totem 3.22.x - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
nb: Kunne ikke montere %s.

en: No media in drive for device “%s”.
nb: Ingen medier i stasjonen for enhet «%s».

en: Please check that a disc is present in the drive.
nb: Du bør sjekke at det finnes en plate i spilleren.

en: Audio CD
nb: Lyd-CD

en: Video CD
nb: Video-CD

en: Digital Television
nb: Digital TV
