totem-pl-parser - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Failed to mount %s.
eo: Malsukcesis surmeto de %s.

en: No media in drive for device “%s”.
eo: Mankas datumportilo en ingo de aparato “%s”.

en: Please check that a disc is present in the drive.
eo: Bonvolu kontroli ke disko estas en la aparato.

en: Audio CD
eo: Son-KD

en: Video CD
eo: Video-KD

en: Digital Television
eo: Cifereca Televido

en: Blu-ray
eo: Blu-radio
