totem - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
uk: Не вдається підключити %s.

en: No media in drive for device “%s”.
uk: У пристрої «%s» немає носія даних.

en: Please check that a disc is present in the drive.
uk: Перевірте, що диск вставлений у пристрій.

en: Audio CD
uk: Звуковий CD

en: Video CD
uk: Відео CD

en: Digital Television
uk: Цифрове телебачення
