totem-pl-parser - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Failed to mount %s.
sr: Нисам успео да прикачим „%s“.

en: No media in drive for device “%s”.
sr: Није убачен носач података у уређај „%s“.

en: Please check that a disc is present in the drive.
sr: Проверите да ли је диск присутан у уређају.

en: Audio CD
sr: Звучни ЦД

en: Video CD
sr: Видео ЦД

en: DVD
sr: ДВД

en: Digital Television
sr: Дигитална телевизија

en: Blu-ray
sr: Блу-реј
