tortoisehg - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Exit
et: Välju

en: Directory of files
et: Failide indeks

en: Tar archives
et: Tar arhiivid

en: Uncompressed tar archive
et: Kompresseerimata tar arhiiv

en: Bzip2 tar archives
et: Bzip2 tar arhiivid

en: Tar archive compressed using bzip2
et: Tar arhiiv kompresseeritud kasutades bzip2

en: Gzip tar archives
et: Gzip tar arhiivid

en: Tar archive compressed using gzip
et: Tar arhiiv kompresseeritud kasutades gzip

en: Uncompressed zip archive
et: Kompresseerimata zip arhiiv

en: Zip archive compressed using deflate
et: Zip arhiiv kompresseeritud kasutades deflate

en: Revision:
et: Redaktsioon:

en: Only files modified/created in this revision
et: Ainult failid muudetud/loodud selles redaktsioonis

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Destination path:
et: Sihttee:

en: Archive types:
et: Arhiivitüübid:

en: Select Destination Folder
et: Vali sihtkaust

en: Select Destination File
et: Vali sihtfail

en: Confirm Overwrite
et: Kinnita ülekirjutamine

en: Archive - %s
et: Arhiiv - %s

en: Backed out changeset:
et: Taganenud muutused:

en: Use English backout message
et: Kasuta inglisekeelset taganemisteadet

en: Close
et: Sulge

en: Bookmark:
et: Järjehoidja:

en: New Name:
et: Uus nimi:

en: Bookmark - %s
et: Järjehoidja - %s

en: Bookmark '%s' does not exist
et: Järjehoidja '%s' pole olemas

en: Save error report to
et: Salvesta veateade asukohta

en: Use proxy server
et: Kasuta variserverit

en: Remote command:
et: Kaugkäsk:

en: Save file to
et: Salvesta fail asukohta

en: Add
et: Lisa

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Remove
et: Eemalda

en: status
et: olek

en: Move
et: Liiguta
