page
lv: Kontu rīku lapa

[ctx: @info:Combobox to choose Report Status]
en: Report Status
lv: Ziņojuma statuss

[ctx: @info:Filter out unresolved reports]
en: Unresolved
lv: Nav atrisināts

[ctx: @info:Filter out resolved reports]
en: Resolved
lv: Atrisināts

[ctx: @info:Combobox to choose the origin of report]
en: Report Origin
lv: Ziņojuma izcelsme

[ctx: @info:Filter out accounts with any origin]
en: All
lv: Visi

[ctx: @info:Filter out accounts with local origin]
en: Local
lv: Vietējie

[ctx: @info:Filter out accounts with remote origin]
en: Remote
lv: Attālināti

en: Reported By:
lv: Ziņoja:

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Assigned Account:
lv: Piešķirtais konts:

[ctx: @info: No account assigned to the report]
en: N/A
lv: N/P

en: No reports found
lv: Ziņojumi nav atrasti

en: Notifications
lv: Paziņojumi

[ctx: @action:intoolbar Mark all notifications as read]
en: Mark All As Read
lv: Atzīmēt kā lasītu

[ctx: @action:intoolbar]
en: Configure Notifications…
lv: Konfigurēt paziņojumus…

[ctx: @title:window]
en: Notification Settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

[ctx: @action:intoolbar Show all notifications]
en: All
lv: Visi

[ctx: @action:intoolbar Show only mentions]
en: Mentions
lv: Pieminējumi

[ctx: @action:intoolbar More filter categories]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: Show only boosts]
en: Boosts
lv: Pastiprinājumi

[ctx: Show only favorites]
en: Favorites
lv: Zvaigznītes

[ctx: Show only poll results]
en: Poll Results
lv: Aptauju rezultāti

[ctx: Show only followed statuses]
en: Posts
lv: Ieraksti

[ctx: Show only follows]
en: Follows
lv: Seko

[ctx: @info:label New notifications]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @info:label Previous notifications]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: No Notifications
lv: Nav paziņojumu

en: You have no notifications yet. When people reply, favorite or boost your posts they will show up here.
lv: Jums vēl nav paziņojumu. Ja kāds profils jums atbildēs, pieliks zvaigznīti vai pastiprinās kādu jūsu ierakstu, tas te būs redzams.

en: %1 has issued a warning against your account
lv: %1 ir izdevis brīdinājumu par jūsu kontu

[ctx: @info:label this is used for notifications, when an annual report is available. It's similar to spotify wrapped, it shows profile stats / it's a recap of the year. The variable is the current year e.g. 2024. Please don't translate the hashtag.]
en: Your %1 #FediWrapped awaits! Unveil your year's highlights and memorable moments on Mastodon!
lv: Jūsu %1. gada #FediWrapped gaida! Apskatiet savus gada „Mastodon“ spilgtākos un atmiņā paliekošākos brīžus!

[ctx: @action:button]
en: View #FediWrapped
lv: Apskatīt #FediWrapped

en: View %1's Profile
lv: Skatīt %1 profilu

en: %1 users favorited your post
lv: %1 lietotāji pievienoja zvaigznīti tavam ierakstam

en: %1 users boosted your post
lv: %1 lietotāji pastiprināja tavu ierakstu

en: Normal Status
lv: Normāls statuss

en: Spoiler Status
lv: Sižeta atklāšanas statuss

[ctx: @info:label]
en: Moderation has blocked <b>%1</b>, including %2 of your followers and %3 account you follow.
lv: Moderēšanas komanda ir bloķējusi <b>%1</b>, ieskaitot %2 no taviem sekotājiem un %3 kontu, kuram tu seko.

[ctx: @info:label]
en: A report has been filed against a user in your server.
lv: Par lietotāju jūsu serverī ir iesniegts ziņojums.

en: A poll has ended
lv: Aptauja ir beigusies

en: %1 updated their post
lv: %1 atjaunināja savu ierakstu

en: Status with image attachment
lv: Statuss ar attēla pielikumu

en: Status with gif attachment
lv: Statuss ar GIF pielikumu

en: Status with video attachment
lv: Statuss ar video pielikumu

en: Status with audio attachment
lv: Statuss ar audio pielikumu

[ctx: @info]
en: Sensitive media
lv: Sensitīva multivide

en: Not available
lv: Nav pieejams

[ctx: @action:button]
en: Hide Media
lv: Paslēpt multividi

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide media
lv: Paslēpt multividi

en: Show Media
lv: Rādīt multividi

en: Save Image As…
lv: Saglabāt attēlu kā…

en: Save Gif As…
lv: Saglabāt GIF kā…

en: Save Video As…
lv: Saglabāt video kā…

en: Save Audio As…
lv: Saglabāt audio kā…

en: Copy Image
lv: Kopēt attēlu

[ctx: @title]
en: Post
lv: Ieraksts

[ctx: @action:button Start media playback]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: @info]
en: Content Notice
lv: Satura paziņojums

en: <b>Content Notice</b><br /> %1
lv: <b>Satura paziņojums</b><br /> %1

[ctx: @info]
en: Filter
lv: Filtrēt

en: <b>Filtered</b><br /> %1
lv: <b>Filtrēts</b><br /> %1

[ctx: @action:button]
en: Show Anyway
lv: Parādīt tāpat

[ctx: Posted on 26 March 2024 Tuesday 20:43:18 +03]
en: Posted on %1
lv: Publicēts %1

en: Public
lv: Publiska

en: Unlisted
lv: Nerindota

en: Private
lv: Privāta

en: Direct Message
lv: Tiešais ziņojums

en: No favorites
lv: Nav zvaigznīšu

en: %1 favorite | %1 favorites
lv[0]: %1 zvaigznīte
lv[1]: %1 zvaigznītes
lv[2]: %1 zvaigznīšu

en: No boosts
lv: Nav pastiprinājumu

en: %1 boost | %1 boosts
lv[0]: %1 pastiprinājums
lv[1]: %1 pastiprinājumi
lv[2]: %1 pastiprinājumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
lv: Kopēt saiti

en: Post link copied.
lv: Ieraksta saite ir nokopēta

en: Link preview: %1
lv: Saites priekšskatījums: %1

[ctx: @info:label 'More from [this author]', where we put the user's avatar and name next to this label]
en: More from
lv: Vairāk no

[ctx: @info:label 'This is written by %1']
en: By %1
lv: Autors: %1

en: Text description available
lv: Pieejams teksta apraksts

[ctx: @title]
en: Media Description
lv: Multivides apraksts

[ctx: @info]
en: Post content
lv: Publicēt saturu

[ctx: @label]
en: Pinned Post
lv: Piesprausts ieraksts

[ctx: @title]
en: Delete Post
lv: Dzēst ierakstu

[ctx: @label]
en: Are you sure you want to delete this post?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo ierakstu?

[ctx: @title]
en: Delete & Re-draft Post
lv: Dzēst un izveidot jaunu ieraksta uzmetumu

[ctx: @label]
en: Are you sure you want to redraft this post? This will delete the original post.
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie šī ieraksta uzmetuma? Šī darbība dzēsīs publicēto ierakstu.

[ctx: Reply to a post]
en: Reply
lv: Atbildēt

en: Cannot boost direct messages
lv: Nevar pastiprināt personīgas ziņas

en: Cannot boost private posts
lv: Nevar pastiprināt privātus ierakstus

[ctx: Share a post]
en: Boost
lv: Pastiprināt

en: Boosted
lv: Pastiprināts

en: Boost
lv: Pastiprināt

[ctx: Favorite a post]
en: Favorite
lv: Pielikt zvaigznīti

en: Favorited
lv: Pielikta zvaigznīte

en: Favorite
lv: Pielikt zvaigznīti

en: Remove bookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi

[ctx: Bookmark a post]
en: Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmēm

en: Bookmarked
lv: Pievienots grāmatzīmēm

en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: This post has been marked private. Some posts may be missing because its replies are marked as private by default.
lv: Šis ieraksts ir atzīmēts kā privāts. Daži ieraksti var iztrūkt, jo tā atbildes pēc noklusējuma arī ir privātas.

[ctx: @info]
en: Post Author
lv: Ieraksta autors

[ctx: Edited on <datetime>]
en: Edited on %1
lv: Rediģēts %1

[ctx: Show more options]
en: More actions
lv: Vairāk darbību

[ctx: @info]
en: Interaction
lv: Sarunas

[ctx: @info Loading user that started this interaction]
en: Loading…
lv: Ielādē…

en: %1 boosted
lv: %1 pastiprināts

en: In reply to %1
lv: Atbildot uz %1

[ctx: @action:inmenu 'Thread' is a series of posts.]
en: Open Thread
lv: Atvērt pavedienu

[ctx: @action Open embed into website dialog]
en: Embed
lv: Iegult

[ctx: @action:inmenu]
en: Open as…
lv: Atvērt kā…

[ctx: @action:inmenu]
en: Reply as…
lv: Atbildēt kā…

[ctx: @action:inmenu]
en: Favorite as…
lv: Pielikt zvaigznīti kā…

[ctx: @action:inmenu]
en: Boost as…
lv: Pastiprināt kā…

[ctx: @action:inmenu]
en: Bookmark as…
lv: Pievienot grāmatzīmēm kā…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Bookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi

[ctx: @action:inmenu]
en: Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmēm

[ctx: @action:inmenu]
en: Unpin on Profile
lv: Noņemt piespraudi no profila

[ctx: @action:inmenu]
en: Pin on Profile
lv: Piespraust profilam

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmute Conversation
lv: Noņemt klusumu sarunai

[ctx: @action:inmenu]
en: Mute Conversation
lv: Apklusināt sarunu

[ctx: @action:inmenu Unmute account]
en: Unmute @%1
lv: Noņemt @%1 apklusināšanu

[ctx: @action:inmenu Mute account]
en: Mute @%1
lv: Apklusināt @%1

[ctx: @action:inmenu Unblock account]
en: Unblock @%1
lv: Atbloķēt @%1

[ctx: @action:inmenu Block account]
en: Block @%1
lv: Bloķēt @%1

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete & Re-draft
lv: Dzēst un veidot jaunu uzmetumu

[ctx: Votes percentage]
en: %1%
lv: %1 %

en: You voted for this option
lv: Jūs nobalsojāt par šo variantu

en: (No votes)
lv: (nav balsu)

en: Vote
lv: Balsot

[ctx: @option:check Show poll results]
en: Show Results
lv: Rādīt rezultātus

en: Poll has closed
lv: Aptauja ir beigusies

[ctx: @info]
en: Tag
lv: Birka

en: Post from %1
lv: Publicēja %1

en: Quoted post
lv: Citēta ierakstu

[ctx: @info:label]
en: Poll
lv: Aptauja

[ctx: Last read on this date]
en: Last read on %1
lv: Pēdējo reizi lasīts %1

[ctx: @title]
en: Report Post
lv: Ziņot par ierakstu

[ctx: @title]
en: Report User
lv: Ziņot par lietotāju

[ctx: @title]
en: Reason for reporting this post
lv: Iemesls ziņošanai par šo ierakstu

[ctx: @title]
en: Reason for reporting this user
lv: Iemesls ziņošanai par šo lietotāju

[ctx: @action:button 'Report' as in 'Report this to moderators']
en: Report
lv: Ziņot

[ctx: @action]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Hashtag
lv: Tēmturis

[ctx: @title]
en: Search
lv: Meklēt

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: No search results
lv: Meklēšanai nav rezultātu

en: Search for users, tags and posts
lv: Meklē lietotājus, birkas un tēmturus

[ctx: @action:button]
en: Announcements
lv: Servera paziņojumi

[ctx: @action:button]
en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

[ctx: @title:window]
en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

en: Edit Account
lv: Rediģēt kontu

en: Please choose a file
lv: Izvēlieties datni

[ctx: @label]
en: Are you sure you want to log out of %1?
lv: Vai tiešām vēlaties izrakstīties no %1?

en: Profile
lv: Profils

en: Account
lv: Konts

en: Require approval for new followers
lv: Pieprasīt sekošanas lūgumu apstiprināšanu

en: By default new followers are automatically accepted. Uncheck if you want to manually approve or deny new ones. You always have the option to force someone to unfollow you.
lv: Pēc noklusējuma jaunos sekotājus jūs automātiski apstiprināsit. Noņemiet atzīmi, ja vēlaties manuāli apstiprināt vai noraidīt jaunus sekošanas pieprasījumus. Atcerieties, ka jums vienmēr ir iespēja piespiest kādu beigt jums sekot.

en: Is automated
lv: Ir automatizēts

en: Whether to publicly mark this account as doing any kind of automated actions.
lv: Vai publiski atzīmēt šo kontu kā tādu, kas dara kādas automatizētas darbības.

en: Feature profile and posts
lv: Izcelt šo profilu un ierakstus

en: Your public profile and posts may be featured to other users.
lv: Jūsu publisko profilu un ierakstus var izcelt citiem lietotājiem.

en: Publicly list follows and followers
lv: Publiski parādīt sekojamos un sekotājus

en: By default everyone you follow and everyone who follows you is public.
lv: Pēc noklusējuma publiski ir redzams viss saraksts, kam sekojat jūs un kas seko jums.

[ctx: @label Account preferences]
en: Mark uploaded media as sensitive by default
lv: Pēc noklusējuma atzīmēt augšuplādēto multividi kā sensitīvu

[ctx: @label Account preferences]
en: Default post language
lv: Noklusējuma ieraksta valoda

[ctx: @label Account preferences]
en: Default post visibility
lv: Noklusējuma ieraksta redzamība

[ctx: @item:inlistbox Default post visibility rule]
en: Public
lv: Publisks

[ctx: @item:inlistbox Default post visibility rule]
en: Unlisted
lv: Nerindots

[ctx: @item:inlistbox Default post visibility rule]
en: Private
lv: Privāts

[ctx: @abel Account preferences]
en: Open Server in Browser
lv: Atvērt serveri pārlūkā

en: Some settings can only be configured on your server's website.
lv: Atsevišķus iestatījumus iespējams konfigurēt tikai jūsu servera tīmekļa vietnē.

[ctx: @title:group]
en: General
lv: Vispārīgi

en: Color theme
lv: Krāsu motīvs

en: Pop out the post composer by default
lv: Pēc noklusējuma atdalīt redaktora lodziņu

en: Continue reading where you last left off
lv: Turpināt lasīt no vietas, kur pēdējo reizi palikāt

en: If checked, the Home timeline will begin where you last read. The position in the timeline is shared with other clients.
lv: Ja atzīmēts, mājas laika josla sāksies vietā, kuru pēdējo lasījāt. Atrašanās vieta laika joslā tiek sinhronizēta starp visiem klientiem.

en: Auto-update timelines
lv: Automātiski atjaunināt laika joslas

en: If checked, Tokodon will automatically update certain timelines as new posts come in.
lv: Ja atzīmēts, „Tokodon“ automātiski atjauninās noteiktas laika joslas, kad tajās parādīsies jauni ieraksti.

[ctx: @option:check Boosting means to repost, or retweet]
en: Ask before boosting
lv: Jautāt pirms pastiprināšanas

[ctx: @title:group]
en: Posts
lv: Ieraksti

en: Show number of favorites and boosts
lv: Rādīt zvaigznīšu un pastiprinājumu skaitu

en: Show link previews
lv: Parādīt saišu priekšskatījumu

en: Content font
lv: Satura fonts

en: Please choose a font
lv: Izvēlieties fontu

[ctx: @title:group]
en: Media
lv: Multivide

en: Crop images on the timeline
lv: Kadrēt attēlus laika joslā

en: If unchecked, posts with only one image attached will be uncropped and shown in full.
lv: Ja nav atzīmēts, ierakstus ar tikai vienu attēlu nekadrēs un parādīs pilnībā.

en: Auto-play animated GIFs
lv: Automātiski atskaņo animētus GIF attēlus

[ctx: @title]
en: Blocked Domains
lv: Bloķētie domēni

[ctx: @action:button]
en: Unblock
lv: Atbloķēt

[ctx: @info:placeholder]
en: No Blocked Domains
lv: Bloķētu domēnu nav

[ctx: @title:window]
en: Create Filter
lv: Izveidot filtru

[ctx: @title:window]
en: Edit Filter
lv: Rediģēt filtru

[ctx: @label:textbox Filter title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @info:header]
en: Contexts
lv: Konteksti

[ctx: @info]
en: Select one or more contexts where this filter should apply:
lv: Atlasiet vienu vai vairākus kontekstus, kam pielietojams šis filtrs

[ctx: @label:checkbox]
en: Home and Lists
lv: Mājas un saraksti

[ctx: @label:checkbox]
en: Notifications
lv: Paziņojumi

[ctx: @label:checkbox]
en: Public Timelines
lv: Publiskās laika joslas

[ctx: @label:checkbox]
en: Conversations
lv: Sarunas

[ctx: @label:checkbox]
en: Profiles
lv: Profili

[ctx: @info:header]
en: Action
lv: Darbība

[ctx: @label:radiobutton]
en: Hide with Content Notice
lv: Slēpt ar satura paziņojumu

[ctx: @label:radiobutton]
en: Hide Completely
lv: Slēpt pavisam

[ctx: @info:header]
en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

[ctx: @action:button Add keyword]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @info:placeholder]
en: No keywords
lv: Atslēgas vārdu nav

[ctx: @label:checkbox]
en: Whole word
lv: Pilns vārds

[ctx: @action:button Remove keyword]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button Create the filter]
en: Create
lv: Izveidot

[ctx: @action:button Edit the filter]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:button Delete the filter]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @title]
en: Deleting Filter
lv: Filtra dzēšana

[ctx: @label]
en: Are you sure you want to delete this filter?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo filtru?

[ctx: @title:window]
en: Edit Profile
lv: Rediģēt profilu

[ctx: @title:window]
en: Error Log
lv: Kļūdu žurnāls

[ctx: @action:intoolbar]
en: Clear All
lv: Notīrīt visu

[ctx: @action:button]
en: Copy To Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @label]
en: No Errors
lv: Nav kļūdu

[ctx: @title]
en: Filters
lv: Filtri

[ctx: @action:intoolbar]
en: Create Filter
lv: Izveidot filtru

[ctx: @info:placeholder]
en: No Filters
lv: Filtru nav

[ctx: @title:window]
en: Network Proxy
lv: Tīkla starpniekserveris

en: System Default
lv: Sistēmas noklusējuma

en: No Proxy
lv: Bez starpniekservera

en: Host
lv: Resursdators

en: Port
lv: Ports

en: User
lv: Lietotājs

en: Apply
lv: Pielietot

en: Enable notifications for this account
lv: Ieslēgt paziņojumus šim kontam

en: Notifications can appear even when Tokodon isn't running.
lv: Paziņojumi var parādīties pat tad, ja „Tokodon“ nav palaists.

en: Push notifications are available but could not be enabled. Please log out and log back in.
lv: Pašpiegādes paziņojumi ir pieejami, bet tos nevar ieslēgt. Izrakstieties un ierakstieties no jauna.

en: Notifications will only appear when Tokodon is running.
lv: Paziņojumi parādīsies tikai tad, kad „Tokodon“ būs ieslēgts.

[ctx: @title:group]
en: Filtering Policy
lv: Filtrēšanas politika

[ctx: @info:Option Accept and show this in notifications]
en: Accept
lv: Pieņemt

[ctx: @info:Option Filter and send to the filtered inbox]
en: Filter
lv: Filtrēt

[ctx: @info:Option Ignore completely, do not show notification]
en: Ignore
lv: Ignorēt

[ctx: @label Notification preferences]
en: People you don't follow
lv: Cilvēki, kuriem tu neseko

[ctx: @label Notification preferences]
en: Until you manually approve them.
lv: Līdz manuālai apstiprināšanai

[ctx: @label Notification preferences]
en: People not following you
lv: Cilvēki, kuriem neseko

[ctx: @label Notification preferences]
en: Including people who have been following you fewer than 3 days.
lv: Ieskaitot cilvēkus, kuriem tu seko mazāk par trim dienām.

[ctx: @label Notification preferences]
en: New accounts
lv: Jauni konti

[ctx: @label Notification preferences]
en: Created within the past 30 days.
lv: Izveidots pēdējo 30 dienu laikā.

[ctx: @label Notification preferences]
en: Unsolicited conversations
lv: Nelūgtas sarunas

[ctx: @label Notification preferences]
en: Filtered unless it's in reply to your own mention or if you follow the sender.
lv: Filtrēt, izņemot, ja tā ir atbilde tavai pieminējumam vai ja sekojat sūtītājam.

[ctx: @label Notification preferences]
en: Moderated accounts
lv: Moderētie konti

[ctx: @label Notification preferences]
en: Limited by server moderators.
lv: Ierobežot ar servera moderatoriem

[ctx: @title:group]
en: Events
lv: Notikumi

en: Mentions
lv: Pieminējumi

en: When someone mentions you in a new post, or replies to one of your threads.
lv: Kad kāds jūs piemin jaunā ierakstā vai atbild uz kādu no jūsu ierakstiem.

en: Statuses
lv: Statusi

en: When a user you have notifications turned on for makes a new post.
lv: Kad lietotājs, par kuru lūdzāt sniegt paziņojumus, publicē jaunu ierakstu.

en: Boosts
lv: Pastiprinājumi

en: When someone boosted one of your posts.
lv: Kad kāds pastiprina kādu jūsu ierakstu.

en: New followers
lv: Jauni sekotāji

en: When someone follows you.
lv: Kad kāds jums seko

en: New follow requests
lv: Jaunu sekotāju lūgumi

en: When an account who requires manual approval wants to follow you.
lv: Kad jums vēlas sekot konts, kuram ir nepieciešama manuāla apstiprināšana.

en: Favorites
lv: Zvaigznītes

en: When a post you made was favorited by another user.
lv: Kad cits lietotājs pieliek zvaigznīti jūsu ierakstam.

en: Polls
lv: Aptaujas

en: When a poll you voted in has ended.
lv: Kad ir beigusies aptauja, kurā piedalījāties

en: Edits
lv: Rediģējumi

en: When a post you interacted with was edited by the author.
lv: Kad autors ir rediģējis ierakstu, ar kuru mijiedarbojāties.

en: Server Sign-ups
lv: Reģistrācija serverī

en: When someone signs up to your server.
lv: Kad kāds reģistrējas jūsu serverī.

en: Server Reports
lv: Servera ziņojumi

en: When someone files a report against a user on your server.
lv: Kad kāds iesniedz ziņojumu par lietotāju jūsu serverī.

en: Severed Relationships
lv: Servera attiecības

en: When you or your server moderates another server, which you are following users or have followers with.
lv: Kad jūs vai jūsu serveris moderē citu serveri, kurā ir lietotāji, kuriem sekojat vai kuri seko jums.

[ctx: @option:check]
en: Annual Report
lv: Ikgadējais ziņojums

en: When you receive your #FediWrapped at the end of the year.
lv: Kad gada beigās saņemat savu #FediWrapped.

en: Display Name
lv: Parādāmais vārds

en: Bio
lv: Apraksts

en: Header
lv: Galvene

en: PNG, GIF or JPG. At most 2 MB. Will be downscaled to 1500x500px
lv: PNG, GIF vai JPG. Ne lielāks par 2 MB. Izmērs tiks samazināts līdz 1500×500px

en: Avatar
lv: Profila attēls

en: PNG, GIF or JPG. At most 2 MB. Will be downscaled to 400x400px
lv: PNG, GIF vai JPG. Ne lielāks par 2 MB. Izmērs tiks samazināts līdz 400×400px

[ctx: Profile fields]
en: Fields
lv: Lauki

[ctx: @action:button]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button]
en: Add
lv: Pievienot

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Muted Users
lv: Apklusinātie lietotāji

en: Blocked Users
lv: Bloķētie lietotāji

en: Blocked Domains
lv: Bloķētie domēni

en: Appearance
lv: Izskats

en: Safety
lv: Drošība

en: Accounts
lv: Konti

en: Network Proxy
lv: Tīkla starpniekserveris

en: Error Log
lv: Kļūdu žurnāls

en: About Tokodon
lv: Par „Tokodon“

[ctx: @title:group]
en: About
lv: Par

en: About KDE
lv: Par KDE

en: Sharing failed
lv: Kopīgošana neizdevās

[ctx: @action:button Allow follow request]
en: Allow
lv: Atļaut

[ctx: @action:button Deny follow request]
en: Deny
lv: Aizliegt

[ctx: @action:button Deny follow request]
en: Unfollow
lv: Beigt sekot

[ctx: @action:button Deny follow request]
en: Remove Follower
lv: Noņemt sekotāju

[ctx: @action:button Deny follow request]
en: Remove
lv: Noņemt

en: No accounts available
lv: Nav pieejamu kontu

[ctx: @title:group Alternate text or description of the image]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @title:group]
en: Focal point
lv: Fokusa punkts

[ctx: @label:textbox Poll choice]
en: Choice %1
lv: %1. atbilde

[ctx: @action:intoolbar Poll toolbar]
en: Add Choice
lv: Pievienot atbildi

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: Add a new poll choice
lv: Pievienot aptaujai jaunu atbildi

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: When the poll will expire
lv: Kad aptauja beigsies

[ctx: @option:check Poll toolbar]
en: Multiple choice
lv: Vairāku atbilžu

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: Allow multiple choices
lv: Atļaut vairākas atbildes

[ctx: @option:check Poll toolbar]
en: Hide totals
lv: Paslēpt rezultātus

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: Hide vote count until the poll ends
lv: Paslēpt balsu skaitu līdz aptauja beidzas

en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: Draft, unfinished post]
en: Draft
lv: Uzmetums

[ctx: Scheduled for this date]
en: Scheduled for %1
lv: Ieplānot uz %1

[ctx: @action:button Discard this post]
en: Discard
lv: Izmest

[ctx: @info:placeholder]
en: No Drafts
lv: Uzmetumu nav

[ctx: @info:placeholder]
en: No Scheduled Posts
lv: Ieplānotu ierakstu nav

[ctx: @title]
en: Discard Draft
lv: Izmest uzmetumu

[ctx: @label]
en: Are you sure you want to discard your draft?
lv: Vai tiešām vēlaties izmest savu uzmetumu?

[ctx: @action:button Discard this draft]
en: Discard
lv: Izmest

[ctx: @title:window]
en: Edit This Post
lv: Rediģēt šo ierakstu

[ctx: @title:window]
en: Reply to This Post
lv: Atbildēt šim ierakstam

[ctx: @title:window]
en: Rewrite This Post
lv: Pārrakstīt šo ierakstu

[ctx: @title:window]
en: Write a New Post
lv: Rakstīt jaunu ierakstu

[ctx: @action:intoolbar Draft or unfinished posts]
en: Drafts
lv: Uzmetumi

[ctx: @action Pop out the status composer]
en: Pop Out
lv: Atdalīt

en: Saving an edited post that has a poll will clear existing results.
lv: Rediģētas aptaujas ar jau esošiem rezultātiem saglabāšana dzēsīs rezultātus.

[ctx: @action:button Send a post]
en: Send
lv: Nosūtīt

[ctx: @action:button Reply to a post]
en: Reply
lv: Atbildēt

[ctx: @action:button Send the same post again]
en: Repost
lv: Atkārtoti publicēt

[ctx: @action:Button Save an edited a post]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action:button Keep this draft]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action:button Go back to editing]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @title]
en: Schedule Post
lv: Ieplānot ierakstu

[ctx: @action:button Set this post's schedule to when it should be posted]
en: Set Schedule
lv: Saglabāt ieplānošanu

[ctx: @info:placeholder]
en: Content notice
lv: Satura brīdinājums

[ctx: @info:placeholder]
en: What's new?
lv: Kas jauns?

[ctx: @title:window]
en: Choose a File
lv: Izvēlieties datni

[ctx: @action:button]
en: Attach File
lv: Pievienot datni

[ctx: @info:tooltip]
en: You can't have attachments and a poll in the same post.
lv: Pielikumi un aptauja nevar atrasties vienā ierakstā.

[ctx: @info:tooltip]
en: You have the maximum allowed number of attachments.
lv: Jau ir pievienots maksimālais atļautais pielikumu skaits.

[ctx: @info:tooltip]
en: Attach file
lv: Pievienot datni

[ctx: @action:button]
en: Attach Poll
lv: Pievienot aptauju

[ctx: @info:tooltip]
en: You can't modify or add a poll to an existing post.
lv: Varat mainīt vai pievienot aptauju jau esošajam ierakstam.

[ctx: @info:tooltip]
en: Add poll
lv: Pievienot aptauju

[ctx: @action:button]
en: Content Notice
lv: Satura paziņojums

[ctx: @info:tooltip]
en: Content notice
lv: Satura paziņojums

[ctx: @action:button]
en: Visibility
lv: Redzamība

[ctx: @title]
en: Visibility
lv: Redzamība

[ctx: @item:inmenu Local to this server]
en: Local
lv: Vietējā

[ctx: @item:inmenu Public to the world]
en: Public
lv: Publiska

[ctx: @item:inmenu Public but less so]
en: Unlisted
lv: Nerindota

[ctx: @item:inmenu Only to followers]
en: Private
lv: Privāta

[ctx: @item:inmenu Only to who is explicitly mentioned]
en: Direct Message
lv: Personīgs ziņojums

[ctx: @info:tooltip Post visibility]
en: Visibility
lv: Redzamība

[ctx: @info:tooltip]
en: Post language
lv: Ieraksta valoda

[ctx: @action:button]
en: Add Emoji
lv: Pievienot emocijzīmi

[ctx: @info:tooltip]
en: Add emoji
lv: Pievienot emocijzīmi

[ctx: @label Character count in the status composer]
en: <b>%1/%2</b> characters
lv: <b>%1/%2</b> rakstzīmes

[ctx: @action:button Schedule something to be posted later]
en: Schedule
lv: Ieplānot

[ctx: @title]
en: Alt Text Reminder
lv: Alternatīvā teksta atgādinājums

[ctx: @label]
en: Some of your media is missing alt text. Adding descriptions help everyone, especially the visually impaired.
lv: Jūsu multividei trūkst alternatīvā teksta. Aprakstu pievienošana palīdzēs visiem — īpaši personām ar redzes traucējumiem.

en: Loading
lv: Ielādē

en: Home (%1)
lv: Mājas (%1)

en: Show Boosts
lv: Parādīt pastiprinājumus

en: Show Replies
lv: Parādīt atbildes

[ctx: @info:status Network status]
en: Failed to contact server: %1. Please check your settings.
lv: Neizdevās sazināties ar serveri: %1. Pārbaudiet datora un programmas iestatījumus.

[ctx: @action:button Load more posts above this]
en: Load More
lv: Ielādēt vairāk

en: Switch Account
lv: Pārslēgties starp kontiem

en: Switch account
lv: Pārslēgt kontu

en: Empty conversation
lv: Tukša saruna

en: %1 and %2
lv: %1 un %2

en: %2 and one other | %2 and %1 others
lv[0]: %2 un %1 cits
lv[1]: %2 un %1 citi
lv[2]: %2 un %1 citu

en: Members of the list
lv: Saraksta biedri

en: Any followed users
lv: Jebkuri ieraksti, kuriem seko

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 30 minutes
lv: 30 minūšu

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 1 hour
lv: 1 stunda

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 6 hours
lv: 6 stundas

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 12 hours
lv: 12 stundu

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 1 day
lv: 1 diena

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 3 days
lv: 3 dienas

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 7 days
lv: 7 dienas

en: An unknown error occurred.
lv: Nezināma kļūda.

en: Browse the Fediverse
lv: Pārlūkojiet Fediversu

en: © 2021-2025 KDE Community
lv: © 2021—2025 KDE kopiena

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Supports https, tokodon and web+ap url scheme
lv: Atbalsta „https“, „tokodon“ un „web+ap“ URL shēmu

en: Share a line of text in the standalone composer.
lv: Kopīgot teksta rindiņu atsevišķā redaktorā.

en: The text to share.
lv: Kopīgojamais teksts.

en: Internal usage only.
lv: Tikai iekšējai lietošanai.

en: Receiving push notifications
lv: Saņem pašpiegādes paziņojumus

en: Error occurred when fetching the latest notification.
lv: Kļūda, iegūstot pēdējo paziņojumu.

[ctx: @title]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: @title]
en: Local
lv: Vietējā

[ctx: @title]
en: Global
lv: Globālā

[ctx: @title]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: @title]
en: Favorites
lv: Zvaigznītes

[ctx: @title]
en: Trending
lv: Populāri

en: Trending
lv: Populāri

[ctx: @title:window]
en: Loading…
lv: Ielādē…

[ctx: @title]
en: Post by %1
lv: Publicēja %1

[ctx: @title:window]
en: Trending News
lv: Populāras ziņas

[ctx: @title:group Title for the group of account related actions]
en: Account
lv: Konts

[ctx: @action:button]
en: Switch to '%1'
lv: Pārslēgties uz „%1“

[ctx: @action:button]
en: Configure '%1'
lv: Konfigurēt „%1“

[ctx: @action:button]
en: Add Account
lv: Pievienot kontu

[ctx: @action:button]
en: Write a New Post
lv: Rakstīt jaunu ierakstu

[ctx: @action:button Home Timeline]
en: Open Home Timeline
lv: Atvērt mājas ziņu lenti

[ctx: @action:button Account Notifications]
en: Open Notifications
lv: Atvērt paziņojumus

[ctx: @action:button Follows that require explicit allow/deny]
en: Open Follow Requests
lv: Atcērt sekošanas lūgumus

[ctx: @action:button Local timeline of posts from the account's own server]
en: Open Local Timeline
lv: Atvērt vietējo zinu lenti

[ctx: @action:button Global timeline of posts from the entire Fediverse network]
en: Open Global Timeline
lv: Atvērt globālo ziņu lenti

[ctx: @action:button Direct one-on-one messages between users]
en: Open Conversations
lv: Atvērt sarunas

[ctx: @action:button This account's favorited posts]
en: Open Favorites
lv: Atvērt ar zvaigznīti atzīmēto

[ctx: @action:button This account's bookmarked posts]
en: Open Bookmarks
lv: Atvērt grāmatzīmes

[ctx: @action:button Explore this server's trending posts, news, and more]
en: Open Explore
lv: Atvērt izpētīšanu

[ctx: @action:button A list of this account's followed accounts]
en: Open Following
lv: Atvērt sekojamos

[ctx: @action:button Search for users, posts and tags]
en: Open Search
lv: Atvērt meklēšanu

[ctx: @action:button]
en: Open Server Information
lv: Atvērt servera informāciju

[ctx: @action:button This account's lists, or timelines consisting of a groups of accounts]
en: Open Lists
lv: Atvērt sarakstus

[ctx: @action:button This account's profile]
en: Open Profile
lv: Atvērt profilu

[ctx: @action:button]
en: Switch '%1'
lv: Pārslēgties uz „%1“

[ctx: Previously used emojis]
en: History
lv: Vēsture

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: 'Smileys' is a category of emoji]
en: Smileys
lv: Smaidiņi

[ctx: 'People' is a category of emoji]
en: People
lv: Cilvēki

[ctx: 'Nature' is a category of emoji]
en: Nature
lv: Daba

[ctx: 'Food' is a category of emoji]
en: Food
lv: Ēdiens

[ctx: 'Activities' is a category of emoji]
en: Activities
lv: Aktivitātes

[ctx: 'Travel' is a category of emoji]
en: Travel
lv: Ceļošana

[ctx: 'Objects' is a category of emoji]
en: Objects
lv: Objekti

[ctx: 'Symbols' is a category of emoji]
en: Symbols
lv: Simboli

[ctx: 'Flags' is a category of emoji]
en: Flags
lv: Karogi

en: Could not open the temporary download file
lv: Neizdevās atvērt pagaidu lejupielādes datni

en: Could not reserve disk space for download
lv: Neizdevās rezervēt vietu uz diska lejupielādei

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
lv: Lejupielādē

[ctx: The URL being downloaded/uploaded]
en: Source
lv: Avots

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
lv: Galamērķis

en: in the future
lv: nākotnē

en: %1s
lv: %1 sek.

en: %1m
lv: %1 min.

en: %1h
lv: %1 st.

en: Today
lv: Šodien

en: %1d
lv: %1 d.

en: 1 week ago | %1 weeks ago
lv[0]: Pirms %1 nedēļas
lv[1]: Pirms %1 nedēļām
lv[2]: Pirms %1 nedēļām

en: 1 month ago | %1 months ago
lv[0]: Pirms %1 mēneša
lv[1]: Pirms %1 mēnešiem
lv[2]: Pirms %1 mēnešiem

en: 1 year ago | %1 years ago
lv[0]: Pirms %1 gada
lv[1]: Pirms %1 gadiem
lv[2]: Pirms %1 gadiem
