tortoisehg - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Exit
ca: Sortir

en: Directory of files
ca: Directori d'arxius

en: Tar archives
ca: Arxius tar

en: Uncompressed tar archive
ca: Arxiu tar descomprimit

en: Bzip2 tar archives
ca: Arxius tar bzip2

en: Tar archive compressed using bzip2
ca: Arxiu tar comprimit amb bzip2

en: Gzip tar archives
ca: Arxius tar gzip

en: Tar archive compressed using gzip
ca: Arxiu tar comprimit amb gzip

en: Uncompressed zip archive
ca: Arxiu zip descomprimit

en: Zip archive compressed using deflate
ca: Arxiu zip comprimit amb deflate

en: Browse...
ca: Explora...

en: Archive types:
ca: Tipus d'arxius:

en: Select Destination Folder
ca: Seleccioneu una carpeta de destinació

en: Select Destination File
ca: Seleccioneu fitxer de destinació

en: Confirm Overwrite
ca: Confirmeu la sobreeescriptura

en: Archive - %s
ca: Arxiu - %s

en: Backed out changeset:
ca: Grup de canvis retirat:

en: No branch changes
ca: Sense canvis de branca

en: TortoiseHg Bug Report
ca: TortoiseHg: Informe d'error

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Save file to
ca: Guarda arxiu a

en: Files
ca: Fitxers

en: Select Source Folder
ca: Seleccioneu una carpeta d'origen
