tortoisehg - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Exit
nb: Avslutt

en: Revision:
nb: Revisjon:

en: Browse...
nb: Bla gjennom...

en: Select Destination Folder
nb: Velg målmappe

en: Confirm Overwrite
nb: Bekreft overskriving

en: New Name:
nb: Nytt navn:

en: Add
nb: Legg til

en: Rename
nb: Endre navn

en: Remove
nb: Fjern

en: Move
nb: Flytt
