totem - en to wa translation catalogue (129 entries)

en: Playlist
wa: Djivêye a djouwer

en: _Add...
wa: _Radjouter...

en: _Copy Location
wa: _Copyî eplaeçmint

en: _Save...
wa: _Schaper...

en: Next chapter or movie
wa: Tchaptrê ou fîme shuvant

en: Play / Pa_use
wa: Djouwer / D_joker

en: Play or pause the movie
wa: Djouwer ou djoker l' fîme

en: Previous chapter or movie
wa: Tchaptrê ou fîme di dvant

en: _Next Chapter/Movie
wa: Tchaptrê/fîme _shuvant

en: _Previous Chapter/Movie
wa: Tchaptrê/fîme di _dvant

en: 0 frames per second
wa: 0 cådes pa segonde

note: Bitrate
en: 0 kbps
wa: 0 kb/s

note: 0 seconds
en: 0 seconds
wa: 0 segondes

en: <b>Audio</b>
wa: <b>Odio</b>

en: <b>General</b>
wa: <b>Djenerå</b>

en: <b>Video</b>
wa: <b>Videyo</b>

en: Album:
wa: Albom:

en: Artist:
wa: Årtisse:

en: Properties
wa: Prôpietés

en: Title:
wa: Tite:

note: Title Artist Album Year
en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Year:
wa: Anêye:

en: <b>Preview</b>
wa: <b>Vey divant</b>

en: Save Screenshot
wa: Schaper l' waitroûlêye

en: Save screenshot
wa: Schaper l' waitroûlêye

en: Save screenshot to _desktop
wa: Schaper l' waitroûlêye el _sicribanne:

en: Save screenshot to _file:
wa: Schaper l' waitroûlêye el _fitchî:

en: seconds
wa: segondes

en: Play movies and songs
wa: Djouwer des videyos et des tchansons

note: Title
en: Totem Movie Player
wa: Djouweu videyo Totem

en: 14.4 Kbps Modem
    19.2 Kbps Modem
    28.8 Kbps Modem
    33.6 Kbps Modem
    34.4 Kbps Modem
    56 Kbps Modem/ISDN
    112 Kbps Dual ISDN/DSL
    256 Kbps DSL/Cable
    384 Kbps DSL/Cable
    512 Kbps DSL/Cable
    1.5 Mbps T1/Intranet/LAN
    Intranet/LAN
wa: modem a 14.400 b/s
    modem a 19.200 b/s
    modem a 28.800 b/s
    modem a 33.600 b/s
    modem a 34.400 b/s
    modem/RDIS a 56 Kb/s
    dobe RDIS/DSL a 112 Kb/s
    DSL/cåbe a 256 Kb/s
    DSL/cåbe a 384 Kb/s
    DSL/cåbe a 512 Kb/s
    T1/rantoele locåle a 1,5 Mb/s
    rantoele locåle

en: 16:9 (Widescreen)
wa: 16:9 (lådje waitroûle)

en: <b>Audio Output</b>
wa: <b>Rexhowe odio</b>

en: <b>Color balance</b>
wa: <b>Balance di coleur</b>

en: <b>Display</b>
wa: <b>Håynaedje</b>

en: <b>Networking</b>
wa: <b>Rantoele</b>

en: <b>Optical Device</b>
wa: <b>Éndjin optike</b>

en: <b>Proprietary Plugins</b>
wa: <b>Tchôke-divins prôpietaires</b>

en: <b>TV-Out</b>
wa: <b>Rexhowe TV</b>

en: <b>Visual Effects</b>
wa: <b>Efets vizuwels</b>

en: <span size="medium"><b>No File</b></span>
wa: <span size="medium"><b>Nou fitchî</b></span>

en: <span size="medium"><b>No file</b></span>
wa: <span size="medium"><b>Nou fitchî</b></span>

en: A_udio Menu
wa: Menu _odio

en: Always on _Top
wa: Tofer al _copete

en: Always on top
wa: Tofer al copete

en: Audio
wa: Odio

en: Auto
wa: Otomatike

en: Co_ntrast:
wa: Co_ntrasse:

en: Connection _speed:
wa: _Raddisté do raloyaedje:

en: Display
wa: Håynaedje

en: General
wa: Djenerå

en: Go to the DVD menu
wa: Aler å menu do DVD

en: Help contents
wa: Ådvins d' l' aidance

en: Languages
wa: Lingaedjes

en: Next
wa: Shuvant

en: No Language Selection Available
wa: Li lingaedje èn pout nén esse tchoezi

en: No subtitles selection available
wa: Les sotites èn polnut nén esse tchoezis

en: Open _Location...
wa: Drovi _eplaeçmint...

en: Play _Disc
wa: Djouwer ene _plake

en: Play a Video or Audio Disc
wa: Djouwer ene plake son ou videyo

en: Play/Pause
wa: Djouwer/Djoker

en: Previous
wa: Di dvant

en: S_ubtitles
wa: So_tites

en: Sat_uration:
wa: Sat_uraedje:

en: Square
wa: Cwåré

en: Subtitles
wa: Sotites

en: Take _Screenshot
wa: _Waitroûlêye

en: Take a screenshot
wa: Fé ene imådje del waitroûlêye

en: Time:
wa: Tins:

en: Totem Preferences
wa: Preferinces di totem

en: Zoom In
wa: Zoumer

en: Zoom Out
wa: Diszoumer

en: Zoom in
wa: Agrandi

en: Zoom out
wa: Raptiti

en: _Add Proprietary Plugins...
wa: _Radjouter des tchôke-divins prôpietaires...

en: _Contents
wa: Åd_vins

en: _DVD Menu
wa: Menu _DVD

en: _Eject
wa: Fé re_xhe

en: _Go
wa: _Evoye!

en: _Hue:
wa: _Tinte:

en: _Languages
wa: _Lingaedjes

en: _Movie
wa: _Fîme

en: _Sound
wa: _Son

en: Save File
wa: Schaper l' fitchî

en: Totem Video Window
wa: Purnea videyo d' totem

en: The movie could not be read.
wa: Li fime èn pout nén esse léjhou.

en: Language %d
wa: Lingaedje %d

en: Audio CD
wa: Plake lazer odio

en: Video CD
wa: CD videyo

en: Couldn't load the '%s' interface.
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' eterface «%s».

en: Volume Up
wa: Hôssî l' volume

en: Volume Down
wa: Baxhî l' volume

en: Quit
wa: Cwiter

en: Enqueue
wa: El cawêye

en: Replace
wa: Replaecî

en: Option '%s' is unknown and was ignored
wa: Li tchuze «%s» n' est nén cnoxhowe, elle est ignorêye

en: Save playlist
wa: Schaper l' djivêye a djouwer

en: Filename
wa: No do fitchî

en: playlist
wa: djivêye a djouwer

en: Playlist error
wa: Aroke avou l' djivêye a djouwer

en: Audio/Video
wa: Odio/videyo

en: Screenshot%d.png
wa: Waitroûlêye%d.png

en: File '%s' already exists.
wa: Li fitchî «%s» egzistêye dedja.

en: Screenshot.png
wa: Waitroûlêye.png

en: Shadow type
wa: Sôre d' ombion

en: Stopped
wa: Aresté

en: Buffering
wa: Tampons

en: None
wa: Nouk

en: Playing
wa: Djouwant

en: Paused
wa: Djoké

en: Totem could not eject the optical media.
wa: Totem n' a nén polou fé rexhe li sopoirt optike.

en: Totem could not play '%s'.
wa: Totem èn pout nén djouwer «%s».

note: Title
en: %s - Totem Movie Player
wa: %s - Djouweu d' fimes Totem

en: No file
wa: Nou fitchî

en: An error occured
wa: Åk n' a nén stî

en: Select files
wa: Tchoezi les fitchîs

en: Open Location...
wa: Drovi eplaeçmint...

en: Totem could not display the help contents.
wa: Totem èn pout nén håyner l' ådvins d' l' aidance.

en: Movie Player using %s
wa: Djouweu d' fimes, eployant %s

en: Totem could not startup.
wa: Totem èn pout nén s' enonder.

en: No reason.
wa: Nole råjhon.

en: Make sure that GNOME is properly installed.
wa: Acertinez vs ki Gnome est bén astalé comifåt.

en: Debug mode on
wa: Môde disbugaedje en alaedje

en: No reason
wa: Nole råjhon

en: %d hour | %d hours
wa[0]: %d eure
wa[1]: %d eures

en: %d minute | %d minutes
wa[0]: %d munute
wa[1]: %d munutures

en: %d second | %d seconds
wa[0]: %d segonde
wa[1]: %d segondes

note: hour:minutes:seconds
en: %s %s %s
wa: %se%s:%s

note: minutes:seconds
en: %s %s
wa: %s:%s
