totem-pl-parser - en to sl_SI translation catalogue (5 entries)

en: Failed to mount %s.
sl_SI: Napaka med priklapljanjem %s.

en: No media in drive for device “%s”.
sl_SI: Ni nosilca v pogonu naprave “%s”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
sl_SI: Preverite, da je disk vstavljen v pogon.

en: Audio CD
sl_SI: Glasbeni CD

en: Digital Television
sl_SI: Digitalna televizija
