TracAccountManager 0.6 - en to cs translation catalogue (94 entries)

en: Locked until %(t_release)s
cs: Uzamčeno do %(t_release)s

en: Accounts
cs: Účty

en: Users
cs: Uživatelé

en: Please choose account by username from the list to proceed.
cs: Nejprve prosím určete účet zvolením uživatelského jména v seznamu.

en: The passwords must match.
cs: Hesla se musí shodovat.

en: Failed login attempts for user %(user)s deleted
cs: Neúspěšné pokusy o přihlášení uživatele %(user)s byly smazány

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Password Reset
cs: Obnovení hesla

en: The password file could not be read. Trac requires read and write access to both the password file and its parent directory.
cs: Soubor hesel nelze přečíst. Trac vyžaduje čtecí a zapisovací přístup k souboru hesel a jeho nadřazené složce.

en: The password file could not be updated. Trac requires read and write access to both the password file and its parent directory.
cs: Soubor hesel nemůže být aktualizován. Trac vyžaduje čtecí a zapisovací přístup k souboru hesel a jeho nadřazené složce.

en: Notification
cs: Oznámení

en: Username cannot be empty.
cs: Uživatelské jméno nesmí být prázdné.

en: The username must not contain any of these characters: %(chars)s
cs: Uživatelské jméno nesmí obsahovat některý z těchto znaků: %(chars)s

en: Username %(username)s is not allowed.
cs: Uživatelské jméno %(username)s není povoleno.

en: Password cannot be empty.
cs: Heslo nesmí být prázdné.

en: Email:
cs: E-mail:

en: You must specify a valid email address.
cs: Musíte zadat platnou e-mailovou adresu.

en: Register
cs: Registrovat

en: Please log in to finish email verification procedure.
cs: Prosím, přihlaste se pro dokončení ověřeni Vašeho e-mailu.

en: Your email is already verified.
cs: Váš e-mail je již ověřen.

en: Thank you for verifying your email address.
cs: Děkujeme Vám za ověření Vaší emailové adresy.

en: Invalid verification token
cs: Neplatný ověřovací token

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Account
cs: Účet

en: Are you sure you want to delete your account?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat svůj účet?

en: Thank you for taking the time to update your password.
cs: Děkujeme, že jste si udělali čas na aktualizaci svého hesla.

en: Password is incorrect.
cs: Heslo je nesprávné.

note: TRANSLATOR: Intentionally obfuscated login error
en: Invalid username or password
cs: Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

en: Account locked, please try again after %(release_time)s
cs: Účet uzamčen, prosím zkuste to znovu za %(release_time)s

en: Account locked
cs: Účet uzamčen

en: Login after %(attempts)s failed attempt | Login after %(attempts)s failed attempts
cs[0]: Přihlášení po %(attempts)s neúspěšném pokusu
cs[1]: Přihlášení po %(attempts)s neúspěšných pokusech
cs[2]: Přihlášení po %(attempts)s neúspěšných pokusech

en: Password:
cs: Heslo:

en: Confirm Password:
cs: Potvrdit heslo:

en: Email Address:
cs: E-mailová adresa:

en: Account Status
cs: Stav účtu

en: This account has been locked permanently.
cs: Tento účet byl natrvalo zamčen.

en: Release account lock
cs: Zrušit uzamčení účtu

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Time lock condition has been met %(count)s time by now. | Time lock condition has been met %(count)s times by now.
cs[0]: Podmínka uzamčení byla dosud splněna %(count)s-krát.
cs[1]: Podmínka uzamčení byla dosud splněna %(count)s-krát.
cs[2]: Podmínka uzamčení byla dosud splněna %(count)s-krát.

en: Lock condition has not been met yet.
cs: Podmínka uzamčení zatím nebyla splněna.

en: No constraints are set for this account.
cs: Pro tento účet nejsou nastavena žádná omezení.

en: Username matching is set to [1:not case-sensitive].
cs: U uživatelských jmen se [1:nekontroluje velikost písmen].

en: Username matching is set to [1:case-sensitive].
cs: U uživatelských jmen se [1:kontroluje velikost písmen].

en: Current email address: <%(email)s>
cs: Aktuální e-mailová adresa: <%(email)s>

en: This address has been verified successfully.
cs: Tato adresa byla úspěšně ověřena.

en: This address has not been verified yet.
cs: Tato adresa zatím nebyla potvrzena.

en: No email address is registered for this account.
cs: Pro tento účet není registrována žádná e-mailová adresa.

en: Access History
cs: Historie přístupů

en: Last login: %(time)s
cs: Poslední přihlášení: %(time)s

en: The user has not logged in before.
cs: Uživatel se ještě nepřihlásil.

en: Total failed attempts: %(count)s
cs: Celkový počet neúspěšných pokusů: %(count)s

en: Table: Last failed login attempts log view
cs: Tabulka: přehled neúspěšných přihlášení

en: IP address
cs: IP adresa

en: Log time
cs: Čas zaznamenání

en: Delete login failure log
cs: Smazat záznam neúspěšných přihlášení

en: Delete Log
cs: Smazat záznam

en: There is currently no failed login attempt logged.
cs: Žádné záznamy o neúspěšných přihlášení.

en: Accounts: Configuration
cs: Účty: Konfigurace

en: Force users to change passwords after a password reset.
cs: Přinutit uživatele ke změně hesla po resetování hesla.

en: Force users to verify their email addresses.
cs: Přinutit uživatele k ověření jejich e-mailové adresy.

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en:  Add
cs:  Přidat

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Remember me
cs: Pamatuj si mě

en: Error
cs: Chyba

en: Accounts: Notification Configuration
cs: Účty: Konfigurace oznámení

en: Account Notification
cs: Oznámení o účtech

en: Notification Actions
cs: Oznamovací akce

en: Get notified of new account creation
cs: Upozorňováni o novém vytvoření účtu

en: Get notified of password reset
cs: Upozorňováni o resetování hesla

en: Get notified of account deletion
cs: Upozorňováni o smazání účtu

en: Notification Recipient Addresses
cs: Upozorňováni o změně adresy příjemců

en: Delete Account
cs: Odstranit účet

en: Delete account
cs: Odstranit účet

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Old Password:
cs: Staré heslo:

en: New Password:
cs: Nové heslo:

en: Register an account
cs: Zaregistrovat

en: Required
cs: Požadované

en: Optional
cs: Volitelné

en: Name:
cs: Jméno:

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: Reset Password
cs: Reset hesla

en: Reset password
cs: Obnovit heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Last Login
cs: Poslední přihlášení

en: Permanently locked
cs: Natrvalo uzamčen

en: This password store does not support listing users.
cs: Úložiště hesel nepodporuje výpis uživatelů.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Verify Email
cs: Ověřte e-mail

en: Verification Token:
cs: Ověřovácí Token:

en: Verify
cs: Ověřit

en: Resend Email
cs: Znovu poslat e-mail
