totem-pl-parser - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
tr: %s bağlanamadı.

en: No media in drive for device “%s”.
tr: “%s” aygıtı için sürücüde ortam yok.

en: Please check that a disc is present in the drive.
tr: Sürücü içinde bir disk bulunup bulunmadığını denetleyin.

en: Audio CD
tr: Ses CD’si

en: Video CD
tr: Video CD’si

en: Digital Television
tr: Sayısal Televizyon
