totem 2.11 - en to rw translation catalogue (27 entries)

en: Dimensions:
rw: Ingano:

en: Properties
rw: indangakintu

en: Title:
rw: Umutwe:

note: Title Artist Album Year
en: Unknown
rw: Kitazwi

en: seconds
rw: amasogonda

en: Auto
rw: mwi-/nyamwi-

en: Display
rw: Kugaragaza

en: General
rw: Rusange

en: Languages
rw: Indimi

en: Next
rw: Ikurikira

en: Previous
rw: Ibanjirije

en: Square
rw: kare

en: Time:
rw: Igihe:

en: Zoom In
rw: Ihindurangano wongera

en: Zoom Out
rw: Ihindurangano ugabanya

en: Zoom in
rw: Gutubya

en: Zoom out
rw: Gutubura

en: Save File
rw: Bika idosiye

en: None
rw: Nta na kimwe

en: Play
rw: Gukina

en: Pause
rw: akaruhuko

en: Quit
rw: Kuvamo

en: Replace
rw: Gusimbura

en: Filename
rw: Izina ry'idosiye

en: Stopped
rw: Kyahagariswe

en: Paused
rw: Mu karuhuko

en: Select files
rw: Guhitamo idosiye
