totem-pl-parser - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
fi: Levyä ”%s” ei voitu liittää.

en: No media in drive for device “%s”.
fi: Laitteen “%s” asemassa ei ole levyä.

en: Please check that a disc is present in the drive.
fi: Varmista, että levy on asemassa.

en: Audio CD
fi: Ääni-CD

en: Video CD
fi: Video-CD

en: Digital Television
fi: Digi-TV
