tomboy MASTER - en to et translation catalogue (469 entries)

en: Tomboy Applet Factory
et: Tomboy rakendi Factory

en: Tomboy Notes
et: Tomboy märkmed

en: Simple and easy to use note-taking
et: Lihtne ja kergestikasutatav märkmete tegemise programm

en: Accessories
et: Tarvikud

en: S_ynchronize Notes
et: Sü_nkroniseeri märkmed

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Tomboy'st lähemalt

en: Take notes, link ideas, and stay organized
et: Tee märkmeid, ühenda ideed omavahel ja ole organiseeritud

en: Note-taker
et: Märkmik

en: Enable spellchecking
et: Õigekirjakontrolli lubamine

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
et: Kui märgitud, siis õigekirjakontrolli poolt kahtlaseks märgitud sõnad joonitakse punaselt alla ja sõnal parema hiireklõpsu peale avanev menüü sisaldab õigekirjakontrolli soovitusi.

en: Enable WikiWord highlighting
et: WikiWord esiletõstmise lubamine

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
et: Selle võtme lubamisega tõstetakse SellisedSõnad (sõnad millel on suur täht keskel) esile. Sellisele sõnale klõpsates luuakse uus märge, mille pealkirjaks on klõpsatud sõna.

en: Enable automatic bulleted lists.
et: Automaatsete täpploetelude lubamine.

en: Enable this option if you want bulleted lists to be automatic when you place - or * at the beginning of a line.
et: Kui märgitud, siis rea algusesse paigutatud märgi '-' või '*' korral alustatakse automaatselt täpploetelu.

en: Enable Middle-Click Paste On Icon.
et: Ikoonile keskmise nupuga asetamise lubamine.

en: Enable this option if you want to be able to middle-click the Tomboy icon to paste timestamped content into the Start Here note.
et: Kui märgitud, siis on võimalik Tomboy ikoonil keskmise hiirenupu klõpsamisega asetada lõikelaua sisu "Alusta siit" märkmesse. Lisatav tekst varustatakse ajatempliga.

en: Enable custom font
et: Kohandatud kirjatüübi lubamine

en: If true, the font name set in custom_font_face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
et: Kui märgitud, siis märkmete kuvamiseks kasutatakse custom_font_face võtmes määratud kirjatüüpi. Vastasel juhul kasutatakse töölaua kirjatüüpi.

en: Custom Font Face
et: Kohandatud kirjatüüp

en: If enable_custom_font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
et: Kui enable_custom_font võti on märgitud, siis kasutatakse märkmete kuvamiseks siinkirjeldatud kirjatüüpi.

en: Enable global keybindings
et: Globaalsete kiirklahvide lubamine

en: If true, the desktop-global keybindings set in /apps/tomboy/global_keybindings will be enabled, allowing for useful Tomboy actions to be available from any application.
et: Kui märgitud, siis on /apps/tomboy/global_keybindings all määratud globaalsed kiirklahvid lubatud ja nende abil on võimalik Tomboy toiminguid igast rakendusest välja kutsuda.

en: Enable the Delete Note confirmation dialog
et: Märkme kustutamise kinnitusdialoogi lubamine

en: If disabled, the "Delete Note" confirmation dialog will be suppressed.
et: Kui keelatud, siis toimub märkme kustutamine ilma kasutajalt kinnitust küsimata.

en: Enable Tray Icon
et: Salveikooni lubamine

en: If true, Tomboy's tray icon will be displayed in the notification area. Disabling this may be useful when another application is providing the functionality of the tray icon.
et: Kui märgitud, siis näidatakse teatealal Tomboy salveikooni. Ikooni näitamise keelamine võib vajalik olla juhul, kui mõni muu rakendus asendab Tomboy salveikooni.

en: Start Here Note
et: "Alusta siit" märge

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Tomboy note menu and also accessible by hotkey.
et: "Alusta siit" märkme URI. See märge on alati nähtav Tomboy märkmete menüü allosas ja seda on võimalik kiirklahvi abil avada.

en: Minimum number of notes to show in menu
et: Vähim menüüs näidatavate märgete arv

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Tomboy note menu.
et: Täisarv, millega määratakse vähim märgete arv Tomboy märkmemenüüs.

en: List of pinned notes.
et: Laualolevate märkmete nimekiri.

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Tomboy note menu.
et: Tühja ruumiga eraldatud nimekiri märgete URI-dest, mis peavad alati olema Tomboy märgete menüüs.

en: Maximum note title length to show in tray menu.
et: Salvemenüüs näidatava märkme pealkirja suurim pikkus.

en: Maximum characters of note title to show in the Tomboy tray or panel applet note menu.
et: Tomboy salves või paneelirakendi märkmemenüüs näidatava märkme pealkirja suurim pikkus.

en: Enable startup notes
et: Märkmete avamine käivitamisel

en: If enabled, all notes that were open when Tomboy quit will automatically be reopened at startup.
et: Kui märgitud, siis avatakse käivitamisel automaatselt kõik märkmed, mis Tomboy sulgemisel avatud olid.

en: Show applet menu
et: Rakendimenüü näitamine

en: The global keybinding for showing the Tomboy applet's menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Globaalne klahvikombinatsioon Tomboy rakendimenüü näitamiseks. Vorming on kujul "&lt;Control&gt;a" või "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Parser on vormingu suhtes üpris leplik ja lubab läbisegi nii suur- kui väiketähti, samuti ka lühendeid nagu "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". Kui väärtuseks määrata eristring "disabled", siis on selle toimingu jaoks klahvikombinatsioon keelatud.

en: Open Start Here
et: "Alusta siit" avamine

en: The global keybinding for opening the "Start Here" note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Globaalne klahvikombinatsioon "Alusta siit" märkme avamiseks. Vorming on kujul "&lt;Control&gt;a" või "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Parser on vormingu suhtes üpris leplik ja lubab läbisegi nii suur- kui väiketähti, samuti ka lühendeid nagu "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". Kui väärtuseks määrata eristring "disabled", siis on selle toimingu jaoks klahvikombinatsioon keelatud.

en: Create a new Note
et: Uue märkme loomine

en: The global keybinding for creating and displaying a new Note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Globaalne klahvikombinatsioon uue märkme loomiseks ja kuvamiseks. Vorming on kujul "&lt;Control&gt;a" või "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Parser on vormingu suhtes üpris leplik ja lubab läbisegi nii suur- kui väiketähti, samuti ka lühendeid nagu "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". Kui väärtuseks määrata eristring "disabled", siis on selle toimingu jaoks klahvikombinatsioon keelatud.

en: Open Search Dialog
et: Otsimisdialoogi avamine

en: The global keybinding for opening the Note Search dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Globaalne klahvikombinatsioon märkmete otsimise dialoogi avamiseks. Vorming on kujul "&lt;Control&gt;a" või "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Parser on vormingu suhtes üpris leplik ja lubab läbisegi nii suur- kui väiketähti, samuti ka lühendeid nagu "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". Kui väärtuseks määrata eristring "disabled", siis on selle toimingu jaoks klahvikombinatsioon keelatud.

en: Open Recent Changes
et: Viimaste muudatuste avamine

en: The global keybinding for opening the Recent Changes dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Globaalne klahvikombinatsioon viimaste muudatuste dialoogi avamiseks. Vorming on kujul "&lt;Control&gt;a" või "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Parser on vormingu suhtes üpris leplik ja lubab läbisegi nii suur- kui väiketähti, samuti ka lühendeid nagu "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". Kui väärtuseks määrata eristring "disabled", siis on selle toimingu jaoks klahvikombinatsioon keelatud.

en: Saved height of "Search All Notes" window
et: "Kõigi märkmete otsingu" akna salvestatud kõrgus

en: Determines pixel height of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
et: Määrab "Kõigi märkmete otsingu" akna kõrguse, salvestatakse Tomboyst väljumisel.

en: Saved width of "Search All Notes" window
et: "Kõigi märkmete otsingu" akna salvestatud laius

en: Determines pixel width of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
et: Määrab "Kõigi märkmete otsingu" akna laiuse, salvestatakse Tomboyst väljumisel.

en: Saved horizontal position of "Search All Notes" window
et: "Kõigi märkmete otsingu" akna salvestatud horisontaalsuunaline asukoht

en: Determines X coordinate of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
et: Määrab "Kõigi märkmete otsingu" akna X-koordinaadi, salvestatakse Tomboyst väljumisel.

en: Saved vertical position of "Search All Notes" window
et: "Kõigi märkmete otsingu" akna salvestatud vertikaalsuunaline asukoht

en: Determines Y coordinate of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
et: Määrab "Kõigi märkmete otsingu" akna Y-koordinaadi, salvestatakse Tomboyst väljumisel.

en: Last Directory used in HTML Export
et: HTMLi eksportimisel viimati kasutatud kataloog

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
et: Viimane kataloog, kuhu HTML-iks eksportimise plugin märkme salvestas.

en: HTML Export Linked Notes
et: Viidatud märkmete HTML-eksport

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
et: HTML-iks eksportimise plugina märkeruudu "Eksporditakse ka viidatud märkmed" viimane olek.

en: HTML Export All Linked Notes
et: Kõigi viidatud märkmete HTML-eksport

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
et: HTML-iks eksportimise plugina märkeruudu "Kaasa arvatud kõik ülejäänud viidatud märkmed" viimane olek. Seda sätet kasutatakse koos sättega 'Viidatud märkmete HTML-eksport' ja selle abil määratakse, kas HTML-iks eksportimise ajal kaasatakse kõik eksporditava märkme poolt viidatud märkmed, mis leitakse rekursiivse otsingu abil.

en: Sticky Note Importer First Run
et: Märkmepaberite importeri esimene töökord

en: Indicates that the Sticky Note Importer plugin has not been run, so it should run automatically the next time Tomboy starts.
et: Näitab, et Märkmepaberite importija pole varem käivitatud, seega tuleb see järgmisel Tomboy käivitamisel automaatselt käima panna.

en: Synchronization Client ID
et: Sünkroniseerimiskliendi ID

en: Unique identifier for this Tomboy client, used when communicating with a sychronization server.
et: Sünkroniseerimisserveriga suhtlemiseks kasutatava Tomboy kliendi unikaalne identifikaator.

en: Synchronization Local Server Path
et: Sünkroniseerimise kohaliku serveri rada

en: Path to the synchronization server when using the filesystem synchronization service addin.
et: Sünkroniseerimisserveri rada failisüsteemipõhise sünkroniseerimise lisa kasutamise korral.

en: Selected Synchronization Service Addin
et: Sünkroniseerimisteenuseks valitud lisa

en: Unique identifier for the currently configured note synchronization service addin.
et: Hetkel seadistatud sünkroniseerimisteenuse lisa unikaalne identifikaator.

en: FUSE Mounting Timeout (ms)
et: FUSE-ga haakimise aegumine (ms)

en: Time (in milliseconds) Tomboy should wait for a response when using FUSE to mount a sync share.
et: Aeg (millisekundites) mille jooksul Tomboy peaks vastama jagatud sünkroniseerimiskausta haakimisel, kui kasutatakse FUSE-t.

en: SSHFS Remote Synchronization Folder
et: SSHFS kaugsünkroniseerimise kataloog

en: Path on SSH server to Tomboy synchronization directory (optional).
et: Tomboy sünkroniseerimiskataloogi asukoht SSH serveris (valikuline).

en: SSHFS Synchronization Server URL
et: SSHFS kaugsünkroniseerimise serveri URL

en: URL of SSH server containing Tomboy synchronization directory.
et: SSH serveri URL, kus asub Tomboy sünkroniseerimiskataloog.

en: SSHFS Remote Synchronization User Name
et: SSHFS kaugsünkroniseerimise kasutajanimi

en: User name to use when connecting to the synchronization server via SSH.
et: SSH sünkroniseerimisserveriga ühendumise kasutajanimi.

en: SSHFS Synchronization Server Port
et: SSHFS kaugsünkroniseerimise serveri port

en: The port to use when connecting to the synchronization server via SSH. Set to -1 or less if default SSH port settings should be used instead.
et: SSH-ga sünkroniseerimisserverisse ühendumisel kasutatav port. SSH sätete vaikimisi pordi jaoks kasuta väärtust -1.

en: Accept SSL Certificates
et: SSL-sertifikaatide aktsepteerimine

en: Use wdfs option "-ac" to accept SSL certificates without prompting the user.
et: Wdfs valiku "-ac" kasutamine SSL sertifikaatidega nõustumiseks ilma kasutajalt küsimata.

en: Note Synchronization Conflict Saved Behavior
et: Salvestatud käitumine märkmete sünkroniseerimise vastuolu tarbeks

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific behavior when a conflict is detected, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when a conflict occurs, so that they may handle each conflict situation on a case-by-case basis.
et: Täisarvuline väärtus meetodi kohta, mille kasutaja on määranud vastuolude lahendamiseks. Väärtus 0 määrab, et iga vastuolu leidmisel küsitakse kasutajalt lahendamiseks kinnitust ja kasutaja peab iga juhtumi eraldi lahendama.

en: Automatic Background Synchronization Timeout
et: Automaatsünkroniseerimise intervall

en: Integer value indicating how frequently to perform a background sync of your notes (when sync is configured). Any value less than 1 indicates that autosync is disabled. The lowest acceptable positive value is 5. Value is in minutes.
et: Täisarvuline väärtus, mis määrab kui tihti teostatakse märkemete automaatset sünkroniseermist taustal (kui sünkroniseerimine on seadistatud). Iga väärtus, mis on väiksem kui 1, tühistab automaatsünkroniseerimise. Väikseim lubatud positiivne väärtus on 5. Väärtus on minutites.

en: Link Updating Behavior on Note Rename
et: Viite uuendamise käitumine märkme ümbernimetamisel

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific link updating behavior when a note is renamed, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when renaming a note may impact links that exist in other notes. 1 indicates that links should automatically be removed. 2 indicates that link text should be updated to the new note name so that it will continue linking to the renamed note.
et: Täisarvuline väärtus, mis määrab märkmete ümbernimetamisel viidete uuendamise käitumise selle asemel, et küsida iga kord kasutajalt. Väärtus 0 määrab, et vastuolu leidmisel küsitakse kasutajalt lahendamiseks kinnitust. Väärtus 1 määrab, et viited eemaldatakse automaatselt. Väärtus 2 määrab, et viidete nimed asendatakse uute nimedega nii, et ümbernimetatud märgete vahel säilib viitamine.

en: Timestamp format
et: Ajatempli vorming

en: The date format that is used for the timestamp.
et: Ajatemplis kasutatav kuupäeva vorming.

en: Enable closing notes with escape.
et: Escape-klahvi abil märkmete sulgemise lubamine

en: If enabled, an opened note can be closed by hitting the escape key.
et: Kui lubatud, siis on võimalik avatud märget sulgeda escape-klahvi abil.

en: The handler for "note://" URLs
et: "note://" URL-ide käsitleja

en: Set to TRUE to activate
et: Aktiveerimiseks tuleb see märkida

en: _File
et: _Fail

en: _New
et: _Uus

en: Create a new note
et: Uue märkme loomine

en: _Open...
et: _Ava...

en: Open the selected note
et: Valitud märkme avamine

en: _Delete
et: _Kustuta

en: Delete the selected note
et: Valitud märkme kustutamine

en: _Close
et: _Sulge

en: Close this window
et: Selle akna sulgemine

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Quit Tomboy
et: Tomboy töö lõpetamine

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Tomboy Preferences
et: Tomboy eelistused

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Tomboy Help
et: Tomboy Abi

en: About Tomboy
et: Tomboy'st lähemalt

en: TrayIcon
et: SalveIkoon

en: Create _New Note
et: Loo _uus märge

en: _Search All Notes
et: _Otsi kõikide märkmete hulgast

en: Open the Search All Notes window
et: Otsing kõikide märkmete hulgast

en: Start synchronizing notes
et: Märkmete sünkroniseerimise alustamine

note: Addin's tab caption
en: Advanced
et: Laiendatud

note: Menu Note Count option
en: Minimum number of notes to show in Recent list (maximum 18)
et: Vähim menüüs näidatavate hiljutiste märgete arv (maksimaalne 18)

en: What links here?
et: Mis siia viitab?

note: This is a disabled placeholder item for an empty menu
en: (none)
et: (puudub)

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
et: Sa võid kasutada igat bugzilla't lihtsalt viitasid märkmetesse lohistades. Kui sa soovid hostidele eristamiseks ikoone lisada, saad sa seda siin teha.

en: Host Name
et: Hosti nimi

en: Icon
et: Ikoon

en: Select an icon...
et: Ikooni valimine...

note: Extra Widget
en: _Host name:
et: _Hosti nimi:

en: No host name specified
et: Hosti nimi on määramata

en: You must specify the Bugzilla host name to use with this icon.
et: Sa pead määrama selle ikooniga kasutamiseks Bugzilla hosti nime

en: Error saving icon
et: Viga ikooni salvestamisel

en: Could not save the icon file.
et: Ikoonifaili pole võimalik salvestada.

en: Really remove this icon?
et: Kas kustutada see ikoon?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
et: Kui sa ikooni kustutad, siis on see jäädavalt kadunud.

en: Cannot open email
et: E-posti pole võimalik avada

en: Destination for HTML Export
et: HTML-ekspordi sihtkoht

en: Export linked notes
et: Eksporditakse ka viidatud märkmed

en: Include all other linked notes
et: Kaasa arvatud kõik ülejäänud viidatud märkmed

en: Export to HTML
et: Ekspordi HTML-iks

en: Your note was exported to "{0}".
et: Märge eksporditi edukalt faili "{0}".

en: Note exported successfully
et: Märge on edukalt eksporditud

en: Access denied.
et: Juurdepääs keelatud.

en: Folder does not exist.
et: Kataloogi pole olemas.

en: Could not save the file "{0}"
et: Faili "{0}" pole võimalik salvestada

en: _Folder Path:
et: _Kataloogi rada:

en: Select Synchronization Folder...
et: Sünkroniseerimiskataloogi valimine...

en: Folder path field is empty.
et: Kataloogi raja väli on tühi.

en: Specified folder path does not exist, and Tomboy was unable to create it.
et: Kataloogile määratud rada pole olemas ja Tomboy'l pole võimalik ka seda luua.

en: Local Folder
et: Kohalik kataloog

en: Fixed Wid_th
et: _Määratud laiusega

en: Cannot contact '{0}'
et: Kasutajaga '{0}' pole võimalik ühendust võtta

en: Error running gaim-remote: {0}
et: Viga gaim-remote käivitamisel: {0}

en: Insert Timestamp
et: Sisesta ajatempel

note: initial newline
en: dddd, MMMM d, h:mm tt
et: dddd, d. MMMM, h:mm tt

en: Choose one of the predefined formats or use your own.
et: Vali mõni eelkirjeldatud vorming või kirjelda omale ise.

en: Use _Selected Format
et: Kasutatakse _valitud vormingut

en: _Use Custom Format
et: _Kasutatakse kohandatud kirjatüüpi

en: Today: Template
et: Täna: Mall

en: Today:
et: Täna:

note: Format: "Today: Friday, July 01 2005"
en: dddd, MMMM d yyyy
et: dddd, d. MMMM yyyy

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Appointments
et: Sündmused

en: Change the <b>Today: Template</b> note to customize the text that new Today notes have.
et: Uute "Täna" märkmete teksti muutmiseks muuda <b>Täna: mall</b> märkme teksti.

en: _Open Today: Template
et: _Ava Täna: mall

en: Print
et: Prindi

en: Error printing note
et: Viga märkme printimisel

en: Page {0} of {1}
et: Lehekülg {0} / {1}

note: Translators: Explanation of the date and time format specifications can be found here: * http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.globalization.datetimeformatinfo.aspx
en: dddd MM/dd/yyyy, hh:mm:ss tt
et: dddd, d. MMMM yyyy, h:mm tt

note: Adding menu item when note is opened and window created
en: Remove broken links
et: Katkiste linkide eemaldamine

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Remove broken links
et: _Katkiste linkide eemaldamine

en: Add a sketch
et: Lisa visand

en: Se_rver:
et: _Server:

en: User_name:
et: _Kasutajanimi:

en: _Folder Path (optional):
et: Kataloogi _rada (valikuline):

note: Text for label describing setup required for SSH sync addin to work
en: SSH synchronization requires an existing SSH key for this server and user, added to a running SSH daemon.
et: SSH-sünkroniseerimine vajab selle serveri jaoks olemasolevat SSH-võtit ning SSH-deemoni poolt aktsepteeritavat kasutajakontot.

en: Server or username field is empty.
et: Serveri või kasutajanime väli on tühi.

en: Timeout connecting to server. Please ensure that your SSH key has been added to a running SSH daemon.
et: Serveriga ühenduse võtmine ületas ajapiirangu. Palun veendu, et sinu SSH-võti on SSH-deemonile selgeks õpetatud.

en: Import from Sticky Notes
et: Impordi Märkmepaberid

en: No Sticky Notes found
et: Märkmepabereid ei leitud

en: No suitable Sticky Notes file was found at "{0}".
et: Asukohast "{0}" ei leitud sobivat Märkmepaberite faili.

en: Sticky Notes import completed
et: Märkmepaberite import on valmis

en: <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Note was successfully imported. | <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Notes were successfully imported.
et[0]: <b>{0}</b> <b>{1}</b>-st kleepmärkmest on edukalt imporditud.
et[1]: <b>{0}</b> <b>{1}</b>-st kleepmärkmest on edukalt imporditud.

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Sticky Note:
et: Märkmepaber:

note: Note to translators: "All" here must match up with the "All" category translation in Tasque for this to work properly.  "All" is used here to allow Tasque to decide which default category will be used to create the new task.
en: All
et: Kõik

en: --- Tasque is not running ---
et: --- Tasque ei tööta ---

en: _Underline
et: _Allajoonitud

en: _Password:
et: _Parool:

en: URL, username, or password field is empty.
et: URL-i, kasutajanime või parooliväli on tühi.

en: There was an error connecting to the server.  This may be caused by using an incorrect user name and/or password.
et: Serveriga ühenduse võtmisel tekkis viga.  See võib olla põhjustatud valest kasutajanimest või paroolist.

note: TODO: If the above fails (no keyring daemon), save all but password to GConf, and notify user. Save configuration into GConf Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_url", url ?? string.Empty); Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_username", username ?? string.Empty);
en: Saving configuration to the GNOME keyring failed with the following message:
et: Seadistuste salvestamine GNOME võtmerõngasse lõppes järgneva veaga:

en: Connect to Server
et: Serveriga ühenduse võtmine

en: Connected
et: Ühendatud

note: Translators: The web service supporting Tomboy WebSync is not responding as expected
en: Server not responding. Try again later.
et: Server ei vasta. Proovi mõne aja pärast uuesti.

en: Authorization Failed, Try Again
et: Tõrge autoriseerimisel. Proovi uuesti

note: Translators: Title of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Tomboy Web Authorization Successful
et: Tomboy veebiautoriseerimine oli edukas

note: Translators: Body of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Please return to the Tomboy Preferences window and press Save to start synchronizing.
et: Palun naase Tomboy eelistuste aknasse ja klõpra sünkroniseerimise alustamiseks salvestamise nupul.

en: Connected. Press Save to start synchronizing
et: Ühendatud. Sünkroniseerimise alustamiseks klõpsa salvestamise nupul

note: Translators: The user must take action in their web browser to continue the authorization process
en: Authorizing in browser (Press to reset connection)
et: Autoriseerimine veebisirvijas (Vajuta ühenduse lähtestamiseks)

note: Translators: Sometimes a user's default browser is not set, so we recommend setting it and trying again
en: Set the default browser and try again
et: Määra vaikimisi veebisirvija ja proovi uuesti

en: Tomboy Web
et: Tomboy veebisait

en: Export All Notes to {0}
et: Ekspordi kõik märkmed kohta {0}

en: Start exporting notes to {0}
et: Alusta märkmete eksportimist kohta {0}

en: Export selected notebook to {0}
et: Ekspordi valitud märkmik kohta {0}

en: Start exporting notebook to {0}
et: Alusta märkmiku eksportimist kohta {0}

en: Export
et: Eksport

en: Export your notes.
et: Märkmete eksportimine.

en: Export All Notes To {0}
et: Kõigi märkmete eksportimine kohta {0}

en: Export Selected Notebook To {0}
et: Valitud märkmiku eksportimine kohta {0}

en: Could not export, access denied.
et: Eksportimine pole võimalik, ligipääs on keelatud.

en: Could not export, folder does not exist.
et: Eksportimine pole võimalik, kataloogi pole olemas.

en: Could not export, error with the path. (No ending "?)
et: Eksportimine pole võimalik, asukoha viga. (lõpus pole "?)

en: Could not export: {0}
et: Eksportimine pole võimalik: {0}

en: All Notes {0} Export
et: Kõigi märkmete {0} eksportimine

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: Unfiled Notes
et: Liigitamata märkmed

en: Your notes were exported to "{0}".
et: Sinu märkmed eksporditi kohta "{0}".

en: Notes exported successfully
et: Märkmed on edukalt eksporditud

en: Could not save the files in "{0}"
et: Faile pole võimalik salvestada kataloogi "{0}"

note: Translators: {0} is the export type, e.g. HTML
en: Create destination folder for {0} export
et: {0} eksportimiseks sihtkausta loomine

en: Search All Notes
et: Otsing kõikide märkmete hulgast

note: IShellLink new_notebook = CreateShellLink("New Notebook", topmboy_path, "--new-notebook", icons_path, (int)TomboyIcons.NewNotebook); if (new_notebook != null) object_collection.AddObject(new_notebook);
en: Create New Note
et: Uue märkme loomine

en: {0} (new)
et: {0} (uus)

en: Recent Notes
et: Viimased märkmed

note: Translators: This is the name of "Window" menu in the Mac menubar
en: _Window
et: _Aken

en: Preferences...
et: Eelistused...

en: Create a new notebook
et: Uue märkmiku loomine

en: Type the name of the notebook you'd like to create.
et: Määra loodavale märkmikule nimi.

en: N_otebook name:
et: Märkmiku _nimi:

en: Name already taken
et: Nimi on juba kasutusel

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
et: L_oo

en: Note_books
et: _Märkmikud

en: Create a new note in a notebook
et: Märkmikusse uue märkme loomine

en: New Note_book...
et: _Uus märkmik...

en: _New Note
et: _Uus märge

en: Create a new note in this notebook
et: Uue märkme loomine sellesse märkmikusse

en: _Open Template Note
et: Ava _märkme mall

en: Open this notebook's template note
et: Selle märkmiku mallmärkme avamine

en: Delete Note_book
et: Kustuta _märkmik

en: Delete the selected notebook
et: Valitud märkmiku kustutamine

en: Notebooks
et: Märkmikud

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "{0}". TODO: Figure out how to make this note for trans
en: {0} Notebook Template
et: Märkmiku {0} mall

en: New Note
et: Uus märge

en: All Notes
et: Kõik märkmed

en: Really delete this notebook?
et: Kas kustutada see märkmik?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
et: Sellesse märkmikku kuuluvaid märkmeid ei kustutata, küll aga kustutatakse nende seos selle märkmikuga.  Seda tegevuse tagajärgi pole võimalik tagasi pöörata.

en: No notebook
et: Märkmik puudub

note: Translators should preserve the "{0}" in the following string.  After being formatted for a notebook named, "Meetings", for example, the resultant string would be: New "Meetings" Note
en: New "{0}" Note
et: Uus märge märkmikusse "{0}"

en: Place this note into a notebook
et: Selle märkme asetamine märkmikusse

en: Notebook
et: Märkmik

en: _New notebook...
et: _Uus märkmik...

en: New Note {0}
et: Uus märge {0}

en: Really delete "{0}"?
et: Kas kustutada märge "{0}"?

en: Really delete this {0} note? | Really delete these {0} notes?
et[0]: Kas kustutada see märge?
et[1]: Kas kustutada need {0} märget?

en: If you delete a note it is permanently lost.
et: Kui sa märkme kustutad, siis on see jäädavalt kadunud.

en: An error occurred while saving your notes. Please check that you have sufficient disk space, and that you have appropriate rights on {0}. Error details can be found in {1}.
et: Sinu märkmete salvestamise käigus tekkis viga. Palun kontrolli, kas Sul on piisavalt vaba kettaruumi ja kas sul on kataloogi {0} kirjutamiseks piisavalt õiguseis. Vea üksikasjad leiab failist {1}.

en: Error saving note data.
et: Viga märkme andmete salvestamisel.

note: New Note Template Translators: This is 'New Note' Template, not New 'Note Template'
en: New Note Template
et: Uue märkme mall

note: Create migration notification note Translators: The title of the data migration note
en: Your Notes Have Moved!
et: Sinu märkmed tõsteti ümber!

note: Translators: The contents (not including the title) of the data migration note. {0}, {1}, {2}, {3}, and {4} are replaced by directory paths and should not be changed
en: In the latest version of Tomboy, your note files have moved.  You have probably never cared where your notes are stored, and if you still don't care, please go ahead and <bold>delete this note</bold>.  :-)
    
    Your old note directory is still safe and sound at <link:url>{0}</link:url> . If you go back to an older version of Tomboy, it will look for notes there.
    
    But we've copied your notes and configuration info into new directories, which will be used from now on:
    
    <list><list-item dir="ltr">Notes can now be found at <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Configuration is at <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">You can install add-ins at <link:url>{3}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Log files can be found at <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Ciao!
et: Viimases Tomboy versioonis tõsteti su märkmed ümber.  Arvatavasti pole Sa senimaani märkmete hoidmise koha vastu huvi tundnud ja kui see ka edaspidi tähtis ei ole, siis lihtsalt <bold>kustuta see märge</bold>. :-)
    
    Sinu vana märkmekataloog on senimaani ohutu ja asub <link:url>{0}</link:url> . Kui sa kavatsed Tomboy vanemat versiooni kasutada, siis vanemad versioonid hoiavad märkmeid seal.
    
    Kuid praegu on sinu märkmed ja seadistused kopeeritud uutesse kataloogidesse ja alates praegusest hakatakse neid ka kasutama:
    
    <list><list-item dir="ltr">Märkmete asukoht on <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Seadistuste asukoht on <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Lisad paigaldatakse kataloogi <link:url>{3}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Logifailid asuvad <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Ciao!

en: <note-content>Start Here
    
    <bold>Welcome to Tomboy!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Tomboy Notes menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
et: <note-content>Alusta siit
    
    <bold>Tere tulemast kasutama Tomboy'd!</bold>
    
    Seda "Alusta siit" märget on hea kasutada oma ideede ja mõtete organiseerimiseks.
    
    Ideede salvestamiseks saab teha uue märkme, valides GNOME paneelil olevast Tomboy märgete menüüst "Loo uus märge". Märge salvestatakse automaatselt.
    
    Seejärel on võimalik märkmete ja ideede vahel viiteid luues neid ühtseks tervikuks organiseerida!
    
    Me oleme loonud märkme <link:internal>Viitade kasutamine Tomboy's</link:internal>.  Paned tähele, et iga kord kui sisestada <link:internal>Viitade kasutamine Tomboy's</link:internal>, siis joonitakse see automaatselt alla?  Sellel viidal klõpsates avaneb vastava nimega märge.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Tomboy
    
    Notes in Tomboy can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
et: <note-content>Viitade kasutamine Tomboy's
    
    Tomboy märkmetest on võimalik teistele märkmetele viidata valides avatud märkmest teksti ja klõpsates tööriistaribal oleval <bold>Viit</bold> nupul. Niimoodi loodakse uus märge ja avatud märkmes valitud tekst hakkab sellele viitama.
    
    Märkme pealkirja muutmine muudab ka teksti sellele viitavates teistes märkmetes. See välistab märkmete ümbernimetamisel katkiste viitade tekkimise.
    
    Kui sa sisestad avatud märkmes mõne teise märkme nime, siis luuakse automaatselt uus viit nimetatud märkmele.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
et: Alusta siit

en: Using Links in Tomboy
et: Viitade kasutamine Tomboy's

note: Use a simple "Describe..." body and highlight it so it can be easily overwritten
en: Describe your new note here.
et: Siia saad uue märkme kirjutada.

en: Rename Note Links?
et: Kas muuta viitade nimesid?

en: _Rename Links
et: _Muuda viitade nimesid

en: _Don't Rename Links
et: Ä_ra muuda viitade nimesid

en: Rename links in other notes from "<span underline="single">{0}</span>" to "<span underline="single">{1}</span>"?
    
    If you do not rename the links, they will no longer link to anything.
et: Nimetada kõigis märkmeid "<span underline="single">{0}</span>" viited ümber "<span underline="single">{1}</span>"-ks?
    Kui viiteid ümber ei nimetata, siis ei viita nad enam millelegi.

en: Rename Links
et: Nimeta ümber

en: Note Title
et: Märkme pealkiri

note: Translators: This button causes all notes in the list to be selected
en: Select All
et: Vali kõik

note: Translators: This button causes all notes in the list to be unselected
en: Select None
et: Valiku tühistamine

en: Ad_vanced
et: _Laiendatud...

en: Always show this _window
et: Alati näidatakse seda _akent

en: Never rename _links
et: Viiteid ei nimetata _kunagi ümber

en: Alwa_ys rename links
et: Viited nimetatakse _alati ümber

en: Find in This Note
et: Otsi sellest märkmest

en: _Link to New Note
et: _Viita uuele märkmele

en: Te_xt
et: _Tekst

en: _Find in This Note
et: _Otsi sellest märkmest

en: Clos_e All Notes
et: _Sulge kõik märkmed

en: Search
et: Otsing

note: TODO: If we ever add a way to customize internal keybindings, this will need to change
en: Search your notes
et: Otsing märkmete hulgast

en: Link
et: Viit

en: Link selected text to a new note
et: Valitud tekstiga uuele märkmele viitamine

en: _Text
et: _Tekst

en: Set properties of text
et: Teksti omaduste määramine

en: T_ools
et: Töö_riistad

en: Use tools on this note
et: Tööriistade kasutamine selle märkme jaoks

en: Delete this note
et: Selle märkme kustutamine

en: Synchronize Notes
et: Sünkroniseeri märkmeid

en: This note is a template note. It determines the default content of regular notes, and will not show up in the note menu or search window.
et: See on mallmärge. See määrab tavaliste märgete vaikimisi sisu ning seda ei näidata märkmete menüüs ega otsingu aknas.

en: Convert to regular note
et: Tavaliseks märkmeks teisendamine

en: Save Si_ze
et: Salvesta _suurus

en: Save Se_lection
et: Salvesta _valik

en: Save _Title
et: Salvesta _pealkiri

en: _Find...
et: _Leia...

en: Find _Next
et: Leia _järgmine

en: Find _Previous
et: Leia _eelmine

en: Cannot create note
et: Märget pole võimalik luua

en: _Find:
et: _Otsing:

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Next
et: _Järgmine

note: x of x - specifically Number of Matches and what location is the cursor in the list of matches
en: {0} of {1}
et: {0} / {1}

en: _Bold
et: _Rasvane

en: _Italic
et: _Kursiiv

en: _Strikeout
et: _Läbijoonitud

en: _Highlight
et: _Esiletõstetud

en: Font Size
et: Kirjatüübi suurus

en: _Normal
et: _Tavaline

en: Hu_ge
et: Vä_ga suur

en: _Large
et: _Suur

en: S_mall
et: _Väike

en: Increase Font Size
et: Kirja suuruse suurendamine

en: Decrease Font Size
et: Kirja suuruse vähendamine

en: Bullets
et: Täpid

en: Editing
et: Redigeerimine

en: Hotkeys
et: Kuumad klahvid

en: Synchronization
et: Sünkroniseerimine

en: Add-ins
et: Lisad

en: _Spell check while typing
et: Õi_gekirjakontroll sisestamise ajal

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
et: Õigekirjakontrolli poolt kahtlaseks märgitud sõnad joonitakse punaselt alla ja sõna kontekstimenüü sisaldab õigekirjakontrolli soovitusi.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
et: _WikiSõnad tõstetakse esile

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
et: Selle võtme lubamisega tõstetakse <b>SellisedSõnad</b> (sõnad millel on suur täht keskel) esile. Sellisele sõnale klõpsates luuakse uus märge, mille pealkirjaks on klõpsatud sõna.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
et: _Täpploetelud on lubatud

en: Use custom _font
et: _Kasutatakse kohandatud kirjatüüpi

en: When renaming a linked note:
et: Viite ümbernimetamisel:

en: Ask me what to do
et: Küsitakse, mida teha

en: Never rename links
et: Viitade nimesid ei muudeta kunagi

en: Always rename links
et: Muudetakse alati viitade nimesid

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
et: Uue märkme mall võetakse iga uue märkme loomisel aluseks.

en: Open New Note Template
et: Ava uue märkme mall

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
et: Kiirklahve _jälgitakse

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
et: Kuumad klavhid võimvaldavad sul enamikes olukordades märkmeid klahvivajutuse abil kärmelt avada. Näide: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
et: Näite _märgete menüüd

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
et: _Ava "Alusta siit"

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
et: Loo uus _märge

note: Open Search All Notes window keybinding...
en: Open "Search _All Notes"
et: _Kõikide märkmete hulgast otsimise avamine

en: Ser_vice:
et: _Teenus:

en: Not configurable
et: Pole seadistatav

en: Automaticall_y Sync in Background Every
et: A_utomaatne sünkroniseerimine iga

note: Translators: See above comment for details on this string.
en: Minutes
et: minuti tagant

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
et: _Laiendatud...

en: The following add-ins are installed
et: Need lisad on paigaldatud

en: Get More Add-Ins...
et: Hangi veel lisasid...

en: _Enable
et: _Luba

en: _Disable
et: _Keela

en: Not Implemented
et: Pole teostatud

en: {0} Preferences
et: {0} - eelistused

en: Choose Note Font
et: Märkme kirjatüübi valimine

en: Other Synchronization Options
et: Muud sünkroniseerimisvalikud

en: When a conflict is detected between a local note and a note on the configured synchronization server:
et: Kui kohaliku märkme ja sünkroniseerimisserveri märkme vahel avastatakse vastuolu, siis:

en: Always ask me what to do.
et: Küsitakse alati, mida teha.

en: Rename my local note.
et: Muudetakse kohalik märkme nime.

en: Replace my local note with the server's update.
et: Asendatakse kohalik märge serverist tuleva märkmega.

en: Are you sure?
et: Kas sa oled kindel?

en: Clearing your synchronization settings is not recommended.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
et: Sünkroniseerimissätete tühjendamine pole soovitatav.  Pärast uute sätete salvestamist võib tekkida olukord, kus sa pead kõik oma märkmed uuesti sünkroniseerima.

en: Resetting Synchronization Settings
et: Sünkroniseerimissätete lähtestamine

en: You have disabled the configured synchronization service.  Your synchronization settings will now be cleared.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
et: Sa keelasid seadistatud sünkroniseerimisteenuse. Sinu sünkroniseerimissätted puhastatakse. Pärast sätete salvestamist võid olla sunnitud kõiki märkmeid uuesti sünkroniseerima.

en: Connection successful
et: Ühendus edukas

en: Tomboy is ready to synchronize your notes. Would you like to synchronize them now?
et: Tomboy on valmis Sinu märkmeid sünkroniseerima. Kas sa soovid kohe sünkroniseerida?

en: Please check your information and try again.  The log file {0} may contain more information about the error.
et: Palun kontrolli oma andmeid ja proovi uuesti. Võib-olla sisaldab logifail {0} infot vea kohta.

en: Error connecting
et: Viga ühendumisel

en: Version:
et: Versioon:

en: Author:
et: Autor:

en: Copyright:
et: Autoriõigus:

en: Add-in Dependencies:
et: Lisa sõltuvused:

en: _Search:
et: _Otsing:

en: Note
et: Märge

en: Last Changed
et: Viimati muudetud

en: Matches
et: Vastavused

en: Title match
et: Pealkirja vastavus

en: {0} match | {0} matches
et[0]: {0} vastavus
et[1]: {0} vastavust

en: Total: {0} note | Total: {0} notes
et[0]: Kokku: {0} märge
et[1]: Kokku: {0} märget

en: Matches: {0} note | Matches: {0} notes
et[0]: Vastavusi: {0} märge
et[1]: Vastavusi: {0} märget

en: No results found in the selected notebook.
    Click here to search across all notes.
et: Valitud märkmikust ei leitud vasteid.
    Kõigist märkmetest otsimiseks klõpsa siia.

en: Click here to search across all notebooks
et: Kõigist märkmikutest otsimiseks klõpsa siia.

en: Notes
et: Märkmed

en: This synchronization addin is not supported on your computer. Please make sure you have FUSE and {0} correctly installed and configured
et: See sünkroniseerimislisa pole sinu arvuti poolt toetatud. Palun veendu, et FUSE ja {0} on korrektselt paigaldatud ja seadistatud.

en: Could not read testfile.
et: Testfaili pole võimalik lugeda.

en: Write test failed.
et: Kirjutamistest nurjus.

en: Timeout connecting to server.
et: Serveriga ühenduse võtmine ületas ajapiirangu.

en: Error connecting to server.
et: Viga serveriga ühendusmisel.

en: FUSE could not be enabled.
et: FUSE-t pole võimalik lubada.

en: An error ocurred while connecting to the specified server:
et: Määratud serveriga ühenduse võtmisel tekkis viga:

note: Expander containing TreeView
en: Details
et: Üksikasjad

en: Status
et: Olek

en: Acquiring sync lock...
et: Sünkroniseerimisluku seadmine...

en: Committing changes...
et: Muudatuste rakendamine...

en: Synchronizing Notes
et: Märkmete sünkroniseerimine

en: Synchronizing your notes...
et: Märkmete sünkroniseerimine...

en: This may take a while, kick back and enjoy!
et: See võib veidi aega võtta!

en: Connecting to the server...
et: Serveriga ühenduse võtmine...

en: Deleting notes off of the server...
et: Märkmete kustutamine serverist...

en: Downloading new/updated notes...
et: Uute või värskendatud märkmete allalaadimine...

en: Server Locked
et: Server on lukus

en: Server is locked
et: Server on lukus

en: One of your other computers is currently synchronizing.  Please wait 2 minutes and try again.
et: Üks sinu teistest arvutitest tegeleb parasjagu sünkroniseerimisega.  Palun oota 2 minutit ja proovi siis uuesti.

en: Preparing to download updates from server...
et: Ettevalmistused serverist uuenduste allalaadimiseks...

en: Preparing to upload updates to server...
et: Ettevalmistused serverisse uuenduste üleslaadimiseks...

en: Uploading notes to server...
et: Märkmete üleslaadimine serverisse...

en: Synchronization Failed
et: Tõrge sünkroniseerimisel

en: Failed to synchronize
et: Sünkroniseerimine ei õnnestunud

en: Could not synchronize notes.  Check the details below and try again.
et: Märkmeid pole võimalik sünkroniseerida.  Kontrolli allpoolasuvaid üksikasju ja proovi uuesti.

en: Synchronization Complete
et: Sünkroniseerimine on valmis

en: Synchronization is complete
et: Sünkroniseerimine on valmis

en: {0} note updated. | {0} notes updated.
et[0]: Uuendatud {0} märge.
et[1]: Uuendatud {0} märget.

en: Your notes are now up to date.
et: Sinu märkmed on nüüd ajakohased.

en: Synchronization Canceled
et: Sünkroniseerimine katkestati

en: Synchronization was canceled
et: Sünkroniseerimine katkestati

en: You canceled the synchronization.  You may close the window now.
et: Sa tühistasid sünkroniseerimise.  Akna võib nüüd kinni panna.

en: Synchronization Not Configured
et: Sünkroniseerimise sätted on määramata

en: Synchronization is not configured
et: Sünkroniseerimissätted on määramata

en: Please configure synchronization in the preferences dialog.
et: Palun määra sünkroniseerimissätted eelistuste dialoogist.

en: Synchronization Service Error
et: Sünkroniseerimisteenuse viga

en: Service error
et: Teenuse viga

en: Error connecting to the synchronization service.  Please try again.
et: Viga sünkroniseerimisteenusega ühendumisel.  Palun proovi uuesti.

en: Deleted locally
et: Kohapeal kustutatud

en: Deleted from server
et: Serverist kustutatud

en: Updated
et: Uuendatud

en: Added
et: Lisatud

en: Uploaded changes to server
et: Muudatused serverisse üles laaditud

en: Uploaded new note to server
et: Uus märge serverisse üles laaditud

en: Note Conflict
et: Märkmete vastuolu

note: Suggest renaming note by appending " (old)" to the existing title
en:  (old)
et:  (vana)

en: Rename local note:
et: Kohaliku märkme nime muutmine:

en: Update links in referencing notes
et: Viitade uuendamine viitavates märkmetes

en: Overwrite local note
et: Kohaliku märkme ülekirjutamine

en: Always perform this action
et: Tulevikus tuleb alati nii teha

note: Set initial dialog text
en: Note conflict detected
et: Tuvastati märkmete vastuolu

en: The server version of "{0}" conflicts with your local note.  What do you want to do with your local note?
et: Serveris olev "{0}" versioon on vastuolus sinu kohaliku märkmega.  Mida sa soovid kohaliku märkmega ette võtta?

en: Could not enable FUSE
et: FUSE-t pole võimalik lubada

en: The FUSE module could not be loaded. Please check that it is installed properly and try again.
et: FUSE-moodulit pole võimalik laadida. Palun veendu, et see oleks korrektselt paigaldatud ja proovi uuesti.

en: Enable FUSE?
et: Kas lubada FUSE?

note: TODO: This message isn't entirely accurate. We should fix it.
en: The synchronization you've chosen requires the FUSE module to be loaded.
    
    To avoid getting this prompt in the future, you should load FUSE at startup.  Add "modprobe fuse" to /etc/init.d/boot.local or "fuse" to /etc/modules.
et: Sinu poolt valitud sünkroniseerimise jaoks on tarvis, et FUSE moodulid oleks laaditud.
    
    Et tulevikus seda teatet vältida, peaks FUSE moodulid laaditama arvuti üleslaadimise ajal.  Lisa oma /etc/init.d/boot.local skripti rida "modprobe fuse" või faili /etc/modules rida "fuse".

en: Cannot create new note
et: Uut märget pole võimalik luua

en: Primary Development:
et: Põhiarendus:

en: Contributors:
et: Kaasaaitajad:

en: Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004-2011 Others
et: Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004-2011 ülejäänud

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
et: Lihtne ja kergestikasutatav märkmete tegemise programm.

en: Homepage
et: Koduleht

en: Tomboy: A simple, easy to use desktop note-taking application.
    Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    <alex@beatniksoftware.com>
    
    Copyright © 2004-2011 Others
et: Tomboy on lihtne ja hõlpsasti kasutatav märkmete tegemise rakendus.
    Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    <alex@beatniksoftware.com>
    
    Copyright © 2004-2011 ülejäänud

en: Usage:
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
      --note-path [path]		Load/store note data in this directory.
      --search [text]		Open the search all notes window with the search text.
et: Kasutamine:
      --version			Versiooniandmete printimine.
      --help			Selle kasutusõpetuse printimine.
      --note-path [path]		Märkmete laadimine ja salvestamine selles kataloogis.
      --search [tekst]		Märkmeotsinguakna avamine koos määratud otsingutekstiga.

en:   --new-note			Create and display a new note.
      --new-note [title]		Create and display a new note, with a title.
      --open-note [title/url]	Display the existing note matching title.
      --start-here			Display the 'Start Here' note.
      --highlight-search [text]	Search and highlight text in the opened note.
et:   --new-note			Uue märkme loomine ja kuvamine.
      --new-note [pealkiri]		Uue, etteantud pealkirjaga märkme loomine ja kuvamine.
      --open-note [pealkiri/url]	Olemasoleva, etteantud pealkirjaga märkme kuvamine.
      --start-here			'Alusta siit' märkme kuvamine.
      --highlight-search [tekst]	Avatud märkmest teksti otsimine ja esiletõstmine.

en:   --addin:html-export-all [path]	Exports all notes to HTML in the given location.
      --addin:html-export-all-quit [path]	Exports all notes to HTML in the given location and then quits.
et:   --addin:html-export-all [asukoht]	Ekspordib kõik märkmed HTML faili antud asukohas.
      --addin:html-export-all-quit [asukoht]	Ekspordib kõik märkmed HTML faili antud asukohas ning lõpetab.

en: Version {0}
et: Versioon {0}

en:  (new)
et:  (uus)

en: _About Tomboy
et: _Tomboy'st lähemalt

en: The "Tomboy Notes Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
et: "Tomboy märgete käsiraamatut" pole võimalik leida. Palun veendu, et programm on korrektselt paigaldatud.

en: Help not found
et: Abiteavet ei leitud

en: Cannot open location
et: Asukohta pole võimalik avada

en: Today, {0}
et: Täna, {0}

en: Today
et: Täna

en: Yesterday, {0}
et: Eile, {0}

en: Yesterday
et: Eile

en: {0} day ago, {1} | {0} days ago, {1}
et[0]: {0} päev tagasi, {1}
et[1]: {0} päeva tagasi, {1}

en: {0} day ago | {0} days ago
et[0]: {0} päev tagasi
et[1]: {0} päeva tagasi

en: Tomorrow, {0}
et: Homme, {0}

en: Tomorrow
et: Homme

en: In {0} day, {1} | In {0} days, {1}
et[0]: {0} päeva jooksul, {1}
et[1]: {0} päeva jooksul, {1}

en: In {0} day | In {0} days
et[0]: {0} päeva jooksul
et[1]: {0} päeva jooksul

en: MMMM d, h:mm tt
et: d. MMMM h:mm tt

en: MMMM d
et: d. MMMM

en: No Date
et: Kuupäev puudub

en: MMMM d yyyy, h:mm tt
et: d. MMMM yyyy, h:mm tt

en: MMMM d yyyy
et: d. MMMM yyyy

en: (Untitled {0})
et: (Pealkirjata {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
et: Märge pealkirjaga <b>{0}</b> on juba olemas. Enne jätkamist vali sellele märkmele mõni muu pealkiri.

en: Note title taken
et: Pealkiri on juba kasutusel

en: _Copy Link Address
et: _Kopeeri viida aadress

en: _Open Link
et: _Ava viit
