TracAccountManager 0.4 - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Users
pl: Użytkownicy

en: The passwords must match.
pl: Hasła nie są takie same.

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Username cannot be empty.
pl: Nazwa użytkownika nie może być pusta.

en: Password cannot be empty.
pl: Hasło nie może być puste.

en: You must specify a valid email address.
pl: Proszę podać poprawny adres email.

en: Account
pl: Konto

en: Password is incorrect.
pl: Niepoprawne hasło.
