totem-pl-parser - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Failed to mount %s.
ug: %s ئېگەرلەش مەغلۇپ بولدى.

en: No media in drive for device '%s'.
ug: '%s' ئۈسكۈنىنىڭ قوزغاتقۇچىسىدا ۋاسىتە يوق.

en: Please check that a disc is present in the drive.
ug: قوزغاتقۇچتا دىسكىنىڭ بار يوقلۇقىنى تەكشۈرۈڭ.

en: Audio CD
ug: ئۈن CD

en: Video CD
ug: سىن CD

en: Digital Television
ug: رەقەملىك تېلېۋىزور
