tortoisehg - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Directory of files
he: תיקיית קבצים

en: Browse...
he: עיין...

en: Destination path:
he: נתיב היעד:

en: Archive - %s
he: ארכיון - %s

en: Close
he: סגור
