tortoisehg - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Exit
jv: Metu

en: About
jv: Sekitaripun

en: You can visit our site here
jv: Njenengan saget ndugi situs kulo wonten ngriki

en: version %s
jv: versi %s

en: with Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s
jv: kale Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s

en: Revision:
jv: Revisi:

en: Only files modified/created in this revision
jv: Namung berkas sing diubah/digawe dalemipun revisi punika

en: Browse...
jv: Nggolek'i

en: Destination path:
jv: Path sing dituju

en: Archive types:
jv: Macem-macem simpenan:

en: Archive - %s
jv: Simpenan - %s

en: Cancel
jv: Wurung
