totem-pl-parser - en to ckb translation catalogue (8 entries)

en: Failed to mount %s.
ckb: نەتوانرا %s بکرێتەوە.

en: No media in drive for device “%s”.
ckb: هیچ میدیاییەک نیە لە ناو وەگەڕخەر "%s".

en: Please check that a disc is present in the drive.
ckb: تکایە ئەوە دڵنیابەرەوە کە پەپکە لە ناو وەگەڕخەرەکەدایە.

en: Audio CD
ckb: سی-دی دەنگی

en: Video CD
ckb: سی-دی ڤیدیۆیی

en: DVD
ckb: دی-ڤیدی

en: Digital Television
ckb: تەلەفزیۆنی دیجیتاڵ

en: Blu-ray
ckb: بلو-ڕەی
