Trac Plugin L10N - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Tag System
tr: Etiket Sistemi

en: Replace
tr: Değiştir

note: TRANSLATOR: Header label text for tag list at wiki page bottom.
en: Tags
tr: Etiketler

en: No tags found
tr: Etiket bulunamadı

en: Page %(num)d
tr: Sayfa %(num)d

en: Next Page
tr: Sonraki Sayfa

en: Previous Page
tr: Önceki Sayfa

en: Attribute must be a word
tr: Özellik bir kelime olmalı

en: Expected ) at end of sub-expression
tr: Alt ifadenin sonunda ) bekleniyor

en: Unexpected end of string
tr: Beklenmedik metin sonu

en: Do not collect tags from closed tickets.
tr: Kapalı biletlerden etiketleri toplama.

note: TRANSLATOR: The meta-nav link label.
en: Back to Cloud
tr: Buluta geri dönb

note: TRANSLATOR: Label text for link to '/tags'.
en: view all tags
tr: Tüm etiketleri görüntüle

note: TRANSLATOR: ... (view all tags)
en: Tag under: (%(tags_link)s)
tr: Etiketlendi: (%(tags_link)s)

en: Manage Tags
tr: Etiketleri Yönet

en: Current Tag:
tr: Geçerli Etiket:

en: Filter Tags
tr: Filtre Etiketleri

en: Error:
tr: Hata:

en: Query syntax:
tr: Sorgu sözdizimi
