tomboy - en to ku translation catalogue (58 entries)

en: Tomboy Notes
ku: Bernameya Notan Tomboy

en: _About Tomboy
ku: _Li ser Tomboy

en: _Preferences...
ku: _Vebijêrk...

en: Print
ku: Çap bike

en: Preparing pages...
ku: Rûpel tên amade kirin...

en: Print preview
ku: Pêşdîtina çapê

en: Page %N of %Q
ku: Rûpela %N ji %Q

en: _Quit
ku: _Derkeve

note: Open the Start Here note
en: Start Here
ku: Destpêk

en: Really delete this note?
ku: Vê notê bi rastî rake?

en: Welcome to Tomboy!
ku: Li Tomboy bi xêr hatin!

en: New Note {0}
ku: Nota Nû {0}

en: _Link to New Note
ku: _Girêdan bi Nota Nû re

en: Te_xt
ku: _Nivîs

en: _Search
ku: _Lê bigere

en: Clos_e All Notes
ku: _Hemû Notan Bigire

en: _Close
ku: _Bigire

en: Search
ku: Lê bigere

en: Search your notes
ku: Li notên xwe bigere

en: Link
ku: Girêdan

en: _Text
ku: _Nivîs

en: T_ools
ku: _Amûr

en: Delete
ku: Jê bibe

en: Delete this note
ku: Vê notê jê bibe

en: _Search...
ku: _Lê bigere...

en: Find _Next
ku: Ya _Piştre Bibîne

en: Find _Previous
ku: Ya _Berê Bibîne

en: Cannot create note
ku: Nikarî not biafirîne

en: _Bold
ku: _Qalind

en: _Italic
ku: _Xwar

en: Font Size
ku: Mezinahiya Curenivîsê

en: _Normal
ku: _Asayî

en: Hu_ge
ku: _Gelek mezin

en: _Large
ku: _Mezin

en: S_mall
ku: Bi_çûk

en: Tomboy Preferences
ku: Vebijêrkên Tomboy

en: Editing
ku: Guherandin

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
ku: "_Destpêk" veke

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
ku: Nota _nû biafirîne

note: Search dialog keybinding...
en: S_earch notes
ku: Li notan bi_gerîne

en: Table of Contents
ku: Tabloya naverokê

en: Today, {0}
ku: Îro, {0}

en: Yesterday, {0}
ku: Do, {0}

en: _Find:
ku: _Bibîne:

en: _Previous
ku: P_aş

note: title
en: No notes found
ku: Not nehat dîtin

en: Version {0}
ku: Guhertoya {0}

en: _Table of Contents
ku: _Tabloya Naverokê

en: _Search Notes...
ku: Li Notan Bi_gerîne...

en:  (new)
ku:  (nû)

en: Cannot create new note
ku: Nota nû nayê afirandin

en: (Untitled {0})
ku: (Bênav {0})

en: Cannot open location
ku: Cih nayê vekirin

en: _Copy Link Address
ku: Navnîşana _girêdanê ji ber bigire

en: _Open Link
ku: Girêdanê _Veke

en: Tasks
ku: Peywir

en: Appointments
ku: Randevû

en: Create Note of the Day
ku: Nota Rojê Biafirîne
