totem master - en to te translation catalogue (6 entries)

en: August 2006
te: ఆగష్టు 2006

en: February 2009
te: ఫిబ్రవరి 2009

en: Feedback
te: అభిప్రాయం

en: Introduction
te: పరిచయము

en: Menubar.
te: జాబితా పట్టీ

en: Usage
te: వినిమయం
