totem-pl-parser - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
gd: Cha deach leinn %s a mhunntachadh.

en: No media in drive for device “%s”.
gd: Chan eil meadhan san draibh airson an uidheim “%s”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
gd: Dèann cinnteach gu bheil diosga san draibh.

en: Audio CD
gd: CD fuaime

en: Video CD
gd: CD video

en: Digital Television
gd: Telebhisean digiteach
