totem - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Failed to mount %s.
th: เมานท์ %s ไม่สำเร็จ

en: No media in drive for device '%s'.
th: ไม่มีสื่อในไดรว์สำหรับอุปกรณ์ '%s'

en: Please check that a disc is present in the drive.
th: กรุณาตรวจสอบว่ามีแผ่นในไดรว์หรือไม่

en: Audio CD
th: ซีดีเพลง

en: Video CD
th: วิดีโอซีดี

en: DVD
th: ดีวีดี

en: Digital Television
th: โทรทัศน์ดิจิทัล
