totem-pl-parser 0 - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Failed to mount %s.
hr: Neuspješno montiranje %s.

en: No media in drive for device “%s”.
hr: Nema medija u uređaju ”%s”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
hr: Provjerite je li disk prisutan u uređaju.

en: Audio CD
hr: Glazbeni CD

en: Digital Television
hr: Digitalna televizija
