totem-pl-parser - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Failed to mount %s.
cs: Nelze připojit %s.

en: No media in drive for device “%s”.
cs: V mechanice zařízení „%s“ není médium.

en: Please check that a disc is present in the drive.
cs: Zkontrolujte prosím, zda je v mechanice přítomen disk.

en: Audio CD
cs: Zvukové CD

en: Digital Television
cs: Digitální televize
