totem-pl-parser - en to be@latin translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
be@latin: Nie ŭdałosia zmantavać %s.

en: No media in drive for device '%s'.
be@latin: U pryładzie "%s" ničoha niama.

en: Please check that a disc is present in the drive.
be@latin: Pravier najaŭnaść dysku ŭ pryładzie.

en: Audio CD
be@latin: Aŭdyjo CD

en: Video CD
be@latin: Videa CD

en: Digital Television
be@latin: Ličbavaja televizija
