totem master - en to gl translation catalogue (11 entries)

note: (itstool) path: license/p
en: Creative Commons Share Alike 3.0
gl: Creative Commons Compartir Igual 3.0

note: (itstool) path: page/title
en: Channels
gl: Canles

note: (itstool) path: info/desc
en: Index
gl: Índice

note: (itstool) path: section/title
en: Troubleshooting
gl: Resolución de problemas

note: (itstool) path: page/title
en: Navigation
gl: Navegación

note: (itstool) path: section/title
en: General
gl: Xeral

note: (itstool) path: section/title
en: Display
gl: Visualización

note: (itstool) path: section/title
en: Audio
gl: Son

note: (itstool) path: page/title
en: File properties
gl: Propiedades do ficheiro

note: (itstool) path: page/title
en: Screenshots
gl: Capturas de pantallas

note: (itstool) path: page/title
en: Subtitles
gl: Subtítulos
