Totem - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Failed to mount %s.
nl: Kon %s niet aankoppelen.

en: No media in drive for device “%s”.
nl: Geen media in station voor apparaat “%sb”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
nl: Controleer of er wel een schijf in het station aanwezig is.

en: Audio CD
nl: audio-cd

en: Video CD
nl: video-cd

en: DVD
nl: dvd

en: Digital Television
nl: Digitale televisie
