totem-pl-parser - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
pt_BR: Falha ao montar %s.

en: No media in drive for device “%s”.
pt_BR: Nenhuma mídia no drive para o dispositivo "%s".

en: Please check that a disc is present in the drive.
pt_BR: Por favor, verifique se há um disco presente no drive.

en: Audio CD
pt_BR: CD de áudio

en: Video CD
pt_BR: CD de vídeo

en: Digital Television
pt_BR: TV digital
