totem-pl-parser - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
sr: Nisam uspeo da prikačim „%s“.

en: No media in drive for device “%s”.
sr: Nije ubačen nosač podataka u uređaj „%s“.

en: Please check that a disc is present in the drive.
sr: Proverite da li je disk prisutan u uređaju.

en: Audio CD
sr: Zvučni CD

en: Digital Television
sr: Digitalna televizija

en: Blu-ray
sr: Blu-rej
