tokodon - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Requested
sk: Požadované

en: Follow
sk: Navštíviť

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Block
sk: Blok

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Previous image
sk: Predchádzajúci obrázok

en: Next image
sk: Ďalší obrázok

en: Add Account
sk: Pridať účet

en: Attach File
sk: Pripojiť súbor

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

[ctx: Like a post]
en: Like
sk: Páči sa mi
