tortoisehg - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Exit
bg: Изход

en: About
bg: За програмата

en: &License
bg: &Лиценз

en: version %s
bg: версия %s

en: A new version of TortoiseHg (%s) is ready for download!
bg: Нова TortoiseHg (%s) версия е налична за изтегляне.

en: Revision:
bg: Ревизия:

en: Hg command:
bg: Hg команда:

en: All files (*)
bg: Всички файлове (*)

en: Confirm Overwrite
bg: Потвърди презаписа

en: The directory "%s" is not empty!
    
    Do you want to overwrite it?
bg: Директорията "%s" не е празна!
    Искате ли да я презапишете?

en: The file "%s" already exists!
    
    Do you want to overwrite it?
bg: Фаилът "%s" вече съществува!
    Искате ли да го презапишете?

en: Archive - %s
bg: Архив - %s

en: Working directory status
bg: Статус на работната директория

en: Known good revision:
bg: Известни добри ревизии:

en: Known bad revision:
bg: Известни лоши ревизии:

en: Discard local changes (revert --all)
bg: Отхвърляне на локалните промени (revert --all)

en: Revision is &Good
bg: Ревизията е &Добра

en: Revision is &Bad
bg: Ревизията е &Лоша

en: &Skip this Revision
bg: &Пропусни тази ревизия

en: Revision
bg: Ревизия

en: Test this revision and report findings. (good/bad/skip)
bg: Тествай тази ревизия и докладвай. (добра/лоша/пропусни)

en: Checking for updates...
bg: Проверка за обновления...

en: Unable to remove
bg: Не може да бъде премахнат

en: Unable to remove file %s,
    permission denied
bg: Фаилът %s не може да бъде премахнат,
    permission denied

en: Please wait while the file is opened ...
bg: Моля, изчакайте докато файлът се отвори ...

en: Options
bg: Опций

en: Use proxy server
bg: Използвай прокси сървър

en: Start revision:
bg: Начална ревизия:

en: Clone - %s
bg: Клонирай - %s

en: &Clone
bg: &Клонирай

en: error while running command
bg: грешка при изпълнение на команда

en: Terminated by user
bg: Прекъснат от потребителя

en: [command terminated by user %s]
bg: [командата е прекратена от потребителя %s]

en: [command interrupted %s]
bg: [прекъсната команда %s]

en: [Code: %d]
bg: [Код: %d]

en: Merge
bg: Обедини

en: Merge with %s
bg: Обедини с %s
