tokodon - en to sl translation catalogue (232 entries)

en: Could not follow account
sl: Ni bilo mogoče slediti računu

en: Could not unfollow account
sl: Ni bilo mogoče od-slediti računa

en: Could not block account
sl: Ni bilo mogoče blokirati računa

en: Could not unblock account
sl: Ni bilo mogoče odblokirati računa

en: Could not mute account
sl: Ni bilo mogoče utišati računa

en: Could not unmute account
sl: Ni bilo mogoče od-utišati računa

en: Could not feature account
sl: Profila ni mogoče izpostaviti

en: Could not unfeature account
sl: Profilu ni mogoče odvzeti izpostavljenost

en: Could not edit note about an account
sl: Ni bilo mogoče urediti opombe o računu

en: Loading
sl: Nalaganje

en: Follows you
sl: Vam sledi

en: Requested
sl: Zahtevano

en: Following
sl: Sledenje

en: Follow
sl: Sledi

en: Stop notifying me when %1 posts
sl: Ne obveščaj me več, ko objavlja %1

en: Notify me when %1 posts
sl: Obveščaj me, ko objavlja %1

en: Hide boosts from %1
sl: Skrij izbruhe iz %1

en: Stop hiding boosts from %1
sl: Prenehaj skrivati izbruhe iz %1

en: Stop featuring on profile
sl: Ustavi izpostavljanje profila

en: Feature on profile
sl: Izpostavljanje profila

en: Stop muting
sl: Prenehaj utišati

en: Mute
sl: Utišaj

en: Stop blocking
sl: Ustavi blokiranje

en: Block
sl: Blokiraj

en: Edit profile
sl: Uredi profil

en: Account editor
sl: Urejevalnik računa

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configure
sl: Konfiguriraj

en: Follow Requests
sl: Sledi zahtevke

en: Note
sl: Opomba

en: Saved
sl: Shranjeno

en: Click to add a note
sl: Kliknite za dodajanje opombe

en: %1 toots
sl: %1 trobljenj

en: %1 followers
sl: %1 sledilcev

en: %1 following
sl: %1 sledenih

en: Authorization
sl: Avtorizacija

en: Authorize Tokodon to act on your behalf
sl: Avtoriziraj Tokodon, da deluje v vašem imenu

en: To continue, please open the following link and authorize Tokodon: %1
sl: Za nadaljevanje odprite naslednjo povezavo in pooblastite Tokodon: %1

en: Copy link
sl: Kopiraj povezavo

en: Open link
sl: Odpri povezavo

en: Enter token:
sl: Vnesite žeton:

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Please insert the generated token.
sl: Vstavite ustvarjeni žeton.

en: Conversations
sl: Pogovori

en: Loading...
sl: Nalaganje...

en: No Conversations
sl: Ni pogovorov

en: %1 followed you
sl: %1 vam sledi

en: No Follow Requests
sl: Ne sledi zahtevke

en: Zoom in
sl: Približaj

en: Zoom out
sl: Oddalji

en: Rotate left
sl: Zasukaj levo

en: Rotate right
sl: Zasukaj desno

en: Save as
sl: Shrani kot

en: Close
sl: Zapri

en: Previous image
sl: Prejšnja slika

en: Next image
sl: Naslednja slika

[ctx: @item:inlistbox Group of preferred languages]
en: Preferred Languages
sl: Preferirani jeziki

[ctx: @item:inlistbox Group of all languages]
en: All Languages
sl: Vsi jeziki

en: Login
sl: Prijava

[ctx: @info:status Network status]
en: Failed to contact server: %1. Please check your settings.
sl: Ni bilo mogoče priti v stik s strežnikom: %1. Preverite vaše nastavitve.

en: Welcome to Tokodon
sl: Dobrodošli v Tokodon

en: Instance Url:
sl: Url pojavka:

en: Instance URL must not be empty!
sl: URL pojavka ne sme biti prazno!

[ctx: @title:group Login page]
en: Network Settings
sl: Nastavitve omrežja

[ctx: @option:check Login page]
en: Ignore SSL errors
sl: Prezri napake ssl

en: Proxy Settings
sl: Nastavitve posrednika

en: Home
sl: Domov

en: Notifications
sl: Opozorila

en: Local
sl: Lokalno

en: Global
sl: Globalno

en: Conversation
sl: Pogovor

en: Favourites
sl: Priljubljene

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Search
sl: Išči

en: Toot
sl: Trobljenje

[ctx: Show all notifications]
en: All
sl: Vse

[ctx: Show only mentions]
en: Mentions
sl: Omembe

[ctx: Show only favorites]
en: Favorites
sl: Priljubljene

[ctx: Show only boosts]
en: Boosts
sl: Pospeški

[ctx: Show only poll results]
en: Poll results
sl: Izidi glasovanja

[ctx: Show only follows]
en: Follows
sl: Sledi

en: No Notifications
sl: Ni opozoril

[ctx: @title]
en: Search
sl: Išči

en: No search results
sl: Ni zadetkov iskanja

en: Search for peoples, tags and posts
sl: Iskanje ljudi, oznak in objav

en: Accounts
sl: Računi

en: Logout
sl: Odjava

en: Add Account
sl: Dodaj račun

en: General
sl: Splošno

en: Show detailed statistics about posts
sl: Pokaži podrobne statistične podatke o objavah

en: Show link preview
sl: Prikaži predogled povezave

en: Crop images in the timeline to 16:9
sl: Obreži slike v časovnici v razmerju 16:9

en: Auto-play animated GIFs
sl: Samodejno predvajaj animirane GIFe

en: Color theme
sl: Barvna tema

en: Content font
sl: Pisava vsebine

en: Please choose a font
sl: Izberite pisavo

[ctx: @title:window]
en: Network Proxy
sl: Omrežni posrednik

en: Network Proxy
sl: Omrežni posrednik

en: System Default
sl: Sistemsko privzeto

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: User
sl: Uporabnik

en: Password
sl: Geslo

en: Apply
sl: Uveljavi

en: Profile Editor
sl: Urejevalnik profila

en: Please choose a file
sl: Izberite datoteko

en: Display Name
sl: Ime zaslona

en: Header
sl: Glava

en: PNG, GIF or JPG. At most 2 MB. Will be downscaled to 1500x500px
sl: PNG, GIF ali JPG. Največ 2 MB. Bo zmanjšano na 1500x500px

en: Delete
sl: Briši

en: Default status privacy
sl: Privzeto stanje zasebnosti

en: Public post
sl: Javna objava

en: Unlisted post
sl: Objava brez seznama

en: Followers-only post
sl: Objava samo za sledilce

en: Direct post
sl: Neposredna objava

en: Mark by default content as sensitive
sl: Privzeto označi vsebino kot občutljivo

en: Require follow requests
sl: Zahteva zahtevke po sledenju

en: This is a bot account
sl: To je račun bot-a

en: Suggest account to others
sl: Predlagaj račun drugim

en: Reset
sl: Ponovno nastavi

[ctx: @title:window]
en: Settings
sl: Nastavitve

en: About Tokodon
sl: O Tokodonu

en: About KDE
sl: O KDE

en: Spellchecking
sl: Črkovanje

en: Enable automatic spell checking
sl: Omogoči samodejno črkovanje

en: Ignore uppercase words
sl: Prezri besede z velikimi črkami

en: Ignore hyphenated words
sl: Prezri besede z vezaji

en: Detect language automatically
sl: Samodejno zaznaj jezik

en: Selected default language:
sl: Izbrani privzeti jezik:

en: None
sl: Noben

en: Additional spell checking languages
sl: Dodatni jeziki s črkovalnikom

en: %1 will provide spell checking and suggestions for the languages listed here when autodetection is enabled.
sl: %1 bo zagotavljal črkovalnike in sugestije za jezike navedene tu, kadar je omogočeno črkovanje.

en: Open Personal Dictionary
sl: Odpri osebni slovar

[ctx: @title:window]
en: Spell checking languages
sl: Jeziki s črkovalnikom

en: Default Language
sl: Privzeti jezik

en: Spell checking dictionary
sl: Slovar črkovalnika

en: Add a new word to your personal dictionary…
sl: Dodaj novo besedo v vaš osebni slovar…

[ctx: @action:button]
en: Add word
sl: Dodaj besedo

en: Delete word
sl: Briši besedo

en: Edit
sl: Uredi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Add a description
sl: Dodaj opis

[ctx: @label:textbox Poll choice]
en: Choice %1
sl: Izbira %1

[ctx: @action:intoolbar Poll toolbar]
en: Add Choice
sl: Dodaj izbiro

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: Add a new poll choice
sl: Dodaj novo izbiro glasovanja

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: When the poll will expire
sl: Kdaj bo glasovanje poteklo

[ctx: @option:check Poll toolbar]
en: Multiple choice
sl: Večkratna izbira

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: Allow multiple choices
sl: Dovoli večkratne izbire

[ctx: @option:check Poll toolbar]
en: Hide totals
sl: Skrij vsote

[ctx: @info:tooltip Poll toolbar]
en: Hide vote count until the poll ends
sl: Skrij število glasov dokler glasovanje ne poteče

en: Edit this toot
sl: Uredi to trobljenje

en: Reply to this toot
sl: Odgovori na to trobljenje

en: Rewrite this toot
sl: Ponovno zapiši to trobljenje

en: Write a new toot
sl: Zapiši novo trobljenje

en: Content Warning
sl: Vsebinsko opozorilo

en: What's new?
sl: Kaj je novega?

en: Attach File
sl: Priloži datoteko

en: Add Poll
sl: Dodaj glasovanje

en: Public
sl: Javno

en: Unlisted
sl: Neobjavljeno

en: Private
sl: Zasebno

en: Direct Message
sl: Neposredno sporočilo

en: Visibility
sl: Vidnost

[ctx: @info:whatsthis Post language selection]
en: Select the language the post is written in
sl: Izberi jezik, v katerem je napisana objava

[ctx: @label:listbox Post language selection]
en: Post Language
sl: Jezik objave

en: Send
sl: Pošlji

en: Not available
sl: Ni na voljo

en: Media Hidden
sl: Medij je skrit

en: View profile
sl: Poglej profil

en: Expand this post
sl: Razširi to objavo

en: Open original page
sl: Odpri izvirno stran

en: Copy link to this post
sl: Kopiraj povezavo na to objavo

en: Remove bookmark
sl: Odstrani zaznamek

en: Bookmark
sl: Zaznamek

en: Delete & Re-draft
sl: Zbriši in postavi med osnutke

en: (No votes)
sl: (Ni glasov)

en: Vote
sl: Glas

en: Filtered: %1
sl: Filtrirano: %1

en: Show anyway
sl: Vseeno prikaži

en: %1 favorited your post
sl: %1 je pohvalilo vašo objavo

en: %1 edited a post
sl: %1 je uredila objavo

en: Your poll has ended
sl: Vaše glasovanje se je končalo

en: A poll you voted in has ended
sl: Glasovanje, kjer ste glasovali, se je končalo

en: Pinned entry
sl: Pripeti vnos

en: %1 boosted
sl: %1 ojačalo

en: %1 boosted your post
sl: %1 je ojačalo vašo objavo

en: Show Less
sl: Prikaži manj

en: Show More
sl: Prikaži več

[ctx: Reply to a post]
en: Reply
sl: Odgovori

[ctx: Share a post]
en: Boost
sl: Pospeši

[ctx: Like a post]
en: Like
sl: Podobno

[ctx: Bookmark a post]
en: Bookmark
sl: Zaznamek

[ctx: Show more options]
en: More
sl: Več

en: No posts
sl: Ni objav

en: Log in to an existing account
sl: Prijavi se na obstoječi račun

en: Switch User
sl: Preklopi uporabnika

en: Add
sl: Dodaj

en: Open Settings
sl: Odpri nastavitve

en: Empty conversation
sl: Prazen pogovor

en: %1 and %2
sl: %1 in %2

en: %2 and one other | %2 and %1 others
sl[0]: %2 in še %1 drug
sl[1]: %2 in še %1 druga
sl[2]: %2 in še %1 drugi
sl[3]: %2 in še %1 drugi

[ctx: Job heading, like 'Copying']
en: Downloading
sl: Nalaganje

[ctx: The URL being downloaded/uploaded]
en: Source
sl: Vir

[ctx: The location being downloaded to]
en: Destination
sl: Cilj

[ctx: @title]
en: Bookmarks
sl: Zaznamki

[ctx: @title]
en: Favourites
sl: Priljubljene

en: Mastodon client
sl: Odjemalec za Mastodon

en: © 2021-2023 Carl Schwan, 2021-2023 KDE Community
sl: © 2021-2023 Carl Schwan, 2021-2023 skupnost KDE

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Client for the decentralized social network: mastodon
sl: Odjemalec decentraliziranega socialnega omrežja: mastodon

en: Supports web+ap: url scheme
sl: Podpira shemo url web+ap:

[ctx: @title]
en: Home (%1)
sl: Domov (%1)

[ctx: @title]
en: Home
sl: Domov

[ctx: @title]
en: Local Timeline
sl: Krajevna časovnica

[ctx: @title]
en: Global Timeline
sl: Globalna časovnica

en: Error occurred when fetching the latest notification.
sl: Prišlo je do napake pri pridobivanju zadnjega obvestila.

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 5 minutes
sl: 5 minut

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 30 minutes
sl: 30 minut

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 1 hour
sl: 1 ura

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 6 hours
sl: 6 ur

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 12 hours
sl: 12 ur

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 1 day
sl: 1 dan

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 3 days
sl: 3 dni

[ctx: @item:inlistbox Poll expire times]
en: 7 days
sl: 7 dni

en: An unknown error occurred.
sl: Prišlo je do neznane napake.

en: Image is too big
sl: Slika je prevelika

en: Unsupported image file. Only jpeg, png and gif are supported.
sl: Nepodprta slikovna datoteka. Podprte so samo jpeg, png in gif.

en: Account details saved
sl: Shranjene podrobnosti računa

en: People
sl: Ljudje

en: Hashtags
sl: Ključniki

en: Post
sl: Objavi

[ctx: @title]
en: Thread
sl: Nit
