totem-pl-parser - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Failed to mount %s.
pl: Zamontowanie „%s” się nie powiodło.

en: No media in drive for device “%s”.
pl: Brak nośnika w napędzie dla urządzenia „%s”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
pl: Proszę sprawdzić, czy płyta znajduje się w napędzie.

en: Audio CD
pl: CD-Audio

en: Digital Television
pl: Telewizja cyfrowa
