tortoisehg - en to pl translation catalogue (1106 entries)

en: TortoiseHg Overlay Icon Server
pl: Serwer nakładek na ikony TortoiseHg

en: Exit
pl: Zakończ

en: About
pl: O TortoiseHg

en: You can visit our site here
pl: Tu możesz odwiedzić naszą stronę

en: &License
pl: &Licencja

en: version %s
pl: wersja %s

en: with Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s
pl: z Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s

en: License
pl: Licencja

en: = Working Directory Parent =
pl: = Nadzędny Katalog Roboczy =

en: Directory of files
pl: Folder plików

en: Tar archives
pl: Archiwa tar

en: Uncompressed tar archive
pl: Nieskompresowane archiwum tar

en: Bzip2 tar archives
pl: Archiwa tar bzip2

en: Tar archive compressed using bzip2
pl: Archiwum tar skompresowane za pomocą bzip2

en: Gzip tar archives
pl: Archiwa tar gzip

en: Tar archive compressed using gzip
pl: Archiwum tar skompresowane za pomocą gzip

en: Zip archives
pl: Zipuj archiwa

en: Uncompressed zip archive
pl: Nieskompresowane archiwum zip

en: Zip archive compressed using deflate
pl: Archiwum zip skompresowane za pomocą deflate

en: Revision:
pl: Rewizja:

en: Only files modified/created in this revision
pl: Tylko pliki zmodyfikowane/utworzone podczas tej rewizji

en: Recurse into subrepositories
pl: Rekursywnie w subrepozytoriach

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: Destination path:
pl: Ścieżka docelowa:

en: Archive types:
pl: Typy archiwów:

en: Hg command:
pl: Komenda Hg:

en: Select Destination Folder
pl: Wybierz katalog docelowy

en: Select Destination File
pl: Wybierz plik docelowy

en: All files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Duplicate Name
pl: Powiel nazwę

en: The destination "%s" already exists as a file!
pl: Obiekt docelowy "%s" już istnieje jako plik!

en: Confirm Overwrite
pl: Potwierdź nadpisanie

en: The directory "%s" is not empty!
    
    Do you want to overwrite it?
pl: Katalog "%s" nie jest pusty!
    
    Chcesz go nadpisać?

en: The file "%s" already exists!
    
    Do you want to overwrite it?
pl: Plik "%s" już istnieje!
    
    Chcesz go nadpisać?

en: The destination "%s" already exists as a folder!
pl: Obiekt docelowy "%s" już istnieje jako folder!

en: Archive - %s
pl: Archiwum - %s

en: &Archive
pl: &Archiwizuj

en: Cannot backout change on a different branch
pl: Nie można wycofać zmian pochodzących z innej gałęzi

en: Backout - %s
pl: Wycofaj - %s

en: Prepare to backout
pl: Przygotowanie do wycofania

en: Verify backout revision and ensure your working directory is clean.
pl: Weryfikuj wycofywaną rewizję aby upewnić się, że Twój katalog roboczy jest czysty.

en: Backing out a parent revision is a single step operation
pl: Wycofywanie nadrzędnej rewizji jest operacją jedno-krokową

en: Backout revision
pl: Wycofywana rewizja

en: Not a head, backout will create a new head!
pl: To nie jest head, wycofanie stworzy nowy head!

en: Current local revision
pl: Aktualne lokalne rewizje

en: Working directory status
pl: Status kopii roboczej

en: Checking...
pl: Sprawdzanie...

en: Before backout, you must <a href="commit"><b>commit</b></a>, <a href="shelve"><b>shelve</b></a> to patch, or <a href="discard"><b>discard</b></a> changes.
pl: Przed wycofaniem, musisz <a href="commit"><b>wcommitować</b></a>, <a href="shelve"><b>odłożyć</b></a> do patcha lub <a href="discard"><b>odrzucić</b></a> zmiany.

en: Automatically resolve merge conflicts where possible
pl: Automatycznie rozwiązuj konflikty gdzie to tylko możliwe

en: <b>Uncommitted local changes are detected</b>
pl: <b>Wykryto niewcommitowane lokalne zmiany</b>

en: Clean
pl: Gotowa

en: Backing out, then merging...
pl: Wycofywanie i scalanie...

en: All conflicting files will be marked unresolved.
pl: Wszystkie konfliktowe pliki zostaną oznaczone jako nierozwiązane.

en: Automatically advance to next page when backout and merge are complete.
pl: Automatycznie przechodź do następnej strony kiedy wycofywanie i scalanie zakończone sukcesem.

en: %d files have <b>merge conflicts</b> that must be <a href="resolve"><b>resolved</b></a>
pl: %d plików z <b>konfliktami scaleń</b>, które muszą być <a href="resolve"><b>rozwiązane</b></a>

en: No merge conflicts, ready to commit
pl: Brak konfliktów scalania, gotowy do wcommitowania

en: Commit backout and merge results
pl: Wcommituj wycofanie i scal rezultat

en: Parents
pl: Rodzice

en: Working Directory
pl: Kopia robocza

en: Working Directory (merged)
pl: Kopia robocza (scalona)

en: Commit message
pl: Wcommituj wiadomość

en: Skip final confirmation page, close after commit.
pl: Pomiń ostatnią stronę potwierdzenia, zamknij po commicie.

en: Backed out changeset:
pl: Wycofano pakiet zmian:

en: Confirm Discard Message
pl: Wiadomość potwierdzenia usunięcia

en: Discard current backout message?
pl: Usunąć obecną wiadomość wycofania?

en: Use English backout message
pl: Użyj angielskiej wiadomości dotyczącej wycofania

en: Backing out and committing...
pl: Wycofywanie i commitowanie...

en: Please wait while making backout.
pl: Proszę poczekać podczas wykonywania wycofania.

en: Committing...
pl: Commitowanie...

en: Please wait while committing merged files.
pl: Proszę poczekać podczas commitowania scalonych plików.

en: Finished
pl: Zakończono

en: Backout changeset
pl: Wycofaj zestaw zmian

en: Bisect - %s
pl: Bisekcja - %s

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Known good revision:
pl: Znana dobra rewizja:

en: Known bad revision:
pl: Znana zła rewizja:

en: Close
pl: Zamknij

en: Error encountered.
pl: Napotkano błędy

en: Culprit found.
pl: Winowajca znaleziony

en: Revision
pl: Rewizja

en: Test this revision and report findings. (good/bad/skip)
pl: Przetestuj tę rewizję i oznacz jej status (dobra/zła/pomiń)

en: %s (hint: %s)
pl: %s (podpowiedź: %s)

en: Bookmark:
pl: Zakładka:

en: New Name:
pl: Nowa nazwa:

en: &Add
pl: &Dodaj

en: Re&name
pl: Zmień nazwę

en: &Remove
pl: Usuń

en: &Move
pl: Przenieś

en: Bookmark - %s
pl: Zakładka - %s

en: A bookmark named "%s" already exists
pl: Zakładka o nazwie "%s" już istnieje

en: Bookmark '%s' has been added
pl: Zakładka '%s' została dodania

en: Bookmark named "%s" does not exist
pl: Zakładka "%s" nie istnieje

en: Bookmark '%s' has been moved
pl: Zakładka '%s' została przeniesiona

en: Bookmark '%s' does not exist
pl: Zakładka '%s' nie istnieje

en: Bookmark '%s' has been removed
pl: Zakładka '%s' została usunięta

en: Bookmark '%s' has been renamed to '%s'
pl: Zakładka '%s' została nazwana '%s'

en: %s - branch operation
pl: %s - operacja na gałęzi

en: Select branch of merge commit
pl: Wybierz gałąź do scalenia

en: Changes take effect on next commit
pl: Zmiany odniosą skutek przy następnym commicie

en: No branch changes
pl: Brak zmian w gałęzi

en: Open a new named branch
pl: Otwórz nową nazwaną gałąź

en: Close current branch
pl: Zamknij wybraną gałąź

en: Please report this bug to our <a href="%s">bug tracker</a>
pl: Proszę zaraportować ten błąd do naszego <a href="%s">trackera błędów</a>

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Quit
pl: Zakończ

en: TortoiseHg Bug Report
pl: Raport błędu TortoiseHg

en: Save error report to
pl: Zapisz raport błędu do

en: Text files (*.txt)
pl: Pliki tekstowe (*.txt)

en: Error writing file
pl: Błąd przy zapisie pliku

en: TortoiseHg Error
pl: Błąd TortoiseHg

en: If you still have trouble, <a href="#bugreport">please file a bug report</a>.
pl: Jeśli ciągle masz problem, <a href="#bugreport">wyślij nam raport o błędzie</a>.

en: Visual Diff
pl: Wizualny Diff

en: View file changes in external diff tool
pl: Zobacz zmiany w pliku w zewnętrznym narzędziu do diffa

en: Edit Local
pl: Edytuj lokalny

en: Edit current file in working copy
pl: Edytuj wybrany plik w kopii roboczej

en: Revert to Revision
pl: Przywróć do Rewizji

en: Revert file(s) to contents at this revision
pl: Przywróc zawartość pliku(ów) do tej rewizji

en: Patch failed to apply
pl: Nieudana próba spatchowania

en: Manually resolve rejected chunks?
pl: Ręcznie rozwiązać konflikty odrzuconych zmian?

en: No deletable chunks
pl: Brak usuwalnych zmian

en: file has been deleted, refresh
pl: plik został usunięty, odświeżanie

en: file has been modified, refresh
pl: plik został zmodyfikowany, odświeżanie

en: Unable to merge chunks
pl: Nie można było scalić zian

en: Unable to remove
pl: Nie można usunąć

en: Unable to remove file %s,
    permission denied
pl: Nie można było usunąć pliku %s,
    odmowa dostępu

[ctx: files]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: files]
en: None
pl: Żadne

en: Toggle display of text search bar
pl: Pokazuj pasek wyszukiwania

en: Diff Toolbar
pl: Pasek Diffa

en: Chunks selected: %d / %d
pl: Wybrane zmiany: %d / %d

en: Source:
pl: Źródło:

en: Destination:
pl: Cel:

en: Options
pl: Preferencje

en: Clone to revision:
pl: Klonuj do rewizji:

en: Do not update the new working directory
pl: Nie aktualizuj nowego katalogu roboczego

en: Use pull protocol to copy metadata
pl: Użyj protokołu ściągnij do skopiowania danych meta

en: Include patch queue
pl: Załącz kolejkę patchy

en: Use proxy server
pl: Użyj serwera proxy

en: Do not verify host certificate
pl: Nie weryfikuj certyfikatów hosta

en: Remote command:
pl: Komenda zdalna:

en: Start revision:
pl: Początkowa rewizja:

en: Select source repository
pl: Wybierz repozytorium źródłowe

en: Select destination repository
pl: Wybierz repozytorium docelowe

en: Select patch folder
pl: Wybierz folder patcha

en: Clone - %s
pl: Klonowanie - %s

en: &Clone
pl: Klonuj

en: failed to start command
pl: nie udało się rozpocząć wykonywania komendy

en: error while running command
pl: błąd przy wykonywaniu komendy

en: Terminated by user
pl: Przerwane przez użytkownika

en: [command terminated by user %s]
pl: [komenda przerwana przez użytkownika %s]

en: [command interrupted %s]
pl: [komenda przerwana %s]

en: [command returned code %d %%s]
pl: [komenda zwróciła kod %d %%s]

en: [command completed successfully %s]
pl: [komenda zakończyła się poprawnie %s]

en: Running...
pl: Wykonywanie...

en: Failed!
pl: Niepowodzenie!

en: Confirm Exit
pl: Potwierdź Wyjście

en: Mercurial command is still running.
    Are you sure you want to terminate?
pl: Polecenie Mercuriala ciągle działa.
    Czy na pewno chcesz je przerwać?

en: TortoiseHg Command Dialog
pl: Okno komend TortoiseHg

en: Merge
pl: Scal

en: Merge with %s
pl: Scal z %s

en: Patch Name Required
pl: Nazwa dla patcha jest wymagana

en: You must enter a patch name
pl: Musisz podać nazwę patcha

[ctx: start progress]
en: MQ Action
pl: Akcja MQ

en: Branch:
pl: Gałąź:

en: Copy message
pl: Kopiuj wiadomość

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Failed to load issue tracker '%s': %s
pl: Nie można było załadować issue trackera '%s': %s

en: ### patch name ###
pl: ### nazwa patcha ###

en: Commit changes
pl: Commituj zmiany

en: Commit
pl: Commituj

en: Amend current revision
pl: Koryguj aktualną rewizję

en: Amend
pl: Koryguj

en: Create a new patch
pl: Stwórz nowy patch

en: QNew
pl: QNowy

en: Refresh current patch
pl: Odśwież wybrany patch

en: QRefresh
pl: QOdśwież

en: Confirm Branch Change
pl: Potwierdź zmianę gałęzi

en: Named branch "%s" already exists, last used in revision %d
pl: Gałąź nazwa "%s" już istnieje, ostatnio używana w rewizji %d

en: Restart &Branch
pl: Restartuj gałąź

en: &Commit to current branch
pl: &Commituj do wybranej gałęzi

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Confirm New Branch
pl: Potwierdź nową gałąź

en: Create new named branch "%s" with this commit?
pl: Utworzyć nową gałąź nazwaną "%s" wraz z commitem?

en: Create &Branch
pl: Utwórz gałąź

en: Close Branch:
pl: Zamknij gałąź:

en: New Branch:
pl: Nowa gałąź:

en: <b>Selected Options:</b> %s
pl: <b>Wybrane opcje:</b> %s

en: Parent:
pl: Nadrzędna:

en: Patch name:
pl: Nazwa patcha:

en: Close %s branch
pl: Zamknij gałąź %s

en: Rollback commit to revision %d
pl: Wycofaj commit do rewizji %d

en: Confirm Undo
pl: Potwierdź cofnięcie

en: Discard current commit message?
pl: Odrzucić aktualną treść komunikatu wcommitowania

en: Please enter commit message
pl: Proszę wprowadzić komunikat

en: No files checked
pl: Nie wybrano plików

en: No modified files checkmarked for commit
pl: Brak zmodyfikowanych lub zaznaczonych plików do wcommitowania

en: Confirm Add
pl: Potwierdź dodanie

en: Add selected untracked files?
pl: Dodać wybrane nieśledzone pliki?

en: Confirm Remove
pl: Potwierdź usunięcie

en: Remove selected deleted files?
pl: Usunąć wybrane usunięte pliki?

[ctx: window title]
en: Commit
pl: Commituj

en: %s - commit options
pl: %s - opcje commitowania

en: Set username:
pl: Ustaw użytkownika:

en: Save in Repo
pl: Zapisz w Repo

en: Save Global
pl: Zapisz globalnie

en: Set Date:
pl: Ustaw datę:

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Push After Commit:
pl: Wyślij po commicie:

en: Auto Includes:
pl: Autozałączane:

en: Recurse into subrepositories (--subrepos)
pl: Rekursywnie w subrepozytoriach (--subrepos)

en: Unable to save username
pl: Nie można zapisać nazwy użytkownika

en: Iniparse must be installed.
pl: Iniparse musi być zainstalowane.

en: Unable to write configuration file
pl: Nie można zapisać pliku konfiguracyjnego

en: Unable to save after commit push
pl: Nie można było zapisać po wysłaniu zmian

en: Unable to save auto include list
pl: Nie można było zapisać listy automatycznie dołączanych plików

en: Invalid date format
pl: Niepoprawny format daty

en: No username configured
pl: Nie ustawiono nazwy użytkownika

en: Onto destination
pl: Do celu

en: Compress
pl: Kompresuj

en: Compress - %s
pl: Kompresuj - %s

en: You may continue the compress
pl: Możesz kontynuować kompresowanie

en: Changes have been moved, you must now commit
pl: Zmiany zostały przeniesione, teraz musisz wcommitować zmiany

en: Compress is complete, old history untouched
pl: Kompresja zakończona, stara historia została nietknięta

en: must be specified repository
pl: musi być wybrane repozytorium

en: must be specified 'type' in style
pl: musi być wskazany 'typ' w stylu

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Date:
pl: Data:

en: Age:
pl: Wiek:

en: Branch:
pl: Gałąź:

en: Close:
pl: Zamknij:

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Converted From:
pl: Konwert. z:

en: No items to display
pl: Brak elementów do wyświetlenia

en: Use compact view
pl: Widok kompaktowy

en: Patch:
pl: Ścieżka

en: Displaying %(count)d of %(total)d items
pl: Pokazywanie %(count)d z %(total)d elementów

en: Add to list
pl: Dodaj do listy

en: Add separator
pl: Dodaj separator

en: List of all tools
pl: Lista wszystkich narzędzi

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: Command
pl: Komenda

en: Missing information
pl: Brakująca informacja

en: Icon
pl: Ikona

en: Show Output Log
pl: Pokaż log wynikowy

en: Show the history of the selected file
pl: Pokaż historię wybranego pliku

en: Compare revisions of the selected file
pl: Porównaj rewizje dla wybranego pliku

en: View changes to current in external diff tool
pl: Pokaż zmiany do bieżącego w zewn. narzędziu diff

en: View file as it appeared at this revision
pl: Zobacz plik tak jak wyglądał w tej rewizji

en: Save file as it appeared at this revision
pl: Zapisz plik tak jak w tej rewizji

en: Save file to
pl: Zapisz plik do

en: Copy full path of file(s) to the clipboard
pl: Kopiuj pełną ścieżkę pliku(ów) do schowka

en: Open the selected subrepository
pl: Otwórz wybrane subrepo

en: Open the selected folder in the system file manager
pl: Otwiera wybrany katalog przy pomocy eksploratora plików

en: Open a shell terminal in the selected folder
pl: Otwórz powłokę syst. w wybranym katalogu

en: &Forget
pl: Zapomnij

en: Confirm Delete Unversioned
pl: Potwierdź usunięcie nieśledzonych plików

en: Delete the following unversioned files?
pl: Usunąć poniższe pliki spoza syst. kontroli wersji?

en: &Delete
pl: Usuń

en: &Revert...
pl: Odrzuć...

en: &Local
pl: &Lokalny

en: &Other
pl: &Inny

en: Confirm Revert
pl: Potwierdź przywrócenie

en: Revert local file changes?
pl: Odrzucić lokalne zmiany?

en: &Revert with backup
pl: P&rzywróć z backupem

en: &Discard changes
pl: O&drzuć zmiany

en: &Copy...
pl: Kopiuj...

en: &Ignore...
pl: &Ignoruj...

en: File is larger than the specified max size.
    maxdiff = %s KB
pl: Ten plik jest większy niż ustalone maksimum.
    maxdiff = %s KB

en: File is binary
pl: Ten plik jest binarny

en: File or diffs not displayed:
pl: Plik lub różnice niewyświetlane:

en:  <i>(was added)</i>
pl:  <i>(dodany)</i>

en:  <i>(renamed from %s)</i>
pl:  <i>(przezwany z: %s)</i>

en:  <i>(is a symlink)</i>
pl:  <i>(jest symlinkiem)</i>

en: File or diffs not displayed: File is larger than the specified max size.
    maxdiff = %s KB
pl: Plik lub różnica nie została wyświetlona, gdyż wielkość pliku przekracza dopuszczalne maksimum.
    maxdiff = %s KB

en:  <i>(was deleted)</i>
pl:  <i>(usunięty)</i>

en:  <i>(was added, now missing)</i>
pl:  <i>(dodany, teraz brakujący)</i>

en:  <i>(is unversioned)</i>
pl:  <i>(poza kontrolą wersji)</i>

en: changeset: %s
pl: zestaw zmian: %s

en: Initial revision
pl: Wstępna rewizja

en: [WARNING] Invalid subrepo revision ID:
    	%s
pl: [UWAGA] Niepoprawne ID rewizji w subrepo:
    	%s

en: Subrepo created and set to initial revision.
pl: Subrepo utworzone i ustawione na wstępną rewizję.

en: Subrepo initialized to revision:
pl: Subrepo zainicjalizowane do rewizji:

en: Subrepo removed from repository.
pl: Subrepo usunięte z repozytorium.

en: Subrepo was not changed.
pl: Subrepo nie zostało zmienione.

en: Subrepo state is:
pl: Stan subrepo:

en: Revision has changed to:
pl: Rewizja zmieniła się na:

en: From:
pl: Od:

en: Subrepository not found in the working directory.
pl: Subrepo nie zostało znalezione w folderze roboczym.

en: Not a Mercurial subrepo, not previewable
pl: To nie jest subrepo Mercuriala, nie można podejrzeć

en: Error previewing subrepo: %s
pl: Błąd przy przeglądaniu subrepo: %s

en: File Status:
pl: Status pliku:

en: (is a changed sub-repository)
pl: (jest zmieniony subrepozytorium)

en: (is an unchanged sub-repository)
pl: (jest niezmienionym subrepozytorium)

en: (is a dirty sub-repository)
pl: (jest brudnym subrepozytorium)

en: (is a new sub-repository)
pl: (jest nowym subrepozytorium)

en: (is a removed sub-repository)
pl: (jest usuniętym subrepozytorium)

en: (is a changed and dirty sub-repository)
pl: (jest zmienionym i brudnym subrepozytorium)

en: (is a new and dirty sub-repository)
pl: (jest nowym i brudnym subrepozytorium)

en: File History Log Columns
pl: Kolumny historii pliku

en: Back
pl: Cofnij

en: Forward
pl: Naprzód

en: Next diff
pl: Następna różnica

en: Previous diff
pl: Poprzednia różnica

en: View change as unified diff output
pl: Zobacz zmiany jako zunifikowany diff

en: View change in context of file
pl: Zobacz zmiany w kontekście pliku

en: Open shelve tool
pl: Otwórz narzędzie Shelve

en: Show changes from first parent
pl: Pokaż zmiany od pierwszego rodzica

en: Show changes from second parent
pl: Pokaż zmiany od drugiego rodzica

en: Abort
pl: Przerwij

en: &Exit
pl: Zakończ

en: ### regular expression search pattern ###
pl: ### wzorzec wyszukiwania wyrażeń regularnych ###

en: Ignore case
pl: Ignoruj wielkość liter

en: Search
pl: Szukaj

en: Working Copy
pl: Kopia robocza

en: All History
pl: Cała historia

en: Report only the first match per file
pl: Wskaż tylko pierwsze wpasowanie w pliku

en: Includes:
pl: Załączone:

en: Excludes:
pl: Wyłączone:

en: Comma separated list of exclusion file patterns. Exclusion patterns are applied after inclusion patterns.
pl: Lista wzorców plików do wykluczenia. Wzorce wykluczające są aplikowane po wzorcach załączających.

en: Comma separated list of inclusion file patterns. By default, the entire repository is searched.
pl: Lista wzorców plików do załączenia. Domyślnie przeszukiwane jest całe repozytorium.

en: "%s" removed from search history
pl: "%s" usunięte z historii wyszukiwań

en: "%s" removed from path history
pl: "%s" usunięte z historii ścieżek

en: grep: invalid match pattern: %s
pl: grep: Niepoprawny wzorzec: %s

en: %d matches found
pl: znaleziono %d wyników

en: No matches found
pl: Nic nie znaleziono

en: Searching
pl: Szukanie

en: history
pl: historia

en: Interrupted
pl: Przerwane

en: files
pl: plików

en: Skipping %s, unable to read
pl: Pomijanie %s, nie można odczytać

en: File
pl: Plik

en: Line
pl: Linia

en: Rev
pl: Rew

en: User
pl: Użytkownik

en: Match Text
pl: Pasujący tekst

en: TortoiseHg Search
pl: Wyszukiwarka TortoiseHg

en: Detect Copies/Renames in %s
pl: Wykryj kopie i zmiany nazw w %s

en: <b>Unrevisioned Files</b>
pl: <b>Pliki poza kontrolą wersji</b>

en: Refresh file list
pl: Odśwież listę plików

en: Min Similarity: %d%%
pl: Min Podobieństwo: %d%%

en: Only consider deleted files
pl: Uwzględniaj tylko usunięte pliki

en: Uncheck to consider all revisioned files for copy sources
pl: Odznacz by rozważać wszystkie wersjonowane pliki pod względem kopii źródeł

en: Find Renames
pl: Szukaj zmian nazw plików

en: Find copy and/or rename sources
pl: Szukaj kopii oraz zmian nazw źródeł

en: <b>Candidate Matches</b>
pl: <b>Kandydujące wpasowania</b>

en: Accept All Matches
pl: Akceptuj wszystkie wpasowania

en: Accept Selected Matches
pl: Akceptuj wybrane wpasowania

en: <b>Differences from Source to Dest</b>
pl: <b>Różnice ze Źródła do Celu</b>

en: Search already in progress
pl: Przeszukiwanie już jest w trakcie

en: Cannot start a new search
pl: Nie można rozpocząć nowego wyszukiwania

en: No files to find
pl: Nie ma plików do znalezienia

en: There are no files that may have been renamed
pl: Nie ma plików, które mogły mieć zmienione nazwy

en: Multiple sources chosen
pl: Wybrano wiele źródeł

en: %s and %s have identical contents
pl: %s i %s mają taką samą zawartość

en: Source
pl: Źródło

en: Dest
pl: Cel

en: % Match
pl: % Wpasowania

en: Sending Email
pl: Wysyłanie emaila

en: To:
pl: Do:

en: In-Reply-To:
pl: W-Odpowiedzi-Na:

en: Message identifier to reply to, for threading
pl: Identyfikator wiadomości do odpowiedzi na (do wątków)

en: Flag:
pl: Flaga:

en: Hg patches (as generated by export command) are compatible with most patch programs.  They include a header which contains the most important changeset metadata.
pl: Patche hg (t.j. generowane przez komendę export) są kompatybilne z większością programów patchujących. Załączany jest nagłówek, który zaiwera większość najważniejszych informacji meta.

en: Send changesets as Hg patches
pl: Wyślij zmiany jako patche Hg

en: Git patches can describe binary files, copies, and permission changes, but recipients may not be able to use them if they are not using git or Mercurial.
pl: Patche gita mogą opisywać pliki binarne, kopie i zmiany dostępowe, ale odbiorcy mogą nie być w stanie ich użyć jeśli nie używają Mercuriala lub Gita.

en: Use extended (git) patch format
pl: Użyj rozszerzonego formatu patcha (git)

en: Plain, do not prepend Hg header
pl: Płaski, nie załączaj nagłówek Hg

en: attach
pl: załącz

en: Subject:
pl: Temat:

en: Changesets
pl: Zestawy zmian

en: Select &All
pl: Wybierz Wszystko

en: Select &None
pl: Odznacz wszystko

en: Edit
pl: Edytuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: &Settings
pl: Ustawienia

en: Send &Email
pl: Wyślij maila

en: &Close
pl: &Zamknij

en: Ignore filter - %s
pl: Filtr ignorowania - %s

en: Add
pl: Dodaj

en: Edit File
pl: Edytuj plik

en: <b>Ignore Filter</b>
pl: <b>Filtr ignorowania</b>

en: <b>Untracked Files</b>
pl: <b>Pliki poza kontrolą wersji</b>

en: Backspace or Del to remove row(s)
pl: Backspace lub Del aby usunąć wiersz(e)

en: Add ignore filter...
pl: Dodaj filtr ignorowania...

en: selected files
pl: wybrane pliki

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Invalid glob expression
pl: Niepoprawne wyrażenie glob

en: Invalid regexp expression
pl: Niepoprawne wyrażenie regexp

en: Unable to read repository status
pl: Nie można odczytać statusu repozytorium

en: Unable to write .hgignore file
pl: Nie można zapisać pliku .hgignore

en: Make repo compatible with Mercurial <1.7
pl: Zgodność z Mercurial <1.7

en: Unable to create a config file
pl: Nie można utworzyć pliku konfiguracyjnego

en: Insufficient access rights.
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Show Log
pl: Pokaż log

en: Stop current operation
pl: Zatrzymaj bieżącą operację

en: Path
pl: Ścieżka

en: Description
pl: Opis

en: Author
pl: Autor

en: Date
pl: Data

en: Files
pl: Pliki

en: Branch
pl: Gałąź

en: Phase
pl: Faza

en: <b>Unknown revision!</b>
pl: <b>Nieznana rewizja!</b>

en: <b>Parse Error!</b>
pl: <b>Błąd parsowania!</b>

en: Merge - %s
pl: Scal - %s

en: Do you want to exit?
pl: Czy chcesz wyjść?

en: Prepare to merge
pl: Przygotowanie do scalania

en: Verify merge targets and ensure your working directory is clean.
pl: Weryfikuj cele scalania aby upewnić się, że katalog roboczy jest czysty.

en: Not a head revision!
pl: To nie jest główna rewizja

en: Merge from (other revision)
pl: Scal z (inna rewizja)

en: Merge to (working directory)
pl: Scal z (katalog roboczy)

en: The working directory is already <b>merged</b>. <a href="skip"><b>Continue</b></a> or <a href="discard"><b>discard</b></a> existing merge.
pl: Katalog roboczy już jest scalony. <a href="skip"><b>Kontynuuj</b></a> lub  <a href="discard"><b>odrzuć</b></a> istniejące scalenie.

en: Before merging, you must <a href="commit"><b>commit</b></a>, <a href="shelve"><b>shelve</b></a> to patch, or <a href="discard"><b>discard</b></a> changes.
pl: Przed scalaniem musisz <a href="commit"><b>wcommitować</b></a>, <a href="shelve"><b>odłożyć</b></a> jako patch lub <a href="discard"><b>odrzucić</b></a> zmiany.

en: Or use:
pl: Albo użyj:

en: Force a merge with outstanding changes (-f/--force)
pl: Wymuś scalenie z niewcommitowanymi zmianami (-f/--force)

en: &Discard
pl: Odrzuć

en: Confirm Discard Changes
pl: Potwierdź Odrzucenie Zmian

en: The changes from revision %s and all unmerged parents will be discarded.
    
    Are you sure this is what you want to do?
pl: Zmiany od rewizji %s i wszyscy niescaleni rodzice będą odrzucone.
    
    Czy jesteś pewien, że na pewno chcesz to zrobić?

[ctx: working dir state]
en: Clean
pl: Gotowy

en: Merging...
pl: Scalanie...

en: Automatically advance to next page when merge is complete.
pl: Automatycznie przechodź na następną stronę, gdy scalenie zakończy się sukcesem.

en: %d files were modified on both branches and must be <a href="resolve"><b>resolved</b></a>
pl: %d plików zostało zmodyfikowanych w obydwu gałęziach i wynikłe konflikty muszą być <a href="resolve"><b>rozwiązane</b></a>

en: Commit merge results
pl: Commitowanie rezultatu scalenia

en: Merge changeset
pl: Scal zestaw zmian

en: Paste &Filenames
pl: Wklej &Nazwy plików

en: App&ly Format
pl: Zastosuj &format

en: C&onfigure Format
pl: K&onfiguruj format

en: Create
pl: Utwórz

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Delete
pl: Usuń

en: Purge
pl: Przeczyść

en: no guards
pl: brak stróżów

en: Patch Queue
pl: Kolejka Patchy

[ctx: MQ QPush]
en: Push
pl: Wyślij

en: Apply one patch
pl: Aplikuj jeden patch

[ctx: MQ QPush]
en: Push all
pl: Wyślij wszystko

en: Apply all patches
pl: Aplikuj wszystkie patche

en: Unapply one patch
pl: Odstosuj jednego patcha

en: Unapply all patches
pl: Odstosuj wszystkie patche

en: Delete selected patches
pl: Usuń wybrane patche

en: Guards: %d/%d
pl: Stróże: %d/%d

en: MQ options
pl: Opcje MQ

en: Start a new patch branch
pl: Stwórz nową gałąź patcha

en: will be closed
pl: będzie zamknięty

en: needs merge of %i heads
pl: wymaga scalenia %i głów

en: needs merge with %s
pl: wymaga scalenia z %s

en: &Merge
pl: &Scal

en: No patch branch selected
pl: Nie wybrano gałęzi patcha

en: No editor found
pl: Nie znaleziono edytora

en: Mercurial was unable to find an editor. Please configure Mercurial to use an editor installed on your system.
pl: Mercurial nie był w stanie znaleźć edytora. Skonfiguruj Mercuriala by używał edytora dostępnego w Twoim systemie.

en: Graph
pl: Graf

en: Title
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: New Patch Branch
pl: Nowa gałąź patcha

en: Patch message:
pl: Wiadomość patcha:

en: Patch date:
pl: Data patcha:

en: Patch user:
pl: Użytkownik patcha:

en: Invalid Settings - The ReviewBoard server is not setup
pl: Niepoprawne ustawienia - serwer ReviewBoard jest niezainstalowany

en: Invalid Settings - Please provide your ReviewBoard username
pl: Niepoprawne ustawienia - proszę podać nazwę użytkownika dla ReviewBoard

en: Password:
pl: Hasło:

en: Error
pl: Błąd

en: Success
pl: Sukces

en: Repository ID:
pl: ID repozytorium:

en: Review ID:
pl: ID rewizji:

en: Target:
pl: Cel:

en: No unknown files found
pl: Brak nieznanych plików

en: No ignored files found
pl: Brak ignorowanych plików

en: No trash files found
pl: Brak plików w śmietniku

en: Delete empty folders
pl: Usuń puste katalogi

en: Checking
pl: Sprawdzanie

en: Delete %d unknown file | Delete %d unknown files
pl[0]: Usunąć %d nieznany plik
pl[1]: Usunąć %d nieznane pliki
pl[2]: Usunąć %d nieznanych plików

en: Delete %d ignored file | Delete %d ignored files
pl[0]: Usunąć %d ignorowany plik
pl[1]: Usunąć %d ignorowane pliki
pl[2]: Usunąć %d ignorowanych plików

en: Delete %d file in .hg/Trashcan | Delete %d files in .hg/Trashcan
pl[0]: Usuwanie %d pliku z .hg/Trashcan
pl[1]: Usuwanie %d plików z .hg/Trashcan
pl[2]: Usuwanie %d plików z .hg/Trashcan

en: Confirm file deletions
pl: Potwierdź wszystkie usunięcia

en: Are you sure you want to delete these files and/or folders?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć te pliki i/lub foldery?

en: Deletion failures
pl: Błędy usuwania

en: Deleting trash folder...
pl: Usuwanie kosza...

en: Deleted %d files
pl: Usunięto %d plików

en: Deleted %d files and %d folders
pl: Usunięto %d plików i %d folderów

en: Remove patches from queue?
pl: Usunąć patche z kolejki?

en: Keep patch files
pl: Zatrzymaj pliki patchy

en: ### regular expression ###
pl: ### wyrażenie regularne ###

en: Regular expression search pattern
pl: Wzorzec wyszukiwania wyrażeń regularnych

en: Wrap search
pl: Zawijaj wyszukiwanie

en: Prev
pl: Cofnij

en: Next
pl: Dalej

en: Try refreshing your repository.
pl: Spróbuj odświeżyć Twoje repozytorium.

en: Configuration Error: "%(arg0)s",<br>Please <a href="#fix:%(arg0)s">fix</a> your config
pl: Błąd konfiguracji: "%(arg0)s",<br>Proszę <a href="#fix:%(arg0)s">naprawić</a> swoją konfigurację

en: Operation aborted:<br><br>%(arg0)s.
pl: Operacja przerwana:<br><br>%(arg0)s.

en: Repository is locked
pl: Repozytorium jest zablokowane

en: hint:
pl: podp:

en: Repository Error
pl: Błąd repozytorium

en: No visual editor configured
pl: Brak skonfigurowanego edytora

en: Please configure a visual editor.
pl: Proszę skonfigurować edytor.

en: Editor launch failure
pl: Błąd uruchamiania edytora

en: Failed to open path in terminal
pl: Nie można było otworzyć ścieżki w terminalu

en: "%s" is not a valid directory
pl: "%s" nie jest poprawnym katalogiem

en: No shell configured
pl: Brak skonfigurowanej powłoki

en: A terminal shell must be configured
pl: Powłoka terminala musi być skonfigurowana

en: Please enter a username
pl: Proszę wprowadzić nazwę użytkownika

en: You must identify yourself to Mercurial
pl: Musisz autoryzować się do Mercuriala

en: Checkmark files to add
pl: Zaznacz pliki do dodania

en: Checkmark files to forget
pl: Zaznacz pliki do zapomnienia

en: Forget
pl: Zapomnij

en: Checkmark files to revert
pl: Zaznacz pliki do odrzucenia

en: Revert
pl: Przywróć

en: Checkmark files to remove
pl: Zaznacz pliki do usunięcia

en: Remove
pl: Usuń

en: Do not save backup files (*.orig)
pl: Nie zapisuj plików backupu (*.orig)

en: Force removal of modified files (--force)
pl: Wymuś usuwanie zmodyfikowanych plików (--force)

en: No files selected
pl: Brak zaznaczonych plików

en: No operation to perform
pl: Brak operacji do wykonania

en: You have selected one or more files that have been modified.  By default, these files will not be removed.  What would you like to do?
pl: Zaznaczyłeś jeden lub więcej plików, które były zmodyfikowane. Domyśle pliki te zostaną usunięte. Co chcesz zrobić?

en: Remove &Unmodified Files
pl: Usuń niemodyfikowane pliki

en: Remove &All Selected Files
pl: Usuń wszystkie zaznaczone pliki

en: Rebase
pl: Przebazuj

en: Rebase - %s
pl: Przebazuj - %s

en: You may continue the rebase
pl: Możesz kontynuować przebazowanie

en: Rebase is complete
pl: Przebazowanie zostało zakończone

en: Rebase aborted
pl: Przebazowanie zaniechane

en: Mark this chunk as resolved, goto next unresolved
pl: Oznacz tę zmianę za rozwiązaną, idź do kolejnej

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Copy source -> destination
pl: Kopiuj źródło -> cel

en: Copy Error
pl: Błąd kopiowania

en: Rename Error
pl: Błąd zmiany nazwy

en: Select Source File
pl: Wybierz plik źródłowy

en: Select Source Folder
pl: Wybierz folder źródłowy

en: The source must be within the repository tree.
pl: Źródło musi się znajdować w repozytorium.

en: The destination must be within the repository tree.
pl: Cel musi się znajdować w repozytorium.

en: Destination file already exists.
pl: Plik docelowy już istnieje.

en: Are you sure you want to overwrite it ?
pl: Czy na pewno chcesz nadpisać?

en: Copy - %s
pl: Kopiuj - %s

en: Rename - %s
pl: Zmień nazwę - %s

en: Show all
pl: Pokaż wszystkie

en: Clear current query and query text
pl: Wyczyść zapytanie

en: filter
pl: filtr

en: Revision Set
pl: Zestaw rewizji

en: Display graph the named branch only
pl: Wyświetl graf tylko nazwanych gałęzi

en: Display only active branches
pl: Pokazuj tylko aktywne gałęzie

en: Display closed branches
pl: Pokazuj zamknięte gałęzie

en: Include all ancestors
pl: Załącz wszystkich przodków

[ctx: column header]
en: Graph
pl: Graf

[ctx: column header]
en: Rev
pl: Rew

[ctx: column header]
en: Branch
pl: Gałąź

[ctx: column header]
en: Description
pl: Opis

[ctx: column header]
en: Author
pl: Autor

[ctx: column header]
en: Tags
pl: Tagi

[ctx: column header]
en: Node
pl: Węzeł

[ctx: column header]
en: Age
pl: Wiek

[ctx: column header]
en: Local Time
pl: Lokalny czas

[ctx: column header]
en: UTC Time
pl: Czas UTC

[ctx: column header]
en: Changes
pl: Zmiany

[ctx: column header]
en: Phase
pl: Faza

[ctx: column header]
en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

en: filling (%d)
pl: wypełnianie (%d)

en: Mercurial User
pl: Użytkownik Mercuriala

en: Repository Registry
pl: Rejestr repozytorium

en: Refresh the Repository Registry list
pl: Odśwież listę repozytoriów

en: Open the repository in a new tab
pl: Otwórz repozytorium w nowym tabie

en: Open all repositories in new tabs
pl: Otwórz wszystkie repozytoria w nowych tabach

en: Create a new group
pl: Stwórz nową grupę

en: Rename the entry
pl: Zmień nazwę wpisu

en: View the repository's settings
pl: Zobacz ustawienia repozytorium

en: Clone Repository
pl: Klonuj repozytorium

en: Open the repository in a file browser
pl: Otwórz repozytorium w managerze plików

en: Add a repository to this group
pl: Dodaj repozytorium do tej grupy

en: Sort the group by short name
pl: Sortuj grupę po krótkiej nazwie

en: Sort the group by full path
pl: Sortuj grupę po pełnej ścieżce

en: Select repository directory to add
pl: Wybierz katalog repozytorium do dodania

en: Select an existing repository to add as a subrepo
pl: Wybierz istniejące repozytorium do dodania jako subrepo

en: Cannot add subrepository
pl: Nie można dodać subrepozytorium

en: %s is not a valid repository
pl: %s nie jest poprawnym repozytorium

en: "%s" is not a folder
pl: "%s" nie jest katalogiem

en: Cannot open repository
pl: Nie można otworzyć repozytorium

en: Subrepository already exists
pl: Subrepozytorium już istnieje

en: Cannot open the .hgsub file in:<br><br>%s
pl: Nie można otworzyć pliku .hgsub w:<br><br>%s

en: Failed to add repository
pl: Nie udało się dodać repozytorium

en: The .hgsub file already contains the line:<br><br>%s
pl: Plik .hgsub już zawiera linijkę:<br><br>%s

en: Subrepo added to .hgsub file
pl: Subrepo dodane do pliku .hgsub

en: Cannot update the .hgsub file in:<br><br>%s
pl: Nie można zaktualizować pliku .hgsub w:<br><br>%s

en: &Yes
pl: Tak

en: &No
pl: &Nie

en: Unsupported repository type (%s)
pl: Nieobsługiwany typ repozytorium (%s)

en: New Group
pl: Nowa Grupa

en: Confirm Delete
pl: Potwierdź usunięcie

en: Close tab
pl: Zamknij tab

en: Close other tabs
pl: Zamknij inne taby

en: Failed to open repository
pl: Nie można było otworzyć repozytorium

en: Local Repository %s
pl: Lokalne repozytorium %s

en: Click OK to continue or Abort to exit.
pl: Kliknij OK aby kontynuować lub Przerwij aby zakończyć.

en: Error loading subrepos
pl: Błąd podczas ładowania subrepozytoriów

en: Unable to update repository name
pl: Nie można było zaktualizować nazwy repozytorium

en: default
pl: domyślny

en: Goto ancestor of %s and %s
pl: Idź do przodka %s i %s

en: Can't find revision '%s'
pl: Nie można znaleźć rewizji '%s'

en: Drag to change order
pl: Przeciągnij by zmienić kolejność

en: Workbench Log Columns
pl: Kolumny

[ctx: tab tooltip]
en: Revision details
pl: Szczegóły rewizji

[ctx: tab tooltip]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: tab tooltip]
en: Synchronize
pl: Synchronizuj

[ctx: tab tooltip]
en: Patch Branch
pl: Gałąź patcha

en: %s <incoming>
pl: %s <przychodzący>

en: Found %d incoming changesets
pl: Znaleziono %d przychodzących zmian

en: Pull
pl: Pociągnj

en: Pull incoming changesets into your repository
pl: Pobierz przychodzące zmiany do Twojego repozytorium

en: Reject incoming changesets
pl: Odrzuć przychodzące zestawy zmian

en: Push current branch (%s)
pl: Wyślij aktualną gałąź (%s)

en: Push all
pl: Wyślij wszystko

en: %d outgoing changesets
pl: %d wychodzących zestawów zmian

en: %s - verify repository
pl: %s - Weryfikacja Repozytorium

en: %s - recover repository
pl: %s - odzyskaj repozytorium

en: No transaction available
pl: Brak dostępnej transakcji

en: Undo last commit?
pl: Odrzucić ostatni commit?

en: Undo last transaction?
pl: Cofnąć ostatnią transakcję?

en: Rollback to revision %d (undo %s)?
pl: Przywrócić do rewizji %d (cofnąć %s)?

en: Remove current working revision?
pl: Usunąć aktualny katalog roboczy?

en: Your current working revision (%d) will be removed by this rollback, leaving uncommitted changes.
     Continue?
pl: Twój aktualna rewizja robocza (%d) będzie usunięta po tym wycofaniu, pozostawiając niewcommitowane zmiany.
     Kontynuować?

en: Write diff file
pl: Zapisz plik diffa

en: Unable to write diff file
pl: Nie można zapisać pliku diffa

en: Unable to compress history
pl: Nie można skompresować historii

en: Visual Diff...
pl: Wizualny Diff...

en: Export Diff...
pl: Eksportuj diffa...

en: Export Selected...
pl: Eksportuj wybrane...

en: Email Selected...
pl: Wybrane emailem...

en: Bisect - Good, Bad...
pl: Bisekcja - Dobra, Zła...

en: Bisect - Bad, Good...
pl: Bisekcja - Zła, Dobra...

en: Compress History...
pl: Kompresuj historię...

en: Delete patches...
pl: Usuń patche...

en: Pull to here...
pl: Pobierz tutaj...

en: Visual diff...
pl: Wizualny diff...

en: Export patch
pl: Eksportuj patch

en: Patch Files (*.patch)
pl: Patchuj pliki (*.patch)

en: Cannot export revision
pl: Nie można wyeksportować rewizji

en: Cannot export revision %s into the file named:
    
    %s
pl: Nie można eksportować rewizji %s do pliku o nazwie:
    
    %s

en: There is already an existing folder with that same name.
pl: Już jest katalog o tej samej nazwie.

en: Replace
pl: Zastąp

en: Append
pl: Dodaj

en: What do you want to do?
pl: Co chcesz zrobić?

en: Abort the export operation.
pl: Przerwij operację eksportu.

en: Patch files already exist
pl: Pliki patcha już istnieją

en: Patch exported
pl: Patch wyeksportowany

en: Revision #%d (%s) was exported to:<p><a href="file:///%s">%s</a>%s<a href="file:///%s">%s</a>
pl: Rewizja #%d (%s) została wyeksportowana do:<p><a href="file:///%s">%s</a>%s<a href="file:///%s">%s</a>

en: Patches exported
pl: Patche wyeksportowane

en: Reverting all files will discard changes and leave affected files in a modified state.<br><br>Are you sure you want to use revert?<br><br>(use update to checkout another revision)
pl: Przywracanie wszystkich plików odrzuci zmiany i zmodyfikuje dotknięte pliki.<br><br>Czy na pewno chcesz użyć przywrócenia?<br><br>(użyj Aktualizacji do pobrania innej rewizji)

en: Unable to merge
pl: Nie można było scalić

en: Unable to backout
pl: Nie można wycofać

en: &Cancel
pl: Anuluj

en: &Force
pl: &Wymuś

en: Cannot import selected revision
pl: Nie można zaimportować wybranej rewizji

en: &Refresh
pl: &Odśwież

en: Unresolved conflicts
pl: Nierozwiązane konflikty

en: Attempt automatic (trivial) merge
pl: Przystąp do automatycznego (prostego) scalania

en: Accept the local file version (yours)
pl: Akceptuj twoją wersję pliku

en: Accept the other file version (theirs)
pl: Akceptuj ichnią wersję pliku

en: Mark this file as resolved
pl: Oznacz ten plik jako rozwiązany

en: Resolved conflicts
pl: Rozwiązane konflikty

en: Edit resolved file
pl: Edytuj poprawione pliki

en: Visual three-way diff
pl: Wizualny 3-Way Diff

en: Visual diff between resolved file and first parent
pl: Wizualny diff pomiędzy rozwiązanym plikiem, a pierwszym rodzicem

en: Visual diff between resolved file and second parent
pl: Wizualny diff pomiędzy rozwiązanym plikiem, a drugim rodzicem

en: Mark this file as unresolved
pl: Oznacz ten plik jako nierozwiązany

en: Detected merge/diff tools:
pl: Wykryte narzędzia do diff/scalania:

en: Command output
pl: Wyjście konsoli

en: Unable to show subrepository files
pl: Nie można pokazać plików z subrepozytorium

en: There are merge <b>conflicts</b> to be resolved
pl: Są <b>konflikty</b> scalania, które muszą być rozwiązane

en: All conflicts are resolved.
pl: Wszystkie konflikty są rozwiązane

en: There are no conflicting file merges.
pl: Nie mo konfliktowych scaleń.

en: Exit without finishing resolve?
pl: Wyjść bez rozwiązywania wszystkich konfliktów?

en: Unresolved conflicts remain. Are you sure?
pl: Konflikty pozostają nierozwiązane. Jesteś pewien?

en: E&xit
pl: Wyjście

en: Repository
pl: Repozytorium

en: <default>
pl: <domyślnie>

en: ### filter text ###
pl: ### tekst filtru ###

en: Revert - %s
pl: Przywróć - %s

en: Revert all files to this revision
pl: Przywróć wszystkie pliki do tej rewizji

en: Changeset:
pl: Pakiet zmian:

en: Child:
pl: Podrzędna:

en: Head is closed!
pl: Głowa jest zamknięta!

en: Changeset is tagged.
pl: Zestaw zmian jest otagowany.

en: Changeset is closed.
pl: Zestaw zmian jest zamknięty.

en: Common sets
pl: Standardowe zestawy

en: thg: unknown command '%s'
pl: nieznana komenda: '%s'

en: abort: %s!
pl: anulowano: %s!

en: abort: %s
pl: anulowane: %s

en: invalid arguments
pl: niepoprawne argumenty

en: display help and exit
pl: pokaż pomoc i zamknij

en: start debugger
pl: uruchom debuggera

en: read file list from file
pl: czytaj listę plików z pliku

en: read file list from file encoding utf-8
pl: czytaj listę plików z pliku o kodowaniu utf-8

en: open to line
pl: otwórz na linii

en: revision to archive
pl: rewizja do zarchiwizowania

en: revision to backout
pl: rewizja do wycofania

en: revision, tag or branch to check out
pl: rewizja, tag lub gałąź do check outa

en: include the specified changeset
pl: załącz wskazany zestaw zmian

en: a revision to send
pl: rewizja do wysłania

en: global options:
pl: globalne opcje:

en: list of commands:
pl: lista komend:

en: 
    aliases: %s
pl: 
    aliasy: %s

en: (no help text available)
pl: (nie ma dostępnego tekstu pomocy)

en: options:
pl: opcje:

en: basic commands:
pl: bazowe komendy:

en:  (default: %s)
pl:  (domyślnie: %s)

en: revision to display
pl: rewizja do pokazania

en: revision to merge
pl: rewizja do scalenia

en: Rebase already in progress
pl: Przebazowanie już jest w trakcie wykonywania

en: You must provide the path to a file
pl: Musisz podać ścieżkę do pliku

en: revision to update
pl: rewizje do zaktualizowania

en: use <text> as commit message
pl: użyj <text> jako komunikat commita

en: show files without changes
pl: pokaż pliki bez zmian

en: show ignored files
pl: pokazuj ignorowane pliki

en: revision to tag
pl: rewizja do otagowania

en: remove a tag
pl: usuń tag

en: remove the status cache
pl: usuń cache statusów

en: launch visual diff tool
pl: uruchom narzędzie wizualnego diffa

en: print license
pl: wydrukuj licencję

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Update to:
pl: Aktualizuj do:

en: Options:
pl: Opcje:

en: Discard remote changes, no backup (-C/--clean)
pl: Odrzuć zdalne zmiany, bez backupu (-C/--clean)

en: Perform a push before updating (-p/--push)
pl: Wyślij zmiany przed aktualizowaniem (-p/--push)

en: Allow pushing new branches (--new-branch)
pl: Zezwól na popychanie nowych gałęzi (--new-branch)

en: Force push to remote location (-f/--force)
pl: Wymuś wysłanie dla zdalnej lokalizacji (-f/--force)

en: remove working directory
pl: usuń katalog roboczy

en: unknown revision!
pl: nieznana rewizja!

en: &Update
pl: Aktualizuj

en: Repositories
pl: Repozytoria

en: Running at %s
pl: Działa na %s

en: Stopped
pl: Zatrzymane

en: Web Server
pl: Web Serwer

en: Settings
pl: Ustawienia

en: <unspecified>
pl: <nieistotne>

en: &True
pl: &Prawda

en: &False
pl: &Fałsz

en: &Unspecified
pl: &Nieistotne

en: &Set...
pl: Ustaw

en: &Clear
pl: Wyczyść

en: &Browse...
pl: &Przeglądaj

en: UI Language
pl: Język interfejsu

en: Specify your preferred user interface language (restart needed)
pl: Wskaż swój preferowany język interfejsu (restart aplikacji będzie wymagany)

en: Three-way Merge Tool
pl: Narzędzie do scalania 3-Way

en: Graphical merge program for resolving merge conflicts.  If left unspecified, Mercurial will use the first applicable tool it finds on your system or use its internal merge tool that leaves conflict markers in place.  Choose internal:merge to force conflict markers, internal:prompt to always select local or other, or internal:dump to leave files in the working directory for manual merging
pl: Program do graficznego scalania i rozwiązywania konfliktów. Jeśli to pole będzie puste, Mercurial użyje pierwszego dostępnego w systemie narzędzia w tym celu albo użyje wewnętrznej aplikacji do wsp. scalania, które pozostawia markery konfliktów w miejscach wystąpienia. <br>Wybierz <b>internal:merge</b> aby wymusić używanie markerów konfliktów, <br><b>internal:prompt</b> aby zawsze mieć możliwość wyboru, <br><b>internal:dump</b> aby zostawić pliki w katalogu roboczym w celu ich ręcznego scalenia

en: Visual Diff Tool
pl: Narzędzie do wizualizacji Diffa

en: Specify visual diff tool, as described in the [merge-tools] section of your Mercurial configuration files.  If left unspecified, TortoiseHg will use the selected merge tool. Failing that it uses the first applicable tool it finds.
pl: Wskaż narzędzie do wizualizacji diffa. Tak jak w dokumentacji plików konfiguracyjnych Mercuriala w sekcji <i>[merge-tools]</i>, jeśli pole pozostanie puste, TortoiseHg użyje tego samego narzędzia co w przypadku narz. do scalania. Gdyby się to jednak nie udało, uruchomiona zostanie pierwsza odpowiadająca aplikacja w tym celu w systemie.

en: Visual Editor
pl: Edytor wizualny

en: Shell
pl: Powłoka

en: Immediate Operations
pl: Czynności automatyczne

en: Tab Width
pl: Szerokość Taba

en: Force Repo Tab
pl: Zawsze widoczna zakł.<br>z repozytoriami

en: Always show repo tabs, even for a single repo. Default: False
pl: Zawsze pokazuj panel z repozytoriami, nawet gdy jest tylko jedno do pokazania. Domyślnie: False

en: Monitor Repo Changes
pl: Śledź zmiany w repo

en: Max Diff Size
pl: Maks. wielk. pliku do diff

en: Full Path Title
pl: Pełna ścieżka w tytule

en: Show a full directory path of the repository in the dialog title instead of just the root directory name.  Default: False
pl: Pokazuje pełną ścieżkę do repozytorium w tytule okna zamiast standardowej nazwy katalogu rodzica. Domyślnie: False

en: Auto-resolve merges
pl: Auto-rozwiązywanie konfliktów

en: Workbench
pl: Warsztat

en: Single Workbench Window
pl: Tylko jedno okno Warsztatu

en: Default widget
pl: Domyślny widget

en: Open new tabs next
    to the current tab
pl: Nowe zakł. zaraz po aktywnej

en: Author Coloring
pl: Kolorowanie wg autorów

en: Task Tabs
pl: Taby Zadań

en: Long Summary
pl: Długie podsumowanie

en: Dead Branches
pl: Martwe gałęzie

en: Branch Colors
pl: Kolory gałęzi

en: Hide Tags
pl: Ukryj tagi

en: Activate Bookmarks
pl: Aktywuj zakładki

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Name associated with commits.  The common format is:<br>Full Name &lt;email@example.com&gt;
pl: Nazwa powiązana z commitami. Zwykły format to: <br>Imię Nazwisko &lt;email@example.com&gt;

en: Summary Line Length
pl: Długość linii podsumowania

en: Close After Commit
pl: Zamknij po Commicie

en: Push After Commit
pl: Wyślij po Commicie

en: Attempt to push to specified URL or alias after each successful commit.  Default: No push
pl: Próbuje wysłać zmiany pod wskazany URL lub alias po każdym udanym commicie. Domyślnie: No push

en: Auto Commit List
pl: Automatycznie zaznaczane pliki

en: Comma separated list of files that are automatically included in every commit.  Intended for use only as a repository setting. Default: None (leave blank)
pl: Oddzielona przecinkiem lista typów plików, które są automatycznie zaznaczane przy każdym commicie. Zaleca się używać tego tylko w ustawieniach samego repozytorium. Domyślnie: None (zostaw puste)

en: Auto Exclude List
pl: Automatycznie odznaczane pliki

en: Comma separated list of files that are automatically unchecked when the status, and commit dialogs are opened. Default: None (leave blank)
pl: Oddzielona przecinkiem lista typów plików, które automatycznie będą odznaczane w oknie commitowania. Domyślnie: None (zostaw puste)

en: English Messages
pl: Angielskie komunikaty

en: New Commit Phase
pl: Faza dla nowych commitów

en: The phase of new commits. Default: draft
pl: Faza dla nowych commitów. Domyślnie: draft

en: Monitor working<br>directory changes
pl: Śledź zmiany w <br>katalogu roboczym

en: Confirm adding unknown files
pl: Potw. usuwanie niezn. plików

en: Confirm deleting files
pl: Potw. usuwanie plików

en: After Pull Operation
pl: Operacja po pobraniu

en: Default Push
pl: Domyślne wysyłanie

en: Server
pl: Serwer

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Contact
pl: Kontakt

en: Style
pl: Styl

en: Archive Formats
pl: Formaty archiwów

en: Port to listen on
pl: Port do nasłuchiwania

en: Push Requires SSL
pl: Wysłanie wymaga SSL

en: Max Files
pl: Max plików

en: Max Changes
pl: Max zmian

en: Allow Push
pl: Zezwól na wysłanie

en: Deny Push
pl: Nie zezwalaj na wysłanie

en: Password
pl: Hasło

en: From
pl: Od

en: To
pl: Do

en: method
pl: Metoda

en: SMTP Host
pl: Host SMTP

en: SMTP Port
pl: Port SMTP

en: SMTP Username
pl: Nazwa użytkownika SMTP

en: SMTP Password
pl: Hasło SMTP

en: Local Hostname
pl: Lokalna nazwa komputera

en: Diff and Annotate
pl: Diff i Adnotacje

en: Patch EOL
pl: EOL Patchy

en: Git Format
pl: Format Gita

en: MQ Git Format
pl: Format MQ Git

en: No Dates
pl: Bez dat

en: Show Function
pl: Pokaż funkcję

en: Ignore White Space
pl: Ignoruj białe znaki

en: Ignore WS Amount
pl: Ignoruj ilość BZ

en: Ignore Blank Lines
pl: Ignoruj puste linie

en: <b>Annotate:</b>
pl: <b>Adnotacje:</b>

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Message Font
pl: Czcionka komunikatów

en: Diff Font
pl: Czcionka diffa

en: ChangeLog Font
pl: Czcionka listy zmian

en: Output Font
pl: Czcionka wyników

en: Extensions
pl: Wtyczki

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Issue Tracker Plugin
pl: Plugin do Issue Trackera

en: Configure Issue Tracker
pl: Konfiguruj Issue Trackera

en: Server Repository ID
pl: ID Serwera Repozytorium

en: Target Groups
pl: Grupy docelowe

en: Target People
pl: Docelowi ludzie

en: Patterns
pl: Wzorce

en: Size
pl: Rozmiar

en: TortoiseHg Settings
pl: Ustawienia TortoiseHg

en: %s's global settings
pl: %s - Ustawienia Globalne

en: No repository found
pl: Nie znalezionio repozytorium

en: no repo at
pl: brak repo w

en: %s repository settings
pl: %s - Ustawienia Repozytorium

en: Restart all TortoiseHg applications for the following changes to take effect:
pl: Zrestartuj TortoiseHg aby poniższe zmiany zostały wprowadzone:

en: Apply changes before exit?
pl: Zastosować zmiany przed wyjściem?

en: &No (discard changes)
pl: Nie (odrzuć zmiany)

en: Reload
pl: Przeładuj

en: Settings File:
pl: Plik ustawień:

en: Confirm Save
pl: Potwierdź zapis

en: Save changes before editing?
pl: Zapisać zmiany przed edycją?

en: &Save
pl: Zapisz

en: Confirm Reload
pl: Potwierdź przeładowanie

en: Unsaved changes will be lost.
    Do you want to reload?
pl: Niezapisane zmiany będą utracone.
    Czy ciągle chcesz przeładować?

en: Unable to create a Mercurial.ini file
pl: Nie można było utworzyć pliku mercurial.ini

en: Context Menu
pl: Menu kontekstowe

en: Top menu items:
pl: Elementy głównego menu:

en: Sub menu items:
pl: Elementy podrz. menu:

en: Menu Behavior
pl: Zachowanie Menu

en: Hide context menu outside repositories
pl: Ukryj menu kontekstowe poza repozytoriami

en: Icons
pl: Ikony

en: Overlays
pl: Nakładki

en: Enabled overlays
pl: Nakładki włączone

en: Local disks only
pl: Tylko lokalne dyski

en: Added
pl: Dodane

en: Locked*
pl: Zablokowane*

en: Ignored*
pl: Ignorowane*

en: Unversioned
pl: Nieśledzone

en: Readonly*
pl: Tylko do odczytu*

en: Deleted*
pl: Usunięte*

en: *: not used by TortoiseHg
pl: *: nieużywane przez TortoiseHg

en: Show Icon
pl: Pokaż ikonę

en: Highlight Icon
pl: Poświetl ikonę

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Left Toolbar
pl: Lewy panel

en: Delete selected chunks
pl: Usuń wybrane zmiany

en: Move all files right
pl: Przenieś wszystkie pliki na prawo

en: Move selected file right
pl: Przenieś wybrany plik na prawo

en: Edit file
pl: Edytuj plik

en: Move selected chunks right
pl: Przenieś wybrane zmiany na prawo

en: Refresh Toolbar
pl: Odśwież panel

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Right Toolbar
pl: Prawy panel

en: Move selected chunks left
pl: Przenieś wybrane zmiany na lewo

en: Move selected file left
pl: Przenieś wybrany plik na lewo

en: Move all files left
pl: Przenieś wszystkie pliki na lewo

en: Backup copies of modified files can be found in .hg/Trashcan/
pl: Kopie zapasowe zmodyfikowanych plików można znaleźć w .hg/Trashcan/

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewien?

en: File already exists
pl: Plik już istnieje

en: Repository command still running
pl: Komenda repozytorium ciągle działa

en: Filter:
pl: Filtr:

en: Check all files
pl: Zaznacz wszystkie pliki

en: Uncheck all files
pl: Odznacz wszystkie pliki

en: Check
pl: Zaznacz

en: Uncheck
pl: Odznacz

en: No appropriate files
pl: Brak odpowiednich plików

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Size (KB)
pl: Wielkość (KB)

en: Checked count: %d
pl: Zaznaczona ilość: %d

en: , resolved merge
pl: , rozwiązane scalenie

en: , unresolved merge
pl: , nierozwiązane scalenie

en: %s is modified
pl: %s jest zmodyfikowany

en: modified
pl: zmodyfikowany

en: %s is added
pl: %s jest dodany

en: added
pl: dodany

en: %s is removed
pl: %s jest usunięty

en: removed
pl: usunięty

en: %s is not tracked (unknown)
pl: %s jest poza kontrolą wersji

en: unknown
pl: nieznany

en: missing
pl: brakujący

en: %s is ignored
pl: %s jest ignorowany

en: ignored
pl: ignorowany

en: %s is not modified (clean)
pl: %s jest niezmodyfikowany (czysty)

en: clean
pl: czysty

en: %s is a dirty subrepo
pl: %s jest brudnym subrepo

en: Check for incoming changes from selected URL
pl: Sprawdź przychodzące zmiany z wybranego URL

en: Pull incoming changes from selected URL
pl: Pobierz zmiany ze wskazanego URLa

en: Detect outgoing changes to selected URL
pl: Wykryj wychodzące zmiany do wskazanego URLa

en: Push outgoing changes to selected URL
pl: Wyślij wychodzące zmiany do wybranego URL

en: Email outgoing changesets for remote repository
pl: Wyślij wychodzące zmiany emailem do zdalnego repozytorium

en: <b>Selected Options:</b>
pl: <b>Wybrane opcje:</b>

en: Security
pl: Zabezpieczenia

en: Save
pl: Zapisz

en: Related Paths:
pl: Powiązane ściezki:

en: branch:
pl: gałąź:

en: bookmark:
pl: zakładka:

en: rev: %d (%s)
pl: rew: %d (%s)

en: Post Pull:
pl: Po pobraniu:

en: Repository not local
pl: Repozytorium nie jest lokalne

en: Confirm path delete
pl: Potwierdź usunięcie ściezki

en: Getting incoming changesets from %s...
pl: Pobieranie przychodzących zmian z %s...

en: Found incoming changesets from %s
pl: Znaleziono przychodzące zmiany z %s

en: No incoming changesets from %s
pl: Brak przychodzących zmian z %s

en: Incoming from %s aborted, ret %d
pl: Pobieranie z %s anulowane, ret %d

en: Pulling from %s...
pl: Ściąganie z %s...

en: Pull from %s completed
pl: Pobieranie z %s zostało zakończone

en: Pull from %s aborted, ret %d
pl: Pobieranie z %s zostało przerwane, ret %d

en: Merge caused file conflicts
pl: Scalenie spowodowało konflikty plików

en: File conflicts need to be resolved
pl: Konflikty plików muszą zostać rozwiązane

en: Finding outgoing changesets to %s...
pl: Sprawdzanie wychodzących zmian do %s...

en: %d outgoing changesets to %s
pl: %d wychodzących zmian do %s

en: No outgoing changesets to %s
pl: Brak wychodzących zmian do %s

en: Outgoing to %s aborted, ret %d
pl: Wysyłanie zmian do %s przerwane, ret %d

en: %s (submitted)
pl: %s (przekazany)

en: %s (pending)
pl: %s (w trakcie)

en: Confirm Push to remote Repository
pl: Potwierdź wysłanie zmian do zdalnego repo

en: Push to remote repository
    %s
    ?
pl: Wysłać do zdalnego repozytorium
    %s
    ?

en: Push to %s aborted
pl: Wysyłanie %s zostało przerwane

en: Pushing to %s...
pl: Popychanie do %s...

en: Push to %s completed
pl: Wysyłanie do %s zostało zakończone

en: Push to %s aborted, ret %d
pl: Wysyłanie do %s nie powiodło się. ret %d

en: No outgoing changesets
pl: Brak wychodzących zmian

en: Unable to remove URL
pl: Nie można usunąć URL

en: Post Pull Behavior
pl: Zachowanie po Pobraniu

en: Select post-pull operation for this repository
pl: Wybierz co ma się dziać po udanym pobraniu zmian do tego repozytorium

en: None - simply pull changesets
pl: Nic - po prostu pobierz zmiany

en: Update - pull, then try to update
pl: Aktualizuj - pobierz i spróbuj zaktualizować do najnowszej rewizji

en: Fetch - use fetch (auto merge pulled changes)
pl: Fetch - użyj narzędzia fetch (automatycznie scala i aktualizuje zmiany)

en: Fetch - use fetch extension (fetch is not active!)
pl: Fetch - włącz wtyczkę fetch (obecnie jest wyłączona!)

en: <a href="config">Launch settings tool...</a>
pl: <a href="config">Uruchom narzędzie ustawień...</a>

en: Save Path
pl: Zapisz ścieżkę

en: Remove authentication data from URL
pl: Usuń dane autentyfikacji z tego URL

en: Unable to save an URL
pl: Nie można zapisać ścieżki URL

en: Confirm URL replace
pl: Potwierdź nadpisanie URL

en: %s already exists, replace URL?
pl: %s już istnieje. Chcesz nadpisać URL?

en: Security:
pl: Bezpieczeństwo:

en: Secure HTTPS Connection
pl: Bezpieczne połączenie HTTPS

en: Verify with Certificate Authority certificates (best)
pl: Weryfikuj certyfikat przez Urząd certyfikacji (najlepsze)

en: Verify with stored host fingerprint (good)
pl: Weryfikuj przez odcisk certyfikatu (dobre)

en: No host validation, but still encrypted (bad)
pl: Brak weryfikacji hosta, ale ciągle kodowane (złe)

en: ### host certificate fingerprint ###
pl: ### odcisk certyfikatu hosta ###

en: Query
pl: Generuj

en: User Authentication
pl: Autentyfikacja użytkownika

en: Optional. Username to authenticate with. If not given, and the remote
    site requires basic or digest authentication, the user will be prompted for
    it. Environment variables are expanded in the username letting you do
    foo.username = $USER.
pl: Opcjonalne. Nazwa użytkownika do autentyfikacji. Jeśli nie wprowadzisz,
    a zdalny komputer wymaga autentyfikacji będziesz poproszony o wprowadzenie.
    Zmienne środowiskowe dostępne w tym miejscu i można zrobić np. coś takiego:
    foo.username = $USER.

en: Optional. Password to authenticate with. If not given, and the remote
    site requires basic or digest authentication, the user will be prompted for
    it.
pl: Opcjonalne. Hasło do autentyfikacji. Jeśli nie podasz, a host zdalny
    będzie wymagał autentyfikowania się przez hasło, będziesz poproszony o jego podanie.

en: Unable to save authentication
pl: Nie można zapisać danych autentyfikacji

en: %s - sync options
pl: %s - Opcje Synchronizacji

en: Allow push of a new branch (--new-branch)
pl: Pozwalaj na wysyłanie nowych gałęzi (--new-branch)

en: Force push or pull (override safety checks, --force)
pl: Wymusza wysłanie lub pobranie (nadpisuje spr. bezp., --force)

en: Temporarily disable configured HTTP proxy
pl: Chwilowo zablokuj proxy HTTP

en: Emit debugging output (--debug)
pl: Pokazuj szczegółowe rezultaty (--debug)

en: Tagged:
pl: Otagowany:

en: Local tag
pl: Tag lokalny

en: Replace existing tag (-f/--force)
pl: Nadpisz istniejący tag (-f/--force)

en: local
pl: lokalny

en: Move
pl: Przenieś

en: Removed tag %s
pl: Usunięto tag %s

en: Import - %s
pl: Importowanie - %s

en: Browse Directory...
pl: Przeglądaj katalog...

en: Import from Clipboard
pl: Importuj ze Schowka

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Checking working directory status...
pl: Sprawdzanie stanu katalogu roboczego...

en: &Import
pl: &Importuj

en: Working directory is not clean!  <a href="view">View changes...</a>
pl: Katalog roboczy nie jest czysty! <a href="view">Zobacz zmiany...</a>

en: Select patches
pl: Wybierz ścieżki

en: Nothing to import
pl: Nic do zaimportowania

en: Discard local changes, no backup (-f/--force)
pl: Odrzuć lokalne zmiany, bez backupu (-f/--force)

en: No backup (-n/--nobackup)
pl: Bez backupu (-n/--nobackup)

en: Unknown revision!
pl: Nieznana rewizja!

en: Detected uncommitted local changes.
pl: Wykryto niewcommitowane lokalne zmiany.

en: Parent 1:
pl: Rodzic 1:

en: Parent 2:
pl: Rodzic 2:

en: List updated files (--verbose)
pl: Listuj zmienione pliki (--verbose)

en: Discard local changes, no backup (-C/--clean)
pl: Odrzuć lokalne zmiany, bez backupu (-C/--clean)

en: Always merge (when possible)
pl: Zawsze scalaj (gdy to tylko możliwe)

en: (same as parent)
pl: (taki sam jak rodzic)

en: Activate bookmark?
pl: Aktywować zakładkę?

en: Detected uncommitted local changes in working tree.
    Please select to continue:
pl: Wykryto niewcommitowane zmiany w drzewie.
    Wybierz opcję by kontynuować:

en: Discard - discard local changes, no backup
pl: Odrzuć - odrzuć lokalne zmiany bez backupu

en: Shelve - move local changes to a patch
pl: Odłóż - przenieś lokalne zmiany do patcha

en: Merge - allow to merge with local changes
pl: Scal - zezwól na scalenie z lokalnymi zmianami

en: Confirm Update
pl: Potwierdź aktualizację

en: Update - %s
pl: Aktualizuj - %s

en: [working copy]
pl: [kopia robocza]

en: [original]
pl: [oryginał]

en: Unable to find changeset
pl: Nie można znaleźć zestawu zmian

en: You likely need to refresh this application
pl: Przydałoby ci się odświeżyć aplikację

en: No file changes
pl: Brak zmian w pliku

en: changeset %d:%s
pl: zestaw zmian %d:%s

en: revisions %d:%s to %d:%s
pl: rewizje %d:%s do %d:%s

en: Select Tool:
pl: Wybierz narzędzie:

en: Confirm Discard
pl: Potwierdź odrzucenie

en: Discard outstanding changes to working directory?
pl: Odrzucić odstające zmiany do kopii roboczej?

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Local Path:
pl: Lokalna ścieżka:

en: Select Repository
pl: Wybierz repozytorium

en: Local Path
pl: Lokalna ścieżka

en: Config File:
pl: Plik konfiguracyjny:

en: Open
pl: Otwórz

en: &New Repository...
pl: &Nowe repozytorium...

en: &Open Repository...
pl: &Otwórz repozytorium...

en: &File
pl: &Plik

en: &View
pl: &Widok

en: &Repository
pl: &Repozytorium

en: &Help
pl: Pomoc

en: &Close Repository
pl: &Zamknij repozytorium

en: Revision &Details
pl: Szczegóły &rewizji

en: &Search
pl: &Szukaj

en: S&ynchronize
pl: Synchronizacja

en: Refresh current repository
pl: Odśwież aktualne repozytorium

en: Refresh &Task Tab
pl: Odśwież &Tab Zadań

en: Load all revisions into graph
pl: Załaduj wszystkie rewizje do grafu

en: Go to current revision
pl: Idź do aktualnej rewizji

en: Filter graph with revision sets or branches
pl: Filtruj graf numerami rew lub gałęziami

en: TortoiseHg Workbench
pl: Warsztat TortoiseHg

en: Goto revision
pl: Idź do rewizji

en: Enter revision identifier
pl: Wprowadź identyfikator rewizji

en: Select repository directory to open
pl: Wybierz repozytorium do otwarcia

en: README not configured
pl: README nie jest skonfigurowany

en: A README file is not configured for the current repository.<p>To configure a README file for a repository, open the repository settings file, add a '<i>readme</i>' key to the '<i>tortoisehg</i>' section, and set it to the filename or URL of your repository's README file.
pl: Plik README nie jest skonfigurowany dla wybranego repozytorium.<p>Aby skonfigurować plik README dla repozytorium, otwórz ustawienia repozytorium i dodaj klucz '<i>readme</i>' do sekcji '<i>tortoisehg</i>' i tam wskaż nazwę pliku lub ścieżkę URL do wybranego przez ciebie pliku README.

en: abort:
pl: anulowane:

en: hint:
pl: podp:

en: HTTP Error: %d (%s)
pl: Błąd HTTP: %d (%s)

en: URLError: %s
pl: Błąd HTTP: %s

en: SSL: Server certificate verify failed
pl: SSL: Weryfikacja certyfikatu serwera nie powiodła się

en: SSL: unknown error %s:%s
pl: SSL: nieznany błąd %s:%s

en: SSL error: %s
pl: Błąd SSL: %s

en: inotify is not supported on this platform
pl: inotify jest nieobsługiwane na tej platformie

en: eol is incompatible with win32text
pl: eol jest niezgodne z win32text

en: win32text is incompatible with eol
pl: win32text jest niezgodne z eol

en: %d year | %d years
pl[0]: %d rok
pl[1]: %d lata
pl[2]: %d lat

en: %d month | %d months
pl[0]: %d miesiąc
pl[1]: %d miesiące
pl[2]: %d miesięcy

en: %d week | %d weeks
pl[0]: %d tydzień
pl[1]: %d tygodnie
pl[2]: %d tygodni

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund

en: in the future
pl: w przyszłości

en: now
pl: teraz

en: command parse error: %s
pl: błąd parsowania komendy: %s

en: no matches found: %s
pl: nie znaleziono odpowiadających elementów: %s

en: Commit...
pl: Commituj...

en: Create Repository Here
pl: Utwórz repozytorium tutaj

en: Create a new repository
pl: Utwórz nowe repozytorium

en: Clone...
pl: Klonuj...

en: Create clone here from source
pl: Stwórz tutaj klon ze źródła

en: File Status
pl: Status pliku

en: Repository status & changes
pl: Status repozytorium i zmian

en: Add Files...
pl: Dodaj pliki...

en: Add files to version control
pl: Dodaj pliki do systemu kontroli wersji

en: Revert Files...
pl: Odrzuć zmiany w plikach...

en: Revert file changes
pl: Odrzuć zmiany w pliku

en: Forget Files...
pl: Zapomnij o plikach...

en: Remove files from version control
pl: Usuń pliki z systemu kontroli wersji

en: Remove Files...
pl: Usuń pliki...

en: Rename File
pl: Zmień nazwę

en: Rename file or directory
pl: Zmień nazwę pliku lub katalogu

en: File History
pl: Historia pliku

en: Synchronize
pl: Synchronizacja

en: Synchronize with remote repository
pl: Synchronizuj ze zdalnym repozytorium

en: Start web server for this repository
pl: Uruchom serwer dla tego repozytorium

en: Update...
pl: Aktualizuj...

en: Update working directory
pl: Aktualizuj katalog roboczy

en: Update Icons
pl: Odśwież ikony

en: Update icons for this repository
pl: Odśwież ikony dla tego repozytorium

en: Global Settings
pl: Globalne Ustawienia

en: Configure user wide settings
pl: Konfiguruj ustawienia użytkownika

en: Repository Settings
pl: Ustawienia repozytorium

en: Configure repository settings
pl: Konfiguruj ustawienia repozytorium

en: Explorer Extension Settings
pl: Ustawienia rozszerzenia powłoki

en: Configure Explorer extension
pl: Konfiguruj rozszerzenie powłoki

en: About TortoiseHg
pl: O TortoiseHG

en: Show About Dialog
pl: Pokaż O TortoiseHg

en: Diff to parent
pl: Diff z rodzicem

en: View changes using GUI diff tool
pl: Zobacz zmiany przy użyciu narzędzia GUI diff

en: Edit Ignore Filter
pl: Zobacz filtr ignorowanych plików

en: Edit repository ignore filter
pl: Edytuj ignorowane pliki w repozytorium

en: Guess Renames
pl: Zgaduj zmiany nazw

en: Detect renames and copies
pl: Wykryj zmiany nazw plików oraz kopie

en: Search History
pl: Przeszukaj historię

en: Search file revisions for patterns
pl: Szukaj wzorców w rewizjach

en: DnD Synchronize
pl: Synchronizacja DnD

en: Synchronize with dragged repository
pl: Synchronizuj z przeciągniętym repozytorium

en: password:
pl: hasło:

en: repository %s not found
pl: Repozytorium %s nie zostało znalezione
