tortoisehg - en to hr translation catalogue (126 entries)

en: TortoiseHg Overlay Icon Server
hr: TortoiseHg poslužitelj prekrivnih ikona

en: Exit
hr: Izlazak

en: About
hr: O programu

en: You can visit our site here
hr: Možete posjetiti naše stranice ovdje

en: &License
hr: Licence

en: version %s
hr: inačica %s

en: with Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s
hr: pomoću Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s

en: = Working Directory Parent =
hr: = Mapa u kojoj se nalazi radni direktorij =

en: Directory of files
hr: Imenik/mapa datoteka

en: Tar archives
hr: Tar arhive

en: Uncompressed tar archive
hr: Tar - bez sažimanja

en: Bzip2 tar archives
hr: Bzip2 tar arhive

en: Tar archive compressed using bzip2
hr: Tar - sažimanje pomoću bzip2

en: Gzip tar archives
hr: Gzip tar arhive

en: Tar archive compressed using gzip
hr: Tar - sažimanje pomoću gzipa

en: Zip archives
hr: ZIP arhive

en: Uncompressed zip archive
hr: Zip bez sažimanja

en: Zip archive compressed using deflate
hr: Zip - sažimanje pomoću deflate

en: Revision:
hr: Revizija:

en: Only files modified/created in this revision
hr: Samo izmijenjene/nove datoteke u ovoj reviziji

en: Recurse into subrepositories
hr: Ponirući kroz subrepozitorije

en: Browse...
hr: Pregled...

en: Destination path:
hr: Odredišna staza:

en: Archive types:
hr: Vrste arhive:

en: Hg command:
hr: Hg naredba:

en: Select Destination Folder
hr: Odaberi odredišnu mapu

en: Select Destination File
hr: Odaberi odredišnu datoteku

en: Duplicate Name
hr: Dvostruko ime

en: The destination "%s" already exists as a file!
hr: Odredište "%s" već postoji kao datoteka!

en: Confirm Overwrite
hr: Potvrdite prepisivanje

en: The directory "%s" is not empty!
    
    Do you want to overwrite it?
hr: Mapa "%s" nije prazna!
    
    Želite li je prepisati?

en: The file "%s" already exists!
    
    Do you want to overwrite it?
hr: Datoteka "%s" već postoji!
    
    Želite li ju prepisati?

en: The destination "%s" already exists as a folder!
hr: Odredište "%s" već postoji kao mapa!

en: Archive - %s
hr: Arhiva - %s

en: &Archive
hr: &Arhiva

en: Backout requires a parent revision
hr: Poništenje zahtjeva prethodnu reviziju

en: Cannot backout change on a different branch
hr: Ne može se poništiti izmjena u drugoj grani

en: Backout - %s
hr: Poništi - %s

en: Prepare to backout
hr: Pripremi poništenje (backout)

en: Verify backout revision and ensure your working directory is clean.
hr: Provjerite reviziju poništenja i osigurajte da je radni direktorij čist.

en: Backing out a parent revision is a single step operation
hr: Poništenje prethodne revizije je operacija jednog koraka

en: Backout revision
hr: Revizja poništenja

en: Not a head, backout will create a new head!
hr: Nije glava, poništenje će otvoriti novu glavu!

en: Current local revision
hr: Trenutna lokalna revizija

en: Working directory status
hr: Status radnog direktorija

en: Checking...
hr: Provjera u tijeku...

en: Before backout, you must <a href="commit"><b>commit</b></a>, <a href="shelve"><b>shelve</b></a> to patch, or <a href="discard"><b>discard</b></a> changes.
hr: Prije poništavanja, morate <a href="commit"><b>pohraniti</b></a>, <a href="shelve"><b>odložiti</b></a> izmjene kao zakrpe, ili  <a href="discard"><b>odbaciti</b></a> izmjene.

en: Automatically resolve merge conflicts where possible
hr: Automatski razriješi sukobe stapanja kad je to moguće

en: <b>Uncommitted local changes are detected</b>
hr: <b>Postoje nepohranjene lokalne izmjene</b>

en: Clean
hr: Očisti

en: Backing out, then merging...
hr: Poništavanje i nakon toga stapanje...

en: All conflicting files will be marked unresolved.
hr: Sve datoteke s konfliktom će biti označene neriješenima.

en: Automatically advance to next page when backout and merge are complete.
hr: Automatski prijeđi na sljedeću stranicu kad završe akcije poništenje i stapanje.

en: %d files have <b>merge conflicts</b> that must be <a href="resolve"><b>resolved</b></a>
hr: %d datoteka imaju <b>sukob stapanja</b> kojeg je potrebno <a href="resolve"><b>razriješiti</b></a>

en: No merge conflicts, ready to commit
hr: Nema sukoba stapanja, spremno za pohranu

en: Commit backout and merge results
hr: Pohrani poništenje i rezultat stapanja

en: Parents
hr: Roditelji

en: Working Directory
hr: Radni direktorij

en: Working Directory (merged)
hr: Radni direktorij (stopljen)

en: Commit message
hr: Poruka pohrane

en: Skip final confirmation page, close after commit.
hr: Preskoči dijalog potvrde, zatvori nakon pohrane

en: Backed out changeset:
hr: Poništena izmjena:

en: Confirm Discard Message
hr: Potvrdi Odbacivanje Poruke

en: Discard current backout message?
hr: Odbaci trenutnu poruku poništavanja?

en: Use English backout message
hr: Koristi englesku poruku za poništavanje

en: Backing out and committing...
hr: Poništavanje i pohrana...

en: Please wait while making backout.
hr: Molim pričekajte dok se poništavanje ne završi.

en: Committing...
hr: Pohrana...

en: Please wait while committing merged files.
hr: Molim pričekajte da se pohrane stopljene datoteke.

en: Finished
hr: Završeno

en: Backout changeset
hr: Revizija poništavanja

en: Bisect - %s
hr: Presjek - %s

en: Accept
hr: Prihvati

en: Known good revision:
hr: Poznata ispravna revizija:

en: Known bad revision:
hr: Poznata neispravna revizija:

en: Close
hr: Zatvori

en: Error encountered.
hr: Greška prilikom izvršavanja

en: Culprit found.
hr: Pronađena zapreka.

en: Revision
hr: Revizija

en: Test this revision and report findings. (good/bad/skip)
hr: Testiraj ovu reviziju i izvijesti (ispravna/neispravna/preskoči)

en: %s (hint: %s)
hr: %s (savjet: %s)

en: Bookmark:
hr: Oznaka:

en: New Name:
hr: Novo ime:

en: Activate:
hr: Aktiviraj:

en: &Add
hr: &Dodaj

en: Re&name
hr: &Promijeni ime

en: &Remove
hr: &Ukloni

en: &Move
hr: &Premjesti

en: Bookmark - %s
hr: Oznake - %s

en: A bookmark named "%s" already exists
hr: Oznaka s imenom "%s" već postoji

en: Bookmark '%s' has been added
hr: Oznaka '%s' je dodana

en: Bookmark named "%s" does not exist
hr: Oznaka "%s" ne postoji

en: Bookmark '%s' has been moved
hr: Oznaka '%s' je pomaknuta

en: Bookmark '%s' does not exist
hr: Oznaka '%s' ne postoji

en: Bookmark '%s' has been removed
hr: Oznaka '%s' je uklonjena

en: Bookmark '%s' has been renamed to '%s'
hr: Oznaka '%s' je promijenila ime u '%s'

en: %s - branch operation
hr: %s - operacija nad granom

en: Select branch of merge commit
hr: Odaberite granu za pohranu stapanja

en: Changes take effect on next commit
hr: Promjene će biti primjenjene od slijedeće pohrane

en: No branch changes
hr: Nema promjene grane

en: Open a new named branch
hr: Otvori novu imenovanu granu

en: Close current branch
hr: Zatvori trenutnu granu

en: Please report this bug to our <a href="%s">bug tracker</a>
hr: Molimo otvorite grešku u našoj <a href="%s">evidenciji predmeta</a>

en: Checking for updates...
hr: Provjera ažuriranja...

en: TortoiseHg Bug Report
hr: Izvješće o greškama TortoiseHg-a

en: Save error report to
hr: Snimi izvješće o greškama u

en: Clone to revision:
hr: Kloniraj reviziju:

en: Do not update the new working directory
hr: Ne osvježavaj novu radnu mapu

en: Use pull protocol to copy metadata
hr: Koristi protokol pull za kopiranje metapodataka

en: Use proxy server
hr: Koristi proxy poslužitelj

en: Remote command:
hr: Udaljena naredba:

en: Cancel
hr: Prekini

en: Save file to
hr: Snimi datoteku u

en: Abort
hr: Prekini

en: &Close
hr: &Zatvori

en: Add
hr: Dodaj

en: Files
hr: Datoteke

en: Not a head revision!
hr: Nije vršna revizija!

en: &Discard
hr: &Odbaci

en: Rename
hr: Promijeni ime

en: Remove
hr: Ukloni

en: Select Source Folder
hr: Odaberite izvornu mapu

en: Unable to backout
hr: Nije moguće poništiti

en: Move
hr: Premjesti

en: Confirm Discard
hr: Potvrdi odbacivanje

en: Discard outstanding changes to working directory?
hr: Odbaciti lokalne izmjene u radnom direktoriju?
