totem-pl-parser - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
da: Kunne ikke montere %s.

en: No media in drive for device “%s”.
da: Intet medie i drev for enhed “%s”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
da: Kontrollér venligst at der er en disk i drevet.

en: Audio CD
da: Lyd-cd

en: Video CD
da: Video-cd

en: Digital Television
da: Digitalt fjernsyn
