TracAccountManager 0.6 - en to he translation catalogue (101 entries)

en: Locked until %(t_release)s
he: נעול עד %(t_release)s

en: Accounts
he: חשבונות

en: Users
he: משתמשים

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Pre-/Surname (Nickname)
he: תחילית-/שם משפחה (כינוי)

en: Password
he: ססמה

en: The passwords must match.
he: על הססמאות להיות זהות.

en: Failed login attempts for user %(user)s deleted
he: ניסיונות ההתחברות הכושלים עבור המשתמש %(user)s נמחקו

en: The password reset procedure is not enabled.
he: היכולת לאפס ססמאות אינו פעילה.

en: The password store does not support deleting users.
he: מאגר הססמאות אינו תומך במחיקת משתמשים.

en: Configuration
he: תצורה

en: Password Reset
he: איפוס ססמה

en: None of the IPasswordStore components listed in the trac.ini supports setting the password or creating users.
he: אף אחד ממרכיבי ב-IPasswordStore הרשומים בקובץ
                    trac.ini תומכים בקביעת ססמאות או יצירת משתמשים.

en: The password file could not be read. Trac requires read and write access to both the password file and its parent directory.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ הססמאות. טראק דורש
                        גישת קריאה וכתיבה הן לקובץ הססמאות
                        והן לספרייה המכילה אותו.

en: The password file could not be updated. Trac requires read and write access to both the password file and its parent directory.
he: לא ניתן לעדכן את קובץ הססמאות. טראק דורש
                        גישת קריאה וכתיבה הן לקובץ הססמאות
                        והן לספרייה המכילה אותו.

en: Notification
he: התרעה

en: Username cannot be empty.
he: שם המשתמש אינו יכול להיות ריק.

en: The username must not contain any of these characters: %(chars)s
he: אסור לשם־המשתמש להכיל את התוים הללו: %(chars)s

en: Username %(username)s is not allowed.
he: שם־המשתמש %(username)s אינו חוקי.

en: Password cannot be empty.
he: הססמה לא יכולה להיות ריקה.

en: You must specify a valid email address.
he: עליך להזין כתובת דוא"ל חוקית.

en: Register
he: הרשמה

en: Please log in to finish email verification procedure.
he: נא להתחבר על־מנת לסיים את תהליך אימות כתובת הדוא"ל.

en: Your email is already verified.
he: כתובת הדוא"ל שלך כבר אומתה.

en: Thank you for verifying your email address.
he: תודה לך על אימות כתובת הדוא"ל שלך.

en: Invalid verification token
he: אסימון אימות לא־תקף

en: Forgot your password?
he: שכחת את ססמתך?

en: Account
he: חשבון

en: Are you sure you want to delete your account?
he: האם ברצונך למחוק את חשבונך?

en: Thank you for taking the time to update your password.
he: תודה לך על שהשקעת מזמנת לעדכן את ססמתך.

en: Password is incorrect.
he: הססמא לא נכונה.

note: TRANSLATOR: Intentionally obfuscated login error
en: Invalid username or password
he: שם־המשתמש או הססמה שגויים

en: Account locked
he: החשבון נעול

en: Login after %(attempts)s failed attempt | Login after %(attempts)s failed attempts
he[0]: התחברות לאחר %(attempts)s ניסיון כושל
he[1]: התחברות לאחר %(attempts)s ניסיונות כושלים

en: for [1:%(name)s] ([2:%(user)s])
he: עבור [1:%(name)s] ([2:%(user)s])

en: for [1:%(user)s]
he: עבור [1:%(user)s]

en: Password:
he: ססמה:

en: Confirm Password:
he: אימות ססמה:

en: Pre-/Surname (Nickname):
he: תחילית-/שם משפחה (כינוי):

en: Email Address:
he: כתובת דוא"ל:

en: Account Status
he: מצב החשבון

en: This account has been locked permanently.
he: חשבון זה ננעל לצמיתות.

en: Release account lock
he: שיחרור נעילת החשבון

en: Unlock
he: שיחרור נעילה

en: Lock condition has not been met yet.
he: תנאי הנעילה עוד לא הוגשמו.

en: No constraints are set for this account.
he: לא נקבעו תנאים עבור חשבון זה.

en: Username matching is set to [1:not case-sensitive].
he: חיפוש שמות־משתמשים נקבע ל-[1:לא רגיש לאותיות גדולות/קטנות].

en: Username matching is set to [1:case-sensitive].
he: חיפוש שמות־משתמשים נקבע ל-[1:רגיש לאותיות גדולות/קטנות].

en: Current email address: <%(email)s>
he: כתובת הדוא"ל הנוכחית: <%(email)s>

en: This address has been verified successfully.
he: כתובת זו אומתה בהצלחה.

en: This address has not been verified yet.
he: כתובת דוא"ל זו עוד לא אומתה.

en: No email address is registered for this account.
he: לא נרשמה כתובת דוא"ל עבור חשבון זה.

en: Access History
he: היסטוריית גישות

en: Last login: %(time)s
he: התחברות אחרונה: %(time)s

en: The user has not logged in before.
he: משתמש זה מעולם לא התחבר/ה.

en: Total failed attempts: %(count)s
he: סה"כ ניסיונות חיבור כושלים: %(count)s.

en: Table: Last failed login attempts log view
he: טבלה: תצוגת ניסיונות החיבור הכושלים האחרונות

en: IP address
he: כתובת IP

en: Log time
he: זמן הרישום

en: Delete login failure log
he: מחיקת רישום ניסיונות החיבור הכושלים

en: Delete Log
he: מחיקת הרישום

en: There is currently no failed login attempt logged.
he: לא נרשמו ניסיונות חיבור כושלים.

en: Accounts: Configuration
he: חשבונות: תצורה

en: Silently update password hashes on next successful login.
he: עדכן בשקט את גיבובי הססמאות בהתחברות הבאה.

en: Force users to change passwords after a password reset.
he: חייב את המשתמשים לשנות את ססמתם לאחר איפוס ססמה.

en: Force users to verify their email addresses.
he: חייב את המשתמשים לאמת את כתובות הדוא"ל שלהם.

en: Username:
he: שם המשתמש:

en:  Add
he:  הוספה

en: Login
he: כניסה

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Error
he: שגיאה

en: Accounts: Notification Configuration
he: חשבונות: תצורת התרעות

en: Account Notification
he: התרעות חשבון

en: Notification Actions
he: פעולות התרעה

en: Get notified of new account creation
he: התרע על יצירת חשבונות חדשים

en: Get notified of password reset
he: התרע על איפוס ססמאות

en: Get notified of account deletion
he: התרע על מחיקת חשבונות

en: Notification Recipient Addresses
he: כתובת למשלוח התרעות

en: Delete Account
he: מחיקת חשבון

en: Delete account
he: מחיקת חשבון

en: Change Password
he: שינוי ססמה

en: Old Password:
he: ססמה ישנה:

en: New Password:
he: ססמה חדשה:

en: Register an account
he: הרשמה לחשבון

en: Required
he: חובה

en: Optional
he: לא־חובה

en: Name:
he: שם:

en: Create account
he: יצירת חשבון

en: Reset Password
he: איפוס ססמה

en: Reset password
he: איפוס ססמה

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Last Login
he: התחברות אחרונה

en: Permanently locked
he: נעול לצמיתות

en: This password store does not support listing users.
he: מאגר ססמאות זה אינו תומך בהצגת רשימת המשתמשים.

en: Update
he: עידכון

en: Reset passwords
he: איפוס ססמאות

en: Verify Email
he: אימות כתובת דוא"ל

en: Verification Token:
he: אסימון אימות:

en: Verify
he: אימות

en: Resend Email
he: שליחת הודעה בשנית
