tortoisehg - en to nl translation catalogue (1853 entries)

en: Exit
nl: Afsluiten

en: About
nl: Info

en: Several icons are courtesy of the TortoiseSVN and Tango projects
nl: Enkele iconen zijn welwillend ter beschikking gesteld door TortoiseSVN en Tango projects

en: You can visit our site here
nl: Bezoek onze website hier

en: &License
nl: &Licentie

en: version %s
nl: versie %s

en: with Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s
nl: met Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s

en: A new version of TortoiseHg (%s) is ready for download!
nl: Een nieuwe versie van TortoiseHg (%s) is klaar om te downloaden!

en: License
nl: Licentie

en: = Working Directory Parent =
nl: = Werkmap Ouder =

en: Directory of files
nl: Map met bestanden

en: Tar archives
nl: Tar archieven

en: Uncompressed tar archive
nl: Ongecomprimeerd tar archief

en: Bzip2 tar archives
nl: Bzip2 archieven

en: Tar archive compressed using bzip2
nl: Tar archief gecomprimeerd met bzip2

en: Gzip tar archives
nl: Gzip tar archieven

en: Tar archive compressed using gzip
nl: Tar archief gecomprimeerd met gzip

en: Zip archives
nl: Zip archieven

en: Uncompressed zip archive
nl: Ongecomprimeerd zip archief

en: Zip archive compressed using deflate
nl: Zip archief gecomprimeerd met deflate

en: Revision:
nl: Revisie:

en: Only files modified/created in this revision
nl: Enkel bestanden gewijzigd/aangemaakt in deze revisie

en: Recurse into subrepositories
nl: Subrepositories doorlopen

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Destination path:
nl: Doelpad:

en: Archive types:
nl: Archieftypes:

en: Hg command:
nl: Hg opdracht:

en: Select Destination Folder
nl: Kies Doelmap

en: Select Destination File
nl: Selecteer Doelbestand

en: All files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: Duplicate Name
nl: Dubbele naam

en: The destination "%s" already exists as a file!
nl: Het doelbestand "%s" bestaat al!

en: Confirm Overwrite
nl: Bevestig Overschrijven

en: The directory "%s" is not empty!
    
    Do you want to overwrite it?
nl: De map "%s" is niet leeg!
    
    Wilt u ze overschrijven?

en: The file "%s" already exists!
    
    Do you want to overwrite it?
nl: Bestand "%s" bestaat al!
    
    Wilt u het overschrijven?

en: The destination "%s" already exists as a folder!
nl: Het doel "%s" bestaat al als map!

en: Archive - %s
nl: Archieveren - %s

en: &Archive
nl: &Archiveren

en: Backout requires a parent revision
nl: Backout heeft een ouder-revisie nodig

en: Cannot backout change on a different branch
nl: Kan backout in een andere tak niet uitvoeren

en: Prepare to backout
nl: Voorbereiden op backout

en: Verify backout revision and ensure your working directory is clean.
nl: Kontroleer de backout revisie en zorg ervoor dat de werkmap geen wijzigingen bevat.

en: Backing out a parent revision is a single step operation
nl: Backout van een ouder revisie is een bewerking in één stap

en: Backout revision
nl: Backout revisie

en: Not a head, backout will create a new head!
nl: Geen hoofd, backout zal een nieuw hoofd aanmaken!

en: Current local revision
nl: Huidige lokale revisie

en: Working directory status
nl: Werkmap status

en: Checking...
nl: Bezig met kontroleren...

en: Before backout, you must <a href="commit"><b>commit</b></a>, <a href="shelve"><b>shelve</b></a> to patch, or <a href="discard"><b>discard</b></a> changes.
nl: Vooraleer een backout te doen, moet u <a href="commit"><b>committen</b></a>, een <a href="shelve"><b>shelve maken</b></a> naar een patch, of wijzigingen <a href="verwerpen"><b>verwerpen></b></a> kiezen.

en: Automatically resolve merge conflicts where possible
nl: Samenvoegconflicten automatisch oplossen waar mogelijk

en: <b>Uncommitted local changes are detected</b>
nl: <b>Lokale wijzigingen gevonden die nog niet gecommit zijn</b>

en: Clean
nl: Ongewijzigd

en: Backing out, then merging...
nl: Bezig met backout, dan samenvoegen...

en: All conflicting files will be marked unresolved.
nl: Alle bestanden met conflicten zullen als onopgelost gemarkeerd worden.

en: Automatically advance to next page when backout and merge are complete.
nl: Ga automatisch naar de volgende pagina als backout en samenvoegen voltooid zijn.

en: %d files have <b>merge conflicts</b> that must be <a href="resolve"><b>resolved</b></a>
nl: %d bestanden hebben <b>samenvoegconflicten</b> die moeten <a href="resolve"><b>opgelost</b></a> worden

en: No merge conflicts, ready to commit
nl: Geen samenvoegconflicten, klaar voor commit

en: Commit backout and merge results
nl: Backout committen en de resultaten samenvoegen

en: Parents
nl: Ouders

en: Working Directory
nl: Werkmap

en: Working Directory (merged)
nl: Werkmap (samengevoegd)

en: Commit message
nl: Commitbericht

en: Skip final confirmation page, close after commit.
nl: Sla afsluitende bevestingspagina over, sluit na commit

en: Backed out changeset:
nl: Changeset waarvan backout gedaan is:

en: Confirm Discard Message
nl: "Confirm Discard Message

en: Discard current backout message?
nl: Huidig backout bericht verwerpen?

en: Use English backout message
nl: Gebruik engels backout bericht

en: Backing out and committing...
nl: Bezig met backout en commit...

en: Please wait while making backout.
nl: Even geduld aub terwijl de backout bezig is.

en: Committing...
nl: Commit bezig...

en: Please wait while committing merged files.
nl: Even geduld aub terwijl de commit van de samengevoegde bestanden bezig is.

en: Finished
nl: Klaar

en: Accept
nl: Aanvaarden

en: Known good revision:
nl: Gekende goede revisie:

en: Known bad revision:
nl: Gekende slechte revisie:

en: Discard local changes (revert --all)
nl: Verwijder lokale veranderingen (revert --all)

en: Revision is &Good
nl: Revisie is &Goed

en: Revision is &Bad
nl: Revisie is &Slecht

en: &Skip this Revision
nl: &Sla deze herziening over

en: Close
nl: Sluiten

en: Error encountered.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan.

en: Culprit found.
nl: Schuldige gevonden.

en: Revision
nl: Revisie

en: Test this revision and report findings. (good/bad/skip)
nl: Test deze revisie en rapporteer uw bevindingen. (goed/slecht/overslaan)

en: Bookmark:
nl: Bladwijzer:

en: New Name:
nl: Nieuwe naam:

en: Activate:
nl: Activeren:

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: Re&name
nl: Her&noemen

en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: &Move
nl: &Verplaatsen

en: Bookmark - %s
nl: Bladwijzer maken - %s

en: A bookmark named "%s" already exists
nl: Er bestaat al een bladwijzer met de naam "%s"

en: Bookmark '%s' has been added
nl: Bladwijzer '%s' werd toegevoegd

en: Bookmark named "%s" does not exist
nl: Er bestaat geen bladwijzer met de naam "%s"

en: Bookmark '%s' has been moved
nl: Bladwijzer '%s' werd verplaatst

en: Bookmark '%s' does not exist
nl: Bladwijzer '%s' bestaat niet

en: Bookmark '%s' has been removed
nl: Bladwijzer '%s' werd verwijderd

en: Bookmark '%s' has been renamed to '%s'
nl: Bladwijzer '%s' werd hernoemd naar '%s'

en: Outgoing Bookmarks
nl: Uitgaande Bladwijzers

en: Incoming Bookmarks
nl: Binnenkomende Bladwijzers

en: %s - branch operation
nl: %s - tak bewerking

en: Select branch of merge commit
nl: Kies de tak voor de samenvoeg commit

en: Changes take effect on next commit
nl: Wijzigingen worden effectief na de volgende commit

en: No branch changes
nl: Geen tak wijzigingen

en: Open a new named branch
nl: Open nieuwe benoemde tak

en: Close current branch
nl: Huidige tak sluiten

en: Please report this bug to our <a href="%s">bug tracker</a>
nl: Wil deze fout aub rapporteren in onze <a href="%s">bug tracker</a>

en: Checking for updates...
nl: Bezig met zoeken naar updates...

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Quit
nl: Afsluiten

en: TortoiseHg Bug Report
nl: TortoiseHg Bug Rapport

en: Upgrading to a more recent TortoiseHg is recommended.
nl: Het is aangeraden om over te gaan naar een meer recente versie van TortoiseHg.

en: Your TortoiseHg is up to date.
nl: Uw TortoiesHg is up-to-date.

en: Save error report to
nl: Foutrapport opslaan als

en: Text files (*.txt)
nl: Tekstbestanden (*.txt)

en: Error writing file
nl: Fout bij schrijven van bestand

en: TortoiseHg Error
nl: TortoiseHg Fout

en: If you still have trouble, <a href="#bugreport">please file a bug report</a>.
nl: Als u nog altijd moeilijkheden ondervindt, <a href=#bugreport">registreer dan een foutrapport aub</a>

en: Visual Diff
nl: Verschillen Visualiseren

en: View file changes in external diff tool
nl: Bestandsverschillen bekijken in externe vergelijkingstool

en: Edit Local
nl: Lokale versie Bewerken

en: Edit current file in working copy
nl: Editeer huidig bestand in werkmap

en: Revert to Revision
nl: Revert naar Revisie

en: Revert file(s) to contents at this revision
nl: Revert bestand(en) naar inhoud van deze revisie

en: Patch failed to apply
nl: Toepassen patch is mislukt

en: Manually resolve rejected chunks?
nl: Verworpen blokken manueel oplossen?

en: Edit patched file and rejects?
nl: Gepatcht bestand en verworpen wijzigingen aanpassen?

en: No deletable chunks
nl: Geen verwijderbare blokken

en: Completely remove file from patch?
nl: Bestand helemaal uit de patch verwijderen ?

en: Revert all file changes?
nl: Alle bestandswijzigingen omkeren?

en: No chunks remain
nl: Er zijn geen blokken meer

en: file has been deleted, refresh
nl: bestand werd verwijderd, vernieuwen

en: file has been modified, refresh
nl: bestand is gewijzigd, vernieuwen

en: Unable to merge chunks
nl: Kan de blokken niet samenvoegen

en: Add or remove patches must be merged in the working directory
nl: Toegevoegen of verwijderen van patches moet samengevoegd worden in de werkmap

en: Unable to remove
nl: Kan niet verwijderen

en: Unable to remove file %s,
    permission denied
nl: Kan bestand %s niet verwijderen,
    geen toelating

[ctx: files]
en: All
nl: Alle

[ctx: files]
en: None
nl: Geen

en: Toggle display of text search bar
nl: Aan/af zetten tonen van de tekst zoekbalk

en: Diff Toolbar
nl: VergelijkingsToolbar

en: Chunks selected: %d / %d
nl: Geselecteerde blokken: %d / %d

en: Please wait while the file is opened ...
nl: Even geduld aub terwijl het bestand geopend wordt ...

en: Source:
nl: Bron:

en: Destination:
nl: Doel:

en: Options
nl: Opties

en: Clone to revision:
nl: Kloon tot revisie:

en: Do not update the new working directory
nl: De nieuwe werkmap niet bijwerken

en: Use pull protocol to copy metadata
nl: Gebruik pull protocol om metadata te kopiëren

en: Include patch queue
nl: Patch wachtrij insluiten

en: Use proxy server
nl: Gebruik proxy server

en: Do not verify host certificate
nl: Host certificaat niet kontroleren

en: Remote command:
nl: Externe opdracht:

en: Start revision:
nl: Begin revisie:

en: Select source repository
nl: Kies bronmap

en: Select destination repository
nl: Kies doelmap

en: Select patch folder
nl: Kies patchmap

en: Clone - %s
nl: Klonen - %s

en: &Clone
nl: &Klonen

en: failed to start command
nl: Kon opdracht niet starten

en: error while running command
nl: fout bij uitvoeren opdracht

en: invalid "hello" message: %r
nl: ongeldig  "hallo" bericht: %r

en: Terminated by user
nl: Beëindigd door gebruiker

en: [command terminated by user %s]
nl: [opdracht beëindigd door gebruiker %s]

en: [command interrupted %s]
nl: [opdarcht onderbroken %s]

en: [command returned code %d %%s]
nl: [opdracht resultaat code %d %%s]

en: [command completed successfully %s]
nl: [opdracht succesvol voltooid  %s]

en: Running...
nl: Bezig...

en: Failed!
nl: Mislukt!

en: TortoiseHg Prompt
nl: TortoiseHg Opdrachtregel

en: Show Detail
nl: Detail weergeven

en: Hide Detail
nl: Detail verbergen

en: Confirm Exit
nl: Afsluiten bevestigen

en: Mercurial command is still running.
    Are you sure you want to terminate?
nl: Mercurial opdracht is nog bezig.
    Bent u zeker dat u die wilt afbreken?

en: &Run
nl: &Uitvoeren

en: TortoiseHg Command Dialog
nl: TortoiseHg Opdrachtscherm

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merge with %s
nl: Voeg samen met %s

en: Patch Name Required
nl: Patchnaam Vereist

en: You must enter a patch name
nl: U moet een patchnaam ingeven

[ctx: start progress]
en: MQ Action
nl: MQ Actie

en: Commit Dialog Toolbar
nl: Commitscherm Toolbar

en: Branch:
nl: Tak:

en: Copy message
nl: Kopiëer bericht

en: Copy one of the recent commit messages
nl: Kopiëer een van de recente commit berichten

en: Show Issues
nl: Toon problemen

en: Please wait...
nl: Even geduld aub...

en: Failed to load issue tracker '%s': %s
nl: Laden van probleem opvolger '%s' mislukt: %s

en: Issue Tracker
nl: Probleem Opvolger

en: Show Issues...
nl: Toon Problemen...

en: Stop
nl: Stoppen

en: ### patch name ###
nl: ### patchnaam ###

en: Commit changes
nl: Wijzigingen Committen

en: Commit
nl: Committen

en: Amend current revision
nl: Huidige revisie Verbeteren

en: Amend
nl: Verbeteren

en: Create a new patch
nl: Maak een nieuwe patch

en: Refresh current patch
nl: Vernieuw huidige patch

en: Confirm Branch Change
nl: Bevestig Veranderen van Tak

en: Named branch "%s" already exists, last used in revision %d
nl: Er bestaat al een tak met naam "%s", laatst gebruikt in revisie %d

en: Restart &Branch
nl: Her&begin Tak

en: &Commit to current branch
nl: &Commit naar huidige tak

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Confirm New Branch
nl: Bevestig Nieuwe Tak

en: Create new named branch "%s" with this commit?
nl: Nieuwe benoemde tak "%s" maken met deze commit?

en: Create &Branch
nl: Tak Maken

en: Close Branch:
nl: Sluit Tak:

en: New Branch:
nl: Nieuwe Tak:

en: <b>Selected Options:</b> %s
nl: <b>Gekozen Opties:</b> %s

en: Parent:
nl: Ouder:

en: Patch name:
nl: Patchnaam:

en: Close %s branch
nl: Tak %s afsluiten

en: Rollback commit to revision %d
nl: Rollback commit naar revisie %d

en: Confirm Undo
nl: Bevestig Undo

en: Discard current commit message?
nl: Huidig commit bericht verwerpen?

en: Message Translation Failure
nl: Bericht Vertalen gefaald

en: &Replace
nl: Vervangen

en: Nothing Committed
nl: Niets Gecommit

en: Please enter commit message
nl: Geef commit bericht in aub

en: No issue link was found in the commit message.  The commit message should contain an issue link.  Configure this in the 'Issue Tracking' section of the settings.
nl: Er werd geen probleemverwijzing gevonden in het commit bericht. Het commit bericht dient een verwijzing naar een probleem te bevatten. U kunt dit instellen in de 'Probleem Opvolging' sectie van de instellingen.

en: No files checked
nl: Geen bestanden aangevinkt

en: No modified files checkmarked for commit
nl: Geen gewijzigde bestanden aangevinkt voor commit

en: Confirm Add
nl: Toevoegen Bevestigen

en: Add selected untracked files?
nl: Gekozen ongetraceerde bestanden toevoegen?

en: Confirm Remove
nl: Verwijderen Bevestigen

en: Remove selected deleted files?
nl: Gekozen geschrapte bestanden verwijderen?

en: Nothing changed.
nl: Niets veranderd.

en: %s - commit options
nl: %s - commit opties

en: Set username:
nl: Stel gebruikersnaam in

en: Save in Repo
nl: Opslaan in Repo

en: Save Global
nl: Globaal Opslaan

en: Set Date:
nl: Stel Datum in:

en: Update
nl: Bijwerken

en: Push After Commit:
nl: Push Na Commit:

en: Auto Includes:
nl: Automatisch inbegrepen:

en: Recurse into subrepositories (--subrepos)
nl: Submappen doorlopen (--subrepos)

en: Unable to save username
nl: Kan gebruikersnaam niet opslaan

en: Iniparse must be installed.
nl: Iniparse moet geïnstalleerd zijn.

en: Unable to write configuration file
nl: Kan niet schrijven naar instellingenbestand

en: Unable to save after commit push
nl: Kan na commit push niet opslaan

en: Unable to save auto include list
nl: Kan automatisch inbegrepen lijst niet opslaan

en: Unable to save recurse in subrepos.
nl: Kan submappen doorlopen niet opslaan.

en: Invalid date format
nl: Ongeldig datumformaat

en: No username configured
nl: Geen gebruikersnaam ingesteld

en: Are you sure that you want to cancel the commit operation?
nl: Bent u zeker dat u de commit operatie wilt annuleren?

en: Compress changesets up to and including
nl: Comprimeer changesets tot en met

en: Onto destination
nl: Naar bestemming

en: Compress
nl: Comprimeren

en: Compress - %s
nl: Comprimeren -%s

en: You may continue the compress
nl: U mag verder gaan met comprimeren

en: Changes have been moved, you must now commit
nl: Wijzigingen zijn verplaatst, u moet nu een commit doen

en: Compress is complete, old history untouched
nl: Comprimeren is voltooid, oude historiek is ongewijzigd

en: must be specified repository
nl: moet de opgegeven repository zijn

en: must be specified 'type' in style
nl: moet het opgegeven 'type' in de stijl zijn

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Date:
nl: Datum:

en: Age:
nl: Leeftijd:

en: Branch:
nl: Tak:

en: Close:
nl: Sluiten:

en: Tags:
nl: Etiketten:

en: Converted From:
nl: Omgezet Vanaf:

en: No items to display
nl: Geen onderwerpen om te tonen

en: Use compact view
nl: Gebruik compacte weergave

en: Displaying %(count)d of %(total)d items
nl: Tonen van %(count)d van %(total)d onderwerpen

en: Select a GUI location to edit:
nl: Kies een plaats in de GUI om te wijzigen:

en: Select the toolbar or menu to change
nl: Kies een menu of toolbar om te wijzigen:

en: Tools shown on selected location
nl: Gereedschappen getoond op de gekozen plaats

en: Delete from list
nl: Verwijderen uit de lijst

en: Add to list
nl: Aan de lijst toevoegen

en: Add separator
nl: Scheidingslijn toevoegen

en: List of all tools
nl: Lijst van alle gereedschappen

en: New Tool ...
nl: Nieuw Gereedschap ...

en: Edit Tool ...
nl: Gereedschap Wijzigen ...

en: Delete Tool
nl: Gereedschap Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Command
nl: Opdracht

en: New hook
nl: Nieuwe hook

en: Edit hook
nl: Hook editeren

en: Delete hook
nl: Hook schrappen

en: Replace existing hook?
nl: Bestaande hook vervangen ?

en: There is an existing %s.%s hook.
    
    Do you want to replace it?
nl: Er bestaat al een %s.%s hook.
    
    Wilt u die vervangen ?

en: Missing information
nl: Ontbrekende informatie

en: All items
nl: Alle onderwerpen

en: Working directory
nl: Werkmap

en: All revisions
nl: Alle revisies

en: All contexts
nl: Alle contexten

en: Fixed revisions
nl: Gefixeerde revisies

en: Applied patches
nl: Toegepaste patches

en: Applied patches or qparent
nl: Toegepaste patches of qparent

en: <default icon>
nl: <standaard ikoon>

en: Configure Custom Tool
nl: Aangepast Gereedschap Instellen

en: Tool name
nl: Naam gereedschap

en: The tool name. It cannot contain spaces.
nl: De naam van het gereedschap. Mag geen spaties bevatten.

en: The directory where the command will be executed.
    If this is not set, the root of the current repository will be used instead.
    You can use the same {VARIABLES} as on the "Command" setting.
nl: Het pad waar de opdracht zal uitgevoerd worden.
    Indien niet ingesteld dan zal de wortel van de huidige repository gebruikt worden.
     U kunt dezelfde {VRAIABELEN} gebruiken als voor de "Opdracht" instelling.

en: Tool label
nl: Gereedschap schermtekst

en: The tool label, which is what will be shown on the repowidget context menu.
    If no label is set, the tool name will be used as the tool label.
    If no tooltip is set, the label will be used as the tooltip as well.
nl: De schermtekst voor het gereedschap, die zal getoond worden in het repowidget context menu.
    Als geen schermtekst ingesteld wordt zal de naam van het gereedschap als gebruikt worden.
    Als geen infotekst ingesteld is, dan zal de schermtekst ook als infotekst gebruikt worden.

en: Tooltip
nl: Infotekst

en: The tooltip that will be shown on the tool button.
    This is only shown when the tool button is shown on
    the workbench toolbar.
nl: De infotekst die getoond zal worden op de gereedschapsknop.
    Die wordt enkel getoond als de gereedschapsknop getoond wordt
    op de werkbank toolbar.

en: Icon
nl: Ikoon

en: The tool icon.
    You can use any built-in TortoiseHg icon
    by setting this value to a valid TortoiseHg icon name
    (e.g. clone, add, remove, sync, thg-logo, hg-update, etc).
    You can also set this value to the absolute path to
    any icon on your file system.
nl: Het ikoon voor het gereedschap.
    U kunt om het even welk ingebouwd TortoiseHg ikoon gebruiken
    door deze waarde in te stellen op de naam van een geldig TortoiseHg ikoon
    (vb. clone, add, remove, sync, thg-logo, hg-update, enz.).
    U kunt deze waarde ook instellen op een absoluut pad naar
    om het even welk ikoon in uw bestandssysteem.

en: On repowidget, show for
nl: Op repowidget, toon voor

en: For which kinds of revisions the tool will be enabled
    It is only taken into account when the tool is shown on the
    selected revision context menu.
nl: Voor welke soort revisies dit gereedschap zal geaktiveerd worden.
    Er wordt enkel rekening mee gehouden als het gereedschap getoond wordt
    in het context menu van de gekozen revisie.

en: Show Output Log
nl: Toon Resultaat Log

en: When enabled, automatically show the Output Log when the command is run.
    Default: False.
nl: Indien geaktiveerd, toon de Resultaat Log automatisch als de opdracht uitgevoerd is.
    Standaard: Nee.

en: You must set a tool name.
nl: U moet een naam voor het gereedschap instellen.

en: The tool name cannot have any spaces in it.
nl: Geen spaties toegelaten in de naam voor het gereedschap.

en: You must set a command to run.
nl: U moet een opdracht kiezen om uit te voeren.

en: Configure Hook
nl: Hook configureren

en: Select when your command will be run
nl: Kies wanneer uw opdracht zal uitgevoerd worden

en: The hook name. It cannot contain spaces.
nl: De naam van de hook. Mag geen spaties bevatten.

en: The command that will be executed.
    To execute a python function prepend the command with "python:".
nl: De opdracht die uitgevoerd zal worden.
    Om een python functie uit te voeren moet u de opdracht laten voorafgaan met "python:".

en: You must set a valid hook type.
nl: U moet een geldig hook type instellen.

en: The hook name cannot contain any spaces, tabs or '=' characters.
nl: De hook naam mag geen spaties, tabs of '=' tekens bevatten.

en: Show the history of the selected file
nl: Geef de geschiedenis van het geselecteerd bestand weer

en: Co&mpare File Revisions
nl: Vergelijk bestandsrevisies

en: Compare revisions of the selected file
nl: Vergelijk revisies van het geselecteerde bestand

en: &Diff to Parent
nl: Vergelijk met Ouder

en: Diff to &Local
nl: Vergelijk met &Lokale versie

en: View changes to current in external diff tool
nl: Bekijk wijzigingen ten opzichte van huidige revisie met extern vergelijkingsprogramma

en: &View at Revision
nl: Bekijk volgens Revisie

en: View file as it appeared at this revision
nl: Bekijk bestand zoals het was in deze revisie

en: &Save at Revision...
nl: Opslaan volgens Revisie...

en: Save file as it appeared at this revision
nl: Bestand opslaan zoals het was in deze revisie

en: Save file to
nl: Bestand opslaan naar

en: &Edit Local
nl: &Editeer Lokale versie

en: &Open Local
nl: &Open Lokale versie

en: &Copy Patch
nl: Patch Kopiëren

en: Copy &Path
nl: &Pad Kopiëren

en: Copy full path of file(s) to the clipboard
nl: Kopiëer het volledige pad van het(de) bestand(en) naar het klembord

en: &Revert to Revision...
nl: Omkeren naar Revisie...

en: Open S&ubrepository
nl: S&ubrepository Openen

en: Open the selected subrepository
nl: Open de gekozen subrepository

en: E&xplore Folder
nl: Map verkennen

en: Open the selected folder in the system file manager
nl: Open de gekozen map in de systeembestandsbeheerder

en: Open &Terminal
nl: &Terminal openen

en: Open a shell terminal in the selected folder
nl: Open een shell terminal in de gekozen map

en: Custom Tools
nl: Maatwerk Gereedschappen

en: &View Missing
nl: Onbrekende bekijken

en: View O&ther
nl: Ander Bekijken...

en: Add &Largefiles...
nl: &Largefiles Toevoegen...

en: &Forget
nl: Vergeten

en: &Delete Unversioned...
nl: Niet-getraceer&de schrappen...

en: Confirm Delete Unversioned
nl: Bevestig Schrappen van Ongetraceerde

en: Delete the following unversioned files?
nl: Volgende ongetraceerde bestanden schrappen?

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: Re&move Versioned
nl: Getraceerde Verwijderen

en: &Revert...
nl: Omkeren...

en: Uncommited merge - please select a parent revision
nl: Niet-gecommitte samenvoeging - kies aub een ouder revisie

en: Revert files to local or other parent?
nl: Bestanden omkeren naar lokale versie of andere ouder?

en: &Local
nl: &Lokaal

en: &Other
nl: &Andere

en: Confirm Revert
nl: Omkeren bevestigen

en: Revert local file changes?
nl: Lokale bestandswijzigingen omkeren?

en: &Revert with backup
nl: Omkeren met backup

en: &Discard changes
nl: Wijgingen verwerpen

en: Revert the following files?
nl: Volgende bestanden omkeren?

en: &Revert
nl: Omkeren

en: &Copy...
nl: Kopiëren...

en: Re&name...
nl: Her&noemen...

en: &Ignore...
nl: Negeren...

en: De&tect Renames...
nl: Hernoemingen De&tecteren...

en: &Mark Resolved
nl: &Markeer als opgelost

en: &Mark Unresolved
nl: &Markeer als niet-opgelost

en: Restart Mer&ge
nl: Herstart Samenvoe&gen

en: Was renamed from
nl: Was hernoemd vanaf

en: Restart Merge &with
nl: Herstart Samenvoegen met

en: Display the file anyway
nl: Toon het bestand hoedanook

en: Diff not displayed:
nl: Vergelijking niet getoond:

en: File is larger than the specified max size.
    maxdiff = %s KB
nl: Bestand is groter dan het opgegeven maximum.
    maxdiff = %s KB

en: File is binary
nl: Bestand is binair

en: File may be binary (maximum line length exceeded)
nl: Bestand is wellicht binair (maximum lijnlengte overschreden)

en: File or diffs not displayed:
nl: Bestand of vergelijkingen niet getoond:

en:  <i>(was added)</i>
nl:  <i>(was toegevoegd)</i>

en:  <i>(copied from %s)</i>
nl:  <i>(gecopiëerd van %s)</i>

en:  <i>(renamed from %s)</i>
nl:  <i>(hernoemd vanaf %s)</i>

en:  <i>(is a symlink)</i>
nl:  <i>(is een symlink)</i>

en: File or diffs not displayed: File is larger than the specified max size.
    maxdiff = %s KB
nl: Bestand of vergelijkingen niet getoond: Bestand is groter dan het opgegeven maximum.
    maxdiff = %s KB

en:  <i>(was deleted)</i>
nl:  <i>(werd verwijderd)</i>

en:  <i>(was added, now missing)</i>
nl:  <i>(werd verwijderd, wordt nu gemist)</i>

en:  <i>(is unversioned)</i>
nl:  <i>(heeft geen versies)</i>

en: exec mode has been <font color='red'>set</font>
nl: exec mode werd <font color="red">aangezet</font>

en: exec mode has been <font color='red'>unset</font>
nl: exec mode werd <font color="red">afgezet</font>

en: Initial revision
nl: Initiële revisie

en: [WARNING] Invalid subrepo revision ID:
    	%s
nl: [WAARSCHUWING] Ongeldige subrepo revisie ID:
    	%s

en: Subrepo created and set to initial revision.
nl: Subrepo aangemaakt en op beginrevisie ingesteld.

en: Subrepo initialized to revision:
nl: Subrepo geïnitialiseerd op revisie:

en: Subrepo removed from repository.
nl: Subrepo verwijderd uit de repository.

en: Subrepo was not changed.
nl: Subrepo was niet gewijzigd.

en: Subrepo state is:
nl: Subrepo status is:

en: Revision has changed to:
nl: Revisie is gewijzigd naar:

en: From:
nl: Vanaf:

en: Subrepository not found in the working directory.
nl: Subrepository niet gevonden in de werkmap.

en: Not a Mercurial subrepo, not previewable
nl: Is geen Mercurial subrepo, kan niet bekeken worden

en: Error previewing subrepo: %s
nl: Fout tijdens bekijken subrepo: %s

en: The subrepository is dirty.
nl: De subrepository is onzuiver.

en: File Status:
nl: Status van Bestand:

en: (is a changed sub-repository)
nl: (is een gewijzigde subrepository)

en: (is an unchanged sub-repository)
nl: (is een ongewijzigde subrepository)

en: (is a dirty sub-repository)
nl: (is een onzuivere subrepository)

en: (is a new sub-repository)
nl: (is een nieuwe subrepository)

en: (is a removed sub-repository)
nl: (is een verwijderde subrepository)

en: (is a changed and dirty sub-repository)
nl: (is een gewijzigde en onzuivere subrepository)

en: (is a new and dirty sub-repository)
nl: (is een nieuwe en onzuivere subrepository)

en: open...
nl: openen...

en: Hg file log viewer [%s] - %s
nl: Hg bestandshistoriek overzicht [%s] - %s

en: File History Log Columns
nl: BestandsHistoriek Log Kolommen

en: Back
nl: Terug

en: Forward
nl: Vooruit

en: Show Revision &Details
nl: Toon Revisie &Details

en: Too many rows selected for menu
nl: Teveel rijen gekozen voor menu

en: File Differences Log Columns
nl: BestandsVerschillen Log Kolommen

en: Next diff
nl: Volgende verschil

en: Previous diff
nl: Vorig verschil

en: Western Europe
nl: West-Europa

en: Traditional Chinese
nl: Traditioneel Chinees

en: Korean
nl: Koreaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Thai
nl: Thais

en: Central and Eastern Europe
nl: Centraal en Oost Europa

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Russian
nl: Russisch

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Greek
nl: Grieks

en: Turkish
nl: Turks

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Southern Europe
nl: Zuid Europees

en: Nordic
nl: Scandinavisch

en: Celtic
nl: Keltisch

en: South-Eastern Europe
nl: Zuidoost Europees

en: View change as unified diff output
nl: Bekijk wijzigingen als unified diff resultaat

en: View change in context of file
nl: Bekijk wijzigingen in de bestandcontext

en: Next Diff
nl: Volgende Diff

en: Previous Diff
nl: Vorige Diff

en: Open shelve tool
nl: Open shelve gereedschap

en: Show changes from first parent
nl: Toon wijzigingen uit de eerste ouder

en: Show changes from second parent
nl: Toon wijzigingen uit de tweede ouder

en: E&ncoding
nl: Cod&ering

en: &Search in Current File
nl: Zoek in Huidig Bestand

en: Search in All &History
nl: Zoek in Alle &Historie

en: Go to Line
nl: Ga naar regel

en: Enter line number (1 - %d)
nl: Enter regel nummer(1 -%d)

en: Show &Author
nl: Toon &Auteur

en: Show &Date
nl: Toon &Datum

en: Show &Revision
nl: Toon &Revisie

en: Annotate Op&tions
nl: Op&ties voor Annoteren

en: Search Selected Text
nl: Zoek Gekozen Tekst

en: In Current &File
nl: In Huidig Bestand

en: In &Current Revision
nl: In Huidige Revisie

en: In &Original Revision
nl: In &Originele Revisie

en: In All &History
nl: In Alle &Historie

en: Go to
nl: Ga naar

en: View File at
nl: Bestand Bekijken volgens

en: &Originating Revision
nl: &OorsprongsRevisie

en: &Parent Revision (%d)
nl: Ouder revisie (%d)

en: Interrupted graft operation found
nl: Onderbroken graft operatie gevonden

en: An interrupted graft operation has been found.
    
    You cannot perform a different graft operation unless you abort the interrupted graft operation first.
nl: Er is een onderbroken graft operatie gvonden.
    
    U kunt geen andere graft operatie uitvoeren tgenzij u de onderbroken graft operatie eerst afbreekt.

en: Continue or abort interrupted graft operation?
nl: Onderbroken graft operatie voortzetten of afbreken ?

en: To graft destination
nl: Naar graft bestemming

en: Use my user name instead of graft committer user name
nl: Gebruik mijn gebruikersnaam in plaats van graft committer gebruikersnaam

en: Use current date
nl: Gebruik huidige datum

en: Append graft info to log message
nl: Voeg graft ingo aan log bericht

en: Abort
nl: Afbreken

en: You may continue or start the graft
nl: U mag de graft verderzetten of starten

en: Graft is complete
nl: Graft is compleet

en: Graft failed
nl: Graft mislukt

en: Graft aborted
nl: Graft afgebroken

en: Graft generated merge <b>conflicts</b> that must be <a href="resolve"><b>resolved</b></a>
nl: Graft heeft samenvoegings<b>conflicten</b> gegenereeerd die moeten <a href="resolve"><b>opgelost worden</b></a>

en: You may continue the graft
nl: U mag de graft verderzetten

en: Exiting with an unfinished graft is not recommended.
nl: Het is niet aangeraden om te eindigen met een onvoltooide graft.

en: Consider aborting the graft first.
nl: Overweeg om de graft eerst af te breken.

en: &Exit
nl: V&erlaten

en: ### regular expression search pattern ###
nl: ### reguliere expressie zoekpatroon ###

en: Ignore case
nl: Hoofd/kleine letters negeren

en: Search
nl: Zoek

en: Working Copy
nl: Werkmap

en: All History
nl: Alle historie

en: Report only the first match per file
nl: Rapporteer enkel de eerste vondst per bestand

en: Follow copies and renames
nl: Volg copiën en naamsveranderingen

en: Includes:
nl: Inbegrepen:

en: Excludes:
nl: Uitgesloten:

en: Comma separated list of exclusion file patterns. Exclusion patterns are applied after inclusion patterns.
nl: Komma-gescheiden lijst van bestandspatronen voor uitsluiting. Patronen voor uitsluiting worden toegepast na insluit-patronen.

en: Comma separated list of inclusion file patterns. By default, the entire repository is searched.
nl: Komma-gescheiden lijst van in te sluiten bestandpatronen. Standaard wordt de hele repository doorzocht.

en: "%s" removed from search history
nl: "%s" verwijderd uit de zoekhistoriek

en: "%s" removed from path history
nl: "%s" verwijderd uit de pad historiek

en: grep: invalid match pattern: %s
nl: grep: ongeldig overeenkomstenpatroon: %s

en: %d matches found
nl: %d overeenkomsten gevonden

en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

en: Searching
nl: Bezig met zoeken

en: history
nl: geschiedenis

en: Interrupted
nl: Onderbroken

en: files
nl: bestanden

en: Skipping %s, unable to read
nl: %s wordt overgeslagen, kan het niet lezen

en: Vi&ew File
nl: B&ekijk Bestand

en: &View Changeset
nl: Bekijk Changeset

en: Annotate &File
nl: Bestand Annoteren

en: File
nl: Bestand

en: Line
nl: Regel

en: User
nl: Gebruiker

en: Match Text
nl: Overeenkomst Tekst

en: TortoiseHg Search
nl: TortoiseHg Zoek

en: Detect Copies/Renames in %s
nl: Ontdek Copiën/Hernoemingen in %s

en: <b>Unrevisioned Files</b>
nl: <b>Bestanden zonder Revisies</b>

en: Refresh file list
nl: Bestandslijst verversen

en: Min Similarity: %d%%
nl: Min. Gelijkheid: %d%%

en: Only consider deleted files
nl: Neem enkel verwijderde bestanden in overweging

en: Uncheck to consider all revisioned files for copy sources
nl: Vink af om alle revisies als bronnen voor een kopie te beschouwen

en: Find Renames
nl: Vind Hernoemingen

en: Find copy and/or rename sources
nl: Vindt kopie en/of hernoem bronnen

en: <b>Candidate Matches</b>
nl: <b>Kandidaat overeenkomsten</b>

en: Accept All Matches
nl: Aanvaardt alle overeenkomsten

en: Accept Selected Matches
nl: Aanvaardt gekozen overeenkomsten

en: <b>Differences from Source to Dest</b>
nl: <b>Verschillen tussen Bron en Doel</b>

en: Search already in progress
nl: Zoek is al bezig

en: Cannot start a new search
nl: Kan geen nieuwe zoek starten

en: No files to find
nl: Geen bestanden om te vinden

en: There are no files that may have been renamed
nl: Er zijn bestanden die mogelijks hernoemd zijn

en: Multiple sources chosen
nl: Meerdere bronnen gekozen

en: You have multiple renames selected for destination file:
    %s. Aborting!
nl: U hebt meerdere hernoemingen gekozen voor het doelbestand:
    %s. Wordt afgebroken!

en: %s and %s have identical contents
nl: %s en %s hebben identieke inhoud

en: Source
nl: Bron

en: Dest
nl: Doel

en: % Match
nl: % Overeenkomst

en: Sending Email
nl: Bezig met Email versturen

en: To:
nl: Naar:

en: Message identifier to reply to, for threading
nl: Bericht identificatie om naar te antwoorden, voor conversaties

en: Flag:
nl: Vlag:

en: Hg patches (as generated by export command) are compatible with most patch programs.  They include a header which contains the most important changeset metadata.
nl: Hg patches (zoals gegenereerd door de export opdracht) zijn compatibel met de meeste patch programma's.  Ze bevatten een hoofding met de belangrijkste changeset metadata.

en: Send changesets as Hg patches
nl: Verzend changesets als Hg patches

en: Git patches can describe binary files, copies, and permission changes, but recipients may not be able to use them if they are not using git or Mercurial.
nl: Git patches kunnen binaire bestanden beschrijven, kopies, en permissiewijzigingen, maar ontvangers kunnen ze mogelijks niet gebruiken als ze niet met git of Mercurial werken.

en: Use extended (git) patch format
nl: Gebruik uitgebreid (git) patch formaat

en: Stripping Mercurial header removes username and parent information.  Only useful if recipient is not using Mercurial (and does not like to see the headers).
nl: Mercurial hoofdingen wissen verwijdert gebruikersnamen en ouder informatie.  Enkel nuttig als de ontvanger Mercurial niet gebruikt (en de hoofdingen niet wil zien).

en: Plain, do not prepend Hg header
nl: Gewoon, zet er geen Hg hoofding voor

en: Bundles store complete changesets in binary form. Upstream users can pull from them. This is the safest way to send changes to recipient Mercurial users.
nl: Bundels slaan volledige changesets op in binaire vorm. Upstream gebruikers kunnen een pull doen ervan. Dit is de veiligste manier om changesets uit te wisselen tussen Mercurial gebruikers.

en: Send single binary bundle, not patches
nl: Zend één enkele binaire bundel, geen patches

en: send patches as part of the email body
nl: zendt patches als onderdeel van de email tekst

en: body
nl: email tekst

en: send patches as attachments
nl: zend patches als aanhangsels

en: attach
nl: maak bijlage

en: send patches as inline attachments
nl: Verzend patches als inline bijvoegsels

en: inline
nl: ingebed

en: add diffstat output to messages
nl: voeg diffstat resultaten toe aan berichten

en: Patch series description is sent in initial summary email with [PATCH 0 of N] subject.  It should describe the effects of the entire patch series.  When emailing a bundle, these fields make up the message subject and body. Flags is a comma separated list of tags which are inserted into the message subject prefix.
nl: De beschrijving van de patchreeks wordt als een samenvatting verzonden in het eerste bericht met [PATCH 0 van N] als onderwerp.  Daarin zouden de effecten moeten beschreven worden van de gehele patchreeks.  Als u een bundel verstuurt dan vormen deze velden het onderwerp van het bericht en de berichttekst zelf. Vlaggen is een komma-gescheiden lijst van etiketten die als voorvoegsel in het onderwerp van de berichten gezet worden.

en: Write patch series (bundle) description
nl: Schrijf een patch reeks (bundel) beschrijving

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Select &All
nl: Kies &Alle

en: Select &None
nl: Kies Gee&n enkele

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Preview
nl: Op voorhand bekijken

en: &Settings
nl: In&stellingen

en: Send &Email
nl: Verzend &Email

en: &Close
nl: Sluiten

en: Ignore filter - %s
nl: Negatie filter - %s

en: Add
nl: Toevoegen

en: Edit File
nl: Bestand aanpassen

en: <b>Ignore Filter</b>
nl: <b>Negatiefilter</b>

en: <b>Untracked Files</b>
nl: <b>Niet-opgevolgde Bestanden</b>

en: Backspace or Del to remove row(s)
nl: Backspace of Del om rij(en) te verwijderen

en: Add ignore filter...
nl: Voeg negatiefilter toe...

en: selected files
nl: gekozen bestanden

en: Ignore
nl: Negeren

en: Invalid glob expression
nl: Ongeldige glob expressie

en: Invalid regexp expression
nl: Ongeldige regexp expressie

en: Unable to read repository status
nl: Kan repository status niet lezen

en: New file created
nl: "Nieuw bestand aangemaakt

en: TortoiseHg has created a new .hgignore file.  Would you like to add this file to the source code control repository?
nl: TortoiseHg heeft een nieuw .hgignore bestand aangemaakt. Wilt u dit bestand toevoegen aan de broncode repository?

en: Unable to write .hgignore file
nl: Kan .hgignore bestand niet wegschrijven

en: Make repo compatible with Mercurial <1.7
nl: Maak de repo compatibel met Mercurial <1.7

en: New Repository
nl: Nieuwe Repository

en: Unable to create a config file
nl: Kan instellingenbestand niet aanmaken

en: Insufficient access rights.
nl: Onvoldoende toegangsrechten.

en: Show Log
nl: Toon Resultaten

en: Some of the files that you have selected are of a size over 10 MB.  You may make more efficient use of disk space by adding these files as largefiles, which will store only the most recent revision of each file in your local repository, with older revisions available on the server.  Do you wish to add these files as largefiles?
nl: Sommige van de gekozen bestanden zijn groter dan 10 MB.  U zou uw schijfruimte misschien efficiënter kunnen gebruiken door ze als grotebestanden toe te voegen, die enkel de recentste revisie van elk bestand in uw lokale repository opslaan, en de oudere revisies beschikbaar houdt op de server.  Wilt u deze bestanden toevoegen als grotebestanden?

en: Add as &Largefiles
nl: Voeg toe als Grote Bestanden

en: Add as &Normal Files
nl: Voeg toe als Normale Bestanden

en: Stop current operation
nl: Stop huidige bewerking

en: Path
nl: Pad

en: Find revisions matching fields of:
nl: Zoek revisies die overeenkomen met velden van:

en: Revision to Match:
nl: Revisies om mee overeen te komen:

en: Fields to match:
nl: Velden om mee overeen te komen:

en: Summary (first description line)
nl: Samenvatting (eerste regel omschrijving)

en: Description
nl: Omschrijving

en: Author
nl: Auteur

en: Date
nl: Datum

en: Files
nl: Bestanden

en: Diff contents
nl: Inhoud van de vergelijking

en: Subrepo states
nl: Status van de subrepo

en: Branch
nl: Tak

en: Phase
nl: Fase

en: &Match
nl: Doe overeenkomen

en: Find matches - %s
nl: Vind overeenkomsten - %s

en: Revisions to Match:
nl: Revisies om mee overeen te komen:

en: Match any of <b><i>%d</i></b> revisions
nl: Doe overeenkomen met om het even welke van <b><i>%d</i></b> revisies

en: <b>Unknown revision!</b>
nl: <b>Onbekende revisie !</b>

en: <b>Parse Error!</b>
nl: <b>Fout bij het ontleden!</b>

en: Merge - %s
nl: Samenvoegen - %s

en: Do you want to exit?
nl: Wilt u het programma verlaten?

en: To finish merging, you must commit the working directory.
    
    To cancel the merge you can update to one of the merge parent revisions.
nl: Om de samenvoeging af te werken moet u de werkmap committen.
    
    Om de samenvoeging te annuleren kunt u bijwerken naar een van de samenvoeg ouder revisies.

en: Prepare to merge
nl: Klaarmaken om samen te voegen

en: Verify merge targets and ensure your working directory is clean.
nl: Bekijk samenvoegdoelen en verzeker u ervan dat uw werkmap geen wijzigingen bevat.

en: Not a head revision!
nl: Geen hoofd revisie!

en: Merge from (other revision)
nl: Samenvoegen vanaf (andere revisie)

en: Merge to (working directory)
nl: Voeg samen naar (werkmap)

en: The working directory is already <b>merged</b>. <a href="skip"><b>Continue</b></a> or <a href="discard"><b>discard</b></a> existing merge.
nl: De werkmap is al <b>samengevoegd</b>. <a href="skip"><b>Ga door</b></a> of <a href=""discard"><b>verwerp</b></a> de bestaande samenvoeging.

en: Before merging, you must <a href="commit"><b>commit</b></a>, <a href="shelve"><b>shelve</b></a> to patch, or <a href="discard"><b>discard</b></a> changes.
nl: Vooraleer samen te voegen moet u een <a href="commit"><b>commit</b></a> doen, of <a href="shelve"><b>shelve</b></a> naar een patch, of de wijzigingen <a href="discard"><b>verwerpen</b></a>.

en: Or use:
nl: Of gebruik:

en: Force a merge with outstanding changes (-f/--force)
nl: Forceer samenvoeging met uitstaande wijzigingen (-f/--force)

en: &Discard
nl: &Verwerpen

en: Confirm Discard Changes
nl: Bevestig Wijzigingen Verwerpen

en: The changes from revision %s and all unmerged parents will be discarded.
    
    Are you sure this is what you want to do?
nl: De wijzigingen van revisie %s en alle niet-samengevoegde ouders zulen verworpen worden.
    
    Weet u zeker dat dat is wat u wilt?

[ctx: working dir state]
en: Clean
nl: Ongewijzigd

en: Merging...
nl: Bezig met samenvoegen...

en: Automatically advance to next page when merge is complete.
nl: Ga automatisch verder naar de volgende pagina als het samenvoegen voltooid is.

en: %d files were modified on both branches and must be <a href="resolve"><b>resolved</b></a>
nl: %d bestanden gewijzigd in beide takken moeten <a href="resolve"><b>opgelost</b></a> worden

en: Commit merge results
nl: Commit resultaten van het samenvoegen

en: Commit Options
nl: Commit Opties

en: Commit Now
nl: Commit Nu

en: Merge changeset
nl: Samenvoeg-changeset

en: Paste &Filenames
nl: Plak Bestandsnamen

en: App&ly Format
nl: Formaat Toepassen

en: C&onfigure Format
nl: C&onfigureer formaat

en: %s had rejected chunks, edit patched file together with rejects?
nl: Er werden %s blokken verworpen, patchbestand aanpassen samen met de verwerpingen?

en: New patch queue name
nl: Nieuwe patch wachtrij naam

en: Create
nl: Aanmaken

en: Rename patch queue '%s' to
nl: Patch wachtrij '%s' hernoemen naar

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Delete reference to
nl: Verwijder referentie naar

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Purge
nl: Uitwissen

en: Rename patch <b>%s</b> to:
nl: Hernoem patch <b>%s</b> naar:

en: no guards
nl: geen guards

en: Apply one patch
nl: Eén patch toepassen

[ctx: MQ QPush]
en: Push all
nl: Push alles

en: Apply all patches
nl: Alle patches toepassen

en: Unapply one patch
nl: Eén patch wegnemen

en: Pop all
nl: Pop alle patches

en: Unapply all patches
nl: Alle patches wegnemen

en: &Finish Patch
nl: Patch Afwerken

en: Delete selected patches
nl: Verwijder gekozen patches

en: Re&name Patch...
nl: Patch Her&noemen...

en: Configure guards for selected patch
nl: Guards instellen voor de gekozen patch

en: Patch Queue Actions Toolbar
nl: Patch Wachtrij Acties Toolbar

en: Configure guards
nl: Guards Instellen

en: Input new guards for %s:
nl: Geef nieuwe guard in voor %s:

en: Confirm patch queue switch
nl: Patch wachtrij wissel bevestigen

en: Do you really want to activate patch queue '%s' ?
nl: Wilt u echt de patch wachtrij '%s' activeren?

en: MQ options
nl: MQ opties

en: Force push or pop (--force)
nl: Forceer push of pop (--force)

en: Pending Perforce Changelists - %s
nl: Te doen Perforce Changelists - %s

en: Submitting p4 changelist...
nl: Bezig met voorleggen van een p4 changelist...

en: Reverting p4 changelist...
nl: Bezig met samenvoegen van een p4 changelist...

en: Patch Branch Toolbar
nl: Patch Tak Toolbar

en: Merge all pending dependencies
nl: Alle te doen afhankelijkheden samenvoegen

en: Backout current patch branch
nl: Backout huidige patch tak

en: Backport part of a changeset to a dependency
nl: Backport deel van een changeset naar een afhankelijkheid

en: Start a new patch branch
nl: Start een nieuwe patch tak

en: Edit patch dependency graph
nl: Graaf van patch afhankelijkheden aanpassen

en: will be closed
nl: zal gesloten worden

en: needs merge of %i heads
nl: moet samengevoegd worden met %i hoofden

en: needs merge with %s (through %s)
nl: moet samengevoegd worden met %s (via %s)

en: needs merge with %s
nl: moet samengevoegd worden met %s

en: needs update of diff base to tip of %s
nl: vergelijkingsbasis moet bijgewerkt worden naar tip %s

en: &Goto (update workdir)
nl: &Ga naar (bijwerken werkmap)

en: &Merge
nl: Sa&menvoegen

en: No patch branch selected
nl: Geen patch tak gekozen

en: No editor found
nl: Geen editeerprogramma gevonden

en: Mercurial was unable to find an editor. Please configure Mercurial to use an editor installed on your system.
nl: Mercurial kon geen editeerprogramma vinden. Stel Mercurial aub in om een op uw systeem geïnstalleerd editeerprogramma te gebruiken.

en: Graph
nl: Graaf

en: Title
nl: Titel

en: Message
nl: Bericht

en: New Patch Branch
nl: Nieuwe Patch Tak

en: Patch message:
nl: Patch bericht:

en: Patch date:
nl: Patch datum:

en: Patch user:
nl: Patch gebruiker:

en: Post &Review
nl: &Review Versturen

en: Invalid Settings - The ReviewBoard server is not setup
nl: Ongeldige Instellingen - De ReviewBoard server is niet ingesteld

en: Invalid Settings - Please provide your ReviewBoard username
nl: Ongeldige instellingen - Geef aub een ReviewBoard gebruikersnaam op

en: Invalid reviewboard plugin. Please download the Mercurial reviewboard plugin version 3.5 or higher from the website below.
    
     %s
nl: Ongekdige reviewboard plugin. Download aub de Mercurial reviewboard plugin versie 3.5 of hoger van de website hieronder.
    
    %s

en: Password:
nl: Voer wachtwoord in

en: Error
nl: Fout

en: Review draft posted to %s
nl: Review ontwerp verstuurd naar %s

en: Review published to %s
nl: Review gepubliceerd naar %s

en: Success
nl: Succes

en: Post Review
nl: Review Versturen

en: Update the fields of this existing request
nl: Velden bijwerken van dit bestaand verzoek

en: Update Review
nl: Review Bijwerken

en: Create diff with all outgoing changes
nl: Vergelijking aanmaken met alle uitgaande wijzigingen

en: Create diff with all changes on this branch
nl: Vergelijking aanmaken met alle wijzigingen in deze tak

en: Publish request immediately
nl: Verzoek onmiddellijk publiceren

en: Connecting to Review Board...
nl: Bezig met verbinden met Review Board...

en: Target:
nl: Doel:

en: No unknown files found
nl: Geen onbekende bestanden gevonden

en: No ignored files found
nl: Geen genegeerde bestanden gevonden

en: No trash files found
nl: Geen restbestanden gevonden

en: Delete empty folders
nl: Lege mappen verwijderen

en: Preserve files beginning with .hg
nl: Bestanden behouden die beginnend met .hg

en: %s - purge
nl: %s - wegzuiveren

en: Checking
nl: Bezig met kontroleren

en: Ready to purge.
nl: Klaar om weg te zuiveren.

en: Delete %d unknown file | Delete %d unknown files
nl[0]: Verwijderen %d onbekend bestand
nl[1]: Verwijderen %d onbekende bestanden

en: Delete %d ignored file | Delete %d ignored files
nl[0]: Verwijderen %d genegeerd bestand
nl[1]: Verwijderen %d genegeerde bestanden

en: Delete %d file in .hg/Trashcan | Delete %d files in .hg/Trashcan
nl[0]: Verwijderen %d bestand in .hg/Trashcan
nl[1]: Verwijderen %d bestanden in .hg/Trashcan

en: Confirm file deletions
nl: Schrappen bestanden bevestigen

en: Are you sure you want to delete these files and/or folders?
nl: Weet u zeker dat u deze bestanden en/of mappen wilt verwijderen?

en: Deletion failures
nl: Fouten tijdens verwijderen

en: Unable to delete %d file or folder | Unable to delete %d files or folders
nl[0]: Kan %d bestand of map niet verwijderen
nl[1]: Kan %d bestanden of mappen niet verwijderen

en: Deleting trash folder...
nl: Bezig met verwijderen afval map...

en: Deleted %d files
nl: %d Bestanden verwijderd

en: Deleted %d files and %d folders
nl: %d Bestanden en %d mappen verwijderd

en: Remove patches from queue?
nl: Patches uit de wachtrij verwijderen?

en: Keep patch files
nl: Patch bestanden behouden

en: Patch fold - %s
nl: Patch samenvouwen - %s

en: New patch message:
nl: Nieuw patch bericht:

en: Patches to fold
nl: Patches om samen te vouwen

en: &Undo
nl: Ongedaan Maken

en: &Redo
nl: Opnieuw doen

en: Cu&t
nl: Knippen

en: &Copy
nl: Kopiëren

en: &Paste
nl: Plakken

en: &Editor Options
nl: &Editor Opties

en: &Wrap
nl: Tekst omlopen

[ctx: wrap mode]
en: &None
nl: Geen

en: &Word
nl: &Woord

en: &Character
nl: Letterteken

en: White&space
nl: Witruimte

en: &Visible
nl: Zichtbaar

en: &Invisible
nl: Onzichtbaar

en: &AfterIndent
nl: Na Indentie

en: &TAB Inserts
nl: &Tabulaties

en: &Spaces
nl: Spaties

en: EOL &Visibility
nl: EOL zichtbaarheid

en: EOL &Mode
nl: EOL &Modus

en: &Auto-Complete
nl: &Auto-Vervolledigen

en: ### regular expression ###
nl: ### reguliere expressie ###

en: Regular expression search pattern
nl: Reguliere expressie zoekpatroon

en: Wrap search
nl: Zoeken vanaf het begin

en: Prev
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Unable to read file
nl: Niet mogelijk om bestand te lezen

en: Could not open the specified file for reading.
nl: Kan het specifieke bestand niet openen om te lezen.

en: This appears to be a binary file.
nl: Dit blijkt een binary bestand te zijn.

en: Text Translation Failure
nl: Vertalen tekst gefaald

en: Try refreshing your repository.
nl: Probeer uw repository te verversen.

en: Error string "%(arg0)s" at %(arg1)s<br>Please <a href="#edit:%(arg1)s">edit</a> your config
nl: Fout tekst "%(arg0)s" in %(arg1)s<br>Wil aub uw instellingen <a href="#edit:%(arg1)s"aanpassen</a>

en: Configuration Error: "%(arg0)s",<br>Please <a href="#fix:%(arg0)s">fix</a> your config
nl: Fout in Instellingen: "%(arg0)s",<br><a href="#fix:%(arg0)s"Corrigeer</a> uw instellingen aub

en: Operation aborted:<br><br>%(arg0)s.
nl: Operatie afgebroken:<br><br>%(arg0)s.

en: Repository is locked
nl: De repository is gelockt

en: Repository Error
nl: Repository Fout

en: No visual editor configured
nl: Er is geen visual editor ingesteld

en: Please configure a visual editor.
nl: Stel een visual editor in aub.

en: Editor launch failure
nl: Lanceren van de editor is mislukt.

en: Failed to open path in terminal
nl: Kon pad niet openen in een terminal

en: "%s" is not a valid directory
nl: "%s" is geen geldige map

en: Unable to start the following command:
nl: Kon het volgende commando niet starten:

en: No shell configured
nl: Geen shell ingesteld

en: A terminal shell must be configured
nl: Er moet een terminal shell ingesteld zijn

en: Please enter a username
nl: Gelieve een gebruikersnaam in te voeren

en: You must identify yourself to Mercurial
nl: U moet zich identificeren voor Mercurial

en: Unable to translate input to local encoding.
nl: Kan ingave niet vertalen naar lokale codering

en: Checkmark files to add
nl: Vink bestanden aan om toe te voegen

en: Checkmark files to forget
nl: Vink bestanden aan om te vergeten

en: Forget
nl: Vergeet

en: Checkmark files to revert
nl: Vink bestanden aan om te reverten

en: Checkmark files to remove
nl: Vink bestanden aan om te verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Do not save backup files (*.orig)
nl: Backup bestanden niet opslaan (*.orig)

en: Force removal of modified files (--force)
nl: Forceer verwijderen van gewijzigde bestanden (--force)

en: Add &Largefiles
nl: Voeg G&rotebestanden toe

en: No files selected
nl: Geen bestanden gekozen

en: No operation to perform
nl: Geen operatie op uit te voeren

en: You have selected one or more files that have been modified.  By default, these files will not be removed.  What would you like to do?
nl: U heeft een of meer bestanden gekozen die gewijzigd werden.  Standaard zullen die bestanden niet verwijderd worden.  Wat wilt u doen?

en: Remove &Unmodified Files
nl: Verwijderen &Alle Ongewijzigde Bestanden

en: Remove &All Selected Files
nl: Verwijderen &Alle Gekozen Bestanden

en: Rebase changeset and descendants
nl: Rebase changeset en nakomelingen

en: To rebase destination
nl: Doel om te rebasen

en: Rebase unpublished onto Subversion head (override source, destination)
nl: Rebase ongepubliceerde bovenop Subversion hoofd (overschrijf bron, doel)

en: You may continue the rebase
nl: U mag de rebase verderzetten

en: Rebase is complete
nl: Rebase is voltooid

en: Rebase failed
nl: Rebase is mislukt

en: Rebase aborted
nl: Rebase afgebroken

en: Rebase generated merge <b>conflicts</b> that must be <a href="resolve"><b>resolved</b></a>
nl: Rebase veroorzaakte samenvoeg-<b>conflicten</b> die moeten <a href=""resolve"><b>opgelost</b></a> worden

en: Exiting with an unfinished rebase is not recommended.
nl: Eindigen met een onvoltooide rebase is niet aangeraden.

en: Consider aborting the rebase first.
nl: Overweeg om eerst de rebase af te breken.

en: Merge rejected patch chunks into %s
nl: Voeg verworpen patch blokken samen in %s

en: Mark this chunk as resolved, goto next unresolved
nl: Markeer dit blok als opgelost, ga naar volgende onopgelost blok

en: Mark this chunk as unresolved
nl: Merkeer dit blok als onopgelost

en: All unsaved changes will be lost.
nl: Alle niet-opgeslagen wijzigingen zullen verloren gaan.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: You have marked all rejected patch chunks as resolved yet you have not modified the file on the edit panel.
    
    This probably means that no code from any of the rejected patch chunks made it into the file.
    
    Are you sure that you want to leave the file as is and consider all the rejected patch chunks as resolved?
    
    Doing so may delete them from a shelve, for example, which would mean that you would lose them forever!
    
    Click Yes to accept the file as is or No to continue resolving the rejected patch chunks.
nl: U heeft alle verworpen patch blokken as opgelost gemarkeerd en toch heeft u het bestand niet gewijzigd in het paneel voor aanpassen.
    
    Dit betekent waarschijnlijk dat er geen enkele code van de verworpen patch blokken in het bestand terechtgekomen zijn.
    
    Bent u zeker dat u het bestand wilt laten zoals het is en beschouwt u alle verworpen patch blokken als opgelost?
    
    Als u dit doet kunnen ze bijvoorbeeld uit het rek gewist worden, wat zou betekenen dat u ze voor altijd kwijt zou zijn!
    
    Klik Ja om het bestand te aanvaarden zoals het is of Nee om verder te gaan met het oplossen van de verworpen patch blokken.

en: Copy source -> destination
nl: Kopiëer bron -> doel

en: Copy Error
nl: Fout bij Kopiëren

en: Rename Error
nl: Fout bij Hernoemen

en: Select Source File
nl: Kies Bron bestand

en: Select Source Folder
nl: Bronmap selecteren

en: The source must be within the repository tree.
nl: De bron moet zich binnen de repository structuur bevinden.

en: The destination must be within the repository tree.
nl: Het doel moet zich binnen de repository structuur bevinden.

en: Destination file already exists.
nl: Het doelbestand bestaat al.

en: Are you sure you want to overwrite it ?
nl: Weet u zeker dat u het wilt overschrijven ?

en: Copy - %s
nl: Kopiëren - %s

en: Rename - %s
nl: Hernoemen - %s

en: Show all
nl: Alles tonen

en: ### revision set query ###
nl: ### revisie set query ###

en: Clear current query and query text
nl: Veeg de huidige query en de query tekst uit

en: Trigger revision set query
nl: Switch het filteren van niet-overeenkomende changesets

en: Open advanced query editor
nl: Open geavanceerde query editor

en: Delete selected query from history
nl: Verwijder gekozen query uit de historiek

en: Toggle filtering of non-matched changesets
nl: Wissel filteren van niet-overeenkomende changesets

en: Show/Hide hidden changesets
nl: Toon/Verberg verborgen changesets

en: Keyword Search
nl: Zoek op Sleutelwoord

en: Revision Set
nl: Revisie Set

en: Display graph the named branch only
nl: Toon enkel de graaf van de benoemde tak

en: Display only active branches
nl: Toon enkel aktieve takken

en: Display closed branches
nl: Toon gesloten takken

en: Include all ancestors
nl: Alle voorouders meenemen

[ctx: column header]
en: Graph
nl: Graaf

[ctx: column header]
en: Branch
nl: Tak

[ctx: column header]
en: Description
nl: Omschrijving

[ctx: column header]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: column header]
en: Tags
nl: Etiketten

[ctx: column header]
en: Latest tags
nl: Laatste etiketten

[ctx: column header]
en: Node
nl: Knooppunt

[ctx: column header]
en: Age
nl: Leeftijd

[ctx: column header]
en: Local Time
nl: Lokale Tijd

[ctx: column header]
en: UTC Time
nl: UTC Tijd

[ctx: column header]
en: Changes
nl: Wijzigingen

[ctx: column header]
en: Converted From
nl: Omgezet Vanuit

[ctx: column header]
en: Phase
nl: Fase

[ctx: column header]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Searching...
nl: Bezig met zoeken ...

en: filling (%d)
nl: bezig met opvullen (%d)

en: Mercurial User
nl: Mercurial Gebruiker

en: Repository Registry
nl: Repository Register

en: Show &Paths
nl: Toon &Paden

en: Show S&hort Paths
nl: Toon Korte Paden

en: &Scan Repositories at Startup
nl: &Scan Repositories tijdens Opstarten

en: Scan &Remote Repositories
nl: Scan Exte&rne Repositories

en: &Refresh Repository List
nl: &Repository Lijst Verversen

en: Refresh the Repository Registry list
nl: Ververs de lijst van het Repository-register

en: &Open
nl: &Openen

en: Open the repository in a new tab
nl: Open de repository in een nieuw tabblad

en: &Open All
nl: Alles &Openen

en: Open all repositories in new tabs
nl: Open alle repositories in een nieuw tabblad

en: New &Group
nl: Nieuwe &Groep

en: Create a new group
nl: Maak een nieuwe groep aan

en: Rename the entry
nl: Hernoem het element

en: Settin&gs
nl: In&stellingen

en: View the repository's settings
nl: Bekijk de repository instellingen

en: Re&move from Registry
nl: Verwijder uit het Register

en: Remove the node and all its subnodes. Repositories are not deleted from disk.
nl: Verwijder het knooppunt en al zijn subknooppunten. Repositories worden niet gewist van de schijf.

en: Clon&e...
nl: Kloon

en: Clone Repository
nl: Repository Klonen

en: E&xplore
nl: Verkennen

en: Open the repository in a file browser
nl: Open de repository in de bestandverkenner

en: Open a shell terminal in the repository root
nl: Open de shell terminal in de basismap van de repository

en: &Add Repository...
nl: Repository Toevoegen...

en: Add a repository to this group
nl: Voeg een repository toe in deze groep

en: A&dd Subrepository...
nl: Subrepository Toevoegen...

en: Convert an existing repository into a subrepository
nl: Een bestaande repository omzetten in een subrepository

en: Copy the root path of the repository to the clipboard
nl: Kopiëer het basispad van de repository naar het klembord

en: Sort by &Name
nl: Sorteer op Naam

en: Sort the group by short name
nl: Sorteer de groep op korte naam

en: Sort by &Path
nl: Sorteer op Pad

en: Sort the group by full path
nl: Sorteer de groep op de volle naam

en: &Sort by .hgsub
nl: Sorteer op .hgsub

en: Order the subrepos as in .hgsub
nl: Sorteer de subrepos zoals in .hgsub

en: Select repository directory to add
nl: Kies een repository map om toe te voegen

en: Select an existing repository to add as a subrepo
nl: Kies een bestaande repository om als subrepo toe te voegen

en: Cannot add subrepository
nl: Kan subrepository niet toevoegen

en: %s is not a valid repository
nl: %s is geen geldige repository

en: "%s" is not a folder
nl: "%s" is geen map

en: A repository cannot be added as a subrepo of itself
nl: U kunt een repository niet toevoegen als subrepo van zichzelf

en: The selected folder:<br><br>%s<br><br>is not inside the target repository.<br><br>This may be allowed but is greatly discouraged.<br>If you want to add a non trivial subrepository mapping you must manually edit the <i>.hgsub</i> file
nl: De gekozen map: <br><br>%s<br><br>is niet binnen de doel repository.<br><br>Dit kan toegelaten zijn maar wordt ten zeerste afgeraden.<br>Als u een niet-triviale subrepository mapping wilt uitvoeren dan moet u het <i>.hgsub</i> bestand manueel aanpassen.

en: Cannot open repository
nl: Kan repository niet openen

en: The selected repository:<br><br>%s<br><br>cannot be open!
nl: Kan de gekozen repository <br><br>%s<br><br> niet openen!

en: Subrepository already exists
nl: Subrepository bestaat al

en: The selected repository:<br><br>%s<br><br>is already a subrepository of:<br><br>%s<br><br>as: "%s"
nl: De gekozen repository <br><br>%s<br><br> is al een subrepository van <br><br>%s<br><br> als "%s"

en: Failed to add subrepository
nl: Toevoegen subrepository is mislukt

en: Cannot open the .hgsub file in:<br><br>%s
nl: Kan bestand .hgsub niet openen in: <br><br>%s

en: Failed to add repository
nl: Toevoegen repository is mislukt

en: The .hgsub file already contains the line:<br><br>%s
nl: Bestand .hgsub bevat al een lijn met: <br><br>%s

en: Subrepo added to .hgsub file
nl: Subrepo toegevoegd in bestand .hgsub

en: The selected subrepo:<br><br><i>%s</i><br><br>has been added to the .hgsub file of the repository:<br><br><i>%s</i><br><br>Remember that in order to finish adding the subrepo <i>you must still <u>commit</u></i> the changes to the .hgsub file in order to confirm the addition of the subrepo.
nl: De gekozen subrepo:<br><br><i>%s</i><br><br>werd toegevoegd aan het .hgsub bestand van de repository:<br><br><i>%s</i><br><br>Denk eraan dat u om het toevoegen van de subrepo af te werken <i>u nog steeds een <u>commit</u> moet doen</i> van de wijzigingen in het .hgsub bestand om het toevoegen van de subrepo te bevestigen.

en: Cannot update the .hgsub file in:<br><br>%s
nl: Kan bestand .hgsub niet bijwerken in: <br><br>%s

en: Could not open .hgsub file
nl: Kan het .hgsub bestand niet openen

en: &Yes
nl: &Ja

en: &No
nl: &Nee

en: Unsupported repository type (%s)
nl: Repository type (%s) wordt niet ondersteund

en: Cannot open non Mercurial repositories or subrepositories
nl: Kan geen niet-Mercurial repositories of subrepositories openen

en: New Group
nl: Nieuwe Groep

en: Confirm Delete
nl: Bevestig Verwijderen

en: Delete Group '%s' and all its entries?
nl: Groep '%s' en al zijn elementen Verwijderen?

en: Could not get subrepository list
nl: Kon repository lijst niet bekomen

en: It was not possible to get the subrepository list for the repository in:<br><br><i>%s</i>
nl: Kon geen lijst bekomen van de subrepositories voor de repository in: <br><br><i>%s</i>

en: Could not open some subrepositories
nl: Kon sommige repositories niet openen

en: It was not possible to fully load the subrepository list for the repository in:<br><br><i>%s</i><br><br>The following subrepositories may be missing, broken or on an inconsistent state and cannot be accessed:<br><br><i>%s</i>
nl: Kon de lijst van subrepositories voor de repository in: <br><br><i>%s</i><br><br> niet laden. De volgende subrepositories kunnen ontbreken, corrupt zijn of in een inconsistente toestand en kunnen niet benaderd worden: <br><br><i>%s</i>

en: Updating repository registry
nl: Repository register wordt bijgewerkt

en: Loading repository %s
nl: Repository %s wordt geladen

en: Repository Registry updated
nl: Repository register bijgewerkt

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

en: Close other tabs
nl: Andere tabbladen sluiten

en: Undo close tab
nl: Tabblad sluiten ongedaan maken

en: Reopen last closed tab
nl: Laatste gesloten tabblad heropenen

en: Undo close other tabs
nl: Sluiten andere tabbladen ongedaan maken

en: Reopen last closed tab group
nl: Laatste gesloten tabbladgroep heropenen

en: Failed to open repository
nl: Openen van de repository mislukt

en: &Sort
nl: &Sorteren

en: Local Repository %s
nl: Lokale Repository %s

en: An exception happened while loading the subrepos of:<br><br>"%s"<br><br>
nl: Een uitzondering deed zich voor tijdens het laden van de subrepos van: <br><br>"%s"<br><br>

en: The exception error message was:<br><br>%s<br><br>
nl: De foutmelding van de uitzondering was: <br><br>%s<br><br>

en: Click OK to continue or Abort to exit.
nl: Klik OK om verder te gaan of Afbreken om af te sluiten.

en: Error loading subrepos
nl: Fout bij het laden van de subrepos

en: Unable to update repository name
nl: Kan repository naam niet bijwerken

en: An error occurred while updating the repository hgrc file (%s)
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het bijwerken van het hgrc bestand van de repository (%s)

en: default
nl: standaard

en: C&hoose Log Columns...
nl: Kies Log Kolommen...

en: Goto ancestor of %s and %s
nl: Ga naar voorouder van %s en %s

en: Can't find revision '%s'
nl: Kan revisie '%s' niet vinden

en: Drag to change order
nl: Sleep om volgorde te wijzigen

en: Workbench Log Columns
nl: Werkbank Log Kolommen

[ctx: tab tooltip]
en: Revision details
nl: Revisie details

[ctx: tab tooltip]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: tab tooltip]
en: Synchronize
nl: Synchroniseren

[ctx: tab tooltip]
en: Patch Branch
nl: Patch Tak

en: %s <incoming>
nl: %s <inkomend>

en: Found %d incoming changesets
nl: %d Inkomende changesets gevonden

en: Pull incoming changesets into your repository
nl: Pull inkomende changesets in de repository

en: Reject incoming changesets
nl: Verwerp inkomende changesets

en: Push current branch (%s)
nl: Push huidige tak (%s)

en: Push up to current revision (#%d)
nl: Push tot en met huidige revisie (#%d)

en: Push up to revision #%d
nl: Push tot en met revisie #%d

en: Push all
nl: Push alles

en: no outgoing changesets
nl: geen uitgaande changesets

en: no outgoing changesets in current branch (%s) / %d in total
nl: geen uitgaande changesets in huidige tak (%s) / %d in totaal

en: no outgoing changesets up to current revision (#%d) / %d in total
nl: geen uitgaande changesets tot en met de huidige revisie (#%d) / %d in totaal

en: no outgoing changesets up to revision #%d / %d in total
nl: geen uitgaande changesets tot en met revisie #%d / %d in totaal

en: %d outgoing changesets
nl: %d uitgaande changesets

en: %d outgoing changesets in current branch (%s) / %d in total
nl: %d uitgaande changesets in huidige tak (%s) / %d in totaal

en: %d outgoing changesets up to current revision (#%d) / %d in total
nl: %d uitgaande changesets tot en met huidige revisie (#%d) / %d in totaal

en: %d outgoing changesets up to revision #%d / %d in total
nl: %d uitgaande changesetst tot en met revisie #%d / %d in totaal

en: Nothing to push
nl: Er is niets om te pushen

en: %s - recover repository
nl: %s - herstel repository

en: No transaction available
nl: Geen vertaling beschikbaar

en: There is no rollback transaction available
nl: Er is geen rollback transactie beschikbaar

en: Undo last commit?
nl: Laatste commit ongedaan maken?

en: Undo most recent commit (%d), preserving file changes?
nl: Recentste commit (%d) ongedaan maken, en wijzigingen in bestand behouden?

en: Undo last transaction?
nl: Laatste transactie ongedaan maken?

en: Rollback to revision %d (undo %s)?
nl: Rollback doen naar revisie %d (%s ongedaan maken)?

en: Unable to determine working copy revision
nl: Kan de revisie van de werkmap niet bepalen

en: Remove current working revision?
nl: Huidige werkmap revisie verwijderen?

en: Your current working revision (%d) will be removed by this rollback, leaving uncommitted changes.
     Continue?
nl: Uw huidige werkmap revisie (%d) zal verwijderd worden door deze rollback, waarbij niet-gecommitte wijzigingen achterblijven.
     Doorgaan?

en: Push to &Here
nl: Push naar &Hier

en: Push Selected &Branch
nl: Push Gekozen Tak

en: Push &All
nl: Push &Alles

en: &Update...
nl: Bijwerken...

en: Bro&wse at Revision
nl: Bladeren in Revisie

en: &Merge with Local...
nl: Samenvoegen met Lokale revisie

en: &Tag...
nl: E&tiketteren...

en: Boo&kmark...
nl: Bladwijzer maken...

en: Copy &Hash
nl: &Hash Kopiëren

en: E&xport
nl: E&xporteren

en: E&xport Patch...
nl: Patch E&xporteren...

en: &Email Patch...
nl: Patch V&ersturen...

en: &Archive...
nl: &Archiveren...

en: &Bundle Rev and Descendants...
nl: &Bundle Rev en Nakomelingen...

en: Change &Phase to
nl: Wijzig Fase naar

en: &Graft to Local...
nl: &Graft naar Lokaal...

en: Modi&fy History
nl: Historiek Wijzigen

en: Import to &MQ
nl: Importeer in MQ

en: Post to Re&view Board...
nl: Zend naar Re&view Board...

en: &Remote Update...
nl: Exte&rn Bijwerken...

en: Write diff file
nl: Vergelijkingsbestand wegschrijven...

en: Unable to write diff file
nl: Kan vergelijkingsbestand niet wegschrijven

en: Unable to compress history
nl: Kan historie niet comprimeren

en: Selected changeset pair not related
nl: Gekozen paar changesets is niet gerelateerd

en: Visual Diff...
nl: Visuele Vergelijking...

en: Export Diff...
nl: Vergelijking Exporteren...

en: Export Selected...
nl: Exporteren Gekozen...

en: Email Selected...
nl: Email Gekozen...

en: Copy Selected as Patch
nl: Kopiëer Gekozene als Patch

en: Export DAG Range...
nl: DAG Bereik Exporteren...

en: Email DAG Range...
nl: DAG Bereik via email versturen...

en: Bundle DAG Range...
nl: DAG Bereik bundelen...

en: Bisect - Good, Bad...
nl: Bisect - Goed, Slecht...

en: Bisect - Bad, Good...
nl: Bisect - Slecht, Goed...

en: Compress History...
nl: Historie Comprimeren

en: Goto common ancestor
nl: Ga naar gemeenschappelijke voorouder

en: Graft Selected to local...
nl: Graft keuze naar loakel rev...

en: Post Selected to Review Board...
nl: Verstuur keuzes naar Review Board

en: Fold patches...
nl: Patches samenvouwen...

en: Delete patches...
nl: Patches verwijderen...

en: Rename patch...
nl: Patch hernoemen...

en: Pull to here...
nl: Pull naar hier...

en: Visual diff...
nl: Visuele vergelijking...

en: Export patch
nl: Patch exporteren

en: Patch Files (*.patch)
nl: Patch Bestanden (*.patch)

en: Cannot export revision
nl: Kan revisie niet exporteren

en: Cannot export revision %s into the file named:
    
    %s
nl: Kan revisie %s niet exporteren naar bestand: 
    
    %s

en: There is already an existing folder with that same name.
nl: Er bestaat al een map met dezelfde naam.

en: Replace
nl: Vervangen

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: There are existing patch files for %d revisions (%s) in the selected location (%s).
nl: Er bestaan al patchbestanden voor %d revisies (%s) op de gekozen plaats (%s).

en: What do you want to do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Replace the existing patch files.
nl: Vervang de bestaande patchbestanden

en: Append the changes to the existing patch files.
nl: Voeg de wijzigingen toe achteraan aan de bestaande patchbestanden.

en: Abort the export operation.
nl: De export operatie afbreken.

en: Patch files already exist
nl: De patchbestanden bestaan al

en: Patch exported
nl: Patch is geëxporteerd

en: Revision #%d (%s) was exported to:<p><a href="file:///%s">%s</a>%s<a href="file:///%s">%s</a>
nl: Revisie #%d (%s) werd geëxporteerd naar:<p><a href="file:///%s">%s</a>%s<a href="file:///%s">%s</a>

en: Patches exported
nl: De patches zijn geëxporteerd

en: %d patches were exported to:<p><a href="file:///%s">%s</a>
nl: %d patches werden geëxporteerd naar: <p><a href="file:///%s">%s</a>

en: Reverting all files will discard changes and leave affected files in a modified state.<br><br>Are you sure you want to use revert?<br><br>(use update to checkout another revision)
nl: Alle bestanden omkeren zal de wijzigingen teniet doen en de betrokken bestanden in een gewijzigde staat achterlaten.<br><br>Bent u zeker dat u omkeren wilt gebruiken ?<br><br>(gebruik bijwerken (update) om een andere revisie uit te lezen)

en: Unable to merge
nl: Kan niet samenvoegen

en: You cannot merge a revision with itself
nl: U kunt een revisie niet met zichzelf samenvoegen

en: Unable to backout
nl: Kan backout niet uitvoeren

en: Write bundle
nl: Bundel wegschrijven

en: Backwards phase change requested
nl: Achterwaartse fase-wijziging verzocht

en: Do you really want to make this revision <i>secret</i>?
nl: Wilt u deze revisie echt <i>secret</i> maken?

en: Making a "<i>draft</i>" revision "<i>secret</i>" is generally a safe operation.
    
    However, there are a few caveats:
    
    - "secret" revisions are not pushed. This can cause you trouble if you
    refer to a secret subrepo revision.
    
    - If you pulled this revision from a non publishing server it may be
    moved back to "<i>draft</i>" if you pull again from that particular server.
    
    Please be careful!
nl: Een "<i>draft</i>" revisie "<i>secret</i>" maken is over het algemeen een veilige operatie.
    
    Hoewel er enkele zaken zijn om op te letten:
    
    - van "secret" revisies wordt geen push gedaan. Dit kan moeilijkheden veroorzaken als u
    naar een secret subrepo revisie verwijst.
    
    - Als u deze revisie gepullt hebt vanaf een niet-publicerende server kan het zijn dat die
    teruggebracht wordt naar "<i>draft</i>" als u opnieuw een pull doet van die bepaalde server.
    
    Wees aub voorzichtig!

en: &Make secret
nl: &Maak secret

en: &Cancel
nl: Annuleren

en: Do you really want to <i>force</i> a backwards phase transition?
nl: Wilt u echt een achterwaartse fase overgang <i>forceren</i>?

en: You are trying to move the phase of revision %d backwards,
    from "<i>%s</i>" to "<i>%s</i>".
    
    However, "<i>%s</i>" is a lower phase level than "<i>%s</i>".
    
    Moving the phase backwards is not recommended.
    For example, it may result in having multiple heads
    if you modify a revision that you have already pushed
    to a server.
    
    Please be careful!
nl: U probeert een achterwaartse fase aanpassing te doen voor revisie %d,
    van "<i>%s</i>" naar "<i>%s</i>".
    
    Echter, "<i>%s</i>" is een fase van een lager nivuea dan "<i>%s</i>".
    
    De fase achterwaarts aanpassen is niet aangeraden.
    Het kan bijvoorbeeld als resultaat hebben dat u meer dan
    één hoofd heeft als u een revisie wijzigt die u al naar de
    server gepushed heeft.
    
    Wees voorzichtig aub!

en: &Force
nl: &Forceren

en: Cannot import selected revision
nl: Kan de gekozen revisie niet importeren

en: The selected revision (rev #%d) cannot be imported because it is not a descendant of qparent (rev #%d)
nl: De gekozen revisie (rev #%d) kan niet geïmporteerd worden omdat ze geen afstammeling is van qparent (rev #%d)

en: Invalid command
nl: Ongeldig commando

en: The selected command is empty
nl: Het geselecteerde commando is leeg

en: Failed to execute custom command
nl: Uitvoeren maatwerk opdracht gefaald

en: The command "%s" could not be executed.
nl: De opdracht "%s" kon niet uitgevoerd worden.

en: The following error message was returned:
    
    "%s"
    
    Please check that the command path is valid and that it is a valid application
nl: De volgende fout werd teruggegeven:
    
    "%s"
    
    Kontroleer aub of het pad van de de opdracht geldig is en dat het een geldige toepassing is.

en: &Edit Toolbar
nl: Werkbalk be&werken

en: &Refresh
nl: Ve&rversen

en: Resolve Conflicts - %s
nl: Conflicten Oplossen - %s

en: Local revision information
nl: Informatie over lokale revisie

en: Other revision information
nl: Informatie over andere revisie

en: Unresolved conflicts
nl: Onopgeloste conflicten

en: Attempt automatic (trivial) merge
nl: Automatisch (triviale) samenvoegingen proberen

en: Merge using selected merge tool
nl: Samenvoegen met gekozen samenvoeg-programma

en: &Take Local
nl: Kies Lokale revisie

en: Accept the local file version (yours)
nl: Aanvaardt de lokale versie van het bestand (yours)

en: Take &Other
nl: Kies Andere revisie

en: Accept the other file version (theirs)
nl: Aanvaardt het andere bestand (theirs)

en: &Mark as Resolved
nl: &Markeer als Opgelost

en: Mark this file as resolved
nl: Markeer dit bestand als opgelost

en: Diff &Local to Ancestor
nl: Vergelijk &Lokaal met Voorouder

en: &Diff Other to Ancestor
nl: Vergelijk Ander met Voorouder

en: Resolved conflicts
nl: Opgeloste conflicten

en: &Edit File
nl: Bewerk Bestand

en: Edit resolved file
nl: Opgelost bestand aanpassen

en: 3-&Way Diff
nl: 3-&Wegs Vergelijking

en: Visual three-way diff
nl: Visuele drie-wegs Vergelijking

en: Visual diff between resolved file and first parent
nl: "Visuele vergelijking tussen opgelost bestand en eerste ouder

en: &Diff to Other
nl: Vergelijk met Ander

en: Visual diff between resolved file and second parent
nl: Visuele vergelijking tussen opgelost bestand en tweede ouder

en: Mark as &Unresolved
nl: Markeer als Onopgelost

en: Mark this file as unresolved
nl: Markeer dit bestand al onopgelost

en: Detected merge/diff tools:
nl: Gevonden samenvoeg/vergelijkingsprogramma's:

en: Command output
nl: Resultaat van de opdracht

en: Unable to show subrepository files
nl: Kan bestanden van subrepository niet tonen

en: Visual diffs are not supported for files in subrepositories. They will not be shown.
nl: Visuele vergelijkingen voor bestanden in subrepositories zijn niet ondersteund. Ze zullen niet getoond worden.

en: There are merge <b>conflicts</b> to be resolved
nl: Er zijn samenvoeg<b>conflicten</b> die moeten opgelost worden

en: All conflicts are resolved.
nl: Alle conflicten zijn opgelost.

en: There are no conflicting file merges.
nl: Er zijn geen bestandssamenvoegingen met conflicten.

en: Exit without finishing resolve?
nl: Verlaten zonder de opslossingen af te werken?

en: Unresolved conflicts remain. Are you sure?
nl: Er blijven onopgeloste conflicten over. Bent u zeker?

en: E&xit
nl: Verlaten

en: <default>
nl: <standaard>

en: File List Toolbar
nl: Bestandslijst Toolbar

en: ### filter text ###
nl: ### filter tekst ###

en: %s - Revision Details (%s)
nl: %s - Revisie Details (%s)

en: Revert - %s
nl: Omkeren - %s

en: Revert all files to this revision
nl: Alle bestanden omkeren naar deze revisie

en: Child:
nl: Kind:

en: Head is closed!
nl: Hoofd is gesloten!

en: Changesets where username contains string.
nl: Changeset waarin de gebruikersnaam de tekenreeks bevat.

en: Search commit message, user name, and names of changed files for string.
nl: Zoek in het commmit bericht, de gebruikersnaam, an de namen van gewijzigde bestanden af naar tekenreeks.

en: Like "keyword(string)" but accepts a regex.
nl: Zoals "keyword(tekenreeks)" maar aanvaardt een reguliere expressie.

en: Changesets not found in the specified destination repository, or the default push location.
nl: Geen changesets gevonden in de opgegeven repository of in de standaard push lokatie.

en: The named bookmark or all bookmarks.
nl: De genoemde bladwijzer of alle bladwijzers.

en: The named tag or all tags.
nl: Het opgegeven etiket of alle etiketten.

en: Changeset is tagged.
nl: Changeset heeft een etiket gekregen.

en: Changeset is a named branch head.
nl: Changeset is een benoemde tak.

en: Changeset is a merge changeset.
nl: Changeset is een samenvoeg changeset.

en: Changeset is closed.
nl: Changeset is gesloten.

en: Greatest common ancestor of the two changesets.
nl: Grootste gezamenlijke voorouder van de twee changesets.

en: Find revisions that "match" one or more fields of the given set of revisions.
nl: Vindt revisies die "overeenkomen" met een of meer bestanden uit de gegeven set revisies.

en: Changesets which modify files matched by pattern.
nl: Changesets die bestanden wijzigen die overeenkomen met het patroon.

en: Changesets which add files matched by pattern.
nl: Changesets die bestanden toevoegen die overeenkomen met het patroon.

en: Changesets which remove files matched by pattern.
nl: Changesets die bestanden verwijderen die overeenkomen met het patroon.

en: Changesets containing files matched by pattern.
nl: Changesets die bestanden bevatten die overeenkomen met het patroon.

en: All changesets belonging to the branches of changesets in set.
nl: Alle changesets die behoren tot de takken van changesets in de set.

en: Members of a set with no children in set.
nl: Leden van een set die geen kinderen in de set hebben.

en: Changesets which are descendants of changesets in set.
nl: Changesets die afstammelingen zijn van changesets in de set.

en: Changesets that are ancestors of a changeset in set.
nl: Changesets die voorouders zijn van een changeset in de set.

en: Child changesets of changesets in set.
nl: Changesets die kinderen zijn van changesets in de set.

en: The set of all parents for all changesets in set.
nl: De set van alle ouders van alle changesets in de set.

en: First parent for all changesets in set, or the working directory.
nl: Eerste ouder voor alle changesets in de set of in de werkmap.

en: Second parent for all changesets in set, or the working directory.
nl: Tweede ouder voor alle changesets in de set of in de werkmap.

en: Changesets with no parent changeset in set.
nl: Changesets zonder ouder changeset in de set.

en: An empty set, if any revision in set isn't found; otherwise, all revisions in set.
nl: Een lege set, als er geen enkele revisie in de set gevonden is; anders alle revisies in de set.

en: Changeset with lowest revision number in set.
nl: Changeset met het laagste revisienummer in de set.

en: Changeset with highest revision number in set.
nl: Changeset met het hoogste revisienummer in de set.

en: First n members of a set.
nl: Eerste n leden van een set.

en: Sort set by keys.  The default sort order is ascending, specify a key as "-key" to sort in descending order.
nl: Sorteer de set volgens sleutels.  De standaard sorteervolgorde is oplopend, geef een sleutel als "-sleutel" op voor dalende volgorde.

en: An alias for "::." (ancestors of the working copy's first parent).
nl: Een alias voor "::." (voorouders van de eerste ouder van de werkmap).

en: All changesets, the same as 0:tip.
nl: Alle changesets, hetzelfde als 0:tip.

en: Revision Set Query
nl: Revisie Set Query

en: all revisions converted from subversion
nl: alle revisies geconverteerd vanuit Subversion

en: changeset which represents converted svn revision
nl: changeset die een geconverteerde Subversion revisie voorstelt

en: Common sets
nl: Gemeenschappelijke sets

en: File pattern sets
nl: Bestandspatroon sets

en: Set Ancestry
nl: Set Voorouders

en: Set Logic
nl: Set Logica

en: 
    Caught keyboard interrupt, aborting.
nl: 
    Onderbreken met klavier, wordt afgebroken.

en: can not read file "%s". Ignored.
nl: kan bestand "%s" niet lezen. Genegeerd.

en: thg: command '%s' is ambiguous:
        %s
nl: thg: opdracht '%s' is dubbelzinnig:
        %s

en: thg: unknown command '%s'
nl: thg: onbekende opdracht '%s'

en: abort: %s!
nl: afbreken: %s

en: abort: %s
nl: afgebroken: %s

en: invalid arguments
nl: ongeldige argumenten

en: unrecognized profiling format '%s' - Ignored
nl: niet-herkend profileringsformaat '%s' - Genegeerd

en: lsprof not available - install from http://codespeak.net/svn/user/arigo/hack/misc/lsprof/
nl: lsprof niet beschikbaar - installeer vanaf http://codespeak.net/svn/user/arigo/hack/misc/lsprof/

en: repository root directory or symbolic path name
nl: repository basis map of symbolische padnaam

en: enable additional output
nl: extra resultaten activeren

en: suppress output
nl: resultaten onderdrukken

en: display help and exit
nl: toon hulp en sluit af

en: start debugger
nl: start de debugger

en: print command execution profile
nl: afdrukken uitvoeringsprofiel van opdracht

en: do not fork GUI process
nl: GUI proces niet afsplitsen

en: always fork GUI process
nl: GUI proces altijd afsplitsen

en: read file list from file
nl: bestandslijst uitlezen bestand

en: read file list from file encoding utf-8
nl: bestandslijst uitlezen uit utf-8 gecodeerd bestand

en: thg add [FILE]...
nl: thg add [BESTAND]...

en: revision to annotate
nl: revisie om te annoteren

en: open to line
nl: openen op regel

en: initial search pattern
nl: initiëel zoekpatroon

en: revision to archive
nl: revisie om te archiveren

en: merge with old dirstate parent after backout
nl: samenvoeging met oude dirstate ouder na backout

en: parent to choose when backing out merge
nl: ouder om te kiezen bij backout van de samenvoeging

en: revision to backout
nl: revisie om backout van te doen

en: thg backout [OPTION]... [[-r] REV]
nl: thg backout [OPTIE]... [[-r] REV]

en: revision
nl: revisie

en: the clone will include an empty working copy (only a repository)
nl: de kloon zal een lege werkmap hebben (enkel een repository)

en: revision, tag or branch to check out
nl: revisie, etiket of tak om checkout van te doen

en: include the specified changeset
nl: de opgegeven changeset insluiten

en: clone only the specified branch
nl: enkel de opgegeven tak klonen

en: use pull protocol to copy metadata
nl: gebruik pull protocol om gegevens te kopiëren

en: use uncompressed transfer (fast over LAN)
nl: gebruik ongecomprimeerde overdracht (snel over LAN)

en: record user as committer
nl: registreer de gebruiker als de committer

en: record datecode as commit date
nl: registreer de datumcode als de commit datum

en: thg commit [OPTIONS] [FILE]...
nl: thg commit [OPTIES] [BESTAND]...

en: thg drag_copy SOURCE... DEST
nl: thg drag_copy BRON... DOEL

en: thg drag_move SOURCE... DEST
nl: thg drag_move BRON... DOEL

en: a revision to send
nl: een revisie om te verzenden

en: use only one form to specify the revision
nl: gebruik slechts één vorm om een revisie op te geven

en: thg forget [FILE]...
nl: thg forget [BESTAND]...

en: revisions to graft
nl: revisie voor graft

en: You must provide revisions to graft
nl: U moet revisies aanleveren voor graft

en: ignore case during search
nl: negeer grote/kleine letters tijdens zoeken

en: thg help [COMMAND]
nl: thg help [OPDRACHT]

en: global options:
nl: globale opties:

en: use "thg help" for the full list of commands
nl: gebruik "thg help" om de volledige lijst met opdrachten te zien

en: use "thg help" for the full list of commands or "thg -v" for details
nl: gebruik "thg help" om de volledige lijst met opdrachten te zien of "thg -v" voor details

en: use "thg -v help%s" to show aliases and global options
nl: gebruik "thg -v help%s" om aliases en algemene opties te zien

en: use "thg -v help %s" to show global options
nl: gebruik "thg -v help %s" om algemene opties te zien

en: list of commands:
nl: lijst met opdrachten:

en: (no help text available)
nl: (geen help tekst beschikbaar)

en: options:
nl: opties:

en: no commands defined
nl: geen opdrachten gedefiniëerd

en: Thg - TortoiseHg's GUI tools for Mercurial SCM (Hg)
nl: Thg - TortoiseHg's GUI programma's voor Mercurial SCM (Hg)

en: basic commands:
nl: basis opdrachten:

en:  (default: %s)
nl:  (standaard: %s)

en: thg hgignore [FILE]
nl: thg hgignore [BESTAND]

en: import to the patch queue (MQ)
nl: importeren in de patch queue (MQ)

en: thg import [OPTION] [SOURCE]...
nl: thg import [OPTIES] [DOEL]...

en: thg init [DEST]
nl: thg init [DOEL]

en: (DEPRECATED)
nl: (AFGEKEURD)

en: open a new workbench window
nl: open een nieuw werkbank venster

en: thg log [OPTIONS] [FILE]
nl: thg log [OPTIES] [BESTAND]

en: revision to display
nl: revisie om te tonen

en: thg manifest [-r REV] [FILE]
nl: thg manifest [-r REV] [BESTAND]

en: revision to merge
nl: revisie om samen te voegen

en: Merge revision not specified or not found
nl: Revisie om samen te voegen niet opgegeven of niet gevonden

en: keep original changesets
nl: behoudt de originele changesets

en: keep original branch names
nl: behoudt de originele taknamen

en: rebase from the specified changeset
nl: rebase vanaf de opgegeven changeset

en: rebase onto the specified changeset
nl: rebase naar de ogegeven changeset

en: thg rebase -s REV -d REV [--keep]
nl: thg rebase -s REV -s REV [--keep]

en: Rebase already in progress
nl: Rebase is al bezig

en: Resuming rebase already in progress
nl: Hervatten van de lopende rebase

en: You must provide source and dest arguments
nl: U moet bron en doel argumenten opgeven

en: thg rejects [FILE]
nl: thg rejects [BESTAND]

en: You must provide the path to a file
nl: U moet het pad naar een bestand opgeven

en: thg remove [FILE]...
nl: thg remove [BESTAND]...

en: field to give initial focus
nl: veld om initiële focus te geven

en: the revision to show
nl: de revisie om te tonen

en: thg revert [FILE]...
nl: thg revert [BESTAND]...

en: revision to update
nl: revisie om bij te werken

en: name of the hgweb config file (serve more than one repository)
nl: naam van het hgweb instellingenbestand (serve meer dan een repository)

en: name of the hgweb config file (DEPRECATED)
nl: naam van het hgweb instellingenbestand (AFGERADEN)

en: thg serve [--web-conf FILE]
nl: thg serve [--web-conf BESTAND]

en: use <text> as commit message
nl: gebruik <tekst> als commit bericht

en: show files without changes
nl: toon bestanden zonder wijzigingen

en: show ignored files
nl: toon genegeerde bestanden

en: thg status [OPTIONS] [FILE]
nl: thg status [OPTIES] [BESTAND]

en: discard uncommitted changes (no backup)
nl: verwerp niet-gecommitte wijzigingen (geen backup)

en: do not back up stripped revisions
nl: maak geen backup van de gestripte revisies

en: revision to strip
nl: revisie om te strippen

en: replace existing tag
nl: vervang bestaand etiket

en: make the tag local
nl: maak het etiket lokaal

en: revision to tag
nl: revisie om te etiketteren

en: remove a tag
nl: verwijder een etiket

en: thg tag [-f] [-l] [-m TEXT] [-r REV] [NAME]
nl: thg tag [-f] [-l] [-m TEKST] [-r REV] [NAAM]

en: wait until the second ticks over
nl: wacht tot de tweede overgaat

en: notify the shell for paths given
nl: meldt de shell de gegeven paden

en: remove the status cache
nl: verwijder de status cache

en: show the contents of the status cache (no update)
nl: toon de inhoud van de status cache (niet bijwerken)

en: update all repos in current dir
nl: alle repos in de huidige map bijwerken

en: changeset to view in diff tool
nl: changeset om te bekijken in vergelijkingsprogramma

en: revisions to view in diff tool
nl: revisies om te bekijken in vergelijkingsprogramma

en: bundle file to preview
nl: bundel bestand om vooraf te bekijken

en: launch visual diff tool
nl: lanceer visueel vergelijkingsprogramma

en: print license
nl: afdrukken licentie

en: thg version [OPTION]
nl: thg versie [OPTIES]

en: TortoiseHg Dialogs (version %s), Mercurial (version %s)
nl: TortoiseHg Schermen (versie %s), Mercurial (versie %s)

en: Location:
nl: Lokatie:

en: Update to:
nl: Bijwerken naar:

en: Options:
nl: Opties:

en: Discard remote changes, no backup (-C/--clean)
nl: Verwerp externe wijzigingen, geen backup (-C/--clean)

en: Perform a push before updating (-p/--push)
nl: Voer een push uit vooraleer bij te werken (-p/--push)

en: Allow pushing new branches (--new-branch)
nl: Laat toe om nieuwe takken te pushen (--new-branch)

en: Force push to remote location (-f/--force)
nl: Forceer een push naar de externe lokatie (-f/--force)

en: remove working directory
nl: werkmap verwijderen

en: unknown revision!
nl: onbekende revisie!

en: &Update
nl: Bijwerken

en: Log
nl: Resultaten

en: Running at %s
nl: Bezig met lopen op %s

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Port:
nl: Poort:

en: Start
nl: Begin

en: Settings
nl: Instellingen

en: <unspecified>
nl: <onbepaald>

en: &True
nl: Ja

en: &False
nl: Nee

en: &Unspecified
nl: Onbepaald

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Strike
nl: Doorhalen

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: &Set...
nl: Instellen...

en: &Clear
nl: Wissen

en: Failed to load issue tracker: '%s': %s.
nl: Laden van probleem opvolger is mislukt: '%s': %s.

en: &Browse...
nl: &Bladeren...

en: UI Language
nl: UI Taal

en: Specify your preferred user interface language (restart needed)
nl: Geef uw verkozen gebruikersinterface taal op (herstart nodig)

en: Three-way Merge Tool
nl: Drie-weg Samenvoeg Programma

en: Graphical merge program for resolving merge conflicts.  If left unspecified, Mercurial will use the first applicable tool it finds on your system or use its internal merge tool that leaves conflict markers in place.  Choose internal:merge to force conflict markers, internal:prompt to always select local or other, or internal:dump to leave files in the working directory for manual merging
nl: Grafisch samenvoeg programma om samenvoegingsconflicten op te lossen. Indien niet opgegeven dan zal Mercurial het eerste bruikbare gereedschap gebruiken dat het kan vinden op uw systeem, of het zal zijn intern samenvoeg gereedschap gebruiken dat conflict markeringen ter plaatse achterlaat. Kies internal:merge om conflict markeringen te forceren, internal:prompt om altijd de lokale of de andere versie te kunnen kiezen, of internal-dump om bestanden in de werkmap achter te laten voor manueel samenvoegen.

en: Visual Diff Tool
nl: Visueel VergelijkingsProgramma

en: Specify visual diff tool, as described in the [merge-tools] section of your Mercurial configuration files.  If left unspecified, TortoiseHg will use the selected merge tool. Failing that it uses the first applicable tool it finds.
nl: Geef visueel vergelijkingsprogramma op, zoals beschreven in de [merge-tools] sectie van uw Mercurial instellingenbestand.  Indien onbepaald, dan zal TortoiseHg het gekozen samenvoegprogramma gebruiken.  Als dat mislukt dan zal TortoiseHg het eerste passende programma gebruiken dat het kan vinden.

en: Visual Editor
nl: Visuele Editor

en: Specify visual editor, as described in the [editor-tools] section of your Mercurial configuration files.  If left unspecified, TortoiseHg will use the first applicable tool it finds.
nl: Geef de Visuele Editor op, zoals beschreven in de [editor-tools] sectie van uw Mercurial configuratiebestanden. Indien dit niet gespecifiëerd wordt zal TortoiseHg de eerste toepasbare tool gebruiken die het kan vinden.

en: Immediate Operations
nl: Directe Operaties

en: Space separated list of shell operations you would like to be performed immediately, without user interaction. Commands are "add remove revert forget". Default: None (leave blank)
nl: Spatie-gescheiden lijst van shell operaties die u onmiddellijk wilt uitgevoerd hebben, zonder tussenkomst van de gebruiker. Opdrachten zijn "add remove revert forget". Standaard: Geen (blank laten)

en: Tab Width
nl: Tab Breedte

en: Specify the number of spaces that tabs expand to in various TortoiseHg windows. Default: 8
nl: Geef het aantal spaties op dat in de plaats komt van een tab in diverse TortoiseHg vensters. Standaard: 8

en: Force Repo Tab
nl: Forceer Tabblad voor Repo

en: Always show repo tabs, even for a single repo. Default: False
nl: Toon altijd repo tabbladen, zelfs voor één enkele repo. Standaard: Nee

en: Monitor Repo Changes
nl: Opvolgen Wijzigingen in de Repo

en: Max Diff Size
nl: Max VergelijkingsGrootte

en: The maximum size file (in KB) that TortoiseHg will show changes for in the changelog, status, and commit windows. A value of zero implies no limit.  Default: 1024 (1MB)
nl: De maximale bestandsgrootte (in KB) waarvoor TortoiseHg wijzigingen zal tonen in de changelog, status, en commit vensters. De waarde nul veronderstelt geen limiet. Standaard: 1024 (1MB)

en: Fork GUI
nl: Fork de GUI

en: Full Path Title
nl: Titel met Volledig Pad

en: Show a full directory path of the repository in the dialog title instead of just the root directory name.  Default: False
nl: Het volledige pad van de repository in de venstertitel tonen in plaats van enkel de naam van de basismap. Standaard: Nee

en: Auto-resolve merges
nl: Samenvoegingen automatisch oplossen

en: Workbench
nl: Werkbank

en: Single Workbench Window
nl: Eén-venster Werkbank

en: Select whether you want to have a single workbench window. If you disable this setting you will get a new workbench window everytime that you use the "Hg Workbench" command on the explorer context menu. Default: True
nl: Kies of u één enkel Werkbank venster wilt. Als u deze instelling uit zet krijgt u elke keer een n ieuw Werkbank venster als u "Hg Workbench" kiest in het contextmenu van Verkenner. Standaard: Ja

en: Default widget
nl: Standaard schermelement

en: Select the initial widget that will be shown when opening a repository. Default: revdetails
nl: Kies het initiële schermelement dat zal getoond worden bij het openen van de repository. Standaard: revisiedetails

en: Select the initial revision that will be selected when opening a repository.  You can select the "current" (i.e. the working directory parent), the current "tip" or the working directory ("workingdir"). Default: current
nl: Kies de initiële revisie die gekozen zal worden bij het openen van de repository.  U kunt "huidige" kiezen (d.i. de ouder van de werkmap), de huidige "tip" of de werkmap ("werkmap"). Standaard: huidige

en: Open new tabs next
    to the current tab
nl: Open nieuwe tabbladen naast 
    het huidige tabblad

en: Should new tabs be open next to the current tab? If False new tabs will be open after the last tab. Default: True
nl: Dienen nieuwe tabbladen geopend te worden naast de huidige? Indien Nee dan zullen nieuwe tabbladen geopend worden na het laatste tabblad. Standaard: Ja

en: Author Coloring
nl: Auteur Kleuren

en: Full Authorname
nl: Volledige Auteursnaam

en: Show full authorname in Logview. If not enabled, only a short part, usually name without email is shown. Default: False
nl: Toon de volledige naam van de auteur in Logview. Indien niet aangezet dan zal enkel een klein deel van de naam getoond worden, gewoonlijk de naam zonder het emailadres. Standaard: Nee

en: Task Tabs
nl: Taak Tabbladen

en: Show tabs along the side of the bottom half of each repo widget allowing one to switch task tabs without using the toolbar. Default: off
nl: Tabbladen tonen langs de zijkant van de onderste helft van elk repo schermelement, wat iemand toelaat om van tabblad te wisselen zonder de toolbar te gebruiken. Standaard: af

en: Task Toolbar Order
nl: Taak Toolbar volgorde

en: Long Summary
nl: Lange samenvatting

en: Log Batch Size
nl: Probleem Opvolger Trigger

en: The number of revisions to read and display in the changelog viewer in a single batch. Default: 500
nl: Het aantal revisies dat in één keer gelezen en getoond moet worden in de historiek verkenner. Standaard: 500

en: Dead Branches
nl: Dode Takken

en: Comma separated list of branch names that should be ignored when building a list of branch names for a repository. Default: None (leave blank)
nl: Komma-gescheiden lijst van taknamen die genegeerd moeten worden als een lijst met taknamen opgebouwd wordt voor een repository. Standaard: Geen (blank laten)

en: Branch Colors
nl: Tak Kleuren

en: Space separated list of branch names and colors of the form branch:#XXXXXX. Spaces and colons in the branch name must be escaped using a backslash (\). Likewise some other characters can be escaped in this way, e.g. \u0040 will be decoded to the @ character, and \n to a linefeed. Default: None (leave blank)
nl: Spatie-gescheiden lijst van taknamen en kleuren in het formaat branch:#XXXXX. Spaties en dubbele punten in de taknaam moeten opgevangen worden met een backslash (\). Evenzo kunnen sommige andere tekens op die manier opgevangen worden, bvb. \u0040 zal ontcijferd worden als het @ teken, en \n als een nieuweregel. Standaard: Geen (blank laten)

en: Hide Tags
nl: Etiketten Verbergen

en: Space separated list of tags that will not be shown. Useful example: Specify "qbase qparent qtip" to hide the standard tags inserted by the Mercurial Queues Extension. Default: None (leave blank)
nl: Spatie-gescheiden lijst van etiketten die niet getoond mogen worden. Bruikbaar voorbeeld: "qbase parent qtip" om de standaard etiketten te verbergen voor de Mmercurial Queues extensie. Standaard: Geen (blanko laten)

en: Activate Bookmarks
nl: Aktieve Bladwijzers

en: Select when TortoiseHg will show a prompt to activate a bookmark when updating to a revision that has one or more bookmarks.<ul><li><b>auto</b>: Try to automatically activate bookmarks. When updating to a revision that has a single bookmark it will be activated automatically. Show a prompt if there is more than one bookmark on the revision that is being updated to.<li><b>prompt</b>: The default. Show a prompt when updating to a revision that has one or more bookmarks.<li><b>never</b>: Never show any prompt to activate any bookmarks.</ul><p>Default: prompt
nl: Kies wanneer TortoiseHg een prompt zal tonen om een bladwijzer te aktiveren tijdens het bijwerken naar een revisie die één of meer bladwijzers heeft.<ul><li><b>auto</b>: Probeer bladwijzers automatisch te aktiveren. Bij het bijwerken naar een revisie die één enkele bladwijzer heeft zal die automatisch geaktiveerd worden. Toon een prompt als er meer dan één bladwijzer is voor de revisie waar naar bijgewerkt wordt.<li><b>prompt</b>: De standaard. Toon een prompt bij het bijwerken naar een revisie die één of meer bladwijzers heeft.<li><b>nooit</b>: Toon nooit enige prompt om eender welke bladwijzer te aktiveren.</ul><p>Standaard: prompt

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Name associated with commits.  The common format is:<br>Full Name &lt;email@example.com&gt;
nl: Naam verbonden met commits.  Het gebruikelijke formaat is: <br>Volledige Naam &lt;email.adres@voorbeeld.com&gt;

en: Summary Line Length
nl: Regellengte van de Samenvatting

en: Suggested length of commit message lines. A red vertical line will mark this length.  CTRL-E will reflow the current paragraph to the specified line length. Default: 80
nl: Voorgestelde lengte voor regels van commit berichten. Een verticale rode lijn zal deze lengte aangeven.  Ctrl-E zal de huidige paragraaf herzetten volgens de opgegeven lengte. Standaard: 80

en: Close After Commit
nl: Afsluiten Na Commit

en: Close the commit tool after every successful commit.  Default: False
nl: Commit programma afsluiten na elke succesvolle commit.  Standaard: Nee

en: Push After Commit
nl: Push Na Commit

en: Attempt to push to specified URL or alias after each successful commit.  Default: No push
nl: Probeer een push uit te voeren naar de opgegeven URL of alias na elke succesvolle commit.  Standaard: Geen push

en: Auto Commit List
nl: Auto Commit Lijst

en: Comma separated list of files that are automatically included in every commit.  Intended for use only as a repository setting. Default: None (leave blank)
nl: Komma-gescheiden lijst van bestanden die automatisch in elke commit inbegrepen worden.  Enkel bedoeld voor gebruik als repository instelling. Standaard: Geen (blank laten)

en: Auto Exclude List
nl: Auto Uitsluit Lijst

en: Comma separated list of files that are automatically unchecked when the status, and commit dialogs are opened. Default: None (leave blank)
nl: Komma-gescheiden lijst van bestanden die automatisch afgevinkt worden als de status en commit schermen geopend worden. Standaard: Geen (blank laten)

en: English Messages
nl: Engelse Berichten

en: Generate English commit messages even if LANGUAGE or LANG environment variables are set to a non-English language. This setting is used by the Merge, Tag and Backout dialogs. Default: False
nl: Genereer engelse commit berichten zelfs als de LANGUAGE of LANG omgevingsvariabelen ingesteld zijn op een niet-engelse taal. Deze instelling wordt gebruikt door de Samenvoegen, Etiketteren en Backout schermen. Standaard: Nee

en: New Commit Phase
nl: Nieuwe Commit Fase

en: The phase of new commits. Default: draft
nl: De fase voor nieuwe commits. Standaard: draft

en: Secret MQ Patches
nl: Geheime MQ Patches

en: Make MQ patches secret (instead of draft). Default: False
nl: Maak MQ patches aan als geheim (in plaats van draft). Standaard: Nee

en: Monitor working<br>directory changes
nl: Opvolgen wijzigingen<br> in de werkmap

en: Select when the working directory status list will be refreshed:<br>- <b>auto</b>: [<i>default</i>] let TortoiseHg decide when to refresh the working directory status list.<br>TortoiseHg will refresh the status list whenever it performs an action that may potentially modify the working directory. <i>This may miss any changes that happen outside of TortoiseHg's control;</i><br>- <b>always</b>: in addition to the automatic updates above, also refresh the status list whenever the user clicks on the "working dir revision" or on the "Commit icon" on the workbench task bar;<br>- <b>alwayslocal</b>: same as "<b>always</b>" but restricts forced refreshes to <i>local repos</i>.<br>Default: auto
nl: Kies wanneer de werkmap statuslijst zal ververst worden:<br>- <b>auto</b>: [<i>standaard</i>] laat TortoiseHg beslissen wanneer de statuslijst van de werkmap moet ververst worden.<br>TortoiseHg zal de statuslijst verversen telkens het een actie uitvoert die mogelijks de werkmap wijzigt. <i>Deze keuze kan eventueel wijzigingen missen die gebeuren buiten TortoiseHg's kontrole;</i><br>- <b>altijd</b>: bovenop de automatische bijwerkingen van hierboven, de statuslijst ook verversen telkens de gebruiker klikt op de "werkmap revisie" of op het "Commit ikoon" in de Werkbank taakbalk;<br>- <b>altijdlokaal</b>: hetzelfde als "<b>altijd</b>" maar beperkt geforceerde verversingen tot <i>lokale repos</i>.<br>Standaard: auto

en: Confirm adding unknown files
nl: Bevestig het toevoegen van onbekende bestanden

en: Confirm deleting files
nl: Bevestig het verwijderen van bestanden

en: After Pull Operation
nl: Operatie Na Pull

en: Default Push
nl: Standaard Push

en: Select the revisions that will be pushed by default, whenever you click the Push button.<ul><li><b>all</b>: The default. Push all changes in <i>all branches</i>.<li><b>branch</b>: Push all changes in the <i>current branch</i>.<li><b>revision</b>: Push the changes in the current branch <i><u>up to</u> the current revision</i>.</ul><p>Default: all
nl: Kies de revisie die standaard zal gepusht worden, telkens als u de Push knop aanklikt.<ul><li><b>alles</b>: De standaard. Push alle wijzigingen in <i>alle takken</i>.<li><b>tak</b>: Push alle wijzigingen in the <i>huidige tak</i>.<li><b>revisie</b>: Push de wijzigingen in the huidige tak <i><u>tot en met</u> de huidige revisie</i>.</ul><p>Standaard: alles

en: Confirm Push
nl: Bevestig Push

en: Determines if TortoiseHg should show a confirmation dialog before pushing changesets. If False, push will be performed without any confirmation dialog. Default: True
nl: Bepaalt of TortoiseHg een bevestiging moet vragen vooraleer changesets te pushen. Indien niet, dan zal de push uitgevoerd worden zonder enige bevestiging. Standaard: Ja

en: Repository name to use in the web interface, and by TortoiseHg as a shorthand name.  Default is the working directory.
nl: De naam van de repository om te gebruiken in the webinterface, en door TortoiseHg als een verkorte naam.  Standaard is dit de werkmap.

en: Encoding
nl: Codering

en: 'Publishing' repository
nl: 'Publicerende' repository

en: Controls draft phase behavior when working as a server. When true, pushed changesets are set to public in both client and server and pulled or cloned changesets are set to public in the client. Default: True
nl: Kontroleert draft fase gedrag bij het draaien als server. Indien true dan zullen gepushte changesets public gezet worden in zowel de client als de server, en gepullde of gekloonde changesets zullen public gezet worden in de client. Standaard: Ja

en: <b>Web Server:</b>
nl: <b>Web Server</b>

en: Textual description of the repository's purpose or contents.
nl: Tekst die de bedoeling of de inhoud van de repository omschrijft.

en: Contact
nl: Contactpersoon

en: Name or email address of the person in charge of the repository.
nl: Naam of emailadres van de persoon die verantwoordelijk is voor de repository.

en: Style
nl: Stijl

en: Which template map style to use
nl: Welke template stijl gebruiken

en: Archive Formats
nl: Archief formaten

en: Comma separated list of archive formats allowed for downloading
nl: Komma-gescheiden lijst van archief formaten die toegelaten zijn om te downloaden.

en: Port
nl: Poort

en: Port to listen on
nl: Poort om naar te luisteren

en: Push Requires SSL
nl: Push Vereist SSL

en: Whether to require that inbound pushes be transported over SSL to prevent password sniffing.
nl: Of het vereist is dat inkomende pushes over SSL getransporteerd moeten worden om paswoord snuffelen te vermijden.

en: Stripes
nl: Zebrastrepen

en: How many lines a "zebra stripe" should span in multiline output. Default is 1; set to 0 to disable.
nl: Hoeveel regels moet een "zebrastreep" overspannen in resultaten met meerdere lijnen. Standaard is 1; zet op 0 om uit te schakelen.

en: Max Files
nl: Max Bestanden

en: Maximum number of files to list per changeset. Default: 10
nl: Maximum aantal bestanden om op te lijsten per changeset. Standaard: 10

en: Max Changes
nl: Max Wijzigingen

en: Maximum number of changes to list on the changelog. Default: 10
nl: Maximum aantal wijzigingen om op te lijsten voor de changeset. Standaard: 10

en: Allow Push
nl: Push Toelaten

en: Whether to allow pushing to the repository. If empty or not set, push is not allowed. If the special value "*", any remote user can push, including unauthenticated users. Otherwise, the remote user must have been authenticated, and the authenticated user name must be present in this list (separated by whitespace or ","). The contents of the allow_push list are examined after the deny_push list.
nl: Of pushen naar de repository toegelaten moet worden. Indien leeg of niet ingesteld, dan is pushen niet toegelaten. Als de speciale waarde "*" ingesteld is, dan kan elke externe gebruiker pushen, niet-geauthenticeerde gebruikers inbegrepen. Anders zullen externe gebruikers zich moeten authenticeren, en de geauthenticeerde gebruikersnaam zal moeten aanwezig zijn in deze lijst (gescheiden door witruimte of ","). De inhoud van de push_toelaten lijst zal gekontroleerd worden nadat de push_weigeren lijst gekontroleerd werd.

en: Deny Push
nl: Push Weigeren

en: Whether to deny pushing to the repository. If empty or not set, push is not denied. If the special value "*", all remote users are denied push. Otherwise, unauthenticated users are all denied, and any authenticated user name present in this list (separated by whitespace or ",") is also denied. The contents of the deny_push list are examined before the allow_push list.
nl: Of pushen naar de repository geweigerd moet worden. Indien leeg of niet ingesteld, dan is push niet geweigerd. Als de speciale waarde "*" ingesteld is, dan zal push geweigerd worden voor alle externe gebruikers. Anders worden alle niet-geauthentieerde gebruikers geweigerd, en alle geauthenticeerde gebruikers waarvan de gebruikersnaam in deze lijst aanwezig is (gescheiden door witruimte of ",") worden ook geweigerd. De inhoud van de deny_push lijst wordt gekontroleerd voordat de lijst allow_push gekontroleerd wordt.

en: Host name and (optional) port of proxy server, for example "myproxy:8000"
nl: Host naam en (optionele) poort van de proxy server, bijvoorbeeld "mijnproxy:8000"

en: Bypass List
nl: Lijst om Over te slaan

en: Optional. Comma-separated list of host names that should bypass the proxy
nl: Optioneel. Komme-gescheiden lijst van host namen die door de proxy zouden moeten overgeslagen worden.

en: Optional. User name to authenticate with at the proxy server
nl: Optioneel. Gebruikersnaam voor authenticatie met de proxy server.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Optional. Password to authenticate with at the proxy server
nl: Optioneel. Wachtwoord voor authenticatie met de proxy-server

en: From
nl: Van

en: Email address to use in the "From" header and for the SMTP envelope
nl: Email adres om te gebruiken in de "Van" hoofding en voor de SMTP enveloppe

en: To
nl: Aan

en: Comma-separated list of recipient email addresses
nl: Komme-gescheiden lijst van email adressen van ontvangers

en: Comma-separated list of carbon copy recipient email addresses
nl: Komma-gescheiden lijst van email adressen van Cc ontvangers

en: Comma-separated list of blind carbon copy recipient email addresses
nl: Komma-gescheiden lijst van email adressen van Bcc ontvangers

en: method
nl: methode

en: Optional. Method to use to send email messages. If value is "smtp" (default), use SMTP (configured below).  Otherwise, use as name of program to run that acts like sendmail (takes "-f" option for sender, list of recipients on command line, message on stdin). Normally, setting this to "sendmail" or "/usr/sbin/sendmail" is enough to use sendmail to send messages.
nl: Optioneel. Te gebruiken methode om emails te versturen. Als de waarde "smtp" is (standaard), gebruik SMTP (hieronder ingesteld). Anders gebruik deze waarde als de naam van het programma dat moet gedraaid worden dat handelt als sendmail (gebruikt de "-f" optie voor de afzender, een lijst van ontvangers op de opdrachtregel, berichttekst op stdin). Normaal is het voldoende om dit op "sendmail" of "/usr/sbin/sendmail" in te stellen om sendmail te gebruiken om berichten te versturen.

en: Host name of mail server
nl: Host naam van de mail server

en: Port to connect to on mail server. Default: 25
nl: Poort om naar te conneceteren op de mail server. Standaard: 25

en: SMTP Username
nl: SMTP Gebruikersnaam

en: Username to authenticate to mail server with
nl: Gebruikersnaam voor authenticatie op de mail server

en: SMTP Password
nl: SMTP Wachtwoord

en: Password to authenticate to mail server with
nl: Wachtwoord voor authenticatie op de mail server

en: Local Hostname
nl: Lokale Hostnaam

en: Hostname the sender can use to identify itself to the mail server.
nl: Hostnaam die de afzender kan gebruiken om zichzelf te identificeren op de mail server

en: Diff and Annotate
nl: Vergelijken en Annoteren

en: Normalize file line endings during and after patch to lf or crlf.  Strict does no normalization.  Auto does per-file detection, and is the recommended setting. Default: strict
nl: Normalizeer einde regel van bestanden tijdens en na patch naar lf of crlf. Strict voert geen normalisatie uit. Auto doet per-bestand detectie, en is de aangeraden instelling. Standaard: strikt

en: Git Format
nl: Git Formaat

en: Use git extended diff header format. Default: False
nl: Gebruik git uitgebreid vergelijking hoofdingsformaat. Standaard: Nee

en: MQ Git Format
nl: MQ Git Formaat

en: No Dates
nl: Geen Datums

en: Do not include modification dates in diff headers. Default: False
nl: Wijzigingsdatums niet insluiten in de vergelijkingshoofdingen. Standaard: Nee

en: Show Function
nl: Toon Functie

en: Show which function each change is in. Default: False
nl: Toon in welke functie elke wijziging zich bevindt. Standaard: Nee

en: Ignore White Space
nl: Negeer witruimte

en: Ignore white space when comparing lines in diff views. Default: False
nl: Negeer witruimte bij het vergelijken van lijnen. Standaard: Nee

en: Ignore WS Amount
nl: Negeer lengte van witruimte

en: Ignore changes in the amount of white space in diff views. Default: False
nl: Negeer wijzigingen in de lengte van witruimte in vergelijkingen. Standaard: Nee

en: Ignore Blank Lines
nl: Negeer lege regels

en: Ignore changes whose lines are all blank in diff views. Default: False
nl: Negeer wijzigingen met enkel lege regels in vergelijkingen. Standaard: Nee

en: <b>Annotate:</b>
nl: <b>Annoteren:</b>

en: Ignore white space when comparing lines in the annotate view. Default: False
nl: Negeer witruimte bij het vergelijken van lijnen in annotate. Standaard: Nee

en: Ignore changes in the amount of white space in the annotate view. Default: False
nl: Negeer wijzigingen in de lengte van witruimte in annotate. Standaard: Nee

en: Ignore changes whose lines are all blank in the annotate view. Default: False
nl: Negeer wijzigingen met enkel lege regels in annotate. Standaard: Nee

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Message Font
nl: Bericht Lettertype

en: Font used to display commit messages. Default: monospace 10
nl: Lettertype om commit berichten te tonen. Standaard: monospace 10

en: Diff Font
nl: VergelijkingsLettertype

en: Font used to display text differences. Default: monospace 10
nl: Lettertype om tekstverschillen te tonen. Standaard: monospace 10

en: ChangeLog Font
nl: Historiek Lettertype

en: Font used to display changelog data. Default: monospace 10
nl: Lettertype om changelog gegevens te tonen. Standaard: monospace 10

en: Output Font
nl: Resultaten Lettertype

en: Font used to display output messages. Default: sans 8
nl: Lettertype om resultaatberichten te tonen. Standaard: sans 8

en: Extensions
nl: Uitbreidingen

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Issue Tracking
nl: Opvolgen van Bugs

en: Issue Regex
nl: Bug Reguliere Expressie

en: Defines the regex to match when picking up issue numbers.
nl: Definiëert de regex om te matchen bij het opnemen van bugnummers

en: Issue Link
nl: Probleem Link

en: Inline Tags
nl: Etiketten Invoegen

en: Show tags at start of commit message.
nl: Etiketten tonen aan het begin van een commit bericht.

en: Mandatory Issue Reference
nl: Verplichte Probleemreferentie

en: Issue Tracker Plugin
nl: Probleem Opvolger Plugin

en: Configures a COM IBugTraqProvider or IBugTraqProvider2 issue tracking plugin.
nl: Configureert een COM IBugTraqProvider of IBugTraqProvider2 probleemopvolgingsplugin.

en: Configure Issue Tracker
nl: Configureer Probleemovolger

en: Configure the selected COM Bug Tracker plugin.
nl: Configureer de gekozen COM Bug Probleem plugin.

en: Issue Tracker Trigger
nl: Probleem Opvolger Trigger

en: Determines when the issue tracker state will be updated by TortoiseHg. Valid settings values are:<ul><li><b>never</b>: Do not update the Issue Tracker state automatically.<li><b>commit</b>: Update the Issue Tracker state after a successful commit.</ul><p>Default: never
nl: Bepaalt wanneer de status van de probleemopvolger zal bijgewerkt worden door TortoiseHg. Geldige instellingen zijn:<ul><li><b>never (=nooit)</b>: Werk de Probleem Opvolger status niet automatisch bij.<li><b>commit</b>: Werk de Probleem Opvolger status bij na een succesvolle commit/</ul><p>Standaard: nooit

en: Path to review board example "http://demo.reviewboard.org"
nl: Pad naar Review Board voorbeeld "http://demo:reviewboard.org"

en: User name to authenticate with review board
nl: Gebruikersnaam voor authenticatie met review board

en: Password to authenticate with review board
nl: Wachtwoord voor authenticatie met review board

en: The default repository id for this repo on the review board server
nl: De standaard repository id voor deze repo op de review board server

en: Target Groups
nl: Doelgroepen

en: A comma separated list of target groups
nl: Een komma-gescheiden lijst van doelgroepen

en: Target People
nl: Doelpersonen

en: A comma separated list of target people
nl: Een komma-gescheiden lijst van doelpersonen

en: Patterns
nl: Patronen

en: Files with names meeting the specified patterns will be automatically added as bfiles
nl: Bestanden waarvan de namen overeenkomen met de opgegeven patronen zullen automatisch toegevoegd worden als bfiles.

en: Size
nl: Grootte

en: Files of at least the specified size (in megabytes) will be added as bfiles
nl: Bestanden die minstens de opgegeven grootte hebben (in megabytes) zullen toegevoegd worden als bfiles.

en: System Cache
nl: Systeem Cache

en: Path to the directory where a system-wide cache of bfiles will be stored
nl: Pad naar de map waar een systeemwijde cache van bfiles zal opgeslagen worden

en: Files with names meeting the specified patterns will be automatically added as largefiles
nl: Bestanden waarvan de namen overeenkomen met de opgegeven patronen zullen automatisch toegevoegd worden als largefiles

en: Minimum Size
nl: Minimum Grootte

en: Files of at least the specified size (in megabytes) will be added as largefiles
nl: Bestanden die minstens de opgegeven grootte hebben (in megabytes) zullen toegevoegd worden als largefiles

en: User Cache
nl: Gebruikerscache

en: Path to the directory where a user's cache of largefiles will be stored
nl: Pad naar de map waar de gebruikerscache voor largefiles zal opgeslagen worden

en: Require confirmation
nl: Bevestiging vereisen

en: When to ask the user to confirm the update of the local "projrc" configuration file when the remote projrc file changes. Possible values are:<ul><li><b>always</b>: [<i>default</i>] Always show a confirmation prompt before updating the local .hg/projrc file.<li><b>first</b>: Show a confirmation dialog when the repository is cloned or when a remote projrc file is found for the first time.<li><b>never</b>: Update the local .hg/projrc file automatically, without requiring any user confirmation.</ul>
nl: Geeft aan wanneer de gebruiker moet gevraagd worden het bijwerken te bevestigen van het lokale "projrc" instellingsbestand als het externe projrc bestand wijzigt. Mogelijke waardes zijn:<ul><li><b>always</b>: [<i>standaard</i>] Toon altijd een bevestigingsprompt vooraleer het lokale .hg/projrc bestand bijgewerkt wordt.<li><b>first</b>: Toon een bevestigingsdialoog als de reporitory gekloond wordt of als een extern projrc bestand voor het eerst gevonden wordt.<li><b>never</b>: Werk het lokale .hg/projrc bestand automatisch bij, zonder enige bevestiging van de gebruiker.</ul>

en: Include
nl: Insluiten

en: List of settings that will be pulled from the project configuration file. Default is include NO settings.
nl: Lijst van instellingen die gepulled zullen worden uit het projectinstellingsbestand. Standaard is GEEN instellingen insluiten.

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: List of settings that will NOT be pulled from the project configuration file. Default is exclude none of the included settings.
nl: Lijst van instellingen die NIET zullen gepulled worden uit het projectinstellingenbestand. Standaard is geen enkele van de ingesloten instellingen uitsluiten.

en: Update on incoming
nl: Bijwerken bij het binnenkomen

en: Let the user update the projrc on incoming:<ul><li><b>never</b>: [<i>default</i>] Show whether the remote projrc file has changed, but do not update (nor ask to update) the local projrc file.<li><b>prompt</b>: Look for changes to the projrc file. If there are changes _always_ show a confirmation prompt, asking the user if it wants to update its local projrc file.<li><b>auto</b>: Look for changes to the projrc file. Use the value of the "projrc.confirm" configuration key to determine whether to show a confirmation dialog or not before updating the local projrc file.</ul><p>Default: never
nl: Laat de gebruiker de projrc bijwerken bij inkomen:<ul><li>never (=nooit)</b>: [<i>standaard</i>] Toon of het extern projrc bestand gewijzigd werd, maar werk de lokale projrc niet bij (en vraag ook niet om bij te werken).<li><b>prompt</b>: Kijk uit naar wijzigingen voor het projrc bestand. Als er wijzigingen zijn toon dan _altijd_ een bevestigingsvraag die de gebruiker vraagt of hij het lokale projrc bestand wil bijwerken.<li><b>auto</b>: Kijk uit naar wijzigingen voor het projrc bestand. Gebruik de instelling van de "projrc.confirm" configuratiesleutel om te bepalen of er al of niet een bevestigingsvenster moet getoond worden vooraleer het lokale projrc bestand bijgeerkt wordt.</ul><p>Standaard: nooit

en: TortoiseHg Settings
nl: TortoiseHg Instellingen

en: Iniparse package not found
nl: Iniparse package niet gevonden

en: Can't change settings without iniparse package - view is readonly.
nl: Kan instellingen niet wijzigen zonder het 'iniparse' package - overzicht is alleen-lezen

en: %s's global settings
nl: %s's globale instellingen

en: No repository found
nl: Geen repository gevonden

en: no repo at
nl: geen repo in

en: %s project settings (.hg/projrc)
nl: %s project instellingen (.hg/projrc)

en: %s repository settings
nl: %s repository instellingen

en: Restart all TortoiseHg applications for the following changes to take effect:
nl: Herstart alle TortoiseHg toepassingen om de volgende wijzigingen te activeren:

en: Apply changes before exit?
nl: Wijzigingen toepassen vooraleer te verlaten?

en: &No (discard changes)
nl: &Nee (verwerp wijzigingen)

en: Reload
nl: Herladen

en: Settings File:
nl: Instellingen Bestand:

en: Confirm Save
nl: Bevestig Opslaan

en: Save changes before editing?
nl: Wijzigingen opslaan vooraleer aan te passen?

en: &Save
nl: Opslaan

en: Confirm Reload
nl: Bevestig Herladen

en: Unsaved changes will be lost.
    Do you want to reload?
nl: Niet opgeslagen wijzigingen zullen verloren gaan.
    Wilt u herladen?

en: Unable to create a Mercurial.ini file
nl: Kan geen Mercurial.ini bestand aanmaken

en: Insufficient access rights, reverting to read-only mode.
nl: Onvoldoende toegangsrechten, bezig met omkeren naar alleen-lezen modus.

en: Context Menu
nl: Contextmenu

en: Top menu items:
nl: Top menu onderwerpen:

en: Sub menu items:
nl: Submenu onderwerpen:

en: Menu Behavior
nl: Menugedrag

en: Hide context menu outside repositories
nl: Verberg contextmenu buiten repositories

en: Do not show menu items on unversioned folders (use shift + click to override)
nl: Toon geen menupunten voor niet-versie bestanden (gebruik shift + click om te overschrijven)

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Enabled overlays
nl: Ingeschakelde overlays

en: Local disks only
nl: hetAlleen lokale schijven

en: Enabled Overlay Handlers
nl: Ingeschakelde Overlay Handlers

en: Warning: affects all Tortoises, logoff required after change
nl: Waarschuwing: heeft invloed op alle Tortoises, afmelden vereist na wijziging.

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Ignored*
nl: Genegeerd*

en: Unversioned
nl: Niet-getraceerd

en: Readonly*
nl: Alleen-lezen*

en: Deleted*
nl: Verwijderd*

en: *: not used by TortoiseHg
nl: *: niet gebruikt door TortoiseHg

en: Taskbar
nl: Taakbalk

en: Show Icon
nl: Ikoon tonen

en: Highlight Icon
nl: Ikoon in de verf zetten

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear the current shelf file
nl: Wis het huidige shelf bestand

en: Delete the current shelf file
nl: Schrap het huidige shelf bestand

en: Left Toolbar
nl: Linker Toolbar

en: Delete selected chunks
nl: Schrap de gekozen blokken

en: Move all files right
nl: Verplaats alle bestanden naar rechts

en: Move selected file right
nl: Verplaats gekozen bestand naar rechts

en: Edit file
nl: Bewerk bestand

en: Move selected chunks right
nl: Verplaats gekozen blokken naar rechts

en: Refresh Toolbar
nl: Ververs Toolbar

en: Refresh
nl: Verversen

en: New Shelf
nl: Nieuwe shelf

en: Right Toolbar
nl: Rechter Toolbar

en: Move selected chunks left
nl: Verplaats gekozen blokken naar links

en: Move selected file left
nl: Verplaats gekozen bestand naar links

en: Move all files left
nl: Verplaats alle bestanden naar links

en: Backup copies of modified files can be found in .hg/Trashcan/
nl: Backup kopiën van gewijzigde bestanden zijn te vinden in .hg/Trashcan/

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker ?

en: TortoiseHg New Shelf Name
nl: TortoiseHg Nieuwe Shelf Naam

en: Specify name of new shelf
nl: Geef de naam op voor de nieuwe shelf

en: Bad filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: File already exists
nl: Bestand bestaat reeds

en: A shelf file of that name already exists
nl: Er bestaat al een shelf met die naam

en: New shelf created
nl: Nieuwe shelf aangemaakt

en: Delete shelf file %s?
nl: Shelf bestand %s schrappen ?

en: Shelf deleted
nl: Shelf geschrapt

en: Revert all working copy changes?
nl: Alle wijzigingen in de werkmap omkeren ?

en: Clear contents of shelf file %s?
nl: Inhoud van shelf bestand %s uitwissen ?

en: Shelf cleared
nl: Shelf uitgeblankt

en: Use custom commit message:
nl: Gebruik eigen commitbericht:

en: Repository command still running
nl: Er loopt nog steeds een repository opdracht

en: Check all files
nl: Alle bestanden aanvinken

en: Uncheck all files
nl: Alle bestanden afvinken"

en: Status File List Toolbar
nl: Status Bestandslijst Toolbar

en: Remove filter, show root
nl: Filter wegnemen, wortel tonen

en: %s - status (selection filtered)
nl: %s - status (gefilterde selectie)

en: Check
nl: Aanvinken

en: Uncheck
nl: Afvinken

en: No appropriate files
nl: Geen passende bestanden

en: No files found for this operation
nl: Geen bestanden gevonden voor deze bewerking

en: Stat
nl: Status

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Size (KB)
nl: Grootte (KB)

en: Checked count: %d
nl: Aantal aangevinkt: %d

en: , resolved merge
nl: , opgeloste samenvoeging

en: , unresolved merge
nl: , onopgeloste samenvoeging

en: %s is modified
nl: %s is gewijzigd

en: modified
nl: gewijzigd

en: %s is added
nl: %s is toegevoegd

en: added
nl: toegevoegd

en: %s is removed
nl: %s is verwijderd

en: removed
nl: verwijderd

en: %s is not tracked (unknown)
nl: %s wordt niet getraceerd (onbekend)

en: unknown
nl: onbekend

en: missing
nl: ontbrekend

en: %s is ignored
nl: %s wordt genegeerd

en: ignored
nl: genegeerd

en: %s is not modified (clean)
nl: %s is niet gewijzigd (zuiver)

en: clean
nl: ongewijzigd

en: %s is a dirty subrepo
nl: %s is een subrepo met wijzigingen

en: Check for incoming changes from selected URL
nl: Kontroleer op inkomende wijzigingen vanaf de gekozen URL

en: Pull incoming changes from selected URL
nl: Pull inkomende wijzigingen vanaf de gekozen URL

en: Detect outgoing changes to selected URL
nl: Detecteer uitgaande wijzigingen naar de gekozen URL

en: Push outgoing changes to selected URL
nl: Push uitgaande wijzigingen naar de gekozen URL

en: Email outgoing changesets for remote repository
nl: Email uitgaande changesets voor de externe repository

en: Manage pending perforce changelists
nl: Beheer hangende perforce changelists

en: Unbundle
nl: Ontbundelen

en: <b>Selected Options:</b>
nl: <b>Gekozen Opties:</b>

en: Path Edit Toolbar
nl: Pad Editeer Toolbar

en: Security
nl: Beveiliging

en: Manage HTTPS connection security and user authentication
nl: Beheer HTTPS verbindingsbeveiliging and gebruikers authenticatie

en: Save
nl: Opslaan

en: Save current URL under an alias
nl: Sla huidige URL op onder een alias

en: Paths in Repository Settings:
nl: Paden in Repository Instellingen

en: Related Paths:
nl: Gerelateerde Paden:

en: branch:
nl: tak:

en: bookmark:
nl: bladwijzer:

en: Post Pull:
nl: Na-Pull:

en: &Edit...
nl: B&ewerken...

en: &Remove...
nl: Wegnemen...

en: Repository not local
nl: Repository is niet lokaal

en: A terminal shell cannot be opened for remote
nl: Er kan geen terminal shell geopend worden voor extern

en: Confirm path delete
nl: Bevestig schrappen van pad

en: Delete %s from your repo configuration file?
nl: %s schrappen uit het repository instellingenbestand ?

en: No remote repository URL or path set
nl: Er is geen externe repository of pad ingesteld

en: No valid <i>default</i> remote repository URL or path has been configured for this repository.<p>Please type and save a remote repository path on the Sync widget.
nl: Er is geen geldige <i>default</i> externe repository URL of pad ingesteld voor deze repository.<p>Tik aub een pad in van een externe repository in het Sync scherm en sla het op.

en: Redundant authentication info
nl: Overtollige authenticatie info

en: You have authentication info configured for this host and inside this URL.  Remove authentication info from this URL?
nl: Je hebt authenticatie info geconfigureerd voor de host in deze url. Authenticatie info verwijderen uit deze url?

en: sync command already running
nl: er loopt al een sync opdracht

en: Getting incoming changesets from %s...
nl: Bezig met ophalen inkomende changesets van %s...

en: Found incoming changesets from %s
nl: Changesets inkomend van %s gevonden

en: No incoming changesets from %s
nl: Geen inkomende changesets vanaf %s

en: Incoming from %s aborted, ret %d
nl: Inkomend van %s afgebroken, ret %d

en: Pulling from %s...
nl: Bezig met pull vanaf %s...

en: Pull from %s completed
nl: Pull vanaf %s voltooid

en: Pull from %s aborted, ret %d
nl: Pull van %s afgebroken, ret %d

en: Merge caused file conflicts
nl: Samenvoegen veroorzaakte bestandsconflicten

en: File conflicts need to be resolved
nl: Er moeten bestandsconflicten opgelost worden

en: Finding outgoing changesets to %s...
nl: Bezig met zoeken van uitgaande changesets naar %s...

en: %d outgoing changesets to %s
nl: %d uitgaande changesets naar %s

en: No outgoing changesets to %s
nl: Geen uitgaande changesets naar %s

en: Outgoing to %s aborted, ret %d
nl: Zoeken uitgaande naar %s afgebroken, ret %d

en: %s (submitted)
nl: %s (aangeboden)

en: %s (pending)
nl: %s (hangend)

en: Unable to parse p4pending output
nl: Kan p4pending resultaat niet ontleden

en: %d pending changelists found
nl: %d pending changelists gevonden

en: No pending Perforce changelists
nl: Geen pending Perforce changelists

en: Aborted p4pending
nl: p4pending afgebroken

en: Unable to determine pending changesets
nl: Kan pending changesets niet bepalen

en: Confirm Push to remote Repository
nl: Bevestig Push naar Externe Repository

en: Push to remote repository
    %s
    ?
nl: Push naar externe repository
    %s
    ?

en: Push to %s aborted
nl: Push naar %s afgebroken

en: Invalid default push revision: %s. Please check your Mercurial configuration (tortoisehg.defaultpush)
nl: Ongeldige standaard push revisie: %s. Kontroleer aub uw Mercurial instellingen (tortoisehg.defaultpush)

en: Pushing to %s...
nl: Bezig met push naar %s...

en: Push to %s completed
nl: Push naar %s is voltooid

en: Push to %s aborted, ret %d
nl: Push naar %s afgebroken, ret %d

en: One or more of the changesets that you are attempting to push involve the creation of a new branch.  Do you want to create a new branch in the remote repository?
nl: Een of meer van de changesets die u probeert te pushen vergen de aanmaak van een nieuwe tak. Wilt u een nieuwe tak aanmaken in de externe repository?

en: Determining outgoing changesets to email...
nl: Bepaal uitgaande changesets om te emailen...

en: No outgoing changesets
nl: Geen uitgaande changesets

en: Outgoing aborted, ret %d
nl: Zoeken uitgaande afgebroken, ret %d

en: Select bundle file
nl: Kies bundelbestand

en: Bundle files (*.hg)
nl: Bundelbestanden (*.hg)

en: Unable to remove URL
nl: Kan URL niet verwijderen

en: Post Pull Behavior
nl: Na-Pull Gedrag

en: Select post-pull operation for this repository
nl: Kies de na-pull operatie voor deze repository

en: None - simply pull changesets
nl: Geen - enkel pull van changesets

en: Update - pull, then try to update
nl: Bijwerken - pull, en probeer dan bij te werken

en: Fetch - use fetch (auto merge pulled changes)
nl: Fetch - gebruik fetch (auto-samenvoegen van gepullde wijzigingen)

en: Fetch - use fetch extension (fetch is not active!)
nl: Fetch - gebruik fetch uitbreiding (fetch is niet aktief!)

en: Rebase - rebase local commits above pulled changes
nl: Rebase - rebase lolake commits bovenop de gepullde wijzigingen

en: Rebase - use rebase extension (rebase is not active!)
nl: Rebase - gebruik de rebase uitbreiding (rebase is niet aktief!)

en: <a href="config">Launch settings tool...</a>
nl: <a href="config">Lanceer instellingen gereedschap...</a>

en: Unable to save post pull operation
nl: Kan na-pull operatie niet opslaan

en: Save Path
nl: Pad Opslaan

en: Remove authentication data from URL
nl: Authenticatiegegevens verwijderen uit de URL

en: User authentication data should be associated with the hostname using the security dialog.
nl: Gebruikersauthenticatiegegevens zouden geassociëerd moeten worden met de hostnaam via het beveiligingsscherm.

en: Unable to save an URL
nl: Kan geen URL opslaan

en: Confirm URL replace
nl: Bevestig vervangen van de URL

en: %s already exists, replace URL?
nl: %s bestaat al, URL vervangen ?

en: Security:
nl: Beveiliging:

en: Secure HTTPS Connection
nl: Veilige HTTPS Verbinding

en: Verify with Certificate Authority certificates (best)
nl: Kontroleer met Certificaatauthoriteit certificates (best)

en: Verify with stored host fingerprint (good)
nl: Kontroleer met opgeslagen vingerafdruk (good)

en: No host validation, but still encrypted (bad)
nl: Geen host bevestiging, maar toch versleuteld (bad)

en: ### host certificate fingerprint ###
nl: ### host certificaat vingerafdruk ###

en: User Authentication
nl: Gebruikersauthenticatie

en: Optional. Username to authenticate with. If not given, and the remote
    site requires basic or digest authentication, the user will be prompted for
    it. Environment variables are expanded in the username letting you do
    foo.username = $USER.
nl: Optioneel. Gebruikersnaam om mee te authenticeren. Indien niet gegeven, en de externe
    site vereist basis or digest athenticatie, dan zal de gebruiker er om gevraagd worden.
    Omgevingsvariabelen worden geëxpandeerd in de gebruikersnaam om u toe te laten
    om foo.username = $USER te gebruiken.

en: Optional. Password to authenticate with. If not given, and the remote
    site requires basic or digest authentication, the user will be prompted for
    it.
nl: Optioneel. Wachtwoord om mee te authenticeren. Indien niet gegeven,
    en de externe site vereist basis of digest authenticatie,
    dan zal de gebruiker er om gevraagd worden.

en: Mercurial keyring extension is enabled. Passwords will be stored in a platform-native secure method.
nl: De Mercurial keyring uitbreiding is geactiveerd. Wachtwoorden zullen opgeslagen worden met een platform-onafhankelijke beveiligingsmethode.

en: Optional. PEM encoded client certificate key file. Environment variables
    are expanded in the filename.
nl: Optioneel. PEM geëncodeerd client certificaat sleutelbestand. Omgevingsvariabelen
     worden geëxpandeerd in de bestandsnaam.

en: Optional. PEM encoded client certificate chain file. Environment variables
    are expanded in the filename.
nl: Optioneel. PEM geëncodeerd klantcertificaat kettingbestand. Omgevingsvariabelen
    worden geëxpandeerd in de bestandsnaam.

en: Certificate Query Error
nl: Certificate Query Fout

en: Unable to save authentication
nl: Kan authenticatie niet opslaan

en: %s - sync options
nl: %s - sync opties

en: Allow push of a new branch (--new-branch)
nl: Push van een nieuwe tak toestaan (--new-branch)

en: Force push or pull (override safety checks, --force)
nl: Push of pull forceren (negeer beveiligingskontroles, --force)

en: Temporarily disable configured HTTP proxy
nl: Geconfigureerde HTTP proxy tijdelijk uitgeschakeld

en: Emit debugging output (--debug)
nl: Stuur debugging resulaten uit (--debug)

en: Work on patch queue (--mq)
nl: Werk op de patch queue (--mq)

en: Tag - %s
nl: Etiketteren - %s

en: Tag:
nl: Etiket:

en: Tagged:
nl: Geëtiketteerd:

en: Local tag
nl: Lokaal etiket

en: Replace existing tag (-f/--force)
nl: Vervang bestaand etiket (-f/--force)

en: Use English commit message
nl: Gebruik engels commitbericht

en: local
nl: lokaal

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Moved tag %s to changeset %s (from changeset %s)
nl: Etiket %s verplaatst naar changeset %s (vanaf changeset %s)

en: Added tag %s for changeset %s
nl: Etiket %s toegevoegd voor changeset %s

en: Tag '%s' has been moved
nl: Etiket '%s' werd verplaatst

en: Tag '%s' has been added
nl: Etiket '%s' werd toegevoegd

en: Removed tag %s
nl: Etiket %s is verwijderd

en: Tag '%s' has been removed
nl: Etiket '%s' werd verwijderd

en: Patch files (*.diff *.patch)
nl: Patchbestanden (*.diff *.patch)

en: Import - %s
nl: Importeer - %s

en: Browse Directory...
nl: Bladeren door map...

en: Import from Clipboard
nl: Importeer van Klembord

en: Do not strip paths (-p0), required for SVN patches
nl: Paden niet strippen (-p0), vereist voor SVN patches

en: Preview:
nl: Vooraf bekijken:

en: Checking working directory status...
nl: Bezig met kontroleren van de status van de werkmap...

en: &Import
nl: &Importeren

en: Working directory is not clean!  <a href="view">View changes...</a>
nl: Werkmap bevat wijzigingen ! <a href="view">Bekijken...</a>

en: Select patches
nl: Kies patches

en: Select Directory containing patches
nl: Kies map met patches

en: %s will be imported to
nl: %s zal geïmporteerd worden naar

en: Nothing to import
nl: Niets om te importeren

en: Discard local changes, no backup (-f/--force)
nl: Lokale wijzigingen verwerpen, geen backup (-f/--force)

en: No backup (-n/--nobackup)
nl: Geen backup (-n/--nobackup)

en: <b>%d changeset</b> will be stripped | <b>%d changesets</b> will be stripped
nl[0]: <b>%d changeset</b> zal gestripped worden
nl[1]: <b>%d changesets</b> zullen gestripped worden

en: Unknown revision!
nl: Onbekende revisie!

en: Detected uncommitted local changes.
nl: Detecteer niet gecommitte lokale wizigingen

en: Confirm Strip
nl: Bevestig Strip

en: Parent 1:
nl: Ouder 1:

en: Parent 2:
nl: Ouder 2:

en: List updated files (--verbose)
nl: Geef lijst van bijgewerkte bestanden (--verbose)

en: Discard local changes, no backup (-C/--clean)
nl: Verwerp lokale wijzigingen, geen backup (-C/--clean)

en: Always merge (when possible)
nl: Altijd samenvoegen (indien mogelijk)

en: (same as parent)
nl: (zelfde als ouder)

en: Activate bookmark?
nl: Aktieve bladwijzer?

en: The selected revision (%s) has a bookmark on it called "<i>%s</i>".<p>Do you want to activate it?<br></b><i>You can disable this prompt by configuring Settings/Workbench/Activate Bookmarks</i>
nl: De gekozen revisie (%s) heeft een bladwijzer met de naam "<i>%s</i>".<p>Wilt u die aktiveren?<br></b><i> U kunt deze prompt uitschakelen door Instellingen/Werkbank/Aktieve Bladwijzers in te stellen</i>

en: The selected revision (<i>%s</i>) has <i>%d</i> bookmarks on it.<p>Select the bookmark that you want to activate and click <i>OK</i>.<p>Click <i>Cancel</i> if you don't want to activate any of them.<p><p><i>You can disable this prompt by configuring Settings/Workbench/Activate Bookmarks</i><p>
nl: De gekozen revisie (<i>%s</i>) heeft <i>%d</i> bladwijzers.<p>Kies de bladwijzer die u wilt aktiveren en klik <i>OK</i>.<p>Klik <i>Annuleren</i> als u geen enkele ervan wilt aktiveren.<p><p><i>U kunt deze prompt uitschakelen door Instellingen/Werkbank/Aktieve Bladwijzers in te stellen</i><p>

en: Deactivate current bookmark?
nl: Huidige bladwijzer uitschakelen?

en: Do you really want to deactivate the <i>%s</i> bookmark?
nl: Wilt u echt bladwijzer <i>%s</i> uitschakelen?

en: Detected uncommitted local changes in working tree.
    Please select to continue:
nl: Detecteer niet-gecommitte likale wijzigingen in de werkmap.
    Selecteer aub om verder te gaan:

en: Discard - discard local changes, no backup
nl: Verwerpen - vererp lolake wijzigingen, geen backup

en: Shelve - move local changes to a patch
nl: Shelve - verplaats lokale wijzigingen naar een patch

en: Merge - allow to merge with local changes
nl: Samenvoegen - laat toe om samen te voegen met lokale wijzigingen

en: Confirm Update
nl: Bevestig Bijwerken

en: Update - %s
nl: Bijwerken - %s

en: [non-existant]
nl: [niet-bestaand]

en: Tool launch failure
nl: Lanceren Tool gefaald

en: %s : %s
nl: %s: %s

en: No diff tool found
nl: Geen vergelijkingsprogramma gevonden

en: No visual diff tools were detected
nl: Er zijn geen vergelijkingsprogramma's ontdekt

en: [working copy]
nl: [werkmap]

en: [original]
nl: [origineel]

en: Unable to find changeset
nl: Kan changeset niet vinden

en: You likely need to refresh this application
nl: U moet deze toepassing waarschijnlijk verversen

en: No file changes
nl: Geen gewijzigde bestanden

en: There are no file changes to view
nl: Er zijn geen gewijzigde bestanden om te bekijken

en: working changes
nl: wijzigingen in werkmap

en: revisions %d:%s to %d:%s
nl: revisies %d:%s tot %d:%s

en: Visual Diffs -
nl: Visuele Vergelijkingen -

en:  filtered
nl:  gefilterd

en: Temporary files are removed when this dialog is closed
nl: Tijdelijke bestanden worden verwijderd als dit scherm gesloten wordt.

en: Select Tool:
nl: Kies Programma:

en: Dir diff to p1
nl: Map vergelijking met p1

en: Dir diff to p2
nl: Map vergelijking met p2

en: 3-way dir diff
nl: 3-wegs mapvergelijking

en: Directory diff
nl: Map vergelijking

en: Confirm Discard
nl: Bevestig Verwerpen

en: Discard outstanding changes to working directory?
nl: Openstaande wijzigingen in de werkmap verwerpen?

en: Open hgweb config
nl: Open hgweb instellingen

en: Save hgweb config
nl: Sla hgweb instellingen op

en: Path:
nl: Pad:

en: Local Path:
nl: Lokaal pad:

en: Select Repository
nl: Selecteer Rpository

en: Add Path to Serve
nl: Voeg Pad toe om te Serveren

en: Edit Path to Serve
nl: Editeer Pad om te Serveren

en: Local Path
nl: Lokaal pad

en: Config File:
nl: Instellingenbestand:

en: Open
nl: Openen

en: New &Workbench
nl: Nieuwe &Werkbank

en: &New Repository...
nl: &Nieuwe Repository...

en: Clon&e Repository...
nl: Repository Klonen...

en: &Open Repository...
nl: Repository Openen...

en: &File
nl: Bestand

en: &View
nl: Bekijken

en: &Dock Toolbar
nl: &Docking toolbar

en: &Task Toolbar
nl: &Taak Toolbar

en: &Custom Toolbar
nl: Maatwerk Toolbar

en: &Close Repository
nl: Repository Sluiten

en: Sh&ow Repository Registry
nl: Repository Register Tonen

en: Show &Patch Queue
nl: Toon &Patch Queue

en: R&epository Registry Options
nl: R&epository Register Opties

en: Save Open Repositories on E&xit
nl: Open Repositories Opslaan bij Afsluiten

en: &Patch Branch
nl: &Patch Tak

en: Revision &Details
nl: Revisie &Details

en: &Search
nl: Zoeken

en: S&ynchronize
nl: S&ynchroniseren

en: Refresh current repository
nl: Huidige repository verversen

en: Refresh &Task Tab
nl: &Taaktab Verversen

en: Refresh only the current task tab
nl: Enkel de huidihe taaktab verversen

en: Load &All Revisions
nl: &Alle Revisies Laden

en: Load all revisions into graph
nl: Alle revisies in de graaf laden

en: Go to current revision
nl: Ga naar huidige revisie

en: &Goto Revision...
nl: &Ga naar Revisie...

en: Go to a specific revision
nl: Naar een specifieke revisie gaan

en: Filter graph with revision sets or branches
nl: Filter graaf met revisie sets of met takken

en: &Workbench Toolbars
nl: &Werkbank Werkbalken

en: &Resolve...
nl: Oplossen...

en: &Purge...
nl: Uitzuiveren...

en: &Verify
nl: &Verifiëren

en: Re&cover
nl: Herstellen

en: &Readme
nl: Leesmij

en: About &Qt
nl: Over &Qt

en: &About TortoiseHg
nl: Over TortoiseHg

en: Execute custom tool '%s'
nl: Voer eigen tool '%s' uit

en: TortoiseHg Workbench
nl: TortoiseHg Werkbank

en: %s - TortoiseHg Workbench - %s
nl: %s - TortoiseHg Werkbank - %s

en: %s - TortoiseHg Workbench
nl: %s - TortoiseHg Werkbank

en: Goto revision
nl: Ga naar revisie

en: Enter revision identifier
nl: Revisie idantificatie ingeven

en: Select repository directory to open
nl: Selecteer de repository map om te openen

en: README not configured
nl: LEESMIJ niet ingesteld

en: A README file is not configured for the current repository.<p>To configure a README file for a repository, open the repository settings file, add a '<i>readme</i>' key to the '<i>tortoisehg</i>' section, and set it to the filename or URL of your repository's README file.
nl: Er is geen LEESMIJ bestand ingesteld voor de huidige repository.<p> Om een LEESMIJ bestand in te stellen voor een repository dient u het repository instellingenbestand te openen, een sleutel '<i>readme</i> toe te voegen aan de sectie '<i>tortoisehg</i>', en moet u een bestandsnaam of URL van uw repository's LEESMIJ bestand instellen.

en: Issue Tracker Plugin Error
nl: Probleem Opvolger Plugin Fout

en: Could not instantiate Issue Tracker plugin COM object
nl: Kon het Probleem Opvolger plugin COM object niet instantiëren

en: This error will not be shown again until you restart the workbench
nl: Deze fout zal niet opnieuw getoond worden tot u de werkbank opnieuw opstart

en: Error getting commit message information from Issue Tracker plugin
nl: Fout bij ophalen Commit bericht informatie van de Probleem Opvolger plugin

en: Error executing "commit finished" trigger
nl: Fout bij uitvoeren van de "commit beëindigd" trigger

en: Cannot open Plugin Options dialog
nl: Kan de Plugin Opties dialoog niet openen

en: abort:
nl: afgebroken:

en: HTTP Error: %d (%s)
nl: HTTP fout: %d (%s)

en: URLError: %s
nl: URLFout: %s

en: SSL: Server certificate verify failed
nl: SSL: kontrole van Server certificaat gefaald

en: SSL: unknown error %s:%s
nl: SSL: onbekende fout %s: %s

en: SSL error: %s
nl: SSL fout = %s

en: inotify is not supported on this platform
nl: inotify is niet ondersteund op dit platform

en: eol is incompatible with win32text
nl: eol is niet compatibel met win32text

en: win32text is incompatible with eol
nl: win32text is niet compatibel met eol

en: hgsubversion is incompatible with perfarce
nl: hgsubversion is niet compatibel met perfarce

en: perfarce is incompatible with hgsubversion
nl: perfarce is niet compatibel met hgsubversion

en: Workbench custom toolbar
nl: Werkbank maatwerk toolbar

en: Revision details context menu
nl: Revisie details contextmenu

en: Commit context menu
nl: Commit contextmenu

en: %d year | %d years
nl[0]: %d jaar
nl[1]: %d jaren

en: %d month | %d months
nl[0]: %d maand
nl[1]: %d maanden

en: %d week | %d weeks
nl[0]: %d week
nl[1]: %d weken

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: in the future
nl: in de toekomst

en: now
nl: nu

en: command parse error: %s
nl: fout bij ontleden opdracht: %s

en: no matches found: %s
nl: geen overeenkomsten gevonden: %s

en: Commit changes in repository
nl: Commit de wijzigingen in de repository

en: Create Repository Here
nl: Maak hier een nieuwe repository

en: Create a new repository
nl: Maak een nieuwe repository aan

en: Clone...
nl: Klonen...

en: Create clone here from source
nl: Maak kloon aan vanaf bron

en: File Status
nl: Bestand Status

en: Repository status & changes
nl: Repository status & wijzigingen

en: Add Files...
nl: Bestanden Toevoegen...

en: Add files to version control
nl: Bestanden toevoegen voor versie kontrole

en: Revert Files...
nl: Bestanden Omkeren...

en: Revert file changes
nl: Wijzigingen in bestand omkeren

en: Forget Files...
nl: Bestanden Vergeten...

en: Remove files from version control
nl: Bestanden verwijderen uit versie kontrole

en: Remove Files...
nl: Bestanden Verwijderen...

en: Rename File
nl: Bestand Hernoemen

en: Rename file or directory
nl: Bestand of map hernoemen

en: View change history in repository
nl: Bekijk historiek van wijzigingen in repository

en: File History
nl: Bestandshistorie

en: View change history of selected files
nl: Bekijk historiek van wijzigingen van de gekozen bestanden

en: Shelve Changes
nl: Shalve Wijzigingen

en: Move changes between working dir and patch
nl: Verplaats wijzigingen van werkmap naar patch

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Synchronize with remote repository
nl: Synchroniseer met externe repository

en: Start web server for this repository
nl: Start de web server voor deze repository

en: Update...
nl: Bijwerken...

en: Update working directory
nl: Werkmap bijwerken

en: Update Icons
nl: Ikonen Bijwerken

en: Update icons for this repository
nl: Ikonen bijwerken voor deze repository

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Configure user wide settings
nl: Stel gebruikersinstellingen in

en: Repository Settings
nl: Repository Instellingen

en: Configure repository settings
nl: Stel instellingen voor repository in

en: Explorer Extension Settings
nl: Instgellingen voor de Verkenner Uitbreiding

en: Configure Explorer extension
nl: Stel instellingen in voor de Verkenner uitbreiding

en: About TortoiseHg
nl: TortoiseHg Info

en: Show About Dialog
nl: Toon het Info scherm

en: Diff to parent
nl: Vergelijk met ouder

en: View changes using GUI diff tool
nl: Bekijk wijzigingen met het GUI vergelijkingsprogramma

en: Edit Ignore Filter
nl: NegeerFilter Aanpassen

en: Edit repository ignore filter
nl: Repository negeer-filter aanpassen

en: Guess Renames
nl: Hernoemingen raden

en: Detect renames and copies
nl: Hernoemingen en kopies opsporen

en: Search History
nl: Historiek Doorzoeken

en: Search file revisions for patterns
nl: Bestandsrevisies zoeken voor patronen

en: DnD Synchronize
nl: DnD Synchronisatie

en: Synchronize with dragged repository
nl: Synchroniseer met gesleepte repository

en: password:
nl: wachtwoord:

en: repository %s not found
nl: repository %s niet gevonden
