totem-pl-parser 2.14 - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
ca: No s'ha pogut muntar %s.

en: No media in drive for device “%s”.
ca: No hi ha cap suport a la unitat del dispositiu «%s».

en: Please check that a disc is present in the drive.
ca: Comproveu que hi ha un disc en la unitat.

en: Audio CD
ca: CD d'àudio

en: Video CD
ca: CD de vídeo

en: Digital Television
ca: Televisió digital
