tortoisehg - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Exit
fa: خروج

en: Directory of files
fa: پوشه پرونده ها

en: Browse...
fa: مرور...

en: Destination path:
fa: مسیر مقصد:

en: Archive types:
fa: انواع بایگانی:

en: Select Destination Folder
fa: انتخاب پوشه‌ی مقصد

en: Select Destination File
fa: انتخاب پرونده مقصد

en: Archive - %s
fa: بایگانی - %s

en: Abort
fa: قطع کردن
