totem-pl-parser - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
sv: Misslyckades med att montera %s.

en: No media in drive for device “%s”.
sv: Inget media i enheten ”%s”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
sv: Kontrollera att det finns en skiva i enheten.

en: Audio CD
sv: Ljudskiva

en: Video CD
sv: Videoskiva

en: Digital Television
sv: Digital-tv
