tortoisehg - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: TortoiseHg Overlay Icon Server
ar: مخدم أيقونات الدلالة لتورتويز إتش جي

en: Exit
ar: إنهاء

en: About
ar: حول البرنامج

en: You can visit our site here
ar: يمكنك زيارة موقعنا من هنا

en: &License
ar: &رخصة

en: version %s
ar: النسخة %s

en: with Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s
ar: باستخدام Mercurial-%s, Python-%s, PyQt-%s, Qt-%s

en: = Working Directory Parent =
ar: =أب مجلد العمل=

en: Directory of files
ar: قائمة الملفات

en: Uncompressed tar archive
ar: أرشيف tar غير مضغوط

en: Tar archive compressed using bzip2
ar: أرشيف tar مضغوط بـbzip2

en: Tar archive compressed using gzip
ar: أرشيف tar مضغوط بـgzip

en: Uncompressed zip archive
ar: أرشيف zip غير مضفوط

en: Zip archive compressed using deflate
ar: أرشيف zip مضفوط بـdeflate

en: Revision:
ar: المراجعة:

en: Only files modified/created in this revision
ar: فقط الملفات المعدلة/المنشأة في هذه المراجعة

en: Recurse into subrepositories
ar: النزول للمجلدات الفرعية

en: Browse...
ar: تصفّح...

en: Destination path:
ar: مسار الهدف:

en: Archive types:
ar: أنواع الأرشيفات:

en: Hg command:
ar: أمر hg:

en: &Close
ar: إ&غلاق
