totem-pl-parser - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Failed to mount %s.
ps: په درولو کې پاتې راغی. %s د

en: No media in drive for device '%s'.
ps: وزلې په چليځ کې کوم ګڼيال نشته. '%s' د

en: Please check that a disc is present in the drive.
ps: لورينه وکړﺉ وګورﺉ چې په چليځ کې کوم ټيکلي شته او که نه.

en: Audio CD
ps: غږيزه سي ډي

en: Video CD
ps: انځوريزه سي ډي

en: DVD
ps: ډي وي ډي

en: Digital Television
ps: ګڼيال ټلوېژن
