Trac 1.5.4 - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Path to the git executable.
da: Sti til git programmet.

en: Path to a gitweb-formatted projects.list
da: Sti til en gitweb-formateret project.list

en: Path to the base of your git projects
da: Sti til basen for dine git projekter

en: Name of the project.
da: Projektets navn.

en: Short description of the project.
da: Kort beskrivelse af projektet.

en: E-Mail address of the project's administrator.
da: E-mail adresse til projektets administrator.

en: Page footer text (right-aligned).
da: Sidefods-tekst (højrestillet).

en: URL of the icon of the project.
da: URL for projektets ikon.

en: Enable email notification.
da: Aktiver e-mail beskeder.

en: Sender name to use in notification emails.
da: Afsendernavn der skal bruges i besked e-mails.
